Preseed kullananlar

Hepinize kucak dolusu selamlar,

5 yıllık evliyim son, 2 senedir çocuk istiyoruz. Fakat cocuğumuz olmuyor. doktorlara göre sebep yok.tüp bebek yapın diyolar. ama çok pahalı ve tedaviden önce başka şeyler denemek istiyorum

forumda ve internette presed diye bir jeli gördüm.hamile kalanları ve youmlarını okudum.tüğlerim dikendiken oldu valla. bende kullanmak istiyorum ama nereden alıcam bilemiyorum.fertilşopda 130 lira,
gg de 69 tl ye gördüm hamilelik jeli diye, orjinal diyor ama anlamadım.ebaydan almam, ingilizcem pek yok. acaba gg den alsam mı? ne dersiniz. umarım bizde de işe yarar, bende annelik duygusunu tadarım.

Sağlıcaklaaaa:KK3:

Hepinize kucak dolusu selamlar,

5 yıllık evliyim son, 2 senedir çocuk istiyoruz. Fakat cocuğumuz olmuyor. doktorlara göre sebep yok.tüp bebek yapın diyolar. ama çok pahalı ve tedaviden önce başka şeyler denemek istiyorum

forumda ve internette presed diye bir jeli gördüm.hamile kalanları ve youmlarını okudum.tüğlerim dikendiken oldu valla. bende kullanmak istiyorum ama nereden alıcam bilemiyorum.fertilşopda 130 lira,
gg de 69 tl ye gördüm hamilelik jeli diye, orjinal diyor ama anlamadım.ebaydan almam, ingilizcem pek yok. acaba gg den alsam mı? ne dersiniz. umarım bizde de işe yarar, bende annelik duygusunu tadarım.

Sağlıcaklaaaa:KK3:

Nehircim,gg den alan çok arkadaş var burda sorun yaşamadılar..ama ebay de çok ucuz ve açıkçası ingilizcen yoksa bile google translate kullanabilirsin arkadaşım..

KIZLAR MERHABA

DEDİM YA BENDE BU AY SON DAMLASINA KADAR PRESSED KULLANMAK İSTEYENLERDENİM:) AMMA VELAKİN BİR FİKİR VERMENİZİ RECA EDERİM....

ŞİNCİKKK:) BEN 19 ARALIKDA ADET OLDUM....BUGÜN 12.GÜNÜM OLUOR...AMA BENİM ADETİM DÜZENLİ OLMAZ... GERÇİ 5-6 AYDIR DÜZENLİ AMA ... YUMURTAM ÇATLIYORMU ÖYLESİNE Mİ KANAMAM OLUYOR BİLMİYORUMNE ZAMAN ULTRASON BAKTIRDIMSA BU TARIHLERDE DAHA GELİŞMEMİŞ YUMURTAN DEDİLER CANM SIKILDI....

NEYSEEE DÜN AKŞAM BİR MERAKTIR DEDİM BİR ADET OVULASYON TESTİNİ HARCADIM:) BENMİ TAM GÖREMEDİM DEDİM KOCAMA DA GÖSTERDİM AMA 1ÇİZGİ BARİZ BELLİ 2.ÇİZGİ PEMBEMSİ ŞEKİLDE GÖRÜNÜYORDU. HALA DA GÖRÜNÜYOR TEST ÇUBUGUNDA :) SİLİKDE OLSA....

