Preseed kullananlar

selam kızlar kimse yok ama ben daha da geç kalmadan :78: yeni yılın hepimize sağlık, mutluluk getirsin.bu yıl allahım hamile arkadaşlarımıza hayırlısıyla bir an önce kucağına almayı , benim gibi bekleyenlere de hayırlısıyla göbüşlerini doldurmayı nasip eder inşallah :KK54:

Son düzenleme:
selam kızlar yarın ben de haydarpaşaya gidicem . hocaya testlerimi göstericez. inşallah heyete uygundur derde cuma günü de heyete gireriz. . . bakalım inşallahbuhafta sonuç alcaz ... sonrada adet oldugum gün umutu arıcam onlarıngel dedikleri gün de gidicekmişim.
bu arada da para hazırlıcaz heyetten sonraki vereceklerimiz için .....

yarın yazarım akşam sonucları... şimdi izmirdeyiz. sabah ilk uçakla istanbula dönücez..
görüşrüzzz kızlarrrrrrrr....

nerdesiniz yav..kızlar ben bugün işi gücü bi kenara bırakıp tüp bebek merkezine gidiyorum,aşılama için startı vericem inşallah..bu arada aşılama fiyatı ilaçlar hariç 375 tl imiş,bana ucuz geldi çünkü istanbulda ki doktorumun fiyatı 700 idi...siz ne dersiniz bakiim?doktor 3-4 ay daha doğala devam demişti ya o arada hem doğal hem aşılama takılalım gitsin derim..bi ses verin beaaaaaaaa...

Son düzenleme:
selam kızlar

cok fazla yazamıycam, cok fena bir migren atagı geciriyorum, malum ilac da parol falan dısında bişey alamıyorum. onlar da kesmedi. evdeyim raporluyum, iyi olayım gelirim.

hepinizi öpüyorum herkese mutlu bebekli belikli hayırlı evlatlar getirsin 2011:))

nerdesiniz yav..kızlar ben bugün işi gücü bi kenara bırakıp tüp bebek merkezine gidiyorum,aşılama için startı vericem inşallah..bu arada aşılama fiyatı ilaçlar hariç 375 tl imiş,bana ucuz geldi çünkü istanbulda ki doktorumun fiyatı 700 idi...siz ne dersiniz bakiim?doktor 3-4 ay daha doğala devam demişti ya o arada hem doğal hem aşılama takılalım gitsin derim..bi ses verin beaaaaaaaa...

MERHABA CANIM .... biz kendi tedavi süreçlerimizi tüp bebek için araştırırken bize de hep aşılamayı faland a söylediler... sen nerde oturuyorsun nerdesin bilemiyorm ama benim de aşılama için bildiğim fiyatlar şöyle ;

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE : 450 tl + ilaçlar
YEDİTEPE ÜNÜVERSİTESİ HASTANESİNDE : 1500 TL + İLAÇLAR

bir arkadaşım yine kk dan bir arkidiş aykut bey var feneryolunda soyadını anımsayamadım . onun kliniğinde yaptırdı şimdi 6 aylık hamiş ... 1000 tl ye geldi ilaçlarla birlikte aşılaması . . ve o çok memnun...

allah yardımcın olsun sseninde tatlım . aşılama için spermleriniz kafi ise bencede dene derim ben . . tüpteki kadar yorulmaz yıpranmazsın . bak arkadaşımın ilk aşılaması tuttu. . .

selam kızlar

cok fazla yazamıycam, cok fena bir migren atagı geciriyorum, malum ilac da parol falan dısında bişey alamıyorum. onlar da kesmedi. evdeyim raporluyum, iyi olayım gelirim.

hepinizi öpüyorum herkese mutlu bebekli belikli hayırlı evlatlar getirsin 2011:))

canım arkadaşım kıyamam sana ben . . . sorma bu ara bulaşıcı mı ne? yılbaşı gecesinden beri bende delirecem . felaket kötüyüm . dün senle konuştuktan sonra iyce arttı benim kriz berbat oldum . . . sabah 5te kalkıp ist. yola çıktık. şimdi de uykusuzluk bastırdı . alkşamda kurs var ölcem bugün heralde :)))

allah şifa versin tatlım . rezene çayı alsın emre iç ..adaçayı ıhlamur falan iç . rahatlatır. karanlık ve sessiz yerde gözlerini de bağla tülbentle kapa tlfları falan yat uyu yawrum...

KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRR

az evel haydarpaşa numuneye gittim geldim... epey bekledim . sonra doktorla görüşmeye başladım . tek tek bütün testlerime baktı . kontrol etti. bir yandan da bana sorular sordu . hemmen en profesyonelinden cevaplar savurdum :) doktorun yanındaki asistan bile saf saf bakıyor tahlil degerlerine bişey anlamıyor gibi . ben hepsini okudum yorumlar bile yaptım . doktor güldü eeee sen herşeyi biliyorsun dedi :) evet dedim biliyorum öğrendim çoğunu ( aslıdna dicektim asistan kadar oldum diye ama şimdi terslenirler gerenk yok dedim ) ve ebe kızıyım aşinayım konuya dedim :) neyse hepsini kontrol etti . sonra hocasını aradı . souçları genel olarak söyledi. hoca tamam demiş olcak ki tamam hastayı hazırlayın dedi dosyanı açıcaz dedi :) nasıl sevindim. dosyayı açtı başladı bana sorular sormaya bir yandan yine tahlil sonuçlarımı o dosyadaki ilgili yerlere yazmaya ... hepsini tamamladı. cuma günü gel dedi. ekstra bişey getirmem gereklimi ben heyet için gereken tüm evrakları hazırladım dedim . ee sen zaten herşeyi tamamlamışsın sorun çıkacağını sanmıyorum dedi . lapaorskopi ister belki ama hsg ni de çektirip gelmişsin bence istemez büyük ihtimalle cuma günü sonuclanır ilaçlarını yazarız raporun verilir dedi. inşallah dedim . yeni adet tarihime yetişsin istiyorum dedim . inşallah sorun olmaz alırsın dedi :) gülerek ayrıldım doktorun yanından .
cuma günü saat 9 da eşimle birlikte gidicez polikliniğe . sonra görcez heyet nasıl yapılıyor . servise falan gönderceklermiş heralde koşturcaksınız biraz dedi . aman sonuçlansında koşturmamız servisten polikliniğe olsun dedim :)

bakalım hayırlısı inşallah alırız sonucu cuma günü de hemen ilaçlarımız falan alırız adet olacagım günü beklemeye koyuluruz inşallah :)

kızlar umarım sıkmıyorum sizleri ama rapor alacak arkadaşlarım için özellikle böyle detaylı yazıyorum ki neler olduğunu bilsinler...ben bu yola çıkarken hep destek aradım kendime. daha evvel rapor alan arkadaşlardan birisi ( başka topicte ) yönlendirdi saolsun ama dAHA fazla detay daha fazla soruya cevap bilmek istiyor insan.. o yüzden ben kendim gibi düşünen herkes içn anlatıyorum :)

kolay gelsin kızlar...

şimdilik iyi günler yoldan geldim fena yorgunum. akşam da kursum var . uykusuzluk hat safhada.. :) şirketteyim şimdide :KK43: biraz toparlanayım azcıkda ders bkayım ... eve gecicem ...

görüşürüz şekerler :)

:nazar::emir_bebek:

KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRR

az evel haydarpaşa numuneye gittim geldim... epey bekledim . sonra doktorla görüşmeye başladım . tek tek bütün testlerime baktı . kontrol etti. bir yandan da bana sorular sordu . hemmen en profesyonelinden cevaplar savurdum :) doktorun yanındaki asistan bile saf saf bakıyor tahlil degerlerine bişey anlamıyor gibi . ben hepsini okudum yorumlar bile yaptım . doktor güldü eeee sen herşeyi biliyorsun dedi :) evet dedim biliyorum öğrendim çoğunu ( aslıdna dicektim asistan kadar oldum diye ama şimdi terslenirler gerenk yok dedim ) ve ebe kızıyım aşinayım konuya dedim :) neyse hepsini kontrol etti . sonra hocasını aradı . souçları genel olarak söyledi. hoca tamam demiş olcak ki tamam hastayı hazırlayın dedi dosyanı açıcaz dedi :) nasıl sevindim. dosyayı açtı başladı bana sorular sormaya bir yandan yine tahlil sonuçlarımı o dosyadaki ilgili yerlere yazmaya ... hepsini tamamladı. cuma günü gel dedi. ekstra bişey getirmem gereklimi ben heyet için gereken tüm evrakları hazırladım dedim . ee sen zaten herşeyi tamamlamışsın sorun çıkacağını sanmıyorum dedi . lapaorskopi ister belki ama hsg ni de çektirip gelmişsin bence istemez büyük ihtimalle cuma günü sonuclanır ilaçlarını yazarız raporun verilir dedi. inşallah dedim . yeni adet tarihime yetişsin istiyorum dedim . inşallah sorun olmaz alırsın dedi :) gülerek ayrıldım doktorun yanından .
cuma günü saat 9 da eşimle birlikte gidicez polikliniğe . sonra görcez heyet nasıl yapılıyor . servise falan gönderceklermiş heralde koşturcaksınız biraz dedi . aman sonuçlansında koşturmamız servisten polikliniğe olsun dedim :)

