Preseed kullananlar

Sağolun kızlar..Darısı bekleyen tüm arkadaşlarımızın başına inşallah..

Cetrefilli canım affan'ın anlamı kötülüklerden uzak duran, saf temiz manasında canım :)

( hurrem
burdayım canım arada okuyorum ama yazmıyorum bu topikte
belirti namına bişey yok valla.. az da kaldı kendimi zor tutuyorum test yapmamak için.. cuma günü yapıcam inşallah hayırlısı bakalım senden naber var mı belirti? )

mrb canım, bende 22 sinde oldum çatlama iğnemi bekliyorum hiç birşey hissetmiyorum çok erken gerçi, bazen yumurta çatlaması gibi ağrı oluyor... Allah ım inşallah hamileyizdir, isteyen herkesin olur bir an önce inşallah. Ya sabırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

merhaba kızlar bu topiğin böyle yeniden canlandığını görmek ne güzel :)
bnmde eşim askere gitmişti ara verdik enerji depolandık şimdi son hız deva bebiş işlerine :KK76:
cetrefilli ayşecik ne güzel hamileymişssin inan çok sevindim detaylı okuyamadım geçmişi normal yollamı preseedmi vesile oldu?
özge senide hep merak ettim nasılsın ne aşamadasın?
bende nihayet preseedi aldım geçen ay ovulasyon testleriyle falan kullandım ve kulladığım ilk ayda gebelik testlerin silik çizgiyi gördüm ama malsef olmadı sanırım kimyasal gebelikti :KK37:
ben biraz bol kullandım preseedi bitti sayılır yenisi getirticem bakalım niş. bi güz hepimiz anne olucaz hayırlısı ile :)

canım ben yaza tüp bebek yaptırcam kısmetse,şuan hiçbirşey yapmıyorum ne doktor ne başka bişey
sen neler yaptın eşin gelmiş gözünaydın,gittigin bi doktor var mı?
bak preseedle kimyasalda olsa bi gebelik yaşamışsın,inşallah en yakın zamanda gelir bebegin

ay ne güzel ne güzel eski kızların hepsi gelmiş:)))
anjelic canım gözünaydın maaşallah:)) nasıl sevindim bebişlerinin iyi olmasına.. Allah her daim iyi etsin. ikiz annesi olmak hem keyifli hemde zordur değil mi:)) biz biri ile başedemiyoruz...

cetrefilli ayşem nasıl gidiyor hamilelik bakem:)) alışveriş yapıyormusun yoksa erken diyenlerdenmisin?

özge canım inşallah yaza senin de güzel haberlerini alırız:) ben inanıyorum ki sen yazı da beklemeyeceksin.. tabi ki çalışırsan.. tüp bebek olacak diye durma tembel:)))

tay aynı dilekleri senin içinde diliyorum.. en kısa zamanda seninde güzel haberlerini alırız inşallah:)

nevyas canım nasılsın? AFFAN paşa ne yapıyor? ben bugün bir aşure yapayım dedim, paşa ile 5 saatte tamamladım. ama ona da tatırdım:))

hepinizi çok öpüyorum..

işteyim şeker...kaçamak yapıyorum listeyi revize edeyim dedim...sen napıyosun kız cadııı:KK37:bebiş nasıl bakalım,daha doğrusu kızım nasıl?ceyda teyzesinden ona kocaman bi nazar boncuğu:nazar:
canım benim cok saol:) ben iyiyim dedikce kendime nazarım değiyo be, mide bulantım bitti diyorum ertesi sabah ögürmekten karnıma sancılar giriyo. tansiyon düşüklüğü haricinde iyiyim, sanırım böyle gidecek. max 8e 5 oluyo:)

senin işler yogun de mi, kolya gelsin cnaım sincap aramaya fırsat yaratın ama:KK17:

merhaba kızlar bu topiğin böyle yeniden canlandığını görmek ne güzel :)
bnmde eşim askere gitmişti ara verdik enerji depolandık şimdi son hız deva bebiş işlerine :KK76:
cetrefilli ayşecik ne güzel hamileymişssin inan çok sevindim detaylı okuyamadım geçmişi normal yollamı preseedmi vesile oldu?
özge senide hep merak ettim nasılsın ne aşamadasın?
bende nihayet preseedi aldım geçen ay ovulasyon testleriyle falan kullandım ve kulladığım ilk ayda gebelik testlerin silik çizgiyi gördüm ama malsef olmadı sanırım kimyasal gebelikti :KK37:
ben biraz bol kullandım preseedi bitti sayılır yenisi getirticem bakalım niş. bi güz hepimiz anne olucaz hayırlısı ile :)
canımmm gözün aydın eşin gelmiş, hadi en kısa zamanda da gebelik haberini ver bize:) ben tüp tedavisinden eli boş geldim, 3 ay sonra hamile kaldım, preseedı da öyle bol bol deil de kuruluk yasamıstım, azcık nemlendirmek için kullanmıstım, bilmiyorum faydası oldu mu:KK66:

Sağolun kızlar..Darısı bekleyen tüm arkadaşlarımızın başına inşallah..

Cetrefilli canım affan'ın anlamı kötülüklerden uzak duran, saf temiz manasında canım :)
maşallah canım adı gibi olsun inşallah:)

( hurrem
burdayım canım arada okuyorum ama yazmıyorum bu topikte
belirti namına bişey yok valla.. az da kaldı kendimi zor tutuyorum test yapmamak için.. cuma günü yapıcam inşallah hayırlısı bakalım senden naber var mı belirti? )

mrb canım, bende 22 sinde oldum çatlama iğnemi bekliyorum hiç birşey hissetmiyorum çok erken gerçi, bazen yumurta çatlaması gibi ağrı oluyor... Allah ım inşallah hamileyizdir, isteyen herkesin olur bir an önce inşallah. Ya sabırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
inşallah canım inşallah...

ya nickini hatırlamıyorum gecen hafta bi arkadas burdan 7. haftada kalp atıslarını duyamadıklarını söylemişti, kimdi o arkadas? haberi olan var mı?
canım ben yaza tüp bebek yaptırcam kısmetse,şuan hiçbirşey yapmıyorum ne doktor ne başka bişey
bak preseedle kimyasalda olsa bi gebelik yaşamışsın,inşallah en yakın zamanda gelir bebegin
belki hiç bir şey yapmadıgın dönemde gelecek sincapın özgecim:KK16: dün aksam çok dua ettim, allah kabul etsin sizin de müjdelerinizi alalım inşallah
ay ne güzel ne güzel eski kızların hepsi gelmiş:)))
anjelic canım gözünaydın maaşallah:)) nasıl sevindim bebişlerinin iyi olmasına.. Allah her daim iyi etsin. ikiz annesi olmak hem keyifli hemde zordur değil mi:)) biz biri ile başedemiyoruz...

cetrefilli ayşem nasıl gidiyor hamilelik bakem:)) alışveriş yapıyormusun yoksa erken diyenlerdenmisin?

özge canım inşallah yaza senin de güzel haberlerini alırız:) ben inanıyorum ki sen yazı da beklemeyeceksin.. tabi ki çalışırsan.. tüp bebek olacak diye durma tembel:)))

tay aynı dilekleri senin içinde diliyorum.. en kısa zamanda seninde güzel haberlerini alırız inşallah:)

nevyas canım nasılsın? AFFAN paşa ne yapıyor? ben bugün bir aşure yapayım dedim, paşa ile 5 saatte tamamladım. ama ona da tatırdım:))

hepinizi çok öpüyorum..
ohh allah kabule tsin cnaım asureni, ben de gecen hafta yaptım:) eymen pasaya da yarasın:))

ben alısverişe falan baslamadım zaten sivasta tekstil hem çok pahalı hem de çeşit az, kısmet olur da 5 ayı doldurursam o zaman izmire ucakla gidip herseyi yüklenip gelmeyi düşünüyorum:)

kızlarrr yine toplaşmışızzzzz :)

ohh ohh ne güzelllll ...insana moral veriyor herkeslerin burada oldugunu görmek :)