ŞİMDİ BEN NE YAPMALIYIM :) ( buarada dün gece boşa gitti kociş berbat hastaydı )

ARTIII İŞİN EN PİS TARAFI DA ŞU , BİZ YARIN GÜNDÜZ İZMİRE GDİYORUZ YILBAŞI İÇİN AİLEMİN YANINA... YANİ EGER YUMURTAM GELİŞMİŞ ÖZEL GÜNÜME GİRMİŞSEM VE YUMURTAM ÇATLADI ÇATLAYACAK İSE
YARIN 13.GÜN
CMT 14. GÜN
PAZAR 15.GÜN İZMİRDE OLCAZ:KK43: ORDA YAYILA BAYILA PRESEED KULLANMAK FALAN BİR DE YARAMAZLIK YAPMAK PEK OLUR ŞEY GİBİ GELMİYOR :) NE DERSİNİZ KIZLAR... HİÇ OVULASYON TESTİ YAPMASAM PZT GELİNCE TEKRAR DENESEM GÜNLERİ KAÇIRMIŞ MI OLURUM ?

NE DERSİNİZ?? AY BİR FİKİR VERİN KIZLARRRRRR....

BU ARADA ŞEKERLER BEN SAAT 2 GİBİ ARANIZDAN ÇUFÇUFLAYACM :) HASTANEYE SAGLIK RAPORUMU ALMAYA GİDİCEM . SAAT 3TE ORDA OLMAMIZ GEREKLİ...TÜM RAPORLARIMIZI TAHLİLERİMİZ HOCA GÖRCEK DUA EDİN BANA NE OLUR İNŞALLAH HEYETE GİRİN DER VE YARINDA HEYETE GİRER SONUÇLANDIRIRZ BU MESELEYİ....

HAYDİ KIZLAR CEVAPLARINIZI BEKLİYORUMANACIMMMMMM

deryacım yumurtlaman düzenli diilse adet bitiminden itibaren günaşırı çalışmanı öneririm şeker..ben şahsen yumurtlamam düzenli olduğu halde öyle yapıyorum ve iki kez hamişte kalabildiğime göre işe yarıyor demek ki..ovülasyon günü çalışmak yeterli diil sadece...cetrefillime de sorabilirsin çünkü yanlış hatırlamıyorsam daha ovülasyonuna iki gün vardı..

Nehircim,gg den alan çok arkadaş var burda sorun yaşamadılar..ama ebay de çok ucuz ve açıkçası ingilizcen yoksa bile google translate kullanabilirsin arkadaşım..

Sevgili tayf,

cevap verdigin için tşk ederim. ebaydan kaça geliyor? kaç günde geliyor. Bir bilgin var mı?

bilgi verirsen sevinirim

sağlıcakla

Geçen sene şuan son adetimi görüyordum geçmişe baktımda neler yaşamışım duygulandım biran.Ve ben presedi nasıl kullandığımı yazmak istedim kızlar belki bi faydası olur.

O ay klomen kullanmıştım ama 10. gün gelişmemişti yumurtalar doktorum 14. gün çağırdı takibe ama eşim zatürre olmuştu ve biz 3 gün hastanede kaldık.Üzüldüm takibi kaçırdım diye ama 15. gün evimizdeydik ve ben ovülasyon testini yapmaya karar verdim;

15. gün 2 çizgiydi ama net değildi preseed kullandım..
16. gün biraz daha koyulaştı ama kullanmadım preseed
17. gün net 2 çizgi ben yine preseed kullandım
18. günde net 2 çizgi muhtemelen bugün çatladı ve ben o günde preseed kullandım kızlar
19. gün bugün 2 çizgi net değildi ama biz yine ilişki yaşadık (preseedsiz).

Yani 5 gün üst üste oldu o geceler duşumu hep sabah aldım,kalkmadım ve sağıma dönüp yattım.

Rabbim inşallah tez zamanda sizlerinde bebişlerini kucağınıza verir kızlar..Doğumda da hepinize dua etmiştim...