bakalım hayırlısı inşallah alırız sonucu cuma günü de hemen ilaçlarımız falan alırız adet olacagım günü beklemeye koyuluruz inşallah :)

kızlar umarım sıkmıyorum sizleri ama rapor alacak arkadaşlarım için özellikle böyle detaylı yazıyorum ki neler olduğunu bilsinler...ben bu yola çıkarken hep destek aradım kendime. daha evvel rapor alan arkadaşlardan birisi ( başka topicte ) yönlendirdi saolsun ama dAHA fazla detay daha fazla soruya cevap bilmek istiyor insan.. o yüzden ben kendim gibi düşünen herkes içn anlatıyorum :)

kolay gelsin kızlar...

şimdilik iyi günler yoldan geldim fena yorgunum. akşam da kursum var . uykusuzluk hat safhada.. :) şirketteyim şimdide :KK43: biraz toparlanayım azcıkda ders bkayım ... eve gecicem ...

görüşürüz şekerler :)

:nazar::emir_bebek:

slm canım sen raporu nıcın alıyosun aSILAMA ıcıcnmı tup bebek ııcnmı doktorum banada doğum kontrol ılacı verdı 3 ay kullan yumurtlaman duzelsınn dedı kucuck kıstcıkler olusmuss bıde tek tupum tıkalı cıkdıı banada 3 ayın sonunda asılama yaparız ıstersen dedıı tek tupum acık cunku ve 1000 tl cıvarında tutar dedıı

Cetrefillim,geçmişler olsun be güzelim...tek sıkıntın bu olsun be şeker..allah daha büyük sıkıntı yaşatmasın inşallahhhhhhhhhhhh....

Deryaberil,gelişmelere çok sevindim canım..umarım herşey yolunda gider ve alırız haberlerini..

Bana gelince şimdi doktordan geldim,tahlil sonuçlarımı aldım şöyle ki;

HEMATOLOJİ

Tam Kan(Hemogram)
1-WBC 7.2 2-RBC 4.30 3-HGB 13.2 4-HCT 38.8 5-PLT 261 6-MCV 90

IVF PANELİ

Kreatinin:1.01 ALT:69 Kan şekeri:89 Prolaktin:10.47 Tiroid Stimülan Hormon(TSH):0.91
Hepatit B:negatif Rubella antikoru(IgG):pozitif Toxoplazma Antikoru(IgG):negatif
Hepatit C:negatif HIV:negatif VDRL:negatif

TAM İDRAR

Lökosit:negatif Keton:negatif Billuribin:negatif Blood:negatif Nitrit:negatif Glukoz:negatif Protein:negatif Ürobilinojen:normal Dansite:1025 PH:6 Mikroskobi:sahada 2-3 lökosit,1-2 eritrosit,12-15 epitel izlendi..