kıslar ben de yok oldugum dönemde adetlerimi düzene koydum :) kocamı razı ettim :) numune hastanesine gittik heyet raporu almak için pzt başvuru yaptık...yarın saat 3te saglık kurulundan raporumuzu alıcaz. o rapor "sağlamdır" raporu olacakmıs. o raporu ve tüm tahlillerimizi de alıp kadın dogum poliklinigine götürücez. ( daha evvel kouştum doktorla tabi o yönlendirdi) tüm evraklarımızı alıp hocaya göstertecek . hoca da tamam heyete girsin derse ki dermiş bu sonuçlarla :) ( aglancak halime seviniyorum ) cuma günü sabahtan da heyete girecekmişiz.... heyetin sonucu hemen çıkarmış ... yani Allah nasip ederse inşallah cuma günü "tüp bebek raporu" muzu almış olcaz....yani yeni senee daha bi umutla gircem inşallah..

sonrada adet olmayı beklicem . inşallah sarkmazsa 18-20 ocak gibi adet olmam gerek. hemmen umut tüp bebek merkezine koşcam :) ve tedavimin başlamasını isticem ....

hayırlısı ile inşallah herşey yolunda giderse şubat 20 gibi falan nasipse sonucu almış oluruz....

Allahım inşallah avuç acıp "ANNE" olmayı dileyedn tüm kullarının dualarını kabul eder yüzlerine güler...yüzlerini güldürür inşallah.....

Allah tüm bekleyen anne adaylarının yüzünü güldürsün... Bebişlerinin doğumunu bekleyenlere Allah sağlık ve bir nefeste kurtarmak nasip etsin inşallah ( acı çektirmeden doğurmak manasında yani )
Bebişi olup kucağına alanlara da inşallah pnların ana - baba oldugunu göstermeyi nasip etsin Allah'ım ....

Hepinize umut dolu günler diliyorum kızlar.....

Sevgiyle kalın ....

Hep gülün:)

kızlarrr yine toplaşmışızzzzz :)

ohh ohh ne güzelllll ...insana moral veriyor herkeslerin burada oldugunu görmek :)

kıslar ben de yok oldugum dönemde adetlerimi düzene koydum :) kocamı razı ettim :) numune hastanesine gittik heyet raporu almak için pzt başvuru yaptık...yarın saat 3te saglık kurulundan raporumuzu alıcaz. o rapor "sağlamdır" raporu olacakmıs. o raporu ve tüm tahlillerimizi de alıp kadın dogum poliklinigine götürücez. ( daha evvel kouştum doktorla tabi o yönlendirdi) tüm evraklarımızı alıp hocaya göstertecek . hoca da tamam heyete girsin derse ki dermiş bu sonuçlarla :) ( aglancak halime seviniyorum ) cuma günü sabahtan da heyete girecekmişiz.... heyetin sonucu hemen çıkarmış ... yani Allah nasip ederse inşallah cuma günü "tüp bebek raporu" muzu almış olcaz....yani yeni senee daha bi umutla gircem inşallah..

sonrada adet olmayı beklicem . inşallah sarkmazsa 18-20 ocak gibi adet olmam gerek. hemmen umut tüp bebek merkezine koşcam :) ve tedavimin başlamasını isticem ....

hayırlısı ile inşallah herşey yolunda giderse şubat 20 gibi falan nasipse sonucu almış oluruz....

Allahım inşallah avuç acıp "ANNE" olmayı dileyedn tüm kullarının dualarını kabul eder yüzlerine güler...yüzlerini güldürür inşallah.....

Allah tüm bekleyen anne adaylarının yüzünü güldürsün... Bebişlerinin doğumunu bekleyenlere Allah sağlık ve bir nefeste kurtarmak nasip etsin inşallah ( acı çektirmeden doğurmak manasında yani )
Bebişi olup kucağına alanlara da inşallah pnların ana - baba oldugunu göstermeyi nasip etsin Allah'ım ....

Hepinize umut dolu günler diliyorum kızlar.....

Sevgiyle kalın ....

