Preseed kullananlar

canım ya ben 13. gün akşama doğru oldum iğneyi 4 buçukta. sonra eve geldiğimde o kadar kasıklarım ağrıdı ki.. ben orda çatladığını zannediyorum. o gün bu gündür de çalışmaya devam :kk77:
bugün de devam edicez inşallah tutmuştur.. :KK49: doktor da her gün ilişki dedi. çatlamayı kaçırmamalıyız dedi.. :KK45:

ozaman 15.günü sabaha karşı 4.5 da çatlamıştır.14.gün yaptığın muhtemelen yetmiştir ama sen yinede bugünde yap.16.gün sabaha kadar yaşar çünkü yumurta.24 saat yaşayabiliyo ya.hakkında hayırlısı olsun canım.

ozaman 15.günü sabaha karşı 4.5 da çatlamıştır.14.gün yaptığın muhtemelen yetmiştir ama sen yinede bugünde yap.16.gün sabaha kadar yaşar çünkü yumurta.24 saat yaşayabiliyo ya.hakkında hayırlısı olsun canım.

Allah razı olsun canım.. inşallah bu sefer olur artık.. :KK59:

canım ya ben 13. gün akşama doğru oldum iğneyi 4 buçukta. sonra eve geldiğimde o kadar kasıklarım ağrıdı ki.. ben orda çatladığını zannediyorum. o gün bu gündür de çalışmaya devam :kk77:
bugün de devam edicez inşallah tutmuştur.. :KK49: doktor da her gün ilişki dedi. çatlamayı kaçırmamalıyız dedi.. :KK45:

mrb cnm bende aynı tedaviyi görüyorum hangi iğneyi kullandın acaba ovitrelle/pregnyl bu 2 iğneden hangisini devlet karsılıo ben bu ay ilk kez 5 gün klomen 3 gün merional iğne kullandım yarın dr a gidcem büyük ihtimalle çatlatma iğnesi vericek bu arada benim sağlık güvencem emekli sandığı ..ya da devlet karsılamıyosa fiyatı nedir ? ins tutmustur cnm buarada :))

mrb cnm bende aynı tedaviyi görüyorum hangi iğneyi kullandın acaba ovitrelle/pregnyl bu 2 iğneden hangisini devlet karsılıo ben bu ay ilk kez 5 gün klomen 3 gün merional iğne kullandım yarın dr a gidcem büyük ihtimalle çatlatma iğnesi vericek bu arada benim sağlık güvencem emekli sandığı ..ya da devlet karsılamıyosa fiyatı nedir ? ins tutmustur cnm buarada :))

çok sağol canım inşallah bu ay ikimiz de hamile kalırız.
ben ovitrelle ben de emekli sandığına bağlıyım. geçen sene bu iğneleri doktorum rapor yazarak veriyordu devlet o zaman tamamını karşılamıştı hiç para vermemiştik. bu sene yeni doktor "o hak doktorların elinden alındı rapor yazamıyorum" dedi mecburen biz ödedik. 80tl verdik canım. neyse artık ben ondan geçtim de işe yarasa bari... :KK59:

çok sağol canım inşallah bu ay ikimiz de hamile kalırız.
ben ovitrelle ben de emekli sandığına bağlıyım. geçen sene bu iğneleri doktorum rapor yazarak veriyordu devlet o zaman tamamını karşılamıştı hiç para vermemiştik. bu sene yeni doktor "o hak doktorların elinden alındı rapor yazamıyorum" dedi mecburen biz ödedik. 80tl verdik canım. neyse artık ben ondan geçtim de işe yarasa bari... :KK59:

anladım cnm...evet cokta önemli diil ise yarasında.Sen ne zamandır deniosun cnm benim 2.ayım ama endometriosiz hastasıyım :KK43: neyse umudumuzu yitirmeyelim..

anladım cnm...evet cokta önemli diil ise yarasında.Sen ne zamandır deniosun cnm benim 2.ayım ama endometriosiz hastasıyım :KK43: neyse umudumuzu yitirmeyelim..

