Preseed kullananlar

cetrefillim geçmişler olsun ..duaların kabul olur inşallah bi tanem..

Hayırlı ve de uğurlu olsun deryacım:KK76:...inşallah bu emeklerin boşa çıkmayacak veeee bir iki ay sonra bebişini konuşucazzzzz burda canımcım...valla afferin toparladın ve bitirdin herbişeyleri...bravo sana....bugün başım çok kalabalıktı arayamadım seni ama hep aklımdaydı bi arayım bi arayım dedim durdum ama fırsat olmadı,bugün öyle yoğun bi gündü ki kahvaltımı bile akşam 5 te anca yaptım ve daha şimdi geldim eve..amma yarın mutlaka arayacağım..

Canım link verdiğin sayfada hangisinden istersen al ama sana tavsiyem altın madalya olan ve top rated yazanlardan birini tercih et...mavi kutulular ok dir...

canım benim çok teşekkür ederim güzelim ......inşallah birtanem inşallah.....

arkadaşlar aranıza bugün katıldım.bende preseed almak istiyorum ve burda verilen linklerden birinde yanında hediye olan testleri istediğimiz gibi ayarlayabileceğimizi okumuştum.siteye üye oldum ama sipariş verme aşamasında bu tercihi nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum.bana yardımcı olursanız sevinirim.

arkadaşlar aranıza bugün katıldım.bende preseed almak istiyorum ve burda verilen linklerden birinde yanında hediye olan testleri istediğimiz gibi ayarlayabileceğimizi okumuştum.siteye üye oldum ama sipariş verme aşamasında bu tercihi nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum.bana yardımcı olursanız sevinirim.

güzelim biraz daha geçmişe gidersen . Arkadaşlar link verdiler canım . O linki tıkla . Zaten seçeceğin ürün bir paket şeklinde. Preeseed aldığında yanında 25 adet test geliyor. Sen satıcıya msj atıp şu kadarı gebelik testi şu kadarı ovulasyon olsun diyebilyorsun .

Inşallah yardımcı olabilmişimdir canım .ürünün 21 gün içinde gelmez ise paranı iade ediyorlar.
Bilgin olsun .

cevap ve yardımın için teşekkürler canım.eşim dün gece o linkten satıcıya msj gönderdi testleri nasıl istediğimize dair.ama satıcı sabah öyle gönderemeyeceğini söyleyen bir cevap göndermiş.acaba bizmi bir yerde yanlışlık yaptık bilmiyorum.:KK50:

cevap ve yardımın için teşekkürler canım.eşim dün gece o linkten satıcıya msj gönderdi testleri nasıl istediğimize dair.ama satıcı sabah öyle gönderemeyeceğini söyleyen bir cevap göndermiş.acaba bizmi bir yerde yanlışlık yaptık bilmiyorum.:KK50:

bak güzelim . ebaydan kendi sipariş verdiğim linki tıklıyorum. kızlarda hep burdan aldılar.

PRESEED 9 PACK + 25 PREGNANCY/OVULATION TESTS PRE-SEED - eBay (item 310222577630 end time Jan-20-11 04:KK54:57 PST)

bu da satıcının sayfasının linki
eBay My World - fertilityplan

benim şöyle olmuştu. tüm bu aşamaları okeyledim . sayıyı da belirtmiştim . okeyvermişti. ama 21 günde gelmedi . gelmeyince de söyledim . paramı iade ettiler geri . ben topicte sipariş ettiğinde hamile olduğunu ögrenen bi arkadaştan satın aldım . istersen sen de bi sor kızlara . belki alıp kullanmadan satmak isteyen yada artık bebiş haberi aldığından ihtiyacı kalmayan arkadaşlar vardır. en azından tr de daha kolay olur böyle alışveriş :)
kolay gelsin .

arkadaşlar merhaba,

Benim önemli bir sorunum var. iki gün önce forumdan öğrendiğim preseed jelini eşimle paylaştım. hatta ayrıntılı bilgi vermek için sitesini gösterdim fakat, ikna edemedim. doktor tavsiyesi olmayan bir ürünü kullanmam diye tutturdu. sonra farklı hastalıklar edinir, oramızda buramızda yaralar çıkar mazallah tarzında tepkiler :)kısaca napmam gerekiyor. acaba gizli saklı alsam mı :)ya da okmeydanındaki satış yerine mi götürsem?

bak güzelim . ebaydan kendi sipariş verdiğim linki tıklıyorum. kızlarda hep burdan aldılar.

