Preseed kullananlar

İnşallah canım tez zamanda hepimiz hamiş kalırız
ben pre seedi ilk defa kullandım bu ay
bi mucize olsada bende hamiş kalabilsem diye okadar dua ediyorumki
Allahım evlat hasreti öeken herkese anneliği nasip eder inşallah
dün bütün gece bunun için dua ettim inşallah kabul olur.:Saruboceq:

nşallah canım benim duaların kabul olurrr inşallahh hepimizn duaları kabul olurr :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canim sana katilmiyorum. 14. gun yumurtlama olayi 28 gunde bir regli olan icin gecerlidir. 21 gunde bir regl olan 7. gun, 35 gunde bir regl olan ise 21. gun yumurtlar. bunlar teorik tabi ki. pratikte bunun iki gun oncesi iki gun sonrasi oldugu icin ovulasyon testleri ile belirlemede 5 adet test kullanilir genelde.o da yumurtlama zamani belli, regli duzgun olanlar icin. benim gibi bir ay 30 gunde, bir ay 33 gunde bir ay baska gunde regl olanlar icin malesef 5 degil 10 tane bile yetmeyebioliyor. ucuz testler dogru kullanildigi zaman cok buyuk ihtimalle yumurtlama gununu tespit eder.

yani arkadasa gonderilen 2 tane yeterli olabilir ama olmama ihtimali cok cok daha yuksek. yumurtlamanin tam hengi gun oldugundan emin olacaksin ki 2 gun oncesinde kullanacaksin, testlerle de yumurtlama gununu pekistireceksin. ovulasyon testlerinde yumurtlamadan 24-36 saat oncesini gosterir yazar. ama bu dogru degil. soyle anlatayim. lh hormonu yukselince bunun yumurtayi catlatmasi ve idrara gecmesi arasinda gecen bir sure var. yaklasik 6 saat. eger yukselir yukselmez farkettiniz diyelim ki bile bu sekilde 6 saat oncesinde yukselmis demektir. diyelim ki gece yukseldi. siz de ertesi gun ogle vakitlerinde yaptiniz testi ve yumurtlama ok dedi diyelim. bu sekilde bile gece yukselen lh'i gec belirlemis oluyorsunuz. anlatabiliyor muyum? bir de spermlerin tupe girip yumurtayi beklemesi icin gerekli zaman da 6 saat civari. yani 24-36 saatin cogu bu beklemelerde gidiyor. bu yuzden ovulasyon testi olumlu oldugu gece mutlaka deneyin. yani 24 saat sonrasini falan hesaplamayin. gec kalma olasiliginiz cok yuksek cunku. test edilmis onaylanmistir.

arkadasin aldigi pakette promosyon olarak gelen 2 gunluk ovulasyon testi yetmeyebilir.

ben de hep ucuz ovulasyon testlerinden aldim ama belirlemede bir sikinti yasamadim. zamanla insan ogreniyor.

Bir de Dila06 hangi site adresini verdi bilmiyorum ama benim verdigim siteler onlar degil. benim verdigim yurtdisindaki siteler ve satis fiyati bir kutunun 16.5 dolar. yani TR dekinden kat kat ucuz. sadecemeyra, starsuzi ve kadrish28e mail attim. ben pek siteye giremiyorum ama o arkadaslara sorarsaniz, benim attigim adresleri gonderebilirler. ama dedigim gibi ingilizce bilen biri olursa yaninizda alirken problem yasamazsiniz.

bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim arkadaşım,bu testte çok acemiyim,yeni yeni anlıyorum kullanımını..ben en iyisi bir miktar daha test alayım..

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya
minipisi
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
mercanayse
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt
starsuzie

ooo denyenler ne kadar cogalmis yahu. masallah. :nazar:
herkesin yukardaki listeye tasinabilmesi dilegiyle hayirli cumalar kizlar a.s.

bence çok çoğalmamışız..:))) ürün eczanelerde daha uygun fiyatlara satılmaya başlanır ise çok daha çoğalacağız.. şu satışı yapan ve kk üyelerinin fikirlerini alan firma yetkilisi arkadaşlar.. bu fiyatlara satış yaparsanız bizler bunlardan yararlanamayız.. almak, ulaşmak ayrı bir dert, parası ayrı bir dert..

birde inanın kk klübü olmasa hiç kullanan olmayacak :) ben bile kk sayesinde ürüne ulaştım...

sanada hayırlı cumalar canım

Kızlar naber? Nasıl gidiyor, çicekcik hemen olumsuz düşünme, hamilelik belirtileri ile regl belirtileri aynı, ayırtetmen imkansız, hem test regl günün geçsin ondan sonra yap, herkesin hemen sonuç vermez canım.

