Preseed kullananlar

merhaba cnm ben pazartesi preseedin siparişini verdi cuma elime geçti 5 gün sürdü cnm ama köyde felansa yerin oyüzden uzayabilir.merkezi bir yerdeyse hemen geliyor cnm

günaydın kızlar

benim test sonucum hala çıkmadı,yok bize ulaşmadı falan ,haftaya çarşamba arayın dediler inşallah bir sorun olmazda alabilirim sonucu

günaydın kızlar

benim test sonucum hala çıkmadı,yok bize ulaşmadı falan ,haftaya çarşamba arayın dediler inşallah bir sorun olmazda alabilirim sonucu
takma özgec,m, bekledikce daha da gec gelir, bizim bunu ögrenmiş olmamız lazım:KK66: yeter ki sonuclar temiz cıksın da.. sen nasılsın? nasıl gidiyor hayat? ben cumartesinin gelmesini bekliyorum sabırsızlıkla, acayip uykum var, hiç yataktan cıkmıycam valla:))

ben bi de şeyi merak ediyorum, genetik testinde kan mı alıyolar, nasıl yapılıyo bu test?

takma özgec,m, bekledikce daha da gec gelir, bizim bunu ögrenmiş olmamız lazım:KK66: yeter ki sonuclar temiz cıksın da.. sen nasılsın? nasıl gidiyor hayat? ben cumartesinin gelmesini bekliyorum sabırsızlıkla, acayip uykum var, hiç yataktan cıkmıycam valla:))

ben bi de şeyi merak ediyorum, genetik testinde kan mı alıyolar, nasıl yapılıyo bu test?

canım iyiyim çok sagol,sen neyapıyosun,bakıyorum haftasonunu iple çekmeye başladın,bebiş yoruyo mu seni?kilo almaya başladın mı gerçi daha erken ama bazıları hemen almaya başlıyor kilo

ayşecim test çarşamba çıkacaktı ,bize ulaşmadı falan dediler,bulamadılar haftaya çarşamba arayın dediler,inşallah kaybolmamıştır.benim genetik test sanırım tam detaylı bi test degil valla anlamıyorum da,anjeli olsa sorardım ona bakalım inşallah çıkar.benden kan tahlili aldılar okadar canım başkada bişey yapmadılar

canım iyiyim çok sagol,sen neyapıyosun,bakıyorum haftasonunu iple çekmeye başladın,bebiş yoruyo mu seni?kilo almaya başladın mı gerçi daha erken ama bazıları hemen almaya başlıyor kilo

ayşecim test çarşamba çıkacaktı ,bize ulaşmadı falan dediler,bulamadılar haftaya çarşamba arayın dediler,inşallah kaybolmamıştır.benim genetik test sanırım tam detaylı bi test degil valla anlamıyorum da,anjeli olsa sorardım ona bakalım inşallah çıkar.benden kan tahlili aldılar okadar canım başkada bişey yapmadılar

inşallah kaybolmamıstır canım. ben kilo vermeye baslamıstım hamile kaldım:) haftada bir gün platese bir gün stepe gidiyordum, tam sıkılasmaya baslamıstım hamile kaldım...59.400 falandım şimdi 60.200 geliyorum...ya elimde olmadan yiyorum, çünkü acçlığa hiç dayanamıyorum, resmen canım acıyo acıkınca:) bi de tansiyonum da düşüyor ya o yüzden sık aralıklarla az az yemeye calısıyorum ama sonuc itibariyle gece yatmadan da agzıma mutlaka bişey atıyorum...

SELAM GÜZELLER...

özgecim onlinesın napıyosun kız,özledim valla ...çok işim var giremiyorum internete,şimdi bi kaçamak yaptım...nasılsın? canım bana kromozom testi yaptılar,kromozom ile genetik aynı test sanırım sen biliyomusun?

SELAM GÜZELLER...

özgecim onlinesın napıyosun kız,özledim valla ...çok işim var giremiyorum internete,şimdi bi kaçamak yaptım...nasılsın? canım bana kromozom testi yaptılar,kromozom ile genetik aynı test sanırım sen biliyomusun?

demek online olmayın ca sorulmuyoruz haaa:KK59: tayf teyzesiiii nasılsın? iyi misin?