Hep gülün:)
yerim ulan ben seni:KK16: canım benim allah güzel gönlüne göre versin, dualarına amiiin diyorum deryacım. allah kimseye aratmasın, herşeyin hayırlısını nasip etsin hepimize...arada haberdar et buraları, ben nasılsa öğrenirim ama:KK62:

[ı]bismillahirrahmanirrahim[/ı]

[ı]pre-seed hamişlerimiz ve annelerimiz.............muhtemel doğum tarihleri

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:daddysfirsteye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:lapa....................................... ...................20 eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic.................................... Ikisi bir arada geldi valla!:nazar:
38- :nazar:[ı]rezervasyon: Mona rosa'mıza rezervedir!![/ı]
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu..................................... ..............
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:...................................[ı]''kızı'' olucak bu cadının:KK53::nazar:[/ı]
[/ı]

[ı]pre-seed güzellerimiz.......................beklenmeyen tarihlerimiz

tayf :KK55:........................... .. .........................31 aralık
love27 :KK6:........................... ........ ...............18 ocak

[/ı]

[ı]bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!![/ı]

tatlım beni de listeye ekler misin ? Tüp bebek raporu almak için beklemedeyiz . Cuma nasipse alcaz... Ocak adetimde tüp tedaviye başlarız inşallah... Bugun adetimin 10. Günü... Bu ayı boşa çıkartmak istemiyorum :) hsg yaptırdım gerçi tüplerim vs açıkmış ama sağ tarafımda agrı oldu .belki de tıkanıklık vs de vardı diyorum . Eşimin de sperm tahlilinde hareket miktarı artmış....bu ay preseed ile bitene kadar şansımı denicem :) kimbilir tüpe giderken bebiş haberini alırım :)
o yüzden şeker sen beni de yaz listeye ...uğruna inanıyorum bu listenin :)

adet tarihimi de 20 ocak diye yaz :)

öptümmmmm .....

yerim ulan ben seni:KK16: canım benim allah güzel gönlüne göre versin, dualarına amiiin diyorum deryacım. allah kimseye aratmasın, herşeyin hayırlısını nasip etsin hepimize...arada haberdar et buraları, ben nasılsa öğrenirim ama:KK62:

BEN de seni yiirimmmmmm cadımmmm benimmmm.... saolasın gülüm... >Allah inşallah bizlerin de yüzünü güldürür şekercim.... walla biliyorsun en büyük dileğim evlilik yıldönümüzde hamile oldugum haberini almak yada doğurmaktı :)

hamile kalamadım 25 ekimde ... belki diyorum ocakta hamile kalırsam :) ekimde dogururum :)

allah yardım etsin hepimize:)

ben de senin sana benzer cadılar cadısı bir kızın olcağını hissediyorum... fiziği,endamı,neşesi ,saçları sana ; gözlerinin rengi babasına benzeyen artist gibi bir kız olsun inşallah...gerçi bu özelliklerin erkeği de acayip iş yapar:))))

öptüm şekerrrr:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:

BEN de seni yiirimmmmmm cadımmmm benimmmm.... saolasın gülüm... >Allah inşallah bizlerin de yüzünü güldürür şekercim.... walla biliyorsun en büyük dileğim evlilik yıldönümüzde hamile oldugum haberini almak yada doğurmaktı :)

hamile kalamadım 25 ekimde ... belki diyorum ocakta hamile kalırsam :) ekimde dogururum :)

allah yardım etsin hepimize:)

ben de senin sana benzer cadılar cadısı bir kızın olcağını hissediyorum... fiziği,endamı,neşesi ,saçları sana ; gözlerinin rengi babasına benzeyen artist gibi bir kız olsun inşallah...gerçi bu özelliklerin erkeği de acayip iş yapar:))))