Tammmm 28 tahlil yapmışlar,kromozomla beraber 29 ediyor ve bu sonuçların ALT hariç hepsi çokkkk iyiymiş ALT yi yeniden yatıracakmışım bebek için bi sorun teşkil etmiyor ama kendi sağlığınız için yaptırın lütfen dedi...doktor yaş sorunun olmasa ne işin var tüp bebek merkezinde derdim dedi ve aşılamaya sıcak bakmasa da 3-4 ay doğal yolları önerdiği için dilersem aşılamayı da yapabileceğimi söyledi,daha önce hamile kaldığım için HSG ye gerek yok dedi ama ben onuda yapalım herşey tam olsun deyince 3 gün sonra yani adetimin 6. gününe randevu verdi...yani 3 gün sonra HSG yi yaptıracağım ve bir dahaki adetten sonra ilk aşılamayı yapacak ki buda yaklaşık olarak 5-6-7 şubat oluyor.Doğal yollar tamam ama sevgili doktorum aşılamada da şansımızı bi deneyelim belki olur ya tutar deyince hak verdi adamcağız...bu arada aşılama tedavisi için klomen diil daha güçlü oılan bi iğne kullanacakmışım ve deri altına yapacakmışım..geçen sefer de istanbuldaki doktorumla aynı sürece girmiştik ama o ay hamile kalınca plan yatmıştı,keşke yine öyle olsa ne güzel olurdu allahım yaaaaa...kısaca önümüzde ki üç ay aşılama sonra tüp bebek sürecine bugün somut olarak adım atmış bulunmaktayım...bilgilerinize...:KK53:

Son düzenleme:
selam kızlar
ayşem geçmiş olsun canım benim senin şu migren umarım birdaha sorun yaratmaz sana valla zor gebelikte hastalık agrı hiç çekilmez bide agrı kesici alamıyosun zaten dahada bi zor olur

ceydacım benim aşılama 350 tuttu,ilaçları yazdırdım 100 civarıda yüzdesine verdim toplamda 450 gibi bişeyler tutmuştu.canım hsg ye gerek var mı acaba sende sen hamile kalabiliyosun tüpler açıktır ama için rahatlasın çektir istersen ayrıca birsürü test yaptırmışsın ben sadece faktör testine baktırdım neoluyo onuda bilmiyorum,canım ya inşallah aşılamada yüzün güler

deryaberil bu tüp bebek raporu nekadar süre geçerli oluyo?uzun sürüyo mu almak?ben rapor için ankara gitcem,raporu şimdilik başka bir iş için kullanıcam ama tüp bebegi yaza yaptırmayı düşünüyorum acaba şimdi aldıgım rapor yaza kadar geçerli olur mu?bide bu rapor için ücret vs hiç bilgim yok ne gibi aşaması var canım anlatırsan sevinirim

anaaaam...özgecim online görüyorum seni...ne haber kız nasıl oldu diş ağrın? daha iyisindir umarım...

Son düzenleme:
anaaaam...özgecim online görüyorum seni...ne haber kız nasıl oldu diş ağrın? daha iyisindir umarım...
canım benim iyiyim sagol,diş agrım geçti şükür burda bi doktora gittim dolgu yaptırdım beter oldum agrımayan dişim agrımaya başladı bende başka bir ilçeye gittim meger kanal tedavis gerekiyomuş dolgu söküldü kanal yapıldı şükür iyiyim şimdi valla geçen hafta çok kötüydüm

sende başlamışsın bu zorlu yola inşallah ilk seferde gelir bebişin

canım arkadaşım benim..diş ağrının geçmesine çok sevindim...bende çok çektim dişlerden ve hala da var yaptırmam gereken dişler ama hep ya hamile isem deyip erteledim..

girdik bu yola ama özgecim bakalım neler olup bitecek hayatımızda hep beraber görücez artık...aslında korkuyorumda tüp bebekten ya ilk seferde tutmaz ise diye...hani yaşım biraz daha genç olsa umursamayacağım ama ..amaaaaaannnn boşverdim valla bir taraftanda kısmetse olucak diilse olmayacak,napiim...elimden gelen herşeyi yapıyorum sonuçta...olmaz ise başka çözümlerde var bu hayatta...vallah ha! boşuna paralamamak lazım kendimizi...bu arada sigarayı bugün bırakıyorum..tüp bebeğe geçmeden temizlenmek lazım,bilmem mesaj yerine ulaştımı arkadaşım..:KK71:

Son düzenleme:
canım arkadaşım benim..diş ağrının geçmesine çok sevindim...bende çok çektim dişlerden ve hala da var yaptırmam gereken dişler ama hep ya hamile isem deyip erteledim..

