Preseed kullananlar

kızlar selam ,

bende preseed kullanmak istiyorum sanırım , regylimin 3.günü bana yardımcı olur musunuz?

Kızlaaaar sizi çok özledim nasılsınız? maalesef zamanım olmadığı için nete giremiyorum, benim kızlar full time anne istiyorlar, yorgunluğuna rağmen çok güzel bir duygu, inşallah hepiniz yaşarsınız canlarım

Tayf canım yazdıklarını okudum, geçmiş olsun, doktoruna kızıyorsun ancak çoğu böyle, kendi kendinin doktoru olmayı öğreniyorsun zamanla, rahimde septum varmış geçmiş olsun, canım rahim anomalisinde bir numara yücel karaman, brüksel tüp bebek merkezi, kendisi bu işin duayeni, başka doktorların elinde oyuncak olma boşuna, git operasyonunu yaptır al bebeğini gel, dediğim doktoru araştırırsan tek adres olduğunu görürsün, ben ona gittikten sonra hamile kaldım, iki arkadaşım daha aynı şekilde ona gittiler ve şu an hamileler, şifanı tez vakitte bulman dileğiyle canım

Çetrefilli kız bacım hamileliğin tadını çıkar, tayf ve özgecime de bol dua et e mi?

anjeli canım negüzel valla sizler adına nasıl mutlu oluyorum anlatam inşallah bizde tadarız bu duyguyu kızları benim için öp canım

kızlar hepinize söylüyorum takılmayın şu doktorlara, söylediklerine ve yaptıklarına allah aşkına bir insanın en iyi doktoru kendi vücududur bakın size sektörden biri olarak söylüyorum kendi kendinizi dinleyerek sorunlu bölgeyi bulursunuz ve doktorları siz yönlendirirsiniz olay bu bütün doktorlarımız her konuda bilgi sahibi olacak mükemmel olacak diye bir şey yok ve öyle bir doktorda yok her doktor gördüğün vakalar ve sıklıkları konusunda uzmandır...
bu arada ben hala çok hastayım antibiyotikler bile zar zor derman oluyor bana bol bol uyuyorum halsizim ara bir canlanıyor gibi oluyorum o da çok fazla sürmüyor... iki gündür rüyamda birileriyle birşeyler konuşuyorum ve hepsinde hamileyim diyorum çok taktım yine galiba akbalarım ve arkadaşlarım telefon ediyor geliyor hamile çıktı falımızda çok büyük bir süpriz ve sevinç gözyaşları dökülecek bebekmiş hamilemisin yoksa diyorlar ben de onlara boş boş bakıyorum ben değilimdir başkasına sorun diyorum... sıkıldım yatmaktan ondan girdim nete yazayım dedim zıp zıp zıplıyorum konudan konuya ama hep aklımda deryaberil, tayf ve love27 ve şu ara doktorlarla yaşadıkları var kızlar üçünüzede yasaklıyorum doktora gitmeyi kendinizi üzdüğünüz yetmedimi insanların üzmesine izin veriyorsunuz sorununuz hakkında tek çözüm var ordan oraya gitmek ya da birilerine iyi gelen doktorlara gitmek değil her insan diğerleriyle aynı elektriği yakalayamayabilir biraz durun en azından şöyle bir hafta bir tatil olayına filan girişin sonra dönünce bitirin sağlam kafayla...
ben çıkıyorum şimdi ama geri geldiğimde hepinizi şen şakrak istiyorum yanlış yazılan rapor sorunları, gıcık-bilgisiz doktorlar hiçbirinin bizde olumsuzluk yaratmasına izin vermeyeceğimiz günler olsun istiyorum

