Preseed kullananlar

inanmıyorum certefilli ayşem... çok sevindim ya canım benim.. :))) nasıl oldu ne zamn oldu??? Güzel Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.. çok öpüyorum

özge sen ne yapıyorsun canım benim. çok oldu girmeyeli. sizleri çok özledim. eymen biraz daha sakinledi. artık çok daha sık girerim. baksana muhteşem haberleri kaçırıyorum...
diğer kızlar nasıllar? ebru dan falan var mı haber.. beni habersiz bırakmayın:KK43:((

özge sen ne yapıyorsun canım benim. çok oldu girmeyeli. sizleri çok özledim. eymen biraz daha sakinledi. artık çok daha sık girerim. baksana muhteşem haberleri kaçırıyorum...
diğer kızlar nasıllar? ebru dan falan var mı haber.. beni habersiz bırakmayın:KK43:((

canım sen preseedle mi hamile kalmıştın? Allah analı babalı büyütsün bu arada.. :nazar: :emir_bebek:

amiiin sinemcim, senin de allah yardımcın olsun, kaç günün kalmış ki surda, sağlıkla alasın kucagına bebegini inşallah

özgecim umarım gönlünüzden gecen yer olur, gercekten de ankara yakınları bi yer olursa büyük kolaylık size. tabi umarım bunlara gerek kalmadan gelir bebegin özgem yaaa, kpssye de fazla takılma, sonucta hersey olacagına varıyo, yeter ki saglıgın yerinde olsun. genetik testlerden de haberdar et bizi de rahatlayalım:)

saçmalamaaa,anane yasına daha ne yaptın, asır var kızım asır:)

ama dediğin gibi yıllar gectikce doktorların bekleme süreleri azaba dönüşüyor. o süreç nasıl geciyor yasayan bilir. senin en azından dogal yolla hamile kalabildigini biliyoruz, bence sen de özge gibi genetik testlerini tamamla canım ondan sonra basla tüp tedavisine. ay hayırlısıyla özgeyle senden

canım doktorun mu demişti 7. hafta gel diye, sen mi acele ettin? ben 8. haftada duydum, öncesinde de 6. haftada gitmiştim, atış falan yoktu, kişiden kişiye değişiyormus, panik yapma, ama için rahat edecekse baska bir doktora da görün, inşallah bir daha ki sefere pıt pıt duyarsın annesi atıslarını:)

cnm bende ilk 5 haftalıkken gittim dr.umda 7 haftalıkken gel kalp atışlarını duymamız lazım dedi.6 haftalıkkende duyulanlar vardedi.ama biz garantiye alalım dedi.çok moralim bozuldu kendimi okadar hazırlamışımki dr. çünkü kesin dedi veaynı şekildede şuan bebegime şans veriyoruz sanki ölmüş gibi muamele yaptı benim yavruma ilaçlarınıda bırak dedi kanaman olabilir olursa beklemeden gel dedi.bu nasıl bi dr. ya nasıl bir insan.dünyam başıma yıkıldı cnm hiç deilse deki kalp atışını alamadık ama bu bazen olabiliyor 8 9. haftalardada da kalp atışını aldıgımız hastalar olabiliyor de.neyse orayı hemen ogün bıraktık ne olur ne olmaz diye başka dr. a gittik oda 10gün sonra gel dedi bakalım cnm insaallah herşey güzel olur.senin bebbişin gelişimi için ne dedi bana dün 6+2 dedi normalmi sence?

herkese günaydınlar kızlar:KK16:

cnm bende ilk 5 haftalıkken gittim dr.umda 7 haftalıkken gel kalp atışlarını duymamız lazım dedi.6 haftalıkkende duyulanlar vardedi.ama biz garantiye alalım dedi.çok moralim bozuldu kendimi okadar hazırlamışımki dr. çünkü kesin dedi veaynı şekildede şuan bebegime şans veriyoruz sanki ölmüş gibi muamele yaptı benim yavruma ilaçlarınıda bırak dedi kanaman olabilir olursa beklemeden gel dedi.bu nasıl bi dr. ya nasıl bir insan.dünyam başıma yıkıldı cnm hiç deilse deki kalp atışını alamadık ama bu bazen olabiliyor 8 9. haftalardada da kalp atışını aldıgımız hastalar olabiliyor de.neyse orayı hemen ogün bıraktık ne olur ne olmaz diye başka dr. a gittik oda 10gün sonra gel dedi bakalım cnm insaallah herşey güzel olur.senin bebbişin gelişimi için ne dedi bana dün 6+2 dedi normalmi sence?
canım belki geç döllenmedir seninki, doktorun densiz densiz konustu diye hemen kötüyü ne diye aklına getiriyorsun, bebeğini allah koruyor, endişelenme sen. bence geç döllenme. son adete göre hesaplanıyor bebeğin gelişi ama kimi kadınlar geç yumurtluyor ve geç döllenme oluyor. inşallah 10 gün içinde duyarsın canım benim.

