Preseed kullananlar

:)))) özge canım benim inşallah seninde güzel habelerini alırım buradan. duacınım. cumartesi eymenin mevlütünü yaptım. hepinizi andım. dualarımda geçirdim... eymen i büyütmekten başka hiçbirşey yapmıyorum.. faceye mevlüt resimlerini korum. istanbul' da olsaydınız keşke. mutlaka davet edilmiş olurdunuz:))

ayşe canım yemin ediyorum kardeşimin hamilelik haberini almış kadar sevindim. ama sen hiç bir zaman pes etmemiştin. mükafatını aldın. Allah gönlünden geçeni versin.. bol bol ayva ve elma ye. bebeğin güzel ve gamzeli olsun:)) benim ailede olmamasına rağmen gamzeli bir bebişim oldu. bu arada facde resimlerinizi gördüm eşinle. senin gözlerin ayrı güzel eşinin ki ayrı.. sizlerden eminim ki dünya güzeli bir bebek olacaktır. bol bol ceviz badem ye..

diğer arkadaşlarada en kısa zamanda nasip etsin.

aa evet anjel bugünlerde doğum yapmış veya çok az zamanı kalmış olmalı:)) inşallah bebeklerini sağlıcakla kucağına almıştır..

hepinizi çok öpüyorum
saol selmacım yaaa o senin güzelliğin, biz gözlerden şüphe etmiyoruz da kaşlar eşime benzerse vay halimize:))))) eymenin de büyümüş fotolarını bi görelim artık, çok tatlı maşallah yaaa:nazar: allah razı olsun, ben de seni duydugumda ne kadar sevinmiştim, ebruyla msnde konusup durmustuk iyiliğini:) ama ondan da uzun zamandır ses yok, bi haber ederse bize de yönlendir özledik...

darısı burdaki tüm arkadaslarıma, hiçbirimiz pes etmedik, hepimizi mükafatlandırsın allahım, diyorum ya benim yüzüm güldü, sizlerle de gülsün inşallah

Bazı kırgınlıklıklardan sonra bu sayfaya uğramayalı uzun zaman oldu.

Güzel haberini selmadan aldım ayşe ve çok sevindim Allah gönlünüze göre versin sağlıcakla kucağına al inşallah.Hamilelik çok başka bir süreç sanki hiç geçmeyecek gibi ama öyle bir geçiyorki 9 ay anlamıyorsun bile.Aklına hiçbir zaman kötü birşey getirme.İlk 3 ay yediğin sana kg yapıyor o yüzden canın çekmiyorsa yemeğe fazla yüklenme canım.Son aylardakiler bebeğe yarıyor.Ben 6 ay gram almadım ondan sonra 3 ayda 11 kg aldım :KK52: ama 2 kg kaldı oda gidiyor bebekte sağlıklı ve kilosu güzel doğdu.

Rabbim burda bekleyen tüm arkadaşlara tez vakitte bu duyguları nasip etsin inşallah.
amiiin nevyascım:)

ben zaten dün sana baktım ekim bebekleri topiğini okuyodun:KK66: aman o kırgınlıklardan kimse kalmadı, sen bizi bıraktın bi kere:KK14: bunlar şaka da canım arada da olsa ugra bak preseed güzelleri hamileleri arasında gördükce ne kadar umut doluyor, kendinden pay biç, ne günler yasadık canım yaaa,ne kadar üzülüyorduk burda, ama şükürler olsun bebegini kucagına almıssın saglıkla, inşalllah hayırlı uzun ömürlü olsun...adını ne koydunuz? merak ettim, hem dediğim gibi artık deneyimlerinize ihtiyacım olacak, özgemle ceydam da en kısa zamanda aramıza katılacak inşallah inşallaaah

sağol toobe :) inşallah hayırlısıyla olur bu sefer inşallah.Hepimiz bir an önce bebişlerimize kavuşuruz inşallah

selam arkadaşlar

ben size bişe danışıcam bana presedi nerden alabilirim ebaydan alıcamda ALLAH izin verirse

yanında yazan bu fiyatlar gercek dimi bide kargo fiyatı ne kadar ödüyoruz ben istanbulda oturuyorum bana gelmesi cok uzun zaman alırmı acaba

canım ebayden alırsan kargo falan ödemiyosun. sadece yanında gördüğün fiyat.. gayet de güvenli.. bi aksilik olmazsa 1 hafta 10 günde elinde olur inşallah..

benim eczaneden aldığım preseed ile bu nun dış kabı farklı...
benim aldığımın dışında çiçekleri yok....
farklı içerikleri mi var yoksa.....

benim eczaneden aldığım preseed ile bu nun dış kabı farklı...
benim aldığımın dışında çiçekleri yok....
farklı içerikleri mi var yoksa.....

bence aynıdır canım.. türkiyedekilerin kabı farklı olabilir ama içeriğinin farklı olduğunu sanmıyorum.. ama ebayde daha uygun sen neden ordan sipariş vermiyorsun?

ebayı bilmiyordum bu nedenle 130 milyona eczaneden aldım....
ama aynı ürün ise oradan alabilirim..
fakat benim ingilizcem çok kötü nasıl sipariş verildiğini bile bilmiyorum.....

