Preseed kullananlar

allah hakında hayırlısını versin şeker.. Bak bir anda karar verdin belki böylesi hayırlısıdır tatlişkom :)))
aman iyi rahat uyu bugün. Güzel şeyler olsun...
Yarın gelince yazarsın neticeyi ... öptümm :))

Son düzenleme:
Selam kızlarrrr

bugun annem ve babam 5.30 da gittiler. Onları geçirdikten sonra hemmen soluğu umut 'ta aldık .. Yasemin hanımın( koordinatör ) yanına gittik . Raporumu gösterdim :) saolsun çok moral verdi.. Tebrik etti :) bütün belgelerimi hazır götürmüştüm zaten hepsini teslim ettim . Dosyam açıldı . Işlemlerim başlatılması için .

Yeni reçetem hazırlandı .ilaçlarımızı almak için eczaneye gittik . .hemen yanındaki eczaneden aldık... Saolsun sahibi eczacı x (eczanenin adı ) hanım sayesinde raporu kabul edilir hale getirdik . O yol gösterdi . Onu aramayı da ben akıl ettim :))

neyse ilaçlarımı reçeteyi sisteme girdiler ben bi heycan bekliyorum olumsuz bişey der mi ki diye ... Giriş yapıldı sisteme gönderildi . Problemsiz şekilde çıktı herşey :) ödeme bedelimiz belirlendi . :) ilaçlarımız hazırlandı...dolapta beklemesi gereken bir igne vardı onu almadım kullanma zamanım geldiğinde gelir alırım dedim . Evde bozulursa diye korktum .

Ilaçlarımızı aldık netice itibariyle ...

Heyet raporu olmasa idi ilaçlarımız 2650 tl tutacakmış ... ( vitaminler , fitiller , jeller , kan sulandırıcılar vs hariç . Devletin karşıladığı ilaçlar sadece )
rapor ile bir de folic asit aldık . Toplam : 940 tl verdik .
Diğer ilaçlar da 200 - 250 tl falan tutarmış ...

Tedavi için merkeze de 2000 tl vericez. Onun dışında extra bişey olmaz ise rakamlar böyle ...

Yani toplam da bize 3250 - 3500 tl ye mal olacak .

Böyle işte kızlar... Işin tedavi başlangıcına kadarki koşusunda ipi göğüsledim :) yasemin hanım gücü olan almaya gitsin raporu dedi :) walla bir sabır verdi allah heralde ki kimseyi öldürmeden aldım :)))

ilaçları da aldım ya artık nefesim rahatlaştı :)))

allah bundan sonraki aşamalarda bana yardım etsin .....

Allah tüm bekleyenlerin beklemelerini kısa sürdürsün , yüzlerini güldürsün inşallah . . .

Bu arada kızlar... Bir kitap okumaya başlıyorum şimdi ...
Bu yoldaki tüm arkadaşlarıma duyrulur :)))

*** beni leylek getirmedi *** tüp bebek kitabı
derleyenler : Dr.mustafa bahçeci & dr. Aytun aktan

aaaa benide almışsınız listenizeeeteşekkürleeerr umarım bu ayki çalışmalar işe yarar olmazsa zaten tüp denemesinden kalma dondurulmuş bebeleri almaya gidiyorum bakalım kısmette ne var :80:

beklenmeyen adet tarihim 20 ocak,
şayet bu ay da (4. denemem) gebelik olmazsa preseed almak istiyorum
topici okudum biraz bir sürü arkadaşın mutluluğuna vesile olmuş, çok umutlandım
Allah hepimize hayırlı sağlıklı bebekler versin diyerek hepinize merhaba diyorum

ne kadar çok 20 ocak adet günü olan var :))

ben de tüpe başlamak için adet tarihim olan 20 ocak tarihini bekliyorum :))) bir an önce kanasam da başlasammmmm

GELDİM KİMSE YOK.. ÇIKICAM HALA KİMSE YOK :))

YOKLAMA MI YAPSAYDIK NEEE :)))

deryaberil --- BURDAYIM :)))

deryacımmmmm canım gözün aydın, allahım bu yolda yüzünü güldürsün canım benim...şimdi adetini bekliyoruz ha:) ayyy maşallah ama transfer zamanında annen falan yanında olsun tamam mı canım, hiiiç kıçını kaldırma, yatıver öyle sultanlar gibi:)

tayfımmm moral bozacak bir durum yok, umutsuz deiliz, doktorlarımızın gazabına ugruyoruz, aşılamanda inşallah güzel güzel haberler alalım canım benim...

özgecimmm senden ne haber? keyfin nasıl?

ve diger kızlar, listede adet günü yazanlar, inşallah o günde buraya gebelik haberinizi yazasınız:)

herkese hayırlı cumalar

imza: gripten sürünen ayşe

Son düzenleme:
ayşecim sagol canım benim iyiyim şimdilik bi yaramazlık yok şükür.sen nasılsın?
canım grip mi olmuşsun geçmiş olsun ilaç alamıyosundur şimdi ıhlamur falan içsen bi zararı olur mu?
test sonuçlarını aldın mı?

deryacım bu ay başlıyosun sende hadi inşallah hayırlı haberlerini alırız,canım uzun-kısa hangi protokol?bide uzu-kısa başarı açısından farkediyomu?