PRESEED 9 PACK + 25 PREGNANCY/OVULATION TESTS PRE-SEED - eBay (item 310222577630 end time Jan-20-11 04:KK54:57 PST)

benim şöyle olmuştu. tüm bu aşamaları okeyledim . sayıyı da belirtmiştim . okeyvermişti. ama 21 günde gelmedi . gelmeyince de söyledim . paramı iade ettiler geri . ben topicte sipariş ettiğinde hamile olduğunu ögrenen bi arkadaştan satın aldım . istersen sen de bi sor kızlara . belki alıp kullanmadan satmak isteyen yada artık bebiş haberi aldığından ihtiyacı kalmayan arkadaşlar vardır. en azından tr de daha kolay olur böyle alışveriş :)
kolay gelsin .

Canım çok sağol tamda istediğim gibi detaylı bir cevap vermişsin.eşim bugün siparişi verecek inşallah olur ve bir aksilik çıkmadan elime ulaşır.bu arada tüp bebek tedavisine başlayacaksın galiba.tedavinde Rabbim yar ve yardımcın olsun.tüm isteyenlerle birlikte inşallah evlat sahibi olursun:KK24:.bende 2. tüp denemesine geçmeden önce bir süre preseed kullanmayı deneyeceğim hayırlısı bakalım

kolay gelsin .

kendimi çok cahil hissettim! siteye girdim ürünü ördüm ama nerden abone olcamda alcam yaa! lütfen bana yardımcı olun arkadaşlar, site turkçe değil!

kendimi çok cahil hissettim! Siteye girdim ürünü ördüm ama nerden abone olcamda alcam yaa! Lütfen bana yardımcı olun arkadaşlar, site turkçe değil!

yawrucum .. Ingilizce bilmesen de yapabilirsin...
Member
sign in
log ın

bunlar gırıs ıcın aradıgın kelımeler :)

sıtede bunların oldugu yerı bul . Zaten mail adresi alır gibi form doldurcaksın .

Ok ?

Kızlar preseed bende ebaydan yenı sıparıs ettım 7 ocakta

12 ocakta elime ulaştı.
evet site inglizce benimde cok bıldıgım soylenemez google translate ile çzömeye calıstım çok şükür bi aksilik çıkmadı.

henüz kullanmadım
ınsallah hayırlısı olur..

selam kızlar
ben test sonucumu birçok doktara sordum bi siteden,bülent tıraş,seval taşdemir ve başka doktorlarada,sonuç olarak net bişey söylemiyor ortak sonuç gebe kalmanızı etkileyebilir ama kesin bundan demek hata olur gibi mesajlar geldive eger gebe kalırsam sürekli tedavi gibi bişeyler var.
benden böyle kızlar tam olarak hala anlamış degilim ama yaptıgım araştırma sonucu açıklanamayan kısırlık tanısı konan kişilerde kan pıhtılaşması sorunu çıkabiliyomuş

ayşem dün gelmişsin,şeker göremüyoz seni artık

ceydaacıgım sen nasılsın?karar verdin mi neyapcaksın?

deryacım vala azmine hayran kaldım ben ugraşırmıyım bilmiyorum aslında ugraşsam çok iyi olur 2000 az para degil ama işte benim sorun başka şehirde olması

kendimi çok cahil hissettim! siteye girdim ürünü ördüm ama nerden abone olcamda alcam yaa! lütfen bana yardımcı olun arkadaşlar, site turkçe değil!

canım hiç beceremezsen gg a bak ordan 78 e aldım ben

arkadaşlar merhaba,

Benim önemli bir sorunum var. iki gün önce forumdan öğrendiğim preseed jelini eşimle paylaştım. hatta ayrıntılı bilgi vermek için sitesini gösterdim fakat, ikna edemedim. doktor tavsiyesi olmayan bir ürünü kullanmam diye tutturdu. sonra farklı hastalıklar edinir, oramızda buramızda yaralar çıkar mazallah tarzında tepkiler :)kısaca napmam gerekiyor. acaba gizli saklı alsam mı :)ya da okmeydanındaki satış yerine mi götürsem?
Canım normalde bu ürün kayganlaştırıcı zaten ilaç değil ki :) Eşini tekrar oturt pc nin başına kendi araştırsın ne olup olmadığını bizim gibi yüzlerce insan kullanıyor dünya üzerinde bu ürünü daha orasında burasında yara çıkana en azından ben rastlamadım kimse böyle bir şeyi dile bile getirmedi :) sadece kayganlaştırıcı jel korkulacak birşey yok :)

hee heee heeee

bir cadıyla daha tanıştım oley.....

ceydacım aradığın için çok teşekkür ederim... kaydettim :)))

yine araşırızzz canummm :)))

takmıcaz dertleri getircez melekleri :))

hee heee heeee

bir cadıyla daha tanıştım oley.....