Cetrefilli sağol canım amin inşallah, selma affan iyi canım yeni oyuncaklar aldık onlarla oynuyor :)) eymen paşama afiyet olsun aşerede yermiş bende tattırıyorum az az herşeyden :KK9:

arkadaslar nerelerdesiniz benim iğneden soraki 10.günüm.Bakalım nolcak klomen+çatlatma iğnesi+preseed :KK17: Benin durumum zor hem çikolata kistim var hem 2 kez ameliyat oldum vs .. Bu ay 2. denememiz.Ben belirtilere pek takılmam ama bu ay pek garip ağrılarım oldu kasıklarımda hayırdır ins tabi ilaçlardan da kaynaklanıo olabilir yinede heycanlıyım:KK52: kızlar nerelerdesiniz hurrem:KK53: öptüm herkesi dualarım sizlerler mucx

Son düzenleme:
Geçen sene şuan son adetimi görüyordum geçmişe baktımda neler yaşamışım duygulandım biran.Ve ben presedi nasıl kullandığımı yazmak istedim kızlar belki bi faydası olur.

O ay klomen kullanmıştım ama 10. gün gelişmemişti yumurtalar doktorum 14. gün çağırdı takibe ama eşim zatürre olmuştu ve biz 3 gün hastanede kaldık.Üzüldüm takibi kaçırdım diye ama 15. gün evimizdeydik ve ben ovülasyon testini yapmaya karar verdim;

18. günde net 2 çizgi muhtemelen bugün çatladı ve ben o günde preseed kullandım kızlar

Yani 5 gün üst üste oldu o geceler duşumu hep sabah aldım,kalkmadım ve sağıma dönüp yattım.

Rabbim inşallah tez zamanda sizlerinde bebişlerini kucağınıza verir kızlar..Doğumda da hepinize dua etmiştim...

Cetrefilli sağol canım amin inşallah, selma affan iyi canım yeni oyuncaklar aldık onlarla oynuyor :)) eymen paşama afiyet olsun aşerede yermiş bende tattırıyorum az az herşeyden :KK9:
Ne güsel:nazar: Darısı bize ins Sizin adınıza cok sevindim

Sevgili tayf,

cevap verdigin için tşk ederim. ebaydan kaça geliyor? kaç günde geliyor. Bir bilgin var mı?

bilgi verirsen sevinirim

sağlıcakla

merabalar daha geçen aldım ben 29 dolar preseed+25 adet ovoulasyon ve gebelik testi ( ikisindende adet belirtebiliyorsun) Ben 20 ovu. 5 gebelik istedim.Bir haftada geldi.Ben şehir merkezinde oturuyorum.Gayet güzel bir alışveriş oldu sende ebayden temin edebilirsin.Geçmiş sayfalara göz atarsa link vermiştim kolay gelsin

Merhaba Arkadaşlar
Bu ay bende preseed alarak deneme yapanlardanım. Yumurtlama günlerinde preseed kullanarak ilişkiye girdik. İlişkiden sonra kesinlikle kalkmadım (duşa bile (Allah günah yazmasın)) Sabaha kadar iç çamaşırıma ped koyup yattım öylece. Ama her gün adaçayı ve hayıt suyuda içtim. Çok şükür şimdi 5 haftalık hamileyim. Allahım tüm isteyenlerede nasip etsin.
cigdemcim tebrik ederim canım allah kucagına almayı a nasip etsin:)
mehmet özünde bi karışmadığı bi orası kaldıydı :) anlaşıldı komtannn.. O zaman ben napcam etcem bu gece agıma düşürcem adamı :) oldu oldu olmadıııı yapcak bişey yok :))) yada pressedleri yanımda götürcem ...fırsat dicem:)

oki şekerrrr
evet tatlım kacırma derim bugünleri, cünkü tüp tedavisinden önceki son çalışmaların, belki de gerek bile kalmaz , inşallah:) bu arada yeni yılda güzel dileklerin için cok saol canım benim...