Kızlar naber? Nasıl gidiyor, çicekcik hemen olumsuz düşünme, hamilelik belirtileri ile regl belirtileri aynı, ayırtetmen imkansız, hem test regl günün geçsin ondan sonra yap, herkesin hemen sonuç vermez canım.

inşallah canımmm benim inşallahhh :Saruboceq: :Saruboceq:

sen nasılsın bugün peki anjeliccimm iyimisinn ağrın sancın varmı canımm

Bugün daha iyiyim saol güzelim, hatta şimdi bilgisayarın başına oturdum bir taraftan eve getirdiğim raporlarla uğraşıyorum, çayım bir köşede, hamilelik boyunca içmemiştim acısını çıkarıyorum. Sen neler yapıyorsun, işte ne var ne yok?

anjelic canım çoık üzüldüm rabbim sana sabır versin ardından da meleğini tekrar göbüşüne kondursun canım

kızlar ben preseedle birlikte ovulasyon teesti olarak focus ovulasyon mikroskobu kullanıyorum ve yumurtlama olmadan birkaç güün önceden sinyalleri veriyo ilk denediğim ay yani geçen ay yumurta çatlamadan 6 gün önce şekilleri gördüm hergün not aldım şekilleri ve kendi haritamı belirledim hem şekiller çok net çıkıyo acabamıdemiyosunuz ve kullanımı sınırsız ve buda ekonomik olmasını sağlıyo türkiyede de satılıyo google dan bakabilirsinz sanırım 68 tl civarı bişiy fiyatı var

tükürükle yapılıyo idrar testlerinden daha pratik ve ekonomik olduğunuı düşünüyorum şahsen

forumda bu ürünle ilgili yorumları okudum kimileri memnun kimileri memnun değil ancak o memnun olmayanların kullanmayı doğru bilmediklerinden memnun kalmadıklarını düşünüyorum

eğer doğru kullanırsanız yumurtanız çatlamadan bikaç gün önce ovulasyonunuzu öğrenebilir ve ona göre denersiniz

ayrıca bu test lh yükselmesinden önce yükselen östrojeni öleçerek bilgi verdiğinden dolayı o çubuk testlerden daha erken öğreniyosunuz ve ovulasyonu kaçırmak gibi bi durumunuz olmuyo

kızlar biraz uuzun oldu ama kendim çok memnun kaldığım için sizlerde faydalanın diye yazıyorum ki benim adetlerim düzensiz olduğu halde bu mikroskop sayesinde tespit edebildim

inşallah sizde faydasını8 görürsünüz

Bugün daha iyiyim saol güzelim, hatta şimdi bilgisayarın başına oturdum bir taraftan eve getirdiğim raporlarla uğraşıyorum, çayım bir köşede, hamilelik boyunca içmemiştim acısını çıkarıyorum. Sen neler yapıyorsun, işte ne var ne yok?

canım saol iyi olmanada çok sevindimm opuyorumnanaktan
bende iş yerindeyim çalışıyorum arada buraya bakıyorum biraz yoğun merakla bekliyorumm yarını olcammı diye hayırlısı canım benim

anjelic canım çoık üzüldüm rabbim sana sabır versin ardından da meleğini tekrar göbüşüne kondursun canım

saol ceylancım, inşallah dediğin gibi olur, hamile kalmak değil de sağlıkla devam ettirip doğurmak öenmli olan, Rabbimden hep hayırlısını ve sağlıklısını istedim, istemey devam edicem, sen de sakın ümitsiz olma, bir defa hamile kal ama o bir defa devam etsin, önemli olan bu...Bu arada söylediğin ovulasyon testini kibelecim de söylemişti bana, onun önerilerine çok güvenirim ben sipariş etmiştim, inşallah yakın bir zamanda elimde olacak, kullanımda takılırsam sana sorarım olur mu?

canım saol iyi olmanada çok sevindimm opuyorumnanaktan
bende iş yerindeyim çalışıyorum arada buraya bakıyorum biraz yoğun merakla bekliyorumm yarını olcammı diye hayırlısı canım benim

İnşallah hayırlısıyla olmazsın çicekçim, hamilelik belirtileri en erken regl günün geçtikten birkaç gün sonra başlıyor, benim en belirgin belirtim su gibi akıntım olmasıydı, ikisinde de aynı şekilde oldu, yarına bekliyorum haberlerini. Senin işyeri nerede?