girdik bu yola ama özgecim bakalım neler olup bitecek hayatımızda hep beraber görücez artık...aslında korkuyorumda tüp bebekten ya ilk seferde tutmaz ise diye...hani yaşım biraz daha genç olsa umursamayacağım ama ..amaaaaaannnn boşverdim valla bir taraftanda kısmetse olucak diilse olmayacak,napiim...elimden gelen herşeyi yapıyorum sonuçta...olmaz ise başka çözümlerde var bu hayatta...vallah ha! boşuna paralamamak lazım kendimizi...bu arada sigarayı bugün bırakıyorum..tüp bebeğe geçmeden temizlenmek lazım,bilmem mesaj yerine ulaştımı arkadaşım..:KK71:

ah canım bırakıyorum diyoruz ama çok zor ya hadi inşallah sen başarırsın bende gelirim arkandan,nikotin sakızı destek olarak çok canın istediginde fazla çignemeden dişinin arasında tut çok faydası oluyo ben birara bununla birsüre içmedim inşallah sen başarırsın

valla özge mecburum çünkü tüpbebek gibi zor bi süreci sigara ile mahvetmek istemiyorum,yoksa aptallık etmiş olurum..zaten hamileliğimden önce bırakmıştım,düşük yapınca yeniden başladım ama şimdi durum çok farklı..yani tüp bebekte o kadar hormon yiycem sadece sigaranın bunu mahvetmesine izin veremem..

canım ben işyerindeyim ve saat epey geç olmuş artık evime gideyim,orda tekrar bakarım foruma ,öpüldünnnnnn...

valla özge mecburum çünkü tüpbebek gibi zor bi süreci sigara ile mahvetmek istemiyorum,yoksa aptallık etmiş olurum..zaten hamileliğimden önce bırakmıştım,düşük yapınca yeniden başladım ama şimdi durum çok farklı..yani tüp bebekte o kadar hormon yiycem sadece sigaranın bunu mahvetmesine izin veremem..

kesinlikle bırakmak lazım bende çok istiyorum şuan çok içmiyorum ama genede içiyoruz işte hadi sen bırak banada cesaret ver
ben çıkıyorum canım gene görüşürüz

slm canım sen raporu nıcın alıyosun aSILAMA ıcıcnmı tup bebek ııcnmı doktorum banada doğum kontrol ılacı verdı 3 ay kullan yumurtlaman duzelsınn dedı kucuck kıstcıkler olusmuss bıde tek tupum tıkalı cıkdıı banada 3 ayın sonunda asılama yaparız ıstersen dedıı tek tupum acık cunku ve 1000 tl cıvarında tutar dedıı

CANIM MERHABA . ben raporu tüp bebek için alıyorum . aşılama için rapor yok zaten . alınmıyor.

Cetrefillim,geçmişler olsun be güzelim...tek sıkıntın bu olsun be şeker..allah daha büyük sıkıntı yaşatmasın inşallahhhhhhhhhhhh....

Deryaberil,gelişmelere çok sevindim canım..umarım herşey yolunda gider ve alırız haberlerini..

Bana gelince şimdi doktordan geldim,tahlil sonuçlarımı aldım şöyle ki;

HEMATOLOJİ

Tam Kan(Hemogram)
1-WBC 7.2 2-RBC 4.30 3-HGB 13.2 4-HCT 38.8 5-PLT 261 6-MCV 90

IVF PANELİ

Kreatinin:1.01 ALT:69 Kan şekeri:89 Prolaktin:10.47 Tiroid Stimülan Hormon(TSH):0.91
Hepatit B:negatif Rubella antikoru(IgG):pozitif Toxoplazma Antikoru(IgG):negatif
Hepatit C:negatif HIV:negatif VDRL:negatif

TAM İDRAR

Lökosit:negatif Keton:negatif Billuribin:negatif Blood:negatif Nitrit:negatif Glukoz:negatif Protein:negatif Ürobilinojen:normal Dansite:1025 PH:6 Mikroskobi:sahada 2-3 lökosit,1-2 eritrosit,12-15 epitel izlendi..