canım ben 3 senedir deniyorum ama olmuyo :KK5: bi sorun da yok çok şükür ama sebepsiz işte.. ama ben umudumu yitirdim yitiricem ipin ucundayım senin anlayacağın.. :KK43:

özgecim iyiyim şükürler olsun...antalyaya alıştım ve de çook huzurluyum burda..canım uzun zamandır fırsat bulamıyordum foruma girmeye,çok yoğun işler...canımsın yaaa,valla bende çok özledim seni ve ayşeyi..ayşe sonunda gelmiş foruma...çok sevindim onun için...darısı başımıza olsun kız özge...kpss de bu yıl olanlar hakikaten can sıkıcı,hayırlısı olsun diyorum arkadaşım...sıkma canını...

burda iyi bir tüp bebek merkezi buldum ve sahibi olan doktor abimin arkadaşı,dediğim gibi gerekli tahlil ve muayeneyi yaptı,sorun yok...doktor aşılamaya genel olarak sıcak bakmıyor ama ben doğal yolları 3-4 ay daha dene dediği için bu arada aşılama yaptıracağım ki yapmadım demeyeyim..geçen sefer istanbulda aşılamaya başlayacağımız ay hamile kalmıştım,bu yüzden yapmamıştık ama artık denemekte fayda var diyorum..ilaçla takipten kastın ne klomen filan mı diyosun?hiç ilaç kullanmadım ama doktorumla bi konuşayım bakalım ne diycek...

sende yaza tüp bebek deneyeceksin sanırım...valla ayşe sen ve ben bermuda şeytan üçgeni gibiydik ama ayşe şeytanın bacağını kırdı sonunda inşallah allah bizimde yüzümüze gülecek arkadaşım..tüm bunların dışında umud ediyorum ki iyisin?

canım ilaçlı takip dedigim klomenle takip,gerçi bunlar hep rezervi azaltıyo ama hamile kalan çok,bence doktoruna güven aşılamayı önermiyosa hiç yaptırma
yaza tüp bebek yaptırcaz kısmetse inşallah bizimde yüzümüz güler,şimdiden bi korkuyorum valla ya olmazsa diye kısmet artık biz elimizden hergeleni yapıyoruz gerisi allah bilir

canım ben 3 senedir deniyorum ama olmuyo :KK5: bi sorun da yok çok şükür ama sebepsiz işte.. ama ben umudumu yitirdim yitiricem ipin ucundayım senin anlayacağın.. :KK43:

hurrem seninle aynı durumdayız benimde sebepsiz,benimde 2,5 yıl oldu nerdeyse

kızlarr bende bu ay preseedle hamile kaldım bebegim bugun 7 haftalık oldu kuzum ama kalp atışını alamadık kızlar dr. bi şans daha verelim dedi.10 gün sonra tekrar gidecegiz kızlar sizede böyle bişey oldumu.kız bebeklerin kalp atışları geç duyulur derler dogrumu bu acaba

kızlarr bende bu ay preseedle hamile kaldım bebegim bugun 7 haftalık oldu kuzum ama kalp atışını alamadık kızlar dr. bi şans daha verelim dedi.10 gün sonra tekrar gidecegiz kızlar sizede böyle bişey oldumu.kız bebeklerin kalp atışları geç duyulur derler dogrumu bu acaba

canım çok sevindim darısı bizim başımıza olsun.. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin :nazar: :emir_bebek:
kalp atışı konusunda bi fikrim yok :44: sen kalbini ferah tut belki çok küçük olduğundandır :KK49:

slm kızlarr nasılsnız ayşe canım tebrik ederim allahım bütün hamişlerin
bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin isteyen herkese hayırlı sağlıklı bebişler versin
:nazar::nazar:
amiiin sinemcim, senin de allah yardımcın olsun, kaç günün kalmış ki surda, sağlıkla alasın kucagına bebegini inşallah

