Preseed kullananlar

arkadaşlar meraba bende sebebsiz infertilite teşhisim tesadüfen presedi gördüm araşatırıken siteniz dikkatimi çekti 2 yıldır bebek istiyoruz ve 3 olumsuz aşılamamız var bu ürünü kullanmak istiyorum inşallah bi faydası olur şuanda enfeksiyon tedavisi görüyorum fitil verdi doktorum ayın 15 kont. var bu ürünü danışsam kızar mı acaba bilemiyorum birde enfeksiyonum varya bi sıkıntı olur mu acaba kullanmamda yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar meraba bende sebebsiz infertilite teşhisim tesadüfen presedi gördüm araşatırıken siteniz dikkatimi çekti 2 yıldır bebek istiyoruz ve 3 olumsuz aşılamamız var bu ürünü kullanmak istiyorum inşallah bi faydası olur şuanda enfeksiyon tedavisi görüyorum fitil verdi doktorum ayın 15 kont. var bu ürünü danışsam kızar mı acaba bilemiyorum birde enfeksiyonum varya bi sıkıntı olur mu acaba kullanmamda yardımcı olursanız sevinirim...

merhaba canım enfeksiyon konusunu halledersen gebeliğin kendiliğinden gelişebilir zaten içini ferah tut aşılamaların olumsuz olması çok takılacak bir konu değil doktorlarımızın hatasımı bilemiyorum ama aşılamanın tutma olasılığı zaten oldukça düşük aynı şekilde her tüp bebek uygulaması da tutacak diye bir şey yok lütfen kendini yaşadığın bu olumsuzluklarla üzme onlar birer kıstas değil... doktoruna bu ürünü danıştığında olumsuz cevap verme olasılığının olduğunu unutma çünkü büyük bir gerçek var sağlık bir sektör ve kimse kazanç kapılarını kapatmak istemez kötü olduklarını düşünmüyorum çalışanlara da sonuna kadar hak veriyorum ancak doktorların yaptıkları söyledikleri her zaman doğru olmuyor ne yazıkki... kalbinden ne nasıl geçiyorsa o en doğru yönlendirmedir unutma

allah inşallah seslerimizi duyar tayfcım günlerdir 1500 küsür sayfayı tüm dikkatimle okudum eşimin yeter artıklarını dinlemeden okurken sen ve love27 için ne dualar ettim her akşam kendim ve sizler için dualar ediyorum inşallah dualarımız kabul olacak 2011 de hepimiz anne olacağız kimseyle konuşamadığım paylaşamadığım içime attığım ve beni yiyip bitiren duyguları birilerinin yazması bile beni çok rahatlattı...

canım benim çok sagol inşallah allah hepimize bu duyguyu yaşatır daha fazla beklemeyiz

elfemcim teşekkür ettim iyi dileklerine ,umarım hep beraber üst listeye geçeriz yeni yılda...isteyen herkese annelik duygusunu yaşatsın allahım...

özgecim çıkmak zorundayım ama çıkmadan bi selam veriim dedim şeker..öpüldün..

hayırlı olsun canım,darısı isteyenlerin başına diyelim

Son düzenleyen: Moderatör:
ceydaa benim sonuç çıkmış ama telde veremiyolar,izin martta dedim ancak ozaman alabilirim dedim kesinlikle beklemeyin dedi mutasyonunuz var doktorunuza gösterin dedi bu nedemek anlamadım senin factör test bakıldı mı?galiba bu kan pıhtılaşma testi oluyo

özgecim bana yapılan testler arasında pıhtılaşma ile ilgili olan da var ama hangisi bilmiyorum bitanem..genetik test yaptırmamış mıydın sen ,kafam karıştı...faktör testine baktım şimdi internette nedir diye evet pıhtılaşma sorunları ile ilgili olarak bişeyler yazıyo ama anlamadım çok..doktorun bana yaptığı bu testler tüp bebek öncesi yapılan check up testleri,yani tedaviden önce bunların hepsini yapıp öyle başlıyorlarmış ama sormadım hiç hangisi pıhtılaşma diye ..