öptüm şekerrrr:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:
canımmm saol güzel dileklerin için, ama ister inanın ister inanmayın sizin haberinizi alsam bi hayırlısıyla, o zaman kendi hamileliğime daha cok sevinicem. çünkü burda birlikte ağladık güldük ya bu mutlulugu da hep birlikte yasamayı nasip etsin rabbim deryacıımmmmm valla benim haricimde herkes kız olacak diyor:) hayırlısı bakalım.hakkaten esmer olup da gözler mavi olursa afet olur sıpam:) sağlıklı olsun afetliği ben zaten onda yaparım:KK62:

inşallah yeni yıl sana ve burdaki tüm güzel arkadaslarıma ceydamaaa özgemee isteyen herkese bebişlerini getirir güzelim benim:KK16:

herkese günaydın
cetrefilli düşük tansiyon için ayaklarını yukarıya kaldırır pozisyonda dinlenmeni tavsiye ederim.düşük tansiyonda öneriliyor.kan basıncı arttığı için eğer devamlı oturur pozisyonda kalıyorsan tansiyon düşebiliyor.bir de mide bulantıların3.aydan sonra azalacaktır.beslenmen düzene girince o da tansiyonunu dengelemene yardımcı olur.
deryaberil inşaallah hayırlı haberlerini tez vakitte alırız canım.Allah işini kolaylaştırsın.

herkese günaydın
cetrefilli düşük tansiyon için ayaklarını yukarıya kaldırır pozisyonda dinlenmeni tavsiye ederim.düşük tansiyonda öneriliyor.kan basıncı arttığı için eğer devamlı oturur pozisyonda kalıyorsan tansiyon düşebiliyor.bir de mide bulantıların3.aydan sonra azalacaktır.beslenmen düzene girince o da tansiyonunu dengelemene yardımcı olur.
deryaberil inşaallah hayırlı haberlerini tez vakitte alırız canım.Allah işini kolaylaştırsın.

saol canım, bulantım pek kalmadı yaa, 6. hafta zor gecti ama şimdi cok cok etkileyecek bi koku almadıgım sürece rahatım. ama tansiyon ne yapsam ne etsem de yukarı cıkmıyor, son 10 günde bir kez 10a 6 cıktı, en yüksek deger buydu. gerisi hep 8 ve altı... razıyım yeter ki bebegim iyi olsun. senin nasıl gidiyor gebelik? canım sen preseedla mı hamile kalmıstın? allah saglıklı gebelikler saglıklı hayırlı dogumlar nasip etsin...

amin canım inş. evet haklısın yani umudumuz hep vardı ama küçükte olsa moral oldu tabi :)bu ay selçukluda nil hnma gidicem inş. rahim filmi çektiricem eşimde kaan aydos ta tedaviye başladı 3 4 ay böyle devam edip sonrasına bakıcaz canım inş.
senin psikolojik bence :) biraz kafandan at inş. tüpe gerek kalmadan gelicek bebişin :93:preseede devammı bu arada ?
cetrefilli kullanıcısından alıntı
canımmm gözün aydın eşin gelmiş, hadi en kısa zamanda da gebelik haberini ver bize:) ben tüp tedavisinden eli boş geldim, 3 ay sonra hamile kaldım, preseedı da öyle bol bol deil de kuruluk yasamıstım, azcık nemlendirmek için kullanmıstım, bilmiyorum faydası oldu mu:KK66:
Evet canım geldi çok şükür:) işte vakti geldiği zaman sadece ol der rabbim bizde bi sabredebilsek :)ama kendi çapımızda sebeb vesile arıyoruz işte bi şekilde bizimkilerde gelicek inş.bu arada hiç bişey kullamadanmı hamile kaldın?ayy özlemişim sizi yaa :KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlar
Bu ay bende preseed alarak deneme yapanlardanım. Yumurtlama günlerinde preseed kullanarak ilişkiye girdik. İlişkiden sonra kesinlikle kalkmadım (duşa bile (Allah günah yazmasın)) Sabaha kadar iç çamaşırıma ped koyup yattım öylece. Ama her gün adaçayı ve hayıt suyuda içtim. Çok şükür şimdi 5 haftalık hamileyim. Allahım tüm isteyenlerede nasip etsin.

merhaba arkadaşlar
bu ay bende preseed alarak deneme yapanlardanım. Yumurtlama günlerinde preseed kullanarak ilişkiye girdik. Ilişkiden sonra kesinlikle kalkmadım (duşa bile (allah günah yazmasın)) sabaha kadar iç çamaşırıma ped koyup yattım öylece. Ama her gün adaçayı ve hayıt suyuda içtim. çok şükür şimdi 5 haftalık hamileyim. Allahım tüm isteyenlerede nasip etsin.

merhaba allah saglıkla kucagına almak nasip eder inşallah...canım içini kötü düşündürme allah günah neden yazsın ki , biz bebek sahibi olabilmek için elimizden gelenli deniyoruz. Bu yolda yapılan herşey mübah merak etme :) zevk hanesine yazmıyoruz ki aile hanesine yazıyoruz...bak sen başarılı olmuşun :)

allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah....