ayşecim benim kpss pek iyi gelmedi,biliyosun bu yıl lanet olası kopya yüzünden puanlar düştü,benim neolur bilmiyorum ilk atamalarda olmaz belki son atamalara dogru bişeyler olur kısmet artık bu yıl da evdeyim yani o kesin.tayin yeri ankara istiyoruz tüp bebek için gerçi zor ama inşallah olur konyayada yakın benim için çok iyi olur olursa
ay canım ya nasıl bi heyecan demi bakalım kız mı, erkek mi ben şimdiden merak ettim valla gerçi saglıklı olsunda kız erkek farketmez
özgecim umarım gönlünüzden gecen yer olur, gercekten de ankara yakınları bi yer olursa büyük kolaylık size. tabi umarım bunlara gerek kalmadan gelir bebegin özgem yaaa, kpssye de fazla takılma, sonucta hersey olacagına varıyo, yeter ki saglıgın yerinde olsun. genetik testlerden de haberdar et bizi de rahatlayalım:)

huuu..kızlar ben geldim sonunda....uzun zamandır çok yoğun çalışıyorum ve ne yazık ki hiç zamanım olmuyor foruma girmeye...özledim hepinizi...cetrefillim ayşem allah tamamına erdirsin inşallahta sağlıkla al KIZINI kucağına...özgecim sen nasılsın görüşmeyeli..anjel bebişler iyidir umarım..selmacım seni de çok öpüyorum ..veee diğer bütün kızlara selamlar efeemm..gamzeli geçmiş olsun be güzelim üzme kendini,hayırlısıyla olacak inşalllah...

bu arada işten güçten kafamı bi ara kaldırıp tüp bebek merkezine gittim ve kendime yeni bir doktor buldum çokta iyi bi doktor antalyada bayağı düzgün bir namı var...durumu anlattık eşimle,adam beni iyice bir muayene etti,genel bir tahlil kontrolünden geçirdi ve herşey çok çok iyi çıktı...tahlillerde toksoplazmadan kan pıhtılaşmasına hormonlardan kromozom testine kadar 15 e yakın test yaptı..bazı testleri eşimede yaptırdı..herşey normal..yumurtalık rezervi iyi durumda ve rahimde de hiç bi sorun yok falan filan derken aşılamaya başlayalım sonra tüp bebeğe geçelim dedim ama istanbuldaki doktor gibi buda 3-4 ay daha doğal yolları denememi söyledi ama ben önümüzdeki ay aşılama yaptımaya bugün karar verdim..artık doğal yolları doktorumun aksine beklemek istemiyorum çünkü yaş sorunum var..hem aşılama hem doğal yöntemler bir arada yürüsün artık diyorum..sizler ne dersiniz bi akıl verin yav...doktorum aşılamada başarı oranı %15 tir diyor,e doğal yollarla da %25,ikisini toplayınca %40 yapıyo kızlaaaaaaaaaaaaar:KK52: düşüklerim için söylediği şey şu oldu bu arada,her kadın bunu yaşar ama adetim gecikti der anlamaz,biz bunları düşükten bile saymıyoruz çok normal ve benim durumumda düşük yapmaya neden olacak bişey olmadığını yeterki sağlıklı yumurta ve sperm birleşmesine denk gelsin dedi...dedi,iyide dedi ama ben doğal yolları beklerken anneanne yaşına varırmıyım dersiniz:KK53:
saçmalamaaa,anane yasına daha ne yaptın, asır var kızım asır:)

ama dediğin gibi yıllar gectikce doktorların bekleme süreleri azaba dönüşüyor. o süreç nasıl geciyor yasayan bilir. senin en azından dogal yolla hamile kalabildigini biliyoruz, bence sen de özge gibi genetik testlerini tamamla canım ondan sonra basla tüp tedavisine. ay hayırlısıyla özgeyle senden

canım doktorun mu demişti 7. hafta gel diye, sen mi acele ettin? ben 8. haftada duydum, öncesinde de 6. haftada gitmiştim, atış falan yoktu, kişiden kişiye değişiyormus, panik yapma, ama için rahat edecekse baska bir doktora da görün, inşallah bir daha ki sefere pıt pıt duyarsın annesi atıslarını:)