ben düzenli adet ve düzenli yumurtladıgım için hesaplarımız da dogru cıkıyor, bebegin gelişimi normal dedi doktorum, ama ben ne zaman su gün geleyim desem doktorum hep 1 hafta sonrasına gel diyor. duyamayız sesini panik olursun dedi, haklı da, 2li test için de ben 2 hafta sonra geleyim dedim o 3 hafta dedi:) sen iyi bir doktor bul ve ona güven. sağlıkla kucagına aldıgın günleri de konusuruz inşallah burdan...

herkese günaydınlar kızlar:KK16:

canım belki geç döllenmedir seninki, doktorun densiz densiz konustu diye hemen kötüyü ne diye aklına getiriyorsun, bebeğini allah koruyor, endişelenme sen. bence geç döllenme. son adete göre hesaplanıyor bebeğin gelişi ama kimi kadınlar geç yumurtluyor ve geç döllenme oluyor. inşallah 10 gün içinde duyarsın canım benim.

ben düzenli adet ve düzenli yumurtladıgım için hesaplarımız da dogru cıkıyor, bebegin gelişimi normal dedi doktorum, ama ben ne zaman su gün geleyim desem doktorum hep 1 hafta sonrasına gel diyor. duyamayız sesini panik olursun dedi, haklı da, 2li test için de ben 2 hafta sonra geleyim dedim o 3 hafta dedi:) sen iyi bir doktor bul ve ona güven. sağlıkla kucagına aldıgın günleri de konusuruz inşallah burdan...

saol cnm tşkler benimde adetlerim düzenlidir cnm ne yapacagımı bilemiyorum cnm progesteronu bırak dedi ben halen kullanıyorum.kanaman olabilir beklemeden hemen gel dedi sizce bırakmalımıyım ne yapmalıyım bıraksam bebegime bi zararrı olurmu

selma canım benim iyiyim çok sagol uzun zamandır yoksun sende özledim valla neler yapıyosun?eymen kaç aylık oldu?fotalarını gördüm çok tatlı maşallah ya allah nazarlardan saklasın.bende hala bişey yok canım yaza kısmetse tüp bebek yaptırcaz bakalım heyecanla,korkuyla bekliyoruz

ayşecim genetik test sonucu bugün çıkacaktı aradım birzönce 1 saat sonra arayın dediler yazarım sonucu,sonucu kime gösterecem onuda bilmiyorum artık netten araştırırım şimdilik,herhangi bi doktorada gitmiyorum uzun zamandır.anjeliden haber var mı canım valla onuda çok merak ediyorum umarım iyidir

kızlar negüzel valla sizlerden haber almak

saol cnm tşkler benimde adetlerim düzenlidir cnm ne yapacagımı bilemiyorum cnm progesteronu bırak dedi ben halen kullanıyorum.kanaman olabilir beklemeden hemen gel dedi sizce bırakmalımıyım ne yapmalıyım bıraksam bebegime bi zararrı olurmu
bebegim progestanı sivastaki doktorum gebeligi ögrendiğimz an yazdı, sonra ben ankaradaki doktoruma gitim, 1 hafta kullanmıstım progestanı, günde 3er tane, cok kızdı, dedi ki progestan sadece adet kanamasını önler, biz onu tüp bebekte sana verdik ama dogal yolla olusan gebeliklerde bir risk yoksa vermeyiz, düşecekse progestanla da düşer kullanmasan da düşer dedi... ama birden bırakıp hormonları şaşırtma yavas yavas bırak dedi, ben de bir kac gün 2 şer sonra birer birer kullandım ve bıraktım. bence sen de öyle yap artı progestan cok bas agrısı yaptı bende ölüyodum migren krizlerinden valla...
selma canım benim iyiyim çok sagol uzun zamandır yoksun sende özledim valla neler yapıyosun?eymen kaç aylık oldu?fotalarını gördüm çok tatlı maşallah ya allah nazarlardan saklasın.bende hala bişey yok canım yaza kısmetse tüp bebek yaptırcaz bakalım heyecanla,korkuyla bekliyoruz