KURBAN OLURUMM KUZUUMMM HALA HASTAMISIN SEN.. AHH YAWRUŞUMMMMM.. GRİPİN İÇMEK YASAK MI ??? O HEMEN KALDIRIYOR AYAGA...

CANIM evet adet olmayı bekliyoruz şimdi ...merkezdeki psikolog sakin ol herşeyi adım adım gidelim keyfini çıkartalım . sıçrama yapıp sonraki aşamayı düşünme dedi. şimdi adet olucaz beklicez dedi. 19-20 falan adet günüm . 21-22sine kadar bekleriz haberleşiriz olmadı kanatırız ilaç içeriz öyle gelirsin başlarız dedi :)))

evet annemler dün burdaydı pazarlığımızı yaptık . transfer günümden evvel gelcekler kardeşimle... nasipse onlar yanımdayken daha rahat olurum . saolsun annem şimdi bile kaldırmadı beni yerimden kıyamam :))

sana da bol bol vitamin almanı ( portakal - greyfurt - limon - mandalina - çiğ yeşil biber - kivi ) ve biran evvel iyişelmeni diliyorum şekerrimmmm. burnuşun tıkalı ise tuzlusu içine az karbonat karıştır . çek burnuşaaa ve derin nefes al ..rahatlayacaksın ...

geçmiş olsun birtanemmmmmmm

Bu arada kızlar... Bir kitap okumaya başlıyorum şimdi ...
Bu yoldaki tüm arkadaşlarıma duyrulur :)))

*** beni leylek getirmedi *** tüp bebek kitabı
derleyenler : Dr.Mustafa Bahçeci & Dr. Aytun Aktan

ayşemmmm sen sanki okuyordun yazın bu kitabı ? doğrumu hatırlıyorum ... bitirdinmi nasıl ???

ikili testin sonucu cıkmamıs özgecim, pazartesiye kaldı
ayy saolsun gercekten, bir de ailenin yanında olması yardımdan ziyade moral olarak da motive ediyor insanı...dogum kontrol hapı baslasalar uzun protokol olurdu, demek ki ilaçsız kanatacaklar seni hadi hayırlısı:)

canım ben domates biber falan yememeye calısıyorum, genelde mevsim sebze meyvelerini tüketeyim diyorum ama gecen çilek gördüm dayanamadım ama aksamları eve gidince taze meyve suyu sıkıp içiyorum, aksam yatarken ballı muzlu süt yapıp içiyorum, sürekli havuc elimde geziyorum, ama kurtulamadım işte gripten((

valla ben de artık annemi bekliyorum, çünkü yardımcıyla falan olacak iş değil, annem burdayken yine temizlikçi gelir ama evi çekip çevirecek birine ihtiyacım var. emre de atölyesinde parmaklarını kestirdi, çok şükür önemli bişey deil ama sol kolunu kullanamıyo, hem tetanoz aşısı hem de bandajlar yüzünden...o da bana yardım edemiyor kaldım ortalıkta((

canım ben mehmet özün siz bebeginizi beklerken kitabını aldım da o tarz yönlendirme kitapları bana göre deilmiş anladım, çünkü hasam tarzları her çiftin farklı farklı, ortak bir dili kapsayan kitap olmadıgını düşünüyorum. ben tezim içinde kayboldum zaten

yahu benim sizi görünce çenem düşüyo ama hepiniz gitmişsiniz(( ben sanırım hamile bunalımına girdim, süreli aglayasım geliyo, kendimi çok yalnız hissediyorum, hiçbir kıyafetimi yakıstıramıyorum, zaten cogu da sıkıyo artık...diyorum elbett yine de şükürler olsun da ya bana geldiler ya da gercekten sürecten kaynaklı bir durum(( sivas acayip soguk ve yerler cam gibi buz oldu, ev iş dısında hiçbir yere gidemiyorum, sıkıldım feciiii sıkıldım...

ayşem hayırdır şeker ne bunalımı bu ah canım bırak olmasın kıyafetler zaten birkaç ay sonra hamiş kıyafetleri giycen,şöyle göbüş önden gidecek sonrada dünya tatlısı melegin gelecek onu düşün canım benim valla bi hamile kalıyım 100 kilo olmaya razıyım ben
burasıda çok soguk ayşecim valla evde ısınmıyo akşama kadar pinekliyom rasmen,hem bende çok yanlızım burda kimsecikte yok,işimde yok,bebişimde yok valla bi aglarım susmam sonra

Ağlama canım ya.Ora da kimse yoksa bura da bir sürü kader arkadaşın var

Ağlama canım ya.Ora da kimse yoksa bura da bir sürü kader arkadaşın var
evet canım burası rahatlatıyor beni en azından tek olmadıgımı biliyorum
sen nezamandır ugraşıyosun bebiş için?

evet canım burası rahatlatıyor beni en azından tek olmadıgımı biliyorum
sen nezamandır ugraşıyosun bebiş için?
Uzun yıllar uğraştık canım, bir o kadar uzun yıllarda kılımı kıpırdatmadım. Çünkü dengemi bozuyordu bu konu... Dönem dönem alevlense de içimdeki olsun duygusu, genel olarak otokontrolü sağlayabiliyorum artık.... :) 14 senedir istiyoruz diyelim başını ağrıtmadan :)

canım inşallah daha fazla aramazsın çok zor,yıpratıcı bir süreç,canım peki olmaması için belli bir sebep var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…