cnm öle deme,olumlu düsünmek cok önemli biliosun,şöyle düsün bebişler nazlı ama bigün mutlaka gelcekler..buarada dra gittim bugun 2 tane yumurta c güsel gelişmiş dedi dr oviretille iğne verdi 36 saat sorası ilişki dedi bende saat hesaplıyorum esimde bende calısıyorum nasıl yapcam bilemedim ki:KK59:

cnm öle deme,olumlu düsünmek cok önemli biliosun,şöyle düsün bebişler nazlı ama bigün mutlaka gelcekler..buarada dra gittim bugun 2 tane yumurta c güsel gelişmiş dedi dr oviretille iğne verdi 36 saat sorası ilişki dedi bende saat hesaplıyorum esimde bende calısıyorum nasıl yapcam bilemedim ki:KK59:

valla canım biz bu defa saat falan hesaplamadık.. iğne yapıldığı gün dahil her gün çalıştık :KK17: illaki yakalamışızdır yumurtanın çatlamasını diye düşünüyorum yumurta çatlayınca 24 saati var diye biliyorum. :44: bize de geçen seneki doktorumuz 36 saat diyordu. ben de şimdi düşünüyorum da hadi 36 saati beklerken kaçırdıysak çatlamayı :26:

valla canım biz bu defa saat falan hesaplamadık.. iğne yapıldığı gün dahil her gün çalıştık :KK17: illaki yakalamışızdır yumurtanın çatlamasını diye düşünüyorum yumurta çatlayınca 24 saati var diye biliyorum. :44: bize de geçen seneki doktorumuz 36 saat diyordu. ben de şimdi düşünüyorum da hadi 36 saati beklerken kaçırdıysak çatlamayı :26:

dimi cnm yaa benimde aklıma geldi bu,ayrıca bikac forumda da okudum bazı dr.lar iğne olduktan sonra 3 günde ilişki demişler:KK17: neleri hesaplıoz yaa:KK1:insallah emeklerimiz bosa cıkmaz

dimi cnm yaa benimde aklıma geldi bu,ayrıca bikac forumda da okudum bazı dr.lar iğne olduktan sonra 3 günde ilişki demişler:KK17: neleri hesaplıoz yaa:KK1:insallah emeklerimiz bosa cıkmaz

y sorma canım yaa.. uzman olduk çıktık :KK1:
valla canım biz iğneden önceki gün de dahil olmak üzere 5 gün üst üste çalıştık :KK17: daha da ne olmazsa ben napiim artık yuh :KK9:

y sorma canım yaa.. uzman olduk çıktık :KK1:
valla canım biz iğneden önceki gün de dahil olmak üzere 5 gün üst üste çalıştık :KK17: daha da ne olmazsa ben napiim artık yuh :KK9:

:nazar: cnm iyi yapmısınız insallah olur pozitif düsün benim eşimde grip oldu aksi gibi puff cok calısmam lazlım cokk :KK1: bu arada aynı zamanda mı kullanmıs oluoz bu ilacları benim en son regl tarihim 8 aralıktı

:nazar: cnm iyi yapmısınız insallah olur pozitif düsün benim eşimde grip oldu aksi gibi puff cok calısmam lazlım cokk :KK1: bu arada aynı zamanda mı kullanmıs oluoz bu ilacları benim en son regl tarihim 8 aralıktı

aynı sayılır canım benim de 5 aralık. 17sinde de iğne yapıldı. bakalım hayırlısı artık gerisi Allaha kalmış biz elimizden geleni yaptık. şimdi bol bol dua ediyorum hadi inşallah birbirimize güzel haberler veririz. :KK49:

Merhabalar, ben de yarın çatlama iğnesi olacağım Yarabbim inşallah bu ay nasip eder hamile kalmamızı :KK49:

aynı sayılır canım benim de 5 aralık. 17sinde de iğne yapıldı. bakalım hayırlısı artık gerisi Allaha kalmış biz elimizden geleni yaptık. şimdi bol bol dua ediyorum hadi inşallah birbirimize güzel haberler veririz. :KK49:

cnm dediğin gibi geriye inanmak ve bol bol dua etmek kalıyor bakalım yaklastıkca hbrlesiris güzel hbrler alıp mutlu oluruz:KK16:

X