Preseed kullananlar

iyi akşamlar kızlar tayfçım listeye eklemişsin beni saol cnm tarihimde 1 şubat umarım gelmez tabi sorunsuz geldi dimi kızlar size ürün?off hemen gelse bari yumurtlama gününe yetişse:18:

iyi akşamlar kızlar tayfçım listeye eklemişsin beni saol cnm tarihimde 1 şubat umarım gelmez tabi sorunsuz geldi dimi kızlar size ürün?off hemen gelse bari yumurtlama gününe yetişse:18:

hayırlısı olsun...ben üç kez sipariş ettim ikisi sorunsuzdu ama bir keresinde ürün kayboldu 30 gün bekledim ve iade ettim kredi kartıma paramı geri yatırdılar sonra tekrar sipariş ettim geldi...ama iki kez 1 hafta içinde kapımdaydı...inşallah gecikmez ...

Son düzenleme:
meraba kızlar maalesef ben bebeğimi kaybettim beni listeden çıkarabilirsiniz:85:

allah sabır versin güzelim..ceydanın da dediği gibi arkası tez gelir inşallah.nolur umudunu yitirme.. .çabuk topla kendini... sana azcık zama veriyoruzzz sonra hemen geri gel enerjinle tamammıııı:)))

canım testlerine çok sevindim . . . allah sağlıkla büyümesini asip etsin .. inşallah sağlıkla da kucağına al birtanem..kız da olsa erkek de olsa sen facete kime benzemesini istediğini yazdın bizde yorumlarımızı :)) walla hepsi uyar be şekerr sağlıkla gelsin de :))

canım ben şu heyet raporumu alamadım . anlatcam şimdi aşağıda.. sonrasında regl olmayı beklicem evet tatlım . inşallah adet görmem hamişimdir ne biiliyim :)) neye dua edelim bilemedim walla ..hayrlısı ne ise onu yaşatsın allah . . .

saol şeker 45i kaptım :)))

adet bitiminden yumurtayı çatlatana kadar hergece hergece çalışacak adamın karşısında eğilirimm uleyynnnnnnnnnnnn.... benimki nazzlıııııııı

yaaa adet ağrısı .. bekleee.. öyle adet agrısı mı olur kızımm.. be kendimi cesur saırım hadi canım oda nekiii dedim girdim içeri ula o aleti görünce ohaaa o içeri mi gircek oldum.. o ilaç var ya ilaç mafetti beni . ilaç içeri girdiği anda karnına basıyorlar ve felaket kıramp giriyor. ben ordan kalkıp ige odasına zor yürüdüm. iğneden sora taksiye de süründüm resmen.eve gidince direk yattım wc ye bile eşim yardım etti götürdü... yok yawrummm anestesi yaptır onda bile az hisediliyormuş kramp gibi.. sen işini sağlama al . anestesi öyle anladığımız gibi bayılma değilmiş hafif sarhoşlul gibi ayık oluyormuşun düşük doz.. anestesi şarttt kardeşimmmm

walla beni de kıllandırdın... olabilir . olasılıklar böyle ise... olabilir... belki kazen okuyordur ve bize araştırılmış bi bilgi varsa iletir... :)

bende sigara kullanıyorum pıhtılaşmayı tetikliyormuş ama napayım bırakamıyorum hamile kaldığımda arada tek tük içiyorum kürtaj sonrası tekrar çoğalttım

fosurr fosurr sigara içen arkadaşım aşılama ile hamile kaldı . 7 aylık oldu... hala günde 2-3 tane içiyo . bebiş çok sağlıklı.... bence bu iş şans meselesi..

yazdım yukarda oku yawru...allah yardımcın olsun...en büyük acımız hsg agrısı olsun...

ya derya korkutma len beni...nasıl yani hsg bu kadar acılımı leeeeeeeeeeeyyyyynnnn

deryaaaaağğğ...:18::18::18: kız kabus gibi anlattın şimdi uyuyamam ben..hsg den önce yutarım okkalı apranax ları azcıkta votka atarım iki tek olur biter... anestezili randevu için geç oldu...neyse başımıza ne gelirse çekicez artıkın...

haaaa..bu arada hiç bişi yemeyip içmiycez di mi öncesinde????