Elfem doğru söylüyosun canım yaaa...kızlar bilir ben aslında çok soğukkanlıyımdır,sadece şu aşılama ve tüp bebeğe karar verdiğimden beri gerginleştim,sebebi de şu, açıkçası yaşadığım düşüklerden dolayı olurda aşılama yada tüp tutarsa yine düşük mü yaparım telaşı sardı birden...tekrar düşük yaşamak istemiyorum bu nedenle problem ne ise bulmak ve tedaviden önce halletmek istiyorum...tabii herşey istemekle bitmiyor..dediğin gibi iç sesimi dinlediğimde yok ceyda diyorum bu sefer problem çıkmayacak bak gör...ama ya tekrar düşük yaparsam,bu sonsuza kadar böyle gidecek herhalde duygusu yaşamaktanda kendimi alamıyorum bir türlü...belki doktorum haklı,belki sahiden hsg de görünen perde diil,belki düşük nedeni bambaşka bişey ama NEEEE??? bu sorunun cevabını bulana kadar daha kaç düşük yaşayacağım ki..eşim cuma günü krugere göre semen testi verecek ,onda da bi sorun çıkmaz ise geriye sadece yumurta kalitesi kalıyor ki onuda tam olarak ölçebilen bi test yok..sadece doktorumun söylediği şey var yumurta kalitesi ile ilgili oda şu ,yumurta kalitesi yumurta rezervi ile doğru orantılıdır,sizin rezervleriniz oldukça iyi durumda ama bununda pek bi anlamı yok çünkü yaş oldu 40..tabii ki doktorların herşeyi bilmesini beklemiyorum bu zaten çok acımasızca olurdu ama ne biliim...bu doktorum düşüklerimin nedenini anlayabilmek için bana pekçok test yaptı sağolsun,elle yaptığı muayenede de didik didik etti..sonunda da yaşıma rağmen doğal yollara bir süre daha devam dedi çünkü çok sağlıklıymışım...ama 3 düşük yaptığım gerçeği hala yerinde saymaya devam ediyor ve mutlaka bir nedeni olmalı yahu..neyse bilelimde çözelim artıkın

YOK ANACIM YOK BENİM ÇEKTİĞİM ÇİLE DEĞİL Kİ ???? ÖMÜR TÖRPÜSÜ.... DAHA BUGÜNKÜ ŞOVUMU ANLATMADIM...AMA ANLATACAAAAAMMMMM :))))

şeker nasıl için rahat edecekse öyle yaptır..biliyorsun en başından beri sen içine sindiği şeyleri eksiksiz yapmak istedin...bence öyle yaptır... neyse engel teşkil eetmesin..nasıl hsg de direttin bence ufak bi operasyonda 1-2 ay daha sabret ve ol operasyonunu rahatla ....tabi yine sen bilirsin bu nacizane fikrim ...

peki şekerim ..işleri ihmal etmeyelim.. tek tutunacak dalımız işlerimiz .. online olunc okursun şekerim . . .

allah hepimize yardım etsin kızlar...

Anjelcim ne güzel yaaa...inşallah sağlıkla mutlulukla büyüsün fıstıkların...tahmin ettik çok yoğun olduğunu ama özledik valla...teşekkür ederim ilgi ve önerine dikkate alıcam arkadaşım...öpüyorum missss kuzucuklarını....

Deryacımmm bugün ne yaptın tüp bebiş işinde ,ne aşamaya geldi durum..umarım bugünde sıkmadılar canını çok..bu sistem insanları dolap beygiri gibi döndürmeyi çok seviyor deryacım,üç kuruşluk enerji bıraktılar zaten, onuda böyle böyle geri alıyorlar insanlardan...ama bu millete müstehak,nereye çekersen oraya bunlar,bir çuval kömüre tav olup verdiler oyları badem bıyıklılara ceremesini hep beraber çekiyoruz..daha dur bunlar iyi günlerimiz , kimbilir neler gelecek başımıza...neyse canım sen köprüyü bi geçte biliyosun bu gıcıklar birde kişilik sorunları yaşayıp önüne aşılması zor engeller çıkarmasınlar,biliyosun çıkarabilirlerde...o yüzden sakin ol derin derin nefes al ve bebeği düşün ,az kaldı kız birkaç ay sonra göbüşün böööööyle dolu dolu olucak...al şu rapaoru da hayırlısı ile gerisi önemsiz...çok hırpalama nolur kendini:82:

annen baban geldimi izmirden?bugün arama dediğin için aramadım yarın ararım ama ...öpüyorum kız seni yanacıklarından...