canım mthfr mutasyonu olabilir pıhtılaşma faktörleriyle alakalı sana genetik danışmanlık yapmadan vermezler sonuçları benimde kan pıhtılaşma sorunum var ilk gebeliğimden sonra genetik araştırma ile öğrendim şu an hergün coraspin alıyorum hamile kalırsam inşallah gebelik boyunca da heparin yapacağım kendime ama benim gibilerde gebeliği yakalamak zor oluyor biraz erken dönem düşüklere sebep oluyor bu mutasyon seninki de böyle basit bir sorundur inşallah

ceydacım ben doktora genetik test dedim,doktor benden 4 tahlil istemiş sadece birini genetik bölümünde yaptılar oda faktör testi sanırım buda genetik testlerden birtanesi bakalım annem sonuçları yarın aldırıp bana fakslıycak ona göre bende doktora gösteririm

tatlım selam... sen 44 için kim acaba demişsin :))) şu anda kimler ne durumda bilmiyorum ama benim nasipse cuma heyetimi alırsak adet tarihim de sapmaz ise 20 ocakta tedavi başlar diye düşünüyorum ve sonucta inşallah herşey yolunda gider ise 20 şubat gibi alırız diyorum . bu süreye kadar 44 numara dolar diyorum ve bende 20 ocakta alacağımız ilk arabamızın plakası olacak olan 45 ( manisa ) numarayı rezerve etmek istiyorum . listeye bakınca birden içimden geldi ve bu bağlantı da hoşuma gitti..beni 45 numaraya rezerve diye yazar mısın ????

walla ceydacım doktorlara karşı garantici olmanın yararını bu heyet işlemleri sırasında anladım . doktorlar karşılarında cahil kadınlar görmeye alışmışlar şunu yaptır gel . şunu getir . bu olmazsa olmaz . şunu kullan gel demişler karşısındaki gariban da anlamamış he demiş yapmış... bizler gibi neyin ne olduğunu bilen okuyan kültürlü bilgili hatunları görünce dumur oluyorlar :) tamam diyiveriyorlar . yada şamşırıp sen nerden biliyorsun oluyorlar :)) walla eşimle gittiğimiz bütün doktorlar ( ürolog +jinekolog ) hepsi şaşırdı bildiklerim yorumlarım karşsında şaşırıyor. doktor olmuşun diyorlar eşimde gülüyor . herşeyi araştırıyor biliyor diye :))

evet olmazsa ne oluru bende düşünüyorum . eşimle severek evlendik . belki böyle yaşamayı sürdürürüz ama sanki bebegimz olsa eve neşe gelir hareket gelir diye düşünüyorum . çocuk evin enerjisi demi ama ??? başkalarının bebişlerine boynu bükük bakmak iç buruyor ama elbet takdir Allah'ın.. eğer bize kısmet etmicekse isyan etmek anlamsız oluyor ama insan buruluyor be neyseee inşallah hepimizin duaları kabul olurrr

aşılama yapıldığında belgelendirilmiştir..reçetelerin falan vardır kullandığın ilaçlarının..canım tüm tahlillerin tam olursa 2 haftada alınıyor. inşalah cuma almış olcam ben de :) geçmiş sayfalarda tüm tahlilleri yazdım . hepsini hazır et. avantajın aşılamaların caım...yarım kalan aşılaman içinde doktora bir sebep yazdır onu da al gel ... yardımcı olurum sorularına şeker.. kolay gelsin...

preseed ilk duyduğumda doktoruma anlattım ben.. kürlerden de bahsettim . ters tepki vermedi . tabiki neyin nasıl vesile olacağı belli olmaz. umudu kesmemek gerek..denemek istiyorsanız deneyin tabi tüpe başlamadan evvel dedi . . bence deneyin... kısmett belki olurr..

bize de dua ettin mi ?
allah dua eden tüm kullarının dualarını bkabul etsin.. inşalah hepimiz bebişlerimze kavuşuruz. . .

elfemcim teşekkür ettim iyi dileklerine ,umarım hep beraber üst listeye geçeriz yeni yılda...isteyen herkese annelik duygusunu yaşatsın allahım...

aminnnnnnnnnnnnnnnnn üst listede yanımda resmi ve resmi görmek istiyorummmm ceydaaaaaaaaaaaa

bana mutasyon - genetik falan testi yapmadılar . isteyen de olmadı . pıhtılaşma zamanına bakılması istendi . testleri yaptırdım doktor bakınca da normal dedi . şu yorumu yapmıştı yaralarının ne kadar hızla iyileştiği anlamına gelir pıhtılaşma süresi demişti . örneklemek amaçlı ...