ayşecim genetik test sonucu bugün çıkacaktı aradım birzönce 1 saat sonra arayın dediler yazarım sonucu,sonucu kime gösterecem onuda bilmiyorum artık netten araştırırım şimdilik,herhangi bi doktorada gitmiyorum uzun zamandır.anjeliden haber var mı canım valla onuda çok merak ediyorum umarım iyidir

kızlar negüzel valla sizlerden haber almak
özgeee selma ne zaman yazdı ben onu kacırmısım...inşallah test sonucları iyi cıkar yaaa, için bir konuda daha rahatlar özgecim. ya gercekten anjelden haber yok, inşallah hersey yolundadır. ya bizim bir liste vardı nooldu:)

bebegim progestanı sivastaki doktorum gebeligi ögrendiğimz an yazdı, sonra ben ankaradaki doktoruma gitim, 1 hafta kullanmıstım progestanı, günde 3er tane, cok kızdı, dedi ki progestan sadece adet kanamasını önler, biz onu tüp bebekte sana verdik ama dogal yolla olusan gebeliklerde bir risk yoksa vermeyiz, düşecekse progestanla da düşer kullanmasan da düşer dedi... ama birden bırakıp hormonları şaşırtma yavas yavas bırak dedi, ben de bir kac gün 2 şer sonra birer birer kullandım ve bıraktım. bence sen de öyle yap artı progestan cok bas agrısı yaptı bende ölüyodum migren krizlerinden valla...

özgeee selma ne zaman yazdı ben onu kacırmısım...inşallah test sonucları iyi cıkar yaaa, için bir konuda daha rahatlar özgecim. ya gercekten anjelden haber yok, inşallah hersey yolundadır. ya bizim bir liste vardı nooldu:)

canım en son sayfada yazmış selmada sanada yazmış
ayşecim listeyi ceyda tutuyodu çok gerilerde kalmıştır kesin bi bakıyım bulabilecekmiyiz

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel............................... ...........
11-:nazar:jasmin77................................... ..............
12-:nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan.................................... ..............
14-:nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15-:nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16-:nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17-:nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18-:nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19-:nazar:shyqueen................................... ................
20-:nazar:gulayyusuf................................. ................
21-:nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22-:nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk..................................... .................
24-:nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters..................................... ..................
26-:nazar:nevyas..................................... .................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28-:nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29-:nazar:Lilyum..................................... ................
30-:nazar:zehsel..................................... ................
31-:nazar:35.ay...................................... ................
32-:nazar:buzma_vi................................... .............
33-:nazar:sezen10.................................... .............
34-:nazar:papatyaa10................................. ...........
35-:nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36-:nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37-:nazar:anjelic.................................... ................
38-:nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!
39-:nazar:krishazel.................................. ..............
40-:nazar:emineu..................................... ..............
41-:nazar:murebdu.................................... .............
42-:nazar:gamzelikız..............................................

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

sevilaycan........................................ ......11 kasım
tayf ........................... .. .........................12 kasım
missbon........................................... .....17 kasım
little angel............................................. 20 kasım
oğlak75....................... ......................... 28 kasım
yasekase.......................................... ..........kasım
kadser............................................ .........1 aralık
deryaberil........................................ ........2 aralık
selmatem.......................... ..........................?
omman(nam-ı diğer hilalbebik)....................?
love27 ........................... ........ ....................?
cetrefilli....................özlüyoruz arada bir gel ayşemmm..
esmeralda......................................... ..........?
pamuk58........................................... .........?
hazel82........................................... ............
mavisimmm......................................... .......
miray15........................................... ............
Ozlemyalcinkaya................................... ......
denizxx........................................... ............
ronya............................................. .............
gncam............................................. ............
guzel83........................................... ............
edut.............................................. ..............
busecan........................................... ...........
xxnezo............................................ ...........
ebrubu............................................ ............
apaydın........................................... ...........
aytug............................................. ..............
armila85.......................................... ............
emrina............................................ .............
azra2206.......................................... ..........
deniko............................................ ............