deryacım yumurtlaman düzenli diilse adet bitiminden itibaren günaşırı çalışmanı öneririm şeker..ben şahsen yumurtlamam düzenli olduğu halde öyle yapıyorum ve iki kez hamişte kalabildiğime göre işe yarıyor demek ki..ovülasyon günü çalışmak yeterli diil sadece...cetrefillime de sorabilirsin çünkü yanlış hatırlamıyorsam daha ovülasyonuna iki gün vardı..
ceydaaaam evet canım dediğin gibi ovulsdyondan önce siparişi vermek gerekiyo bence:90:

canm yaaa bebek kıyafetlerini cıkarıp üzülmüştün, fotolarını koymustun, hiç unutmuyorum gercekten. rabbim o günleri bir daha yasatmasın, allah hepimizin kuzularını bagıslasın, tüm dostlarımın yüzünü bebişleriyle güldürsün inşallah...

affan beyimin de oyuncakları hayırlı olsun, güle güle kullansın maşallah

özgeeem nerelerdesin canım, bizi cagırdın cagırdın şimdi sen ortada yoksun, dün genetik testleri cıkacaktı, bi haberdar et bizi...özledim heem arada bi görün:KK58:

Nehir'cim toobe gerekli bilgiyi vermiş sağolsun...ben 3 kez sipariş ettim ebay den bir sefer hariç 6-7 günde geldi ancak bir seferinde 30 gün beklememe rağmen gelmedi ebay e yazdım paramı iade ettiler ve bende satıcıyı değiştirerek başka bir satıcıdan yeniden sipariş ettim, yine 6-7 gün içinde kapıma kadar geldi..güvenle alışveriş yapabilirsin yani..dediğim gibi google translate kullanarak önce üye olup sonra sipariş edebilirsin..gerekirse de ingilizce konusunda takıldığın yerde yardımcı oluruz arkadaşım..

Nevyas'cım darısı başımıza olsun inşallahhhh...güle güle büyüt bebişini...

Cetrefillimmmmmcadım benimmm..öpüldün çooook...

Özge'cimgörünmüyosun uzun zamandır,noldu test sonuçların bi ses ver hele...

Son düzenleme:

timamdır mesaj alındı...kociş fena hastaa yatıyo...bir ton ilaç yaptım çay içirdim yatırdım ..bana bak adam dedimm bu gece etinden sütünden yararlancam... hemen toparlan :))

hımmmm boşa geçmesinnnnnnn günler... ohh walla ben hergece hergece dersem benimki ayyy çok sogukkk hergecee duş almaya üşenirim der :) garibim avrupa yakasında (karşıda ) çalışıyo 6da kalkıp gidiyo .. üşeniyo bende kıyamıyom :KK43:( ulen istanbul gece hayatımızın içine ettin :))

cigdemcim tebrik ederim canım allah kucagına almayı a nasip etsin:)
evet tatlım kacırma derim bugünleri, cünkü tüp tedavisinden önceki son çalışmaların, belki de gerek bile kalmaz , inşallah:) bu arada yeni yılda güzel dileklerin için cok saol canım benim...

amin bitanem walla çok heves ediyom bende tüpe gitmeden hamiş kalırmmıyım mucize olurmu ki diye ama nerde bende o şanssss... ne istedimse hep zahmetli oldu..şaşırtmadı ki hiç ...o yüzden umudumm yok mucizeden yana... :KK43:

sana da iyi yıllar birtanem bebişimize iyi bakkk..ne güzel seneye kucagında olcak ...

ceydaaaam evet canım dediğin gibi ovulsdyondan önce siparişi vermek gerekiyo bence:90:
canm yaaa bebek kıyafetlerini cıkarıp üzülmüştün, fotolarını koymustun, hiç unutmuyorum gercekten. rabbim o günleri bir daha yasatmasın, allah hepimizin kuzularını bagıslasın, tüm dostlarımın yüzünü bebişleriyle güldürsün inşallah...