ceydacım aradığın için çok teşekkür ederim... kaydettim :)))

yine araşırızzz canummm :)))

takmıcaz dertleri getircez melekleri :))

heeeeeeee...bende çok sevindim :KK53:...yemek yerken bi listeyi güncelleyim dedim,bi baktım burdasın şeker..herzaman araşırız tabii kide....evet yahu takmicaz dertleri getircez melekleri..:KK19:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

:emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek:.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic.................................... ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu.............silmek içimden gelmiyor bir türlü,kalsın biraz be
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli...................................:nazar:''KIZI'' olucak bu cadının:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:KİM ACABA?
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49:
:nazar:

:KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6:.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

love27 :KK53:........................... ........ ...............18 ocak
elfem :82:.................................................. ....23 ocak
tayf :KK55:.................cuma günü muayene ve semen testi olumlu olursa aşılama olmaya karar verdimmmm..
baby78 :KK37:.................................................. ...?
toobe :KK66:.................................................. .....?
nehir1974 :KK53:.................................................. ?
zorxx :97:.................................................. ...........?
s.tugba :21:............................................................?
gamzelikız :26:.......................................................?
medicalsecreter :KK8:...............................................?
crafty :KK33:...........................................................?
callcenter :KK52:......................................................?
eneslena. :81:.......................................................?

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

:KK49:YENİ YILDA BU LİSTEYİ Bİ GAYRET DOLDURALIM KIZLAAAAAAAAARRRR...HEPİNİZİN YENİ YILINI KUTLUYORUM,SAĞLIKLA, SIHHATLE, DOLU GÖBÜŞLERLE GEÇER İNŞALLAHHHH:KK49:...

Son düzenleme:
kaç günlerdir kafamdaki olumsuz düşüncelerle yuvarlanıp duruyorum,bu da çok can sıkıcı oldu ama dün gece eşimlede konuştuk ve semen testi ile muayene pozitif geçerse perde merde demiycem aşılama olcem..bakalım bu yolda başıma neler gelicek kızlar...:KK53: ohh beeaaaa...rahata erdim,eski huzuruma kavuşmak muhteşem oldu benim için...:KK66:

ceydacım teli duymadım,şimdi döndüm sana seninki kapalı

:KK22:üu
cetrefillim geçmişler olsun ..duaların kabul olur inşallah bi tanem..

HAYIRLI VE DE UĞURLU OLSUN DERYACIM:KK76:...inşallah bu emeklerin boşa çıkmayacak veeee bir iki ay sonra bebişini konuşucazzzzz burda canımcım...valla afferin toparladın ve bitirdin herbişeyleri...bravo sana....bugün başım çok kalabalıktı arayamadım seni ama hep aklımdaydı bi arayım bi arayım dedim durdum ama fırsat olmadı,bugün öyle yoğun bi gündü ki kahvaltımı bile akşam 5 te anca yaptım ve daha şimdi geldim eve..amma yarın mutlaka arayacağım..

canım link verdiğin sayfada hangisinden istersen al ama sana tavsiyem altın madalya olan ve top rated yazanlardan birini tercih et...mavi kutulular ok dir...

üye olmay başardım ama ödemede hatalar veriyor , ne gıcık iş yaaaaaaa!

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

:emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek:.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic.................................... ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu.............silmek içimden gelmiyor bir türlü,kalsın biraz be
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli...................................:nazar:''KIZI'' olucak bu cadının:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:KİM ACABA?
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49:
:nazar:

:KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6:.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

love27 :KK53:........................... ........ ...............18 ocak
elfem :82:.................................................. ....23 ocak
tayf :KK55:.................cuma günü muayene ve semen testi olumlu olursa aşılama olmaya karar verdimmmm..
baby78 :KK37:.................................................. ...?
toobe :KK66:.................................................. .....?
nehir1974 :KK53:.................................................. ?
zorxx :97:.................................................. ...........?
s.tugba :21:............................................................?
gamzelikız :26:.......................................................?
medicalsecreter :KK8:...............................................?
crafty :KK33:...........................................................?
callcenter :KK52:......................................................?
eneslena. :81:.......................................................?

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

:KK49:YENİ YILDA BU LİSTEYİ Bİ GAYRET DOLDURALIM KIZLAAAAAAAAARRRR...HEPİNİZİN YENİ YILINI KUTLUYORUM,SAĞLIKLA, SIHHATLE, DOLU GÖBÜŞLERLE GEÇER İNŞALLAHHHH:KK49:...

valla delirdim çok iyi yansıtmışsın beni!

X