SELAM GÜZELLER...

ceydacım hoşgeldin canım,ben iyiyim şimdilik canım sen nasılsın?antalyada daha bi yogunsun sanki
canım ya sanırım bu genetik testi birsürü test var benim ki factör testi pek anlamıyorum,senin sonuçlar nasıl çıktı?sen keşke pıhtılaşmaya baktırsaydın

inşallah kaybolmamıstır canım. ben kilo vermeye baslamıstım hamile kaldım:) haftada bir gün platese bir gün stepe gidiyordum, tam sıkılasmaya baslamıstım hamile kaldım...59.400 falandım şimdi 60.200 geliyorum...ya elimde olmadan yiyorum, çünkü acçlığa hiç dayanamıyorum, resmen canım acıyo acıkınca:) bi de tansiyonum da düşüyor ya o yüzden sık aralıklarla az az yemeye calısıyorum ama sonuc itibariyle gece yatmadan da agzıma mutlaka bişey atıyorum...

ayşem boşver kiloları nasılsa verirsin sonra, valla ben herşeye razıyım yeterki gelsin artık

ayşem boşver kiloları nasılsa verirsin sonra, valla ben herşeye razıyım yeterki gelsin artık

inşallah özgeciiim, inşallah:) elbette taktıgım falan yok, sadece saglıklı olmak anlamında cok almayım diyorum, yoksa umrumda deil benim de valla:)

inşallah özgeciiim, inşallah:) elbette taktıgım falan yok, sadece saglıklı olmak anlamında cok almayım diyorum, yoksa umrumda deil benim de valla:)

kimi 10 kilo alıyo kimi 40 kilo valla bünyeden bünyeye degişiyo,benim arkadaş 50 kiloyla hamile kaldı 85 kiloyla doguma gitti şimdi gene 50 kilo maşaallahı var,inşallah seninde saglıklı bişekide olur canım benim

kimi 10 kilo alıyo kimi 40 kilo valla bünyeden bünyeye degişiyo,benim arkadaş 50 kiloyla hamile kaldı 85 kiloyla doguma gitti şimdi gene 50 kilo maşaallahı var,inşallah seninde saglıklı bişekide olur canım benim

ay yok 35 kilo da almayım:KK60: özgeciiiimmmm noolur elini cabuk tut, ben bu muhabbetleri senden de dinlemek istiyorum nooolur:)

ceydacım hoşgeldin canım,ben iyiyim şimdilik canım sen nasılsın?antalyada daha bi yogunsun sanki
canım ya sanırım bu genetik testi birsürü test var benim ki factör testi pek anlamıyorum,senin sonuçlar nasıl çıktı?sen keşke pıhtılaşmaya baktırsaydın

özgecim,işler bildiğin gibi diil inan daha evimin perdelerini asamadım,hepsi paketinde hazır duruyor.. abimle ortak bir şirketimiz var ve üç şube vardı zaten şimdi bide toptancılık eklendi ayrıca internet online satış sitesi kurmak için çok yoğun mesai yapıyorum,günler sadece çalışmakla geçiyor şu aralar ama 3-4 aya rahatlatırım diye umuyorum kendimi..inan çok yorgunum ne kitap okumaya ne internete girmeye nede başka sevdiğim bi işi yapmaya zaman kalıyor..bide mesaide internete girmeyi pek sevmiyorum,iş ciddiyet ister diye bi takıntım da olunca ihmal ediyorum sizleri ama artık bugün yeter bi bakayım kızlar nasıl dedim..yarın artık dinleneceğiz,burda çakırlar diye süper bir yer var kocişimle uzun bi kahvaltı etmek üzere oraya gideceğiz..sizleri çok özlüyorum valla..

ben 15 ten fazla test yaptırdım,toksoplazmadan kan pıhtılaşmasına kadar ,pekçok hormon testi de yaptırdım hepsi şükür ki iyi çıktı hiçbir sorun yok birde ayrıca kromozom testi yaptılar oda iyi..tüp bebek merkezindeki doktorum bu testlerin genel bir check up olduğunu söyledi,tüp bebekten önce yapılan testlermiş yani...muayenede de bi sorun yok rezervlerim çok iyi durumdaymış falan filan..sonunda doktorun dediği şu oldu bir hamileliği neticelendirecek kadar sağlıklı imişim ve düşük yapmam için bir neden yokmuş,yaşadığım düşüklerin sıradan olduğunu ve her kadının aslında farkında bile olmadan yaşadığını söyledi...pazartesi sabah randevu aldım ya aşılama ya ilaçla tedavi için konuşacağım çünkü ayın 31 i adet olacağım yılbaşından önce planlayalım istiyorum...hayırlısı....