affan beyimin de oyuncakları hayırlı olsun, güle güle kullansın maşallah

özgeeem nerelerdesin canım, bizi cagırdın cagırdın şimdi sen ortada yoksun, dün genetik testleri cıkacaktı, bi haberdar et bizi...özledim heem arada bi görün:KK58:

günaydın kızlar
hepinizin yeni yılı kutlu olsun,inşallah bu yıl yüce rabbim hepimize güzel bebişler verir

ayşe,ceyda kaç gündür diş agrısı çekiyorum,ondan pek ugrayamadım,burda malesef dogru düzgün doktor yok,bi doktora gittim dolgu yaptı şimdi daha beter oldum bugün başka biryere gidip çıkarttıracam
benim genetik sonucu hala çıkmamış nasıl oluyo anlamadım 9 aralıkta verdim kaç hafta oldu gene haftaya çarşamba arayın diyolar,sinir ettiler beni

derya beril umarım tüp bebekle yüzün güler canım,bu rapor işi kaç gün sürüyo zor mu alması bende haftaya gitmeyi düşünüyorum rapor için

özgeeeem geçmiş olsun, valla merak ettim bugün arayacaktım, geçmiş olsun canım, demek ki konyaya gittiginde bir de diş muayenesinden gecmen gerekecek.. ya testler neden cıkmadı ki kayıp falan etmiş olmasınlar? inşallah öyle bişey yoktur. hayret bişey yaa bu kadar sürer miymiş genetik test sonucları???

günaydın kızlar
hepinizin yeni yılı kutlu olsun,inşallah bu yıl yüce rabbim hepimize güzel bebişler verir

ayşe,ceyda kaç gündür diş agrısı çekiyorum,ondan pek ugrayamadım,burda malesef dogru düzgün doktor yok,bi doktora gittim dolgu yaptı şimdi daha beter oldum bugün başka biryere gidip çıkarttıracam
benim genetik sonucu hala çıkmamış nasıl oluyo anlamadım 9 aralıkta verdim kaç hafta oldu gene haftaya çarşamba arayın diyolar,sinir ettiler beni

derya beril umarım tüp bebekle yüzün güler canım,bu rapor işi kaç gün sürüyo zor mu alması bende haftaya gitmeyi düşünüyorum rapor için

canım geçmiş olsun...diş ağrısı da çok zordur bilirim...özge'cim genetik testl biraz zamaan işlermiş bana da tüp bebek merkezindekiler söylemişti,bütün testler ertesi gün çıktığı halde genetik test için epey beklemiştim bende..hayırlısı olsun da geç çıksın güzelim yaaaa...

Nehir'cim toobe gerekli bilgiyi vermiş sağolsun...ben 3 kez sipariş ettim ebay den bir sefer hariç 6-7 günde geldi ancak bir seferinde 30 gün beklememe rağmen gelmedi ebay e yazdım paramı iade ettiler ve bende satıcıyı değiştirerek başka bir satıcıdan yeniden sipariş ettim, yine 6-7 gün içinde kapıma kadar geldi..güvenle alışveriş yapabilirsin yani..dediğim gibi google translate kullanarak önce üye olup sonra sipariş edebilirsin..gerekirse de ingilizce konusunda takıldığın yerde yardımcı oluruz arkadaşım..

Günaydın arkadaşlar,

tayfcım tşk. saol verdiğin bilgi için. ama günüm gelmek üzere, o kadar bekleyemem, illede denemek istiyorum. bu sefer gg de presedi 69 tl ye buldum, hamilelik jeli diye, sanırım ondan alıcam. yurtdışı kredi kartı işlerine pek sıcak bakmıyorum.

sağlıcakla kalın, herkese iyi, mutlu, seneler diliyorum

inşALLAH yeri senede herkesin göbişleri, bebişleri ile dolar:emir_bebek:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic.................................... ikisi bir arada geldi valla!:nazar:
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu..................................... ..............
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:...................................''KIZI'' olucak bu cadının:KK53::nazar:

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

tayf :KK55:........................... .. .........................31 aralık
love27 :KK6:........................... ........ ...............18 ocak

