Preseed kullananlar

sağol canım can sıkıntısı ,okuyorum, alim olucam burda okuya okuya:1rolleyes: sen iyisin inşallah ?

:))) oku oku, Allah bos durani sevmez:)
bende iyiyim, yarin mangal aprtisi var kizlarla, heyecanla onu bekliyorum, mezun oluyor bir arkadasda. ikinci ünivrteden. oku oku asil alim o oldu vallakaydirigubbakcemile3

kutlama he ne güzel :) iyi tadını çıkarın bari canım güzel şeyler bunlar:teytey:

merhaba arkadaşlar bende bu ovülasyon testlerinde şüpheye düşüyordum bunun için basit olanlardan30 tane aldım birde dijial olandanaldım pozitif ten şüpelendiğimde dijitalle tekrarlıyorum gülen yüzü görünce 2 gün preseed le çalışma yapıyoruz hem tasarruf ediyorum hem şansa bırakmıyorum .tavsiye ederim

çiçekçik ve sabırsız umarım hayırlı haberlerinizi alırız. bayram ederiz valla bir beklerken iki hamiş haberi süper olur..... sonuçları bekliyoruz. bir an önce yazın...

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya
minipisi
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
mercanayse
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt
starsuzie
made

iyi akşamlar kıslar,kibelenin söylediği adresleri özelime yollar mısınız?fisfisfis bu arada bugün yarın çiçekçik ve sabırsızdan bebek haberlerini bekliyoruz inşallah:emir_bebek:sonra da sıra bize gelicek:ecrin_bebek:

canim ikinci cizgi ilki kadar koyu mu cikti her seferde?

ikinci cizgi zaten hep cikar silik de olsa. onemli olan ilki kadar koyu olmasidir. bir de hep ayni saatte mi yaptin? ovualsyon tetslerini gunduz saatleri icinde 6-7 gibi yapmanizi tavsiye ederim.

Cnm şimdi tekrar baktım yaptığım testlere, hiçbiri kontrol çizgisi kadar koyu değil, 2.çizgi hep daha silik hepsinin de koyuluğu aynı, yumurtlamıyormuyum acaba ben hiç:çok üzgünüm:

Canim bunu bilmiyoruz. Yurtdisina geldik 2 sene icin. burada testler vs cok pahali diye yaptiramadik. gidene kadar deneyelim olmazsa TR de yaptiririz dedik. ama yani aylar gectikce ve hamile kalamadikca insanin gerginligi stresi artiyor.

gidince hamile olmama ragmen esimden test isteyecegim. cunku kendisi 1.5 paket sigara iciyor ve bundan olabilir diye dusunuyorum. bari bu sayede sigarayi birakir hic olmazsa.

Bence de etkisi vardır, benim eşimde 1 paket sigara içiyordu; bu sperm problemleri çıkınca bırakmaya karar verdi, bayaa da bir uğraştı, akapunktura gitti bırakamadı,lazer tedavisi gördü bırakamadı, nikotin bantları da işe yaramadı, en sonunda kendi kendine bıraktı geçen sene temmuz ayında. İnşallah başlamaz bi daha.Şu ana kadar bebeğimiz olmadı ama sigarayı bırakması bile büyük bir başarı oldu bizim için:)

çiçekçik ve sabırsız umarım hayırlı haberlerinizi alırız. bayram ederiz valla bir beklerken iki hamiş haberi süper olur..... sonuçları bekliyoruz. bir an önce yazın...

inşallah canım benimmmm inşallahh allah hepinizden razı olsun :Saruboceq:
valla bugünde reglim gelmedi belirtilerimde yok regli belirtiside kayboldu dünden beri sadece göğüste damarlanmalar ve ucunda acıma sızı var ilk defa görüyorum bunu ama geçen ayda garip gurup şeyler olduydu gebeliğe yorduydum ama reglim gelmişti:))) hayırlısı olur inşallahda test yapmadım bugün tek çizik gördüydüm dün, akşama belki yaparım şimdilik bir gün gecikti reglim.

anjelic canım tabiki yardımcı olurum testin kullanımında ama bi 10 gün kadar nete giremeyecem ildışına çıkıyoruz gelince haberleşiriz mutlaka

merhaba kızlar az önce kahverengi akıntım geldi regli oluyorum yani akşama yada yarına kırmızılar gelmiş oldu yanii artık preseedle ikinci deneme yapıcam öyle görünüyorr. bana şu siteyi özelden bi arkadaşım atabilirmi yaa lütfen :)))

merhaba kızlar az önce kahverengi akıntım geldi regli oluyorum yani akşama yada yarına kırmızılar gelmiş oldu yanii artık preseedle ikinci deneme yapıcam öyle görünüyorr. bana şu siteyi özelden bi arkadaşım atabilirmi yaa lütfen :)))

Hayırlısı canım bundada vardır bir hayır,pes etmek yok devam a.s

X