KIZLAR MERHABA

DEDİM YA BENDE BU AY SON DAMLASINA KADAR PRESSED KULLANMAK İSTEYENLERDENİM:) AMMA VELAKİN BİR FİKİR VERMENİZİ RECA EDERİM....

ŞİNCİKKK:) BEN 19 ARALIKDA ADET OLDUM....BUGÜN 12.GÜNÜM OLUOR...AMA BENİM ADETİM DÜZENLİ OLMAZ... GERÇİ 5-6 AYDIR DÜZENLİ AMA ... YUMURTAM ÇATLIYORMU ÖYLESİNE Mİ KANAMAM OLUYOR BİLMİYORUMNE ZAMAN ULTRASON BAKTIRDIMSA BU TARIHLERDE DAHA GELİŞMEMİŞ YUMURTAN DEDİLER CANM SIKILDI....

NEYSEEE DÜN AKŞAM BİR MERAKTIR DEDİM BİR ADET OVULASYON TESTİNİ HARCADIM:) BENMİ TAM GÖREMEDİM DEDİM KOCAMA DA GÖSTERDİM AMA 1ÇİZGİ BARİZ BELLİ 2.ÇİZGİ PEMBEMSİ ŞEKİLDE GÖRÜNÜYORDU. HALA DA GÖRÜNÜYOR TEST ÇUBUGUNDA :) SİLİKDE OLSA....

ŞİMDİ BEN NE YAPMALIYIM :) ( buarada dün gece boşa gitti kociş berbat hastaydı )

ARTIII İŞİN EN PİS TARAFI DA ŞU , BİZ YARIN GÜNDÜZ İZMİRE GDİYORUZ YILBAŞI İÇİN AİLEMİN YANINA... YANİ EGER YUMURTAM GELİŞMİŞ ÖZEL GÜNÜME GİRMİŞSEM VE YUMURTAM ÇATLADI ÇATLAYACAK İSE
YARIN 13.GÜN
CMT 14. GÜN
PAZAR 15.GÜN İZMİRDE OLCAZ:KK43: ORDA YAYILA BAYILA PRESEED KULLANMAK FALAN BİR DE YARAMAZLIK YAPMAK PEK OLUR ŞEY GİBİ GELMİYOR :) NE DERSİNİZ KIZLAR... HİÇ OVULASYON TESTİ YAPMASAM PZT GELİNCE TEKRAR DENESEM GÜNLERİ KAÇIRMIŞ MI OLURUM ?

NE DERSİNİZ?? AY BİR FİKİR VERİN KIZLARRRRRR....

BU ARADA ŞEKERLER BEN SAAT 2 GİBİ ARANIZDAN ÇUFÇUFLAYACM :) HASTANEYE SAGLIK RAPORUMU ALMAYA GİDİCEM . SAAT 3TE ORDA OLMAMIZ GEREKLİ...TÜM RAPORLARIMIZI TAHLİLERİMİZ HOCA GÖRCEK DUA EDİN BANA NE OLUR İNŞALLAH HEYETE GİRİN DER VE YARINDA HEYETE GİRER SONUÇLANDIRIRZ BU MESELEYİ....