Tammmm 28 tahlil yapmışlar,kromozomla beraber 29 ediyor ve bu sonuçların ALT hariç hepsi çokkkk iyiymiş ALT yi yeniden yatıracakmışım bebek için bi sorun teşkil etmiyor ama kendi sağlığınız için yaptırın lütfen dedi...doktor yaş sorunun olmasa ne işin var tüp bebek merkezinde derdim dedi ve aşılamaya sıcak bakmasa da 3-4 ay doğal yolları önerdiği için dilersem aşılamayı da yapabileceğimi söyledi,daha önce hamile kaldığım için HSG ye gerek yok dedi ama ben onuda yapalım herşey tam olsun deyince 3 gün sonra yani adetimin 6. gününe randevu verdi...yani 3 gün sonra HSG yi yaptıracağım ve bir dahaki adetten sonra ilk aşılamayı yapacak ki buda yaklaşık olarak 5-6-7 şubat oluyor.Doğal yollar tamam ama sevgili doktorum aşılamada da şansımızı bi deneyelim belki olur ya tutar deyince hak verdi adamcağız...bu arada aşılama tedavisi için klomen diil daha güçlü oılan bi iğne kullanacakmışım ve deri altına yapacakmışım..geçen sefer de istanbuldaki doktorumla aynı sürece girmiştik ama o ay hamile kalınca plan yatmıştı,keşke yine öyle olsa ne güzel olurdu allahım yaaaaa...kısaca önümüzde ki üç ay aşılama sonra tüp bebek sürecine bugün somut olarak adım atmış bulunmaktayım...bilgilerinize...:KK53:

canım test degerlerini yazman süper olmuş:) benim testler evde..akşam kendiminkilerle karşılaştırcam merak ettim . ama bildiğim bazı degerlerine baktım ki normal evet :)
canımcım epey evham yapmışın ve işini ben gibi garantiye almak istiyorsun . hsg yi bile yaptırmayı göze aldıgına göre :)
sen daha evvel de hamilelik geçirdiğin için sana tüp demelerine daha var canım . bu rapor aşamasında bana kaç doktor daha evel gebelik geçirdinmi diye sordu anımsamıyorum . yani gebelik geçirmiş olman çok büyük bir şans . o yüzden başka bişeyde sıkıntı var deyip onu irdeliyorlar. aşılama ile tutacagına inanıyorum ben. senin tüplük işin yok şeker :) hatta aşılamaya bile gerenk kalmıcak gör bak :)

sıkma kendini tüp diye...kolay bişey deil tüp tedavisi ..unutma bunu . oki... şanslısın bana göre o yüzden şükret.

selam kızlar
ayşem geçmiş olsun canım benim senin şu migren umarım birdaha sorun yaratmaz sana valla zor gebelikte hastalık agrı hiç çekilmez bide agrı kesici alamıyosun zaten dahada bi zor olur

ceydacım benim aşılama 350 tuttu,ilaçları yazdırdım 100 civarıda yüzdesine verdim toplamda 450 gibi bişeyler tutmuştu.canım hsg ye gerek var mı acaba sende sen hamile kalabiliyosun tüpler açıktır ama için rahatlasın çektir istersen ayrıca birsürü test yaptırmışsın ben sadece faktör testine baktırdım neoluyo onuda bilmiyorum,canım ya inşallah aşılamada yüzün güler

deryaberil bu tüp bebek raporu nekadar süre geçerli oluyo?uzun sürüyo mu almak?ben rapor için ankara gitcem,raporu şimdilik başka bir iş için kullanıcam ama tüp bebegi yaza yaptırmayı düşünüyorum acaba şimdi aldıgım rapor yaza kadar geçerli olur mu?bide bu rapor için ücret vs hiç bilgim yok ne gibi aşaması var canım anlatırsan sevinirim

tüp bebek tedavisi için araştırma hastanelerinden rapor alabilyorsun . müracaat ettiğinde hastane veznesine bir para ödüyorsun . biz 7 doktora göründük sağlık raporunu alırken . 115 tl ödedik . benden önce alan arkadaş 96 tl ödemiş... gibi..raporu aldıktan sonra 6 ay geçerli . 6 ay içinde tedaviye başlayabiliyorsun canım . . . raporu ne iş için kullanacaksın ki ? ama şöyle bir durum var eğer aşılamaya müsaitseniz ( sperm sayısı bakımından ) 3 kere aşılama yapılmasını istiyorlar. bizim siper saysısı kifayetsizdi o nedenle heyete sokuyorlar bizi şimdi . . .