Son düzenleme:
selam kızlar...

bugün sabah 9 da hastanin polklinik bölümünde sıramız geldi ve dosyamızı alıp servise gittik . 11e kadar bekliceksiniz dediler. doktorların bir araya gelişleri 11.45 oldu.. içeri girdiler dosyaları aldılar kontrol vs. 5 dk sonra çıkıp tamamdır. 2 de gelip raporunuzu alın dedi..nasl sevindik . bu kadar kolaymı olcaktı diye....
2 de gittik ki meger değilmiş ... 4 ayrı bina araları en az 50 - 100mt . git gel git gel kaç kere ordan oraya orda oraya yürüdük bilmiyorum walla...
sistemde arıza çıktı , teşhis hatalı dendi , rapor süresi hatalı dendi , doktor sayısı eksik dendi ..her hatada git gel git gel canımız çıktı. saat 4 te bitti . ve sadece imza kaldı doktorlar ve başhekim . . .
3 doktor var . 2 tanesi imza edildi . tamam bitiyor dedik . 3. doktor ameliyata girmiş .. önce doğum dediler hadi birazda gelir dedik. doğum yapann hatu geldiii..doktor yok .. bekle bekle gele yok . hemşire geldi doktor gitsinler ben geç çıkcam pzt gelsinler öyle bakalım dedi diye söyledi ...
yani işin türkçesi ameliyat doğumdu bitti ama mesaim de bitti ben gidiyorum uğraşamam pzt ye kadar beklesinler ne acelesi var... sinirden kaç kere ağladım bilmiyorum . bacaklarım felç gibi oldu eve gelir gelmez attım kendimi yattım hep ..çok yoruldum..çok gerildim... böyle terslikle başlaması canımı çok sıktı..pzt gidip imzaya çıkartcaz inşallah biter..
böyle işte bende son durum kızlar.. (

walla yeme içme diyen olmadı şeker... wc ye giriyorsun sadece boş olcak... agrı kesici alınıyormuş öncesinde bana kimse demedi. sonrasında antibiyotik ige vuruyorlar..

walla bu kişisel bişey tatlım . korkutmk deil . kimisi adet ağrısı diye ayşem gibi hafife alıyo kimi öldüm kaldım diyo.. doktor bana buna dayandınsa tüp bebekde hiç kasmazsın dedi . walla ben yadaki demirleri tuttum kasılmamak için ama ilaç gçerken röntgen çeke teknisyen bayanın kolunda tutmak için epey davrandım ama agrıdn yakalayamadım hatunu...

bilmicem şeker aletlerle de alakalı mı ama bugun hastanede karşılaştığım kızda aynı şeyleri söyledi benim gibi ... genelde agrıyo :) alkol alma igne vurcaklar sonra tehlike yaratma..eve gidince çekersin :)) deli yaaaa alkol diyoo :)))

allah yardım etsin canım benim ... bir nefeste kurtarsın... açıklıkla da alakalıymış agrı benim tüpler çok açıkmış ondan çok hissetmişim öyle dedi teknisyen.ama özellikle sağ tarafım 3 gün ağrıdı...

kolay geleee şeker...

bu arada özelden face varsa söyle de ekliimmmm

canım yaaa bugün heyetteki eşşşşşekler sana çok çektirmişler...valla kızdım okuyunca bu doktorlara allah kimseyi muhtaç etmesin,hepsi bi acaipler...neyse hayırlısı ile pazartesi dananın kuyruğu kopucak inşşşşşalllaaahhhh.sıkma canını kötü başladı diye,bebekle biticek sonu hayatım...

iki tek votka atmadan şurdan şuraya gitmem vallaha da billaha da...sen gecenin bu saatinde haber ver acılı diye,oysa gündüz desen anestezili alırdım randevuyu..artık başıma geleni çekicem çünkü randevuyu erteleyemem..neyyyysseeee...