Kızlar bir de ne dikkatimi çekti biliyor musunuz? Preseed kullanıp hamile kalan arkadaşlar diğer topiklerde bundan pek bahsetmiyorlar, ben yararını görsem bu sorunu yaşayan bütün kadınların belki derdine çare olur diye yaptığım herşeyden bahsederdim, çok öenmsiz bir şeymiş gibi hamile kaldıktan sonra bu durum es geçiliyor, benim tuhafıma gitti, burada uyguladığımız kürlerden tutun da yaptığım tüm akrobasi hareketlerine kadar tarif verip paylaşıyoruz, ani birinin derdine çare olur diye, lütfen preseed ile hamile kalan arkadaşlarımız da fayda gördüklerine inanıyorlarsa olabildiğince çok arkadaşa anlatsınlar ki onların da akıllarının bir köşesinde olsun.

canım benim saoll inşallahhh yarına bende bekliyorummm benimde akıntım çok ilk defa bir o var diğer kasıktı beldi göğüstü baş dönmesi regli öncesi hep yaşadığım için ayırdedici değil benim için hayırlısı ama başka diycek bişey yokkkk

canım benim saoll inşallahhh yarına bende bekliyorummm benimde akıntım çok ilk defa bir o var diğer kasıktı beldi göğüstü baş dönmesi regli öncesi hep yaşadığım için ayırdedici değil benim için hayırlısı ama başka diycek bişey yokkkk

Akıntı olayı güzel bence, hadi hayırlısı, yarına belli olur zaten canım.:lepi:

Kızlar bir de ne dikkatimi çekti biliyor musunuz? Preseed kullanıp hamile kalan arkadaşlar diğer topiklerde bundan pek bahsetmiyorlar, ben yararını görsem bu sorunu yaşayan bütün kadınların belki derdine çare olur diye yaptığım herşeyden bahsederdim, çok öenmsiz bir şeymiş gibi hamile kaldıktan sonra bu durum es geçiliyor, benim tuhafıma gitti, burada uyguladığımız kürlerden tutun da yaptığım tüm akrobasi hareketlerine kadar tarif verip paylaşıyoruz, ani birinin derdine çare olur diye, lütfen preseed ile hamile kalan arkadaşlarımız da fayda gördüklerine inanıyorlarsa olabildiğince çok arkadaşa anlatsınlar ki onların da akıllarının bir köşesinde olsun.

alternatif tip bölümünde hamile kalmak isteyenlere yeni bir kür topiginde de preseed baya konusuluyor arkadaslar. ben duyuruyorum. insanlar yararlansin.

Kızlar bugün 30.günüm :kedi:

canim sen daha adet olmadin mi? test yapsana delikafadulden

Anjeliccim, sana katiliyorum arkadasim. Daha once de ben buyuk sitemler etmistim. Urunu kullanan arkadaslar sanirsam ki halen preseed e baglamiyorlar. cok seyi bir arada yaptiklari icin ya sudur ya bu diyorlar. preseedi nedense goz ardi ediliyorlar. ama emin olun preseed.
ben o kurlerin hepsini denedim. ayrica yapan arkadaslar da bir suru kuru bir suru kere denediler neden pre ile kullanildiginda etki etti?

ben cok kiriliyorum bu duruma. benim bundan bir karim vs yok ama bu kadar cabaya ragmen, urunun basarisinin yokmus ya da azmis gibi gorunmesine guceniyorum.

ben iki kere hamile kaldim, ikisinde de once Allah'in izni sonra preseeed'i sebep kilmasi ile kaldim. sogan kuru corekotu vs bahane. aylardir yapiyordum onlari, neden tutmadi da sak diye preseed kullandigim aylarda oldu bebek?

X