deryaberilcim evhamdan diilde hani ''yapmadık'' , ''aman niye yapmadık'' , ''tüh keşke yapsaydık'' gibi abuk durumları daha sonra önüme koymasın bu doktorlar dedim..biliyosun tüp zor zanaat,uğraşıcan didinicen sonra olumsuzu görünce e ama ceyda hanım siz bi hsg çektirseydiniz iyi olurdu lafını işitmek istemiyorum..artık yapılabilecek her türlü tahlil tamam,hsg de tamam olsun, doktor doğal dedi ama üç aşılama da olsun...olsun anasını satiim dedim ya...hem benim neyim eksik yav,hsg istiyommm bende...

canımsın yaaa..şansın ne olduğu konusunda bi fikre sahip diilim..hayat öyle garip manevralar yapıyor ki insan ne diyeceğini ne hissedeceğini şaşırıyor valla...ama ben iyimserliğimi hiç yitirmedim sanırım en büyük şansım bu...ruhumda kıpır kıpır bi şey var ki bana çok yol gösteriyor ve herşeyle hemen barışmamı sağlıyor..düşünüyorum bazen çocuğum olmaz ise ne olur,aslında hiiiiç ne olacak ki hayata devam... başka çocuklara anne olurum bende alla alla yaaa ....

Son düzenleme:
CANIM MERHABA . ben raporu tüp bebek için alıyorum . aşılama için rapor yok zaten . alınmıyor.

canım test degerlerini yazman süper olmuş:) benim testler evde..akşam kendiminkilerle karşılaştırcam merak ettim . ama bildiğim bazı degerlerine baktım ki normal evet :)
canımcım epey evham yapmışın ve işini ben gibi garantiye almak istiyorsun . hsg yi bile yaptırmayı göze aldıgına göre :)
sen daha evvel de hamilelik geçirdiğin için sana tüp demelerine daha var canım . bu rapor aşamasında bana kaç doktor daha evel gebelik geçirdinmi diye sordu anımsamıyorum . yani gebelik geçirmiş olman çok büyük bir şans . o yüzden başka bişeyde sıkıntı var deyip onu irdeliyorlar. aşılama ile tutacagına inanıyorum ben. senin tüplük işin yok şeker :) hatta aşılamaya bile gerenk kalmıcak gör bak :)

sıkma kendini tüp diye...kolay bişey deil tüp tedavisi ..unutma bunu . oki... şanslısın bana göre o yüzden şükret.

tüp bebek tedavisi için araştırma hastanelerinden rapor alabilyorsun . müracaat ettiğinde hastane veznesine bir para ödüyorsun . biz 7 doktora göründük sağlık raporunu alırken . 115 tl ödedik . benden önce alan arkadaş 96 tl ödemiş... gibi..raporu aldıktan sonra 6 ay geçerli . 6 ay içinde tedaviye başlayabiliyorsun canım . . . raporu ne iş için kullanacaksın ki ? ama şöyle bir durum var eğer aşılamaya müsaitseniz ( sperm sayısı bakımından ) 3 kere aşılama yapılmasını istiyorlar. bizim siper saysısı kifayetsizdi o nedenle heyete sokuyorlar bizi şimdi . . .

canım ben şuan raporu tayin amaclı kullanıcam,2 aşılamam var 1 tanede yarım kalan aşılama girişimim var ve klomen takiplerim var ozaman bunları belgelemem gerekecek of çok işim var desene.sen bütün bu işlemleri 2 haftada bitirdin degil mi?

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

:emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek:.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic.................................... ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu..................................... ..............
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:...................................:nazar:''KIZI'' olucak bu cadının:nazar::KK53:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:KİM ACABA?

:KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6:.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

love27 :21:........................... ........ ...............18 ocak
deryaberil :82:...............................................20 ocak
elfem :KK8:.................................................. ....23 ocak
tayf :KK55:........................... .. .........................25 ocak
baby78 :KK76: .................................................. ...?
toobe :KK52:.................................................. .....?
nehir1974 :KK15:.................................................. ?

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

:KK49:YENİ YILDA BU LİSTEYİ Bİ GAYRET DOLDURALIM KIZLAAAAAAAAARRRR...HEPİNİZİN YENİ YILINI KUTLUYORUM,SAĞLIKLA, SIHHATLE, DOLU GÖBÜŞLERLE GEÇER İNŞALLAHHHH...:KK49:

Son düzenleme:
X