Son düzenleme:
ya aslında ağrı eşiğim yüksektir vede soğukkanlıyımdır ama be arkadaş insanın ''kutu''su da bu kadar karıştırılmazki öffff yaniii...gelecekse gelsin şu eşşeğin sıpası,e geliyo biraz sıksın dişini tutunsun artık yaaaaaaaa ..pesssssssss...

Son düzenleme:

YAWRUCUM SAOL.. walla doktorlar da sistemi kuranlar da saglık bakanlığı da .... hepsinin...
ya sanki parayı ceplerinden vercekler binbir zahmet bas imzayı geç yaaaaaaaa... sonra arkamdan prosedürüyle senn ugraş banane senin bakanlıkla arandaki protokolden ..cebelleştiriyon..zaten magdur olmasam sana minnet etmicem... işte ellerine düştük ya sesimi çıkarmadan dediklerini yaptım.. normal zaman olsa o hastaneyi dağıtırdım ahan da haberlerde görürdünüz cinnet geçiren hasta başhekimlik odasını bastı diye :))

canım walla bütün gün bu cebelleşmelerle uğraşınca mecbur giremedim.. işe de gitmedim düşünnnnn
onda haber etmem mümkün deildi .. canımcım alkol alma derim..pasiflora falan al ama alkolll alma antibiyotik vercekler o aletlerden bişey bulaşmasın diyemi alerjik bişey olmasın diyemi bilmem..ama bilirsin alkollüylen antibiyotik , antibiyotik alırken alkol ters:)) bozar bacım bozar..hele yaptır sonra dik kafaya :) absulutları :)))

WALLA ŞEKER BENNİM AĞRI EŞİĞİNİN ........ çok düşükk çok... hemoroid ameliyatı oldum geçen sene ... 5 dk dişimi sıksaydım 1.500 tl cebimdeydi ama anesteziye bayıldım.. düşün :)))

rahatladınmı biraz :))

eşekk sopası dedi yaaaaa:) deliii... bana da bugun poliklinikteki kadınlar ( nine olmuşlar ) dedi ki oo olsun beziydi mamasıydı hastalığıydı koşturup durcan çok yolrulcan dediler.. aman gelsinde isterse dakkada bez değiştireyim . gak dese emzircem guk dese emzircem walla hiç bişeye üşenmem...yeterki olsun. herşeye hazırım yeterki sağlıkla kucağıma gelsin dedim ....

o yüzden eşşek sıpası deme yawww..ayşede tuturdu sincap diye :) bebiş onlar melekkk..kuzuuuuu mis o bebişler missss

kızlaaaar acil yardııımben geçen ay sizlerin yazılarını okuyarak ikna oldum ve preseed aldım ne yazıkki geçen ay pressed işe yaramadı kalanı bu ay denemeye başladım fakat ciddi bir sorunum var bekarlığımda dahil evliliğim süresince hiç böle şikayetim olmazdı yumurtlama günlerimin dışında akıntım bile olmaz şükür
vahim olan durum şu ilkkez dün vajinamdan ciddi kötü koku aldım eşim bile farketti aayy nasıl utandııım acaba presedle alakalı olablirmi bana tavsiye edeceğiniz bişeyler vardır umarım.dr gitsemmi abes olurmu acaba karşısına geçipte koku var demek:26: çok teşekkürler şimdiden

canım preseedle alakalı bir durum degildir,ben ilk evlendigimde yaşadım bu durumu,ilişki sırasında ve sonrasında beliren bir koku ben havuzdan mikrop kaptım diye düşünüyorum dr gittim vajinal tablet ve antibiotik verdi ve geçti sakın ihmal etme hemen doktora git gerekirse vajinal kültür yada simir testi falan yaptır