HAYDİ KIZLAR CEVAPLARINIZI BEKLİYORUMANACIMMMMMM

'' cigdem_55 kullanıcısından alıntı ''
merhaba arkadaşlar
bu ay bende preseed alarak deneme yapanlardanım. Yumurtlama günlerinde preseed kullanarak ilişkiye girdik. Ilişkiden sonra kesinlikle kalkmadım (duşa bile (allah günah yazmasın)) sabaha kadar iç çamaşırıma ped koyup yattım öylece. Ama her gün adaçayı ve hayıt suyuda içtim. çok şükür şimdi 5 haftalık hamileyim. Allahım tüm isteyenlerede nasip etsin.

mrb, senin adına sevindim. :81: Allah tamamına erdirsin inşallah, biz de bu günleri görürüz inşallah.

deryacım kacmıs olur canım o günler. cünkü zaten ovulasyona girmeden bir güb önce falan birlikte olunması en güzeli imiş:) ki benim tam catlama günümde eşim il dısındaydı, gitmeden önce birlikte olmuştuk, o ay hamile kaldım:)12. gün yani. mehmet özün siz bebeginiz beklerken kitabında da öyle yazıyo, içerde sperm hazır bekleyecek arkadas, yumurta çatladı mı hücuuuum:KK66:)

deryacım kacmıs olur canım o günler. Cünkü zaten ovulasyona girmeden bir güb önce falan birlikte olunması en güzeli imiş:) ki benim tam catlama günümde eşim il dısındaydı, gitmeden önce birlikte olmuştuk, o ay hamile kaldım:)12. Gün yani. Mehmet özün siz bebeginiz beklerken kitabında da öyle yazıyo, içerde sperm hazır bekleyecek arkadas, yumurta çatladı mı hücuuuum:KK66:)

mehmet özünde bi karışmadığı bi orası kaldıydı :) anlaşıldı komtannn.. O zaman ben napcam etcem bu gece agıma düşürcem adamı :) oldu oldu olmadıııı yapcak bişey yok :))) yada pressedleri yanımda götürcem ...fırsat dicem:)

oki şekerrrr

MERHABA​

365 GÜN , 52 HAFTA ,12 AY DERKEN ….KOCA BİR YILI DAHA GERİDE BIRAKIYORUZ…. ÖYLE GÜZEL UMUTLARINIZ , DİLEKLERİNİZ VE BEKLENTİLERİNİZ OLSUN Kİ ;

GERİYE BAKTIĞINIZDA GEÇEN YILLARINIZI ARAMAYIN…

UMUDUNUZ TÜKENMESİN ; MUTLULUKLARINIZ ÇOĞALSIN ….

YENİ YIL SİZE HEP GÜZELLİKLER GETİRSİN….

HERKES İÇİN İYİ DİLEKLERİMİ SUNUYORUM EVRENE ;

HERKESE , HEPSİ NASİP OLMASI DİLEĞİYLE J

SAĞLIK – MUTLULUK – BAŞARI – PARA – İŞ – EV – ARABA – AŞK – AİLE – SEVGİ

LİNKE TIKLAYIN . ÖNCE ZARFI AÇMAK İÇİN PULU TIKLAYIN . SONRA İZLEMEYE DEVAM EDİN VE KARTOPLARINI BİRLEŞTİRİP KARDAN ADAMI YAPIN J SONRA İZLEMEE DEVAM EDİN …

http://ak.imgag.com/imgag/product/p...el/&cardNum=/product/full/ap/3166187/graphic1

HEPİMİZİN DUALARININ KABUL OLACAĞI HARİKA BİR YIL DİLİYORUM...."BEBEK" DİLEYENLERİN KUCAKLARI BEBEK DOLSUN ; BEBİŞİNİ BEKLEYENLER BİR NEFESTE KURTULUP BEBİŞLERİNE KAVUŞSUN; BEBİŞİ KUCAĞINDA OLANLAR DA EVLATLARININ İSTİKBALİNİ GÖRSÜNLER İNŞALLAH....

ALLAH HEPİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN ; DUALARIMIZI KABUL ETSİN ; EMEKLERİMİZİ BOŞA ÇIKARMASIN ; GÖZYAŞLARIMIZI DİNDİRSİN İNŞALLAH....

HEPİNİZİ BEBEK SAFLIĞINDA TERTEMİZ BİR YIL DİLİYORUM .... ÖPÜCÜKLER:KK54::79::KK64::KK66::KK70::KK3::KK8::KK9::KK55::KK1:

$59656.jpg Eki Görüntüle 121087 $59654.jpg $uyuyan-bebek-resimleri-2010-368.jpg

Son düzenleme:
X