canım yanına ingilizce bilen birini al ver siparişi şimdi seni yanlış yönlendirmek istemem.. bu arada bu yukarıdaki linkten sipariş vereceksen 25 test bedava veriyolar.. sen bunun kaçı gebelik testi olsun kaçı yumurtlama testi olsun seçebiliyosun. mesela ben 20 yumurtlama, 5 gebelik testi istemiştim. aklında olsun yani.. :13:

anlıyorum canım....
o linki şimdi sende tıklar mısın aşamalarını bana göstere bilirmisin...
anlayabildiğim kadarı ile....

buy it now ..
tıklıyorum benden üyelik istiyor...
üye olup aynı işlemi tekrarladığımda herhalde halledebilirim.....

canım benim senden bazı bilgiler istiyo fatura adresi falan ondan sonra "continue" tıklıyosun ödeme şekli seç diyo ordan da kredi kartı seçersin bilgilerini yazarsın olur biter.. kolay aslında :KK31:

teşekkür ederim ..
bikaç kullanımlık daha var ...bitince alacağım cidden daha ucuz...
bide belki bu aydan başka işim olmaz ne dersin.....

teşekkür ederim ..
bikaç kullanımlık daha var ...bitince alacağım cidden daha ucuz...
bide belki bu aydan başka işim olmaz ne dersin.....

inşallah canım inşallah temennimiz o zaten.. inşallah bi daha ihtiyacın olmaz :KK49:

cnm ben ingilizce öğretmeniyim siparis verirken aklına gelenleri yaz ben sana özelden cevirisini yapıp yollayabilirim ok

Kızlar merhaba..
Bende 2 aydır yumurta takibi yaptırıyorum , bu 3 ay olacak maalesef başarılı olamadık.
Bu jelden bende almak istiyorum aslında, bu malum siteden aldığınızda ne kadar sürede elinize geçti?
Ben şimdi sipariş edersem 10 gün sonra falan elimde olması lazım çünkü. Geç kalırsa işime yaramayacak.
Birde son kullanma tarihinde sıkıntı yaşadınız mı, eski ürün gönderebiliyolarmış galiba ..:44:

Kızlar merhaba..
Bende 2 aydır yumurta takibi yaptırıyorum , bu 3 ay olacak maalesef başarılı olamadık.
Bu jelden bende almak istiyorum aslında, bu malum siteden aldığınızda ne kadar sürede elinize geçti?
Ben şimdi sipariş edersem 10 gün sonra falan elimde olması lazım çünkü. Geç kalırsa işime yaramayacak.
Birde son kullanma tarihinde sıkıntı yaşadınız mı, eski ürün gönderebiliyolarmış galiba ..:44:

valla canım bende sorun olmuştu ama ptt kargo yüzünden.. meğer ellerine geçmiş ama araya karışmış 1 ay beklettiler resmen.. ama genelde 10 güne falan geliyomuş.. son kullanma tarihine gelince benimkinde böyle bir problem yoktu olanı da duymadım ama arkadaşlardan böyle bişey olan varsa paylaşırsa iyi olur tabi..

canım ebayden alırsan kargo falan ödemiyosun. sadece yanında gördüğün fiyat.. gayet de güvenli.. bi aksilik olmazsa 1 hafta 10 günde elinde olur inşallah..
canım cok sagol ALLAH razı olsun merak ettiklerimi cevap aldım
cnm mrb ben yeni aldım bugün geldi bi haftada gayet güvenilir site ebay ve ucuz
link umarım yasak diildir :
PRESEED 9 PACK + 25 PREGNANCY/OVULATION TESTS PRE-SEED - eBay (item 310222577630 end time Jan-20-11 04:KK54:57 PST) kolay gelsin

canım sende cok sagol ALLAH sendende razı olsun
link vermen benim için cok iyi oldu

ALLAHIM emeklerimizin karşılıgını verir İNŞALLAH AMİN

canım yanına ingilizce bilen birini al ver siparişi şimdi seni yanlış yönlendirmek istemem.. bu arada bu yukarıdaki linkten sipariş vereceksen 25 test bedava veriyolar.. sen bunun kaçı gebelik testi olsun kaçı yumurtlama testi olsun seçebiliyosun. mesela ben 20 yumurtlama, 5 gebelik testi istemiştim. aklında olsun yani.. :13:
bende tam bunu sorcaktım sen cevap yazmışsın bende 20 tane ovulasyon 5 tanede gebelik alıyım ovulasyontesleri daha cok işime yarar

ben 6 ay önce falan taksimde bi eczaneden aldım ama bi faydası olmadı tekradan aşılama falan yaptırırsam ilişki derlerse bende o yüzden alıyorum İNŞALLAH yararı olur ebay cok uygun

Son düzenleme:
valla canım bende sorun olmuştu ama ptt kargo yüzünden.. meğer ellerine geçmiş ama araya karışmış 1 ay beklettiler resmen.. ama genelde 10 güne falan geliyomuş.. son kullanma tarihine gelince benimkinde böyle bir problem yoktu olanı da duymadım ama arkadaşlardan böyle bişey olan varsa paylaşırsa iyi olur tabi..

anladım canım, bayaa da uzun sürmüş eline geçmesi. Aslında linkteki fiyat çok uygun ama işte uzun sürermi fikri kafa karıştırıyor. Tr de bi internet sitesinde de 80 liraya gördüm nerdeyse yarı yarıya farkediyor. Ama bi kaç güne kargoyla gelir o avantajı var. Naapsam acaba..

X