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

buldum sonunda ayşecim ugurlulu ellerinle üst listeye yaz kendini canım

huuuuuuuuu kimler varmış kimler
çiçeği burnunda anneler:)))
kızım özerlindende tebrik ettik aşıkmısın hamilemisin sen:)))

inanmıyorum certefilli ayşem... çok sevindim ya canım benim.. :))) nasıl oldu ne zamn oldu??? Güzel Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.. çok öpüyorum

canım benimmm ben de cok öptüm, saolasın. eymen paşa gibi bir oğlum olsun inşallah:)

anacım nasıl oldu ben de anlamadım da :KK70: bayram iznine cıkmadan bir gün önce ögrendik, ama çenemizi senin kadar tutamadık, kesesini görür görmez ailelere söyledik, ama cevreye kalp atıslarını duyana kadar söylememiştik:)
sen nasılsın, cok özlüyoruz valla, ebrudan da haber yok... eymencik uslandıysa daha sık gel artık tecrübelerine ihtiyacım var:)

buldum sonunda ayşecim ugurlulu ellerinle üst listeye yaz kendini canım
yaaa ceyda aldı o devam etsin, hem bu bahaneyle belki daha sık girer topiğe:KK66: senni sonuxlar cıkmadı mıı??
huuuuuuuuu kimler varmış kimler
çiçeği burnunda anneler:)))
kızım özerlindende tebrik ettik aşıkmısın hamilemisin sen:)))

ayh canım yemekteydim kusura bakma, bu fasıl artık daha uzun sürüyo da:KK60: en kısa zamanda hep birlikte yasayalım bu keyfi inşallah

slm benım anlamadım seyy normalde doktor supelense sana kan testı yaptırrıdıı normaldee bırcokk hamıle arkadasım varrr supelendıklerı an doktor hemen kan testı yaptırıyokı gerıleme olmusmuu dıyee bebekde ınsallahh kalp atısını duyarsınn canımm sağlıklıdır bebegınn beklemek zordur ama umıdını yıtırmee dua ett

:)))) özge canım benim inşallah seninde güzel habelerini alırım buradan. duacınım. cumartesi eymenin mevlütünü yaptım. hepinizi andım. dualarımda geçirdim... eymen i büyütmekten başka hiçbirşey yapmıyorum.. faceye mevlüt resimlerini korum. istanbul' da olsaydınız keşke. mutlaka davet edilmiş olurdunuz:))

ayşe canım yemin ediyorum kardeşimin hamilelik haberini almış kadar sevindim. ama sen hiç bir zaman pes etmemiştin. mükafatını aldın. Allah gönlünden geçeni versin.. bol bol ayva ve elma ye. bebeğin güzel ve gamzeli olsun:)) benim ailede olmamasına rağmen gamzeli bir bebişim oldu. bu arada facde resimlerinizi gördüm eşinle. senin gözlerin ayrı güzel eşinin ki ayrı.. sizlerden eminim ki dünya güzeli bir bebek olacaktır. bol bol ceviz badem ye..

diğer arkadaşlarada en kısa zamanda nasip etsin.

aa evet anjel bugünlerde doğum yapmış veya çok az zamanı kalmış olmalı:)) inşallah bebeklerini sağlıcakla kucağına almıştır..

hepinizi çok öpüyorum

Bazı kırgınlıklıklardan sonra bu sayfaya uğramayalı uzun zaman oldu.

Güzel haberini selmadan aldım ayşe ve çok sevindim Allah gönlünüze göre versin sağlıcakla kucağına al inşallah.Hamilelik çok başka bir süreç sanki hiç geçmeyecek gibi ama öyle bir geçiyorki 9 ay anlamıyorsun bile.Aklına hiçbir zaman kötü birşey getirme.İlk 3 ay yediğin sana kg yapıyor o yüzden canın çekmiyorsa yemeğe fazla yüklenme canım.Son aylardakiler bebeğe yarıyor.Ben 6 ay gram almadım ondan sonra 3 ayda 11 kg aldım :KK52: ama 2 kg kaldı oda gidiyor bebekte sağlıklı ve kilosu güzel doğdu.

Rabbim burda bekleyen tüm arkadaşlara tez vakitte bu duyguları nasip etsin inşallah.

selam arkadaşlar

ben size bişe danışıcam bana presedi nerden alabilirim ebaydan alıcamda ALLAH izin verirse

yanında yazan bu fiyatlar gercek dimi bide kargo fiyatı ne kadar ödüyoruz ben istanbulda oturuyorum bana gelmesi cok uzun zaman alırmı acaba

Son düzenleme:
kızlar bide ben hangisini alıyım kafam cok karıştı bana link verirseniz cok ama cok sevinirim hangisini almam gerektiyini

X