öyle mi ??

pıhtılaşma sorunu genelde düşüklere sebep oldugu söyleniyo benim hiç hamileligim olmadı,bizde herhangi bir sorunda görülmedi ama nedensiz olanlarada yapılıyomuş bende onun için yaptırmak istedim galiba bir sorun var.şimdi coraspirin alsam hangisini alcam belli bir dozu var mı?

(tayf ) ceyda , canım yukarda yazdım listenin altına o kadar uzun yazınca belki görmezsin diye burdan da okuman için not yazayım istedim ... yazdıklarımı bir okuyuver şeker... 45 umaraya talibim duyruulurrr walla :)))

deryacım benim aşılamaları belgelemem zor olacak burdaki doktorumla görüşmem gerek aşılamayı yapan doktorum hiç kayda geçmemiş malesef

deli kız tamam,,45 numara yolunda feda olsun yavrucum,lafımı olur dükkan senin,alla allaaaaaa...

canımcım ben biraz araştırdım eve gelince,sanırım senin genetik test pıhtılaşma ile ilgili olabilir şuraya bi bak bakalım
http://www.kadinlarkulubu.com/tup-bebek-ozel-bolum/198995-genetik-test-yaptiranlar-2.html
bende kendi test sonuçlarımı tek tek araştırdım anladığım kadarı ile PLT dedikleri test pıhtılaşmayı sağlayan hücreleri saydıkları bi test ve olması gereken değerler 150-450 arası benimki ortalarda 261...bana yaptıkları kromozom testide hem negatif tüp bebek sonucu alanlara hem sık düşük yaşayanlara yapılırmış oda normal çıktı..zaten pıhtılaşma sorunu olan kadınlarda rahim duvarı çok kalınlaştığı ve eğer yanlış yorumladıysam sertleştiği için bebeğin yeterli besine ulaşmasına engel olurmuş..ama korkulacak bişey yok çünkü bu tür sorunları olan kadınlara kan sulandırıcı(aspirin türevleri,heparin)gibi ilaçlar vererek kanı incelterek sorunu çözebiliyorlar...yani canını sıkma hemen, bi doktorunla görüş bakalım ne diycek ona göre her derdin bi çaresi var... ayrıca bu sorunla mücadele eden çok kadın var ki kısırlık nedeni bile olabiliyormuş,yani demem O ki belki de bu güne kadar bebişin gecikmesi belki de bu yüzdendi ve boşuna zaman kaybetmiş bile olabilirsin...oysa ki çözümü kolay bi mesele..doktor,eğer ki sorun bu ise ,sana kan inceltici basit bi ilaç verecek ve hooooop bebek gelecek...

Son düzenleme:
:BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- rockwell................................... .................
3-- menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- wannababy.................................. .............
5-- nequelen................................... ...............
6-- nerili..................................... ...................
7-- kursatim................................... ...............
8-- kadus...................................... ...............
9-- durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- sevcangoksel............................... ...........
11- jasmin77................................... ..............
12- bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- duducan.................................... ..............
14- dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEye............................. .............
19- shyqueen................................... ................
20- gulayyusuf................................. ................
21- dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- aysouk..................................... .................
24- cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- waters..................................... ..................
26- nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- Lilyum..................................... ................
30- zehsel..................................... ................
31- 35.ay...................................... ................
32- buzma_vi................................... .............
33- sezen10.................................... .............
34- papatyaa10................................. ...........
35- catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36- maviumutolsun.............................. ..........
37- anjelic.................................... ikisi bir arada geldi valla!
38- REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!
39- krishazel.................................. ..............
40- emineu..................................... ..............
41- murebdu.................................... .............
42- cetrefilli...................................''KIZI'' olucak bu cadının
43- ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- KİM ACABA?
45- DERYABERİL' s place

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

love27 ........................... ........ ...............18 ocak
elfem .................................................. ....23 ocak
tayf ........................... .. .........................25 ocak
baby78 .................................................. ...?
toobe .................................................. .....?
nehir1974 :97:.................................................. ?

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

YENİ YILDA BU LİSTEYİ Bİ GAYRET DOLDURALIM KIZLAAAAAAAAARRRR...HEPİNİZİN YENİ YILINI KUTLUYORUM,SAĞLIKLA, SIHHATLE, DOLU GÖBÜŞLERLE GEÇER İNŞALLAHHHH...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…