Ve bugünün gündemi
:)) BİLİYORUM BIKTINIZ BUNALDINIZ AMA BENDEN SONRA RAPOR ALACAK HELEKİ NUMUNEDE ALACAKLARA IŞIK OLMAK İSTİYORUM . TEK AMACIM... BİR DE PAYLAŞIP RAHATLIYORUM BE KIZLAR :)))

bugün saat 2de gittik eşim annem babam ben... sisteme tüm girişlerimiz yapıldı... gereken onay malum MEDULAya bildirildi..raporum sistemde görünmeye başladı... ama başhekimin de web üzerinden onaylaması gerekiyormuş dediler. son nokta... okey dedik...raporum sıfırdan çıktısı alındı basıldı... başhekimin webden onayı verildi .... imzası alındı...sıra doktorcuklara imza attırıp ohh bee demeye gelmişti kii.....eczacıyı aradım ki baksın sistemde görünüyor mu diye...

DANNNNNKKK kötü haber

* ilaç dozlarından bir tanesinin miktarı yanlış yazılmış... "ünite" yerine "adet" seçilince doz artıyormuş...bunu düzeltin dedi
bir de ;
* " son 3 yıldır yapılan tedavilerde olumlu sonuç alınamamıştır . " ibaresi yokmuş , yapılacakmış...bunu ekletin dedi....

hoppala dedim sil baştan yeniden başlıcaz yani... bilgi işlemcileri bul yanlarına git 30 dk sürdü...adamlar artık işimiz çözülsün diye seslerini çıkarmadan dediğimizi yapıyorlar...neyse anlattım derdimi tamam yapalım dedi saolsun insafa geldi..yaptık . . düzeltmeler tam eczacının onay vereceği hale getirildi...çıktıyı aldım . dün bağırdığım başhekime imza attırdım. başhekim ; bitiremedinmi daha dediğinde kayış koptu... kimse bişey bilmiyor ki kendi çabamla olduruyorum. bi alayım ibreti alem için hastanenizin duvarına panosuna ascam raporumu dedim aldım raporu çıktım...
sonra dooğğru sesrvise doktorları bulmaya...ee doktorların "ŞEF" olanının odasına girdim ki paşam odadan postaladı beni...neymiş efendim sekretere vercekmişim de evrakları o imzaya odasına getirecekmiş. ben neden getirmişim?? ayyy yıldızların döküldü dedim çıktım . gittim bir gün evvel bana ay arasıra hata oluyor diyen doktora gülerek sizi çok özledim de ondna geldim şuna da bi imza atıverin de gidiyim bir daha da görünmiyim size dedim..yapılan yeni ve son raporumu da gözlerine sokarak ve alaycı bir tavırla bu rapor böyle hazırlanıyor... ben çektim benden sonraki arkadaşlarıma çektirmeyin . bakın eksiklerinizi görün ; bunlar böyle böyle yazılması gerekiyor ; böyle yapın ki geri dönüp durmasın kader arkadaşlarım dedim :)
neyse kalan 3 imzayı da yaptırdım ve derhal çıktım yanlarından .hemen eczacıyı aradım . olmuşmu diye..
tamamdır süper olmuş dedi...reçete hazırlarken hepsini tamamen görücez ama şu anda hiçbir sorun yok tamamdır dedi :) nerin bir nefes aldım ve annemle hastaneden ayrıldık....

RAPORUMU ALDIM KIZLAR ALLAHA ŞÜKÜR......

OMUZUMDAKİ YÜKÜN YARISINI HAFİFLETTİK....

DARISI İLAÇLARI ALMAYA ; TEDAVİYE BAŞLAMAYA VE GÜZEL SONUÇ ALMAYA....

Sağlık kurulu raporu ( tüp bebek tedavisi için sağlık problemi yoktur raporu )

tüp bebek raporu (tüp bebek yaptırmasına engel bir sorun yoktur . Ilaç raporu )

Son düzenleme:
Sağlık kurulu raporu ( tüp bebek tedavisi için sağlık problemi yoktur raporu )

tüp bebek raporu (tüp bebek yaptırmasına engel bir sorun yoktur . Ilaç raporu )

gözünaydın canım sonunda başarmışsın,şimdi bu raporun sana tüp bebekte indirimi nekadar olacak?

gözünaydın canım sonunda başarmışsın,şimdi bu raporun sana tüp bebekte indirimi nekadar olacak?

saolasın canım

gittiğim merkezde toplam paket tedavi 5000 tl ..