Son düzenleme:
demek online olmayın ca sorulmuyoruz haaa:KK59: tayf teyzesiiii nasılsın? iyi misin?

kız cadıııııı...ne demekmiş o öyle,online olmayınca sorulmamak filan,aşkolsun..sen bizi terkettin gittin de yine de peşini bırakmadık sıpaaaa :KK53: kızım nasılmış bakalım annesi,herşey yolunda gidiyor anladığım kadarıyla,maşallahhhh diyelim şeker..geliyoruz bizde bekle acık hemen doğurma emi?özgeeeeeeeeeeee kız hadi sıra sende sonra bende katılıcam aranıza....:KK49:

özgecim,işler bildiğin gibi diil inan daha evimin perdelerini asamadım,hepsi paketinde hazır duruyor.. abimle ortak bir şirketimiz var ve üç şube vardı zaten şimdi bide toptancılık eklendi ayrıca internet online satış sitesi kurmak için çok yoğun mesai yapıyorum,günler sadece çalışmakla geçiyor şu aralar ama 3-4 aya rahatlatırım diye umuyorum kendimi..inan çok yorgunum ne kitap okumaya ne internete girmeye nede başka sevdiğim bi işi yapmaya zaman kalıyor..bide mesaide internete girmeyi pek sevmiyorum,iş ciddiyet ister diye bi takıntım da olunca ihmal ediyorum sizleri ama artık bugün yeter bi bakayım kızlar nasıl dedim..yarın artık dinleneceğiz,burda çakırlar diye süper bir yer var kocişimle uzun bi kahvaltı etmek üzere oraya gideceğiz..sizleri çok özlüyorum valla..

ben 15 ten fazla test yaptırdım,toksoplazmadan kan pıhtılaşmasına kadar ,pekçok hormon testi de yaptırdım hepsi şükür ki iyi çıktı hiçbir sorun yok birde ayrıca kromozom testi yaptılar oda iyi..tüp bebek merkezindeki doktorum bu testlerin genel bir check up olduğunu söyledi,tüp bebekten önce yapılan testlermiş yani...muayenede de bi sorun yok rezervlerim çok iyi durumdaymış falan filan..sonunda doktorun dediği şu oldu bir hamileliği neticelendirecek kadar sağlıklı imişim ve düşük yapmam için bir neden yokmuş,yaşadığım düşüklerin sıradan olduğunu ve her kadının aslında farkında bile olmadan yaşadığını söyledi...pazartesi sabah randevu aldım ya aşılama ya ilaçla tedavi için konuşacağım çünkü ayın 31 i adet olacağım yılbaşından önce planlayalım istiyorum...hayırlısı....

canım sorun olmadıgına çok sevindim,sen bu testleri özelde mi yaptırdın?pahalı testler diye söylediler bana,bende istiyorumda yaptırmak

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................01 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic.................................... ................
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu..................................... ..............
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:...................................kızı olucak bu cadının :KK53:

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

tayf ........................... .. .........................31 aralık
love27 ........................... ........ ...............18 ocak
sevilaycan........................................ ......
missbon........................................... .....
little angel.............................................
oğlak75....................... .........................
yasekase.......................................... ..........
kadser............................................ .........
deryaberil........................................ ........
selmatem.......................... ..........................?
omman(nam-ı diğer hilalbebik)....................?
esmeralda......................................... ..........?
pamuk58........................................... .........?
hazel82........................................... ............
mavisimmm......................................... .......
miray15........................................... ............
Ozlemyalcinkaya................................... ......
denizxx........................................... ............
ronya............................................. .............
gncam............................................. ............
guzel83........................................... ............
edut.............................................. ..............
busecan........................................... ...........
xxnezo............................................ ...........
ebrubu............................................ ............
apaydın........................................... ...........
aytug............................................. ..............
armila85.......................................... ............
emrina............................................ .............
azra2206.......................................... ..........
deniko............................................ ............

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

Son düzenleme:
özgecim eşimin testleride dahil 650 tl tuttu ama 350 lirası sadece kromozom testi içindi,tüp bebek merkezinde yaptırdım ve hepsini biz ödedik evet..eşimede kromozom testi yaptılar,benim testler için hem idrar hem kan aldılar...pazartesi doktora gidince testlerimin kağıdını alıcam sana yazarım neler olduğunu,vakit bulamadığım için almamıştım kağıdı...tarihini verde listeye yazayım..ama farkettim de antalya istanbuldan çok daha ucuzmuş yav,istanbulda muayeneye 160 öderken burda 100 ödedim...

Son düzenleme:
özgecim eşimin testleride dahil 650 tl tuttu ama 350 lirası sadece kromozom testi içindi,tüp bebek merkezinde yaptırdım ve hepsini biz ödedik evet..eşimede kromozom testi yaptılar,benim testler için hem idrar hem kan aldılar...pazartesi dıktora gidince testlerimin kağıdını alıcam sana yazarım neler olduğunu...tarihini verde listeye yazayım..

yaza tüp bebek öncesi bende yaptırıyım içim rahat etsin.canım inşallah aşılaman olur valla çok zor böyle beklemek umarım allah yüzümüze bakar bizimde

X