Preseed kullananlar

özgeeee..benim sana attığım özel mesajda numaram yazıyo çaldır beni ben dönerim sana...sildim mesajları ama niye gelmiyo ki..

teşekkür ederim gamzelikız..allah sana da bana da bir bebiş verir umarım...sende 5 bende 3 düşük sonumuz hayırlı olur inşallah yaaaaa...yetsin artık nolur..

Son düzenleme:
tayfcım çok geçmiş olsun aynı zamanda da gözün aydın bu ne demek deme sakın gözün aydın çünkü inşallah bu konuyu çözünce hamiş olacaksın

tesekkurler tayf zaman ayrıp yazdıgın ıcın..
bu arada preseedle hamıle kalıp dusuk yapan arkadaslar hakkında bir yorum yazmıssın
bende preseedı arastırırken senın yazdıgın ıhtımalı dusunmedım değil
olabılır tabii
ama ıyıkı vucut dısarı atıyor..
Allah muhafaza anomalili olma durumu korkutuyor..
Allah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin..

tayfcım çok geçmiş olsun aynı zamanda da gözün aydın bu ne demek deme sakın gözün aydın çünkü inşallah bu konuyu çözünce hamiş olacaksın

canım çok sağol ...inşallah dediğin gibi olur ama az önce rahim anomalileri topicini okudum da uzun uzun içim karardı...hakkımızda hayırlısı...sen nasılsın?

Aminnnnnnnnnnn
:)

canım benim ki sadece şüphe ...pre seed ile hamiş kalıp doğuranda çok bu arada...benim bugünlerde kafam karışık sadece..hemde çokkkkk...

tayfcım ben çok hastayım :2: bu kadar çalışmayı boşa yaptım benim preseedler boşa gitti antibiyotik başladım

ayrıca sağlık kökenli biri olarak sana rahatlıkla söylüyorum ki internet verilerini at bir kenara boşuna okuma canını sıkma çünkü sıkacak birşey yok önemli olan sorunu bulmaktı ve bulundu işin yarısı gitti sorunun rahatlıkla halledilebilir sakın sıkıntı yapma

geçmişler olsun arkadaşım...haklısın fazla takmamak lazım..bende takmıyorum aslında,azıcık içim karardı o kadar...

elfem sen ne kadardır uğraşıyorsun bebek için ?..

ah hatırladım elfemcim sende kan pıhtılaşması vardı dimi hayatım yaaaa...coraspin kullanıyordun hatta...:26:

bende geldim

elfem canım ya geçmiş olsun ben bişey sorcaktım sen gecen bana yazmıştın gebeli farketme olasılıgın düşük olabiliyo diye yani bu durumda farketmeden de düşük yapabiliyomuz
bide sen kaç kez gebe kaldın?gebe kalabilmen uzun mu sürdü

özgemmm, şirinim benim....online oldun tekrar..ben bugün inek gibi yattığım için neredeyse tüm gün internette idim...araştırdım okudum filan...:82:

özgemmm, şirinim benim....online oldun tekrar..ben bugün inek gibi yattığım için neredeyse tüm gün internette idim...araştırdım okudum filan...:82:

bende bugün tek olunca canım çok sıkılıyo valla

ceydacım sen rahat ol şekerim valla sen hamile kalabiliyon bak ögrendik şimdi düşük nedeninde perdeymiş ondanda kurtulmu gelecek sıpan inşallah

sıpalarımız gelince ben onlara yapacağımı biliyorum hele bi gelsinlerde...özgecim telefonda sesini duymak mutlu etti beni valla ..memnun oldum şekercim..sıkılınca çekinme ara heeeeeeeeeee

sıpalarımız gelince ben onlara yapacağımı biliyorum hele bi gelsinlerde...özgecim telefonda sesini duymak mutlu etti beni valla ..memnun oldum şekercim..sıkılınca çekinme ara heeeeeeeeeee

bende çok memnun oldum canım benim

ceydaa sigara neoldu hiç içmiyosun degil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…