Rapor aldığın zaman ilaçlar toplam 2500 tl ediyor. Ama eczacı ile anlaşınca 2000 tl falan oluyormuş eczacım öyle dedi indirim yapılır dedi.
1000 tl eczaneye veriyorsun...
1000 tl de tedaviye....toplam devlet 2000 tl vermiş oluyor yani ....
Tek kullanımlık . Ilaç raporu 1 aylık geçerli . Tek denemelik yani .

yani tedavi 3000tl ye gelmiş oluyo çok iyi ozaman,hangi merkez?
sen 2 haftadan uzun birsüre ugraştın bu iş için,en azından aynı memlekette,benim için çok daha zor bu raporu almak,yaza bende yaptırcam.

deryaa rapor 1 ay mı geçerli?çok kısa ama

selam kızlar, naparsınız?

deryacım maşallah sana, o raporu almayı basardın ya, bi hediye falan al kendine, bi kutla yani azmini vall:) cok tebrik ederim canım, inşallah vesilen bu olur ve ilk denemende hemen gelir bebegin..

özgecim, tayfcım siz nasılsınız? ben geçmişe bakamadım. ağzım burnum fış fış...acayip gribim..yarın ikili testin sonucunu ögrenicez. yazarım size. cok hapsırıyorum, belime agrı girdi hapsırmaktan...

bebegin iyi oldugunu bilmek yetiyor ama, kızlaaar canlarım özgemmm ceydamm deryamm ve tüm güzeller darısı sağlıkla basınıza olsun, allah dualarımızı kabul etsin, kimsenin emegi bosa cıkmasın dilerim...

canım arkadaşlar genelde bu siteden aldılar

canım cevap verdiğin için sağol, ama hangisini aldılar bilmiyorum!
lütfeeeeeen bana yardımcı olun kızlar!
derya arkadşaım tebrik ederim,Allahım inş en kısa sürede bebeğine kavuşturur, içindede bizede nasip eder!

yani tedavi 3000tl ye gelmiş oluyo çok iyi ozaman,hangi merkez?
sen 2 haftadan uzun birsüre ugraştın bu iş için,en azından aynı memlekette,benim için çok daha zor bu raporu almak,yaza bende yaptırcam.
evet tedavi 3000 tl ye geliyor... biraz da ekstralar çıkabiliyormuş...

deryaa rapor 1 ay mı geçerli?çok kısa ama

walla orasını ben de anlamadım ... ilaç raporunda 1 aylık yazıyor ... ama hani tüp bebek 1 aylık geçerliydi diyorum derken şunu düşünüyorum ve doğru :)
şöylee....şimdi devlet 1 adet döneminde kullanılabilecek 3000 dozluk ilacımızı karşılıyor. zaten 6 ay içinde kullanman gerek ama tuhaflık şurda atıyorum oldu ki hemen kullanmak istemiyorum tedaviye başlamak istemiyorum . ne zaman başlıcaksam o 6 ay içinde ilaç raporu için bir daha mı didincem onu anlamadım walla....

yawrucum saolasın... eşime söyledim şimdi... bakcak artık :) bencede kutlamayı hakkettim ... :):) şu ilçlarımı almak ve tedavinin sonucu olumlu olursa en büyük hediye bana ...

saolasın canım ...

cetrefillim geçmişler olsun ..duaların kabul olur inşallah bi tanem..

HAYIRLI VE DE UĞURLU OLSUN DERYACIM...inşallah bu emeklerin boşa çıkmayacak veeee bir iki ay sonra bebişini konuşucazzzzz burda canımcım...valla afferin toparladın ve bitirdin herbişeyleri...bravo sana....bugün başım çok kalabalıktı arayamadım seni ama hep aklımdaydı bi arayım bi arayım dedim durdum ama fırsat olmadı,bugün öyle yoğun bi gündü ki kahvaltımı bile akşam 5 te anca yaptım ve daha şimdi geldim eve..amma yarın mutlaka arayacağım..

canım link verdiğin sayfada hangisinden istersen al ama sana tavsiyem altın madalya olan ve top rated yazanlardan birini tercih et...mavi kutulular ok dir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…