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

aaa bu ne güzel bi liste böyle, preseedi kullanan herkes hamilemi kalmış:nazar:
ben ilk defa duuydum bunu bendemi kullansam acaba

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

:emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek:.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
24- :nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
35- :nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
37- :nazar:anjelic.................................... ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!
42- :nazar:cetrefilli:nazar:...................................:nazar:''KIZI'' olucak bu cadının:nazar::KK53:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş

44- :nazar::nazar:KİM ACABA?:nazar::nazar:

:KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6:.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

love27 :21:........................... ........ ...............18 ocak
deryaberil :82:...............................................20 ocak
elfem :21:......................................................23 ocak
baby78 :KK8:.....................................................?
toobe :KK16:.......................................................?
nehir1974 :KK15:..................................................?

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

YENİ YILDA BU LİSTEYİ Bİ GAYRET DOLDURALIM KIZLAAAAAAAAARRRR...HEPİNİZİN YENİ YILINI KUTLUYORUM,SAĞLIKLA, SIHHATLE, DOLU GÖBÜŞLERLE GEÇER İNŞALLAHHHH...:KK49::KK49::21:[/B]

Son düzenleme:
günaydın kızlar

tatlım hangi şehirdesin bilmiyorum ama numune hastanesinde 2 haftada alınıyor..ben nerdeyse 1 haftada alcaktım ama yılbaşı engeline takıldım :) konuşuruz senle detaylı yine olurmu ...

[ı]bismillahirrahmanirrahim[/ı]

[ı]:emir_bebek:pre-seed hamişlerimiz ve annelerimiz:emir_bebek:.............muhtemel doğum tarihleri

18- :nazar:daddysfirsteye............................. .............
22- :nazar:lapa....................................... ...................20 eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 ekim 2010
29- :nazar:lilyum..................................... ................
37- :nazar:anjelic.................................... Ikisi bir arada geldi valla!
38- [ı]:nazar:rezervasyon: Mona rosa'mıza rezervedir!![/ı]
42- :nazar:cetrefilli:nazar:...................................[ı]:nazar:''kızı'' olucak bu cadının:nazar::KK53:[/ı]
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
[/ı]

[ı]44- :nazar::nazar:kim acaba?:nazar::nazar:[/ı]

[ı]:KK6:pre-seed güzellerimiz:KK6:.......................beklenmeyen tarihlerimiz

love27 :21:........................... ........ ...............18 ocak
deryaberil :82:...............................................20 ocak
elfem :21:......................................................23 ocak
baby78 :KK8:.....................................................?
Toobe :KK16:.......................................................?
Nehir1974 :KK15:..................................................?
[/ı]

[ı]bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!! [/ı]

[ı]yeni yılda bu listeyi bi gayret dolduralım kızlaaaaaaaaarrrr...[sıze="3"]hepinizin yeni yılını kutluyorum,sağlıkla, sıhhatle, dolu göbüşlerle geçer inşallahhhh...:KK49::KK49::21:[/[/sıze]b][/ı]

tatlım listede benim adımın yanına eklediğin tip çok hoşuma gitti :) saol ...inşallah uğur senin elinden gelir :))

kızlar hepinize iyi seneler tekrar tekrar....

BEN BİRAZDAN İZMİRE AİLEMİN YANINA UÇUYORUM...UÇAĞIMIZ 4.30DA ... ORDA DA GİRMEYE ÇALIŞICAM ARA ARA...SİZLERİ MERAK EDERİM ..

BU ARDA DÜN GECE EŞİM HASTAYDI AMA İŞLEM TAMAM :))) 3-4 ML PREESEED BAŞARIYLA YERİNE ULAŞTI :))))

cetrefilli ayşemmm çatlak kızz dediğini duyar gibiyim okurken :))))

yazmadan edemedim :))))

$ccccc.JPG $ccccc.JPG

X