ceydacım sakın hsgden korkma,acısı sızısı kişiden kişiye degişiyor benim öyle acımadı sadece o spekulum takılırken rahasız edici bide ilacın gecişi hafif gaz sancısı gibi kibar ellerle yapılırsa bence kötü degil,bende çok korkmuştum ama korktugum gibi olmadı en önemlisi kendini hiç kasma rahat bırak azcık acıycak diye düşün okadar

kızlar annem yanındaki kadın dogumcuya sormuş benim sonucu dr annemi çok korkutmuş yok sakın hamile kalmasın falan bide annemi rahatlatcam diye ugraştım ben bu haftaiçi kısmetse ankaraya gitcem enazından daha düzgün bir kontrol olur benim için

merhaba tayfcımmmm...
iyiki böyle birşeyi yazmışsınnnn benimde bu aklımdan gecmedi değil..
biliyosun bende pressedle hamiş kaldım ve boş gebelik olduğu için kürtaj oldum..
acabalar aklımdan hiç cıkmadı..sonucta preseed sağlıklıda olsa sağlıksızda olsa spermleri ulaştırıyo yumurtaya ve sağlıksız girince yumurtaya sağlıksız gebelikle sonuclanıyo..
ve beimde boş gebeliğin sebebi sağlıklısız spermden kaynaklıymışş..
benimde ilk gelen aklıma acaba preseed kullanmasamıydım oldum..

emineu geçmiş olsun canım çok üzüldüm inşallah en yakın zamanda tekrar olur,canım sorun kan pıhtılaşması demişsin senin ilk gebeliginmiydi?ne kadar süre sonra hamile kalabildin?

walla güzelim bu işin ayıbı yok . iltihabik bir durum olabilir. bende de oluyor ara ara vajinal fitil veriyorlar antibiyotik falan geçiyor... smear de çektirebilirsin...

bence deeee

çok teşekkürler..havuza filan girmedim ama bulunduğum şehir ve ev çok fazla soğuk en iyisi dr gitmek ama ikilemdeyim bu ay bolca preseed kullandım dr gitsem ilaç vericek :44:
neyse bakalım ciddi bişey olmasında artık bu ayda boşa geçmiş olsun ne yapalım.tekrar teşekkür ederim herşey gönlünce olsun

walla güzelim bu işin ayıbı yok . iltihabik bir durum olabilir. bende de oluyor ara ara vajinal fitil veriyorlar antibiyotik falan geçiyor... smear de çektirebilirsin...
haklısın kesin enfeksiyon gibi bişeyler belirdi ama çok rahatsız oldum yanlış kişiyi seçti bu durum ya ben çok titizim şimdi her dakika duş almak istiyoruuum:84: şimdi koku daha hafif bikaç gün daha bekleyeyim eğer aynen devam ederse dr koşucam mecbur ..çok tşk.ler

canım bak şöyle bir bilgim de var. vajina agzının belirli bir ph seviyesi var. çok fazla duş esnasında su yada şampuan vs ile temizlendiğinde bu ph seviyesi düşüyormuş ve dış etkilerden koruma oraı düşüyormuş . vajinanın kendi kendini koruyan , temizleyen bir yapısı var biliyorsun. özellikle regl yada ilişki sonrası çok su ile içeri doğru temizlemek bu özelliği azaltıyormuş . belki böyle bir yıkama alışkanlığın var ise o da enfeksiyona sebep olmuş olabiliir.. endişe etme ... ben pudra sürüyorum bebiş pudrası :)))

Son düzenleme:
DERYAAAAAĞĞĞĞĞĞĞ....HSG FATİHİ(yani bennn)SAHNELERE GERİ DÖNDÜÜÜÜÜÜ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…