Preseed kullananlar

canım çok saol iyiyim ben de uğraşıyorum iş yerindeyim güyya ama burdan alamıyorum kendimi:)))
umarım sende iyisindir biran önce toparlayıp sağlığına kavuşursun canımm:Saruboceq:

İnsanda bağımlılık yapıyor biraz, ben de p.tesi işe başlıycam, bi size bakiim dedim, gelecek ay ben de çalışmalara katılıcam inşallahzemuszemus Şimdi biraz çıkiim göürşürz sonra, öptüm.

ben hala çoraplayım kızlar ve iş yerinde belime şal bağlıyorummm alkisalkisalkis

:teytey:alkisalkisalkis:teytey:alkisalkisalkis tebrik ederim arkadaşım..
valla bu sıcakta kapalı ayakkabı giyiyorum bende sürekli,herşey meleklerimizin sağlıkla gelmesi için :asigim::nazar::emir_bebek:

Kızlar regaip kandiliniz mübarek olsun, Rabbim bu gece edilen duaları kabul etsin, ona açılan elleri boş döndürmesin inşallah, amin.

Kızlar ben de p.tesi operasyon geçirdim ve gebeliğim sona erdi, maalesef pek kolay olmadı sonrası, yeni yeni toparlanıyorum, inşallah en kısa sürede iyileşip aranıza katılıcam ben de, artık ilk reglimi bekliyorum hayırlısıyla, hepinizi öpüyorum.

canim gecmis olsun, hakkinda hayirlisi olsun. kendine iyi bak, insallah sana tutunacak bir bebegin olur.

KANDILINIZ MÜBAREK OLSUN KIZLAR a.s.

kızlar preseedin kople paketinden almıştım, içersinde 2 tane ovulasyon,2 tane gebelik,6 tane preseed jel çıktı..ama bana garip gelen şey ovulasyon gününü bulmak için 5 kit kullanmak gerekiyormuş,buna neden 2 tane koymuşlar anlayamadım valla..ben şimdi 3 tane daha mı alcam kafamçokkarıştı fisfisfis

a.s. Kızlar, hepinize hayırlı kandiller. Hepimizin duaları ortak, sağlıklı evlatlar kucağımıza almayı nasip etsin yüce Rabbim.

kızlar preseedin kople paketinden almıştım, içersinde 2 tane ovulasyon,2 tane gebelik,6 tane preseed jel çıktı..ama bana garip gelen şey ovulasyon gününü bulmak için 5 kit kullanmak gerekiyormuş,buna neden 2 tane koymuşlar anlayamadım valla..ben şimdi 3 tane daha mı alcam kafamçokkarıştı fisfisfis

Canım ben öğle bişey duymadım.Eğer yumurtlama gününü tahmini yaklaşık olarak herkezin değişir fakat genelde 14.gün olur 2tane bile yeterli. Ben ilk sefer piyasada uyduruk ucuz satılandan 10 adet almıştım yine de tespit edemedim.Fakat kaliteli ürünlerde 11.ve 13.günü yaptığımda yeterli oluyor. Umarım yardımcı olmuşumdur. Rastgele :)

1394f322bb28a629fc701abd609dd59c.jpg
[/URL][/IMG]

kandiliniz mübarek olsun
rabbim dualarınızı kabul etsin

Canım ben öğle bişey duymadım.Eğer yumurtlama gününü tahmini yaklaşık olarak herkezin değişir fakat genelde 14.gün olur 2tane bile yeterli. Ben ilk sefer piyasada uyduruk ucuz satılandan 10 adet almıştım yine de tespit edemedim.Fakat kaliteli ürünlerde 11.ve 13.günü yaptığımda yeterli oluyor. Umarım yardımcı olmuşumdur. Rastgele :)

çok saol tatlım yaa..ürünü aldığım yere mail atmıştım , hemen döndüler sağolsunlar,çok hoşuma gitti...yeterli olabiliyormuş 2 tane..ya bilmediğim için şaşırdım..ama öğreniyoruz işte herşeyi... bakalım bu ay tuttururuz inşallah :Saruboceq:

:teytey:alkisalkisalkis:teytey:alkisalkisalkis tebrik ederim arkadaşım..
valla bu sıcakta kapalı ayakkabı giyiyorum bende sürekli,herşey meleklerimizin sağlıkla gelmesi için :asigim::nazar::emir_bebek:

evet canım yaa sorma ben birde laboratuvar ortamındayım sıcaklık 20 derce hırkam falan var iş yerinde :)))) artık öyle yaşda ilerledikçe dahada dikkat ediyor insan aah aaah anacım derdi küçükken atlet giy taşa basma bebişin olmaz bak diyede insan sonradan anlıyor tabii

Çiçeksin merhaba canım. nasılsın var mı sen de bir gelişme..?

valla yok be güzelim tam gaz regli belirtileri bel kasık ağrıları ayrıca akıntı olmaya başladı bakalım son iki gün cumatersiye ne olur bilmem bugünde yaptım gebelik testi teke tek malesef kafayı yedim dakka başı yapıyorum birde atmıyorum bazen diyorlar ya ertesi gün atıcaktım silik çizgi vardı bi ihtimal öyle olsa keşke diye ama yok valla ateşimde yüksekdi sabah ama bilmeiyorum aslında bir yandan yeni bi aya gardımı almaya hazırlanıyorum içimden de bir yandan acabaaa diyo işte anlıyorsundur burda hepimiz kırmızılar gelene kadar bu kargaşayı yaşıyoruz
hepimiz için hayırlısı canlarım inşallah şu mübarek günde allah hepimizin gönlüne göre verir AMİNN

Canım eğer adetin düzensizse yada her ay aynı tarihlerde yumurtlamıyo insan onun için benceiki az şirket sana o tür bi kombinasyon istediğin için öyle göndermiş tabii ama test elinde fazla olursa hem tam tarihi tutturman kolay olur hem de preseed'i tam zamanında kullanmış olursun ben 45 ovulasyon+ 5 erken gebelik testi sipariş ettim 2 aydır kullanıyorum ki ilk ay daha fazla kullandım(erken tarihlerde test yapmaya başladım)hala da elimde en az 3 ay yetecek kadar test var.Kargo ücreti yok ve sigortalı fiyatı da çok uygun istersen özelden adresi veriym sipariş et :kahve:

evet canım yaa sorma ben birde laboratuvar ortamındayım sıcaklık 20 derce hırkam falan var iş yerinde :)))) artık öyle yaşda ilerledikçe dahada dikkat ediyor insan aah aaah anacım derdi küçükken atlet giy taşa basma bebişin olmaz bak diyede insan sonradan anlıyor tabii

annelerimiz, canlarımız bizim hep bizi düşünürler valla, haklı olduklarını sonra sonra anlarız ama,haklarını ödeyemeyiz..BENDE ANNE OLMAK İSTİYORUM :KK43:

Canım eğer adetin düzensizse yada her ay aynı tarihlerde yumurtlamıyo insan onun için benceiki az şirket sana o tür bi kombinasyon istediğin için öyle göndermiş tabii ama test elinde fazla olursa hem tam tarihi tutturman kolay olur hem de preseed'i tam zamanında kullanmış olursun ben 45 ovulasyon+ 5 erken gebelik testi sipariş ettim 2 aydır kullanıyorum ki ilk ay daha fazla kullandım(erken tarihlerde test yapmaya başladım)hala da elimde en az 3 ay yetecek kadar test var.Kargo ücreti yok ve sigortalı fiyatı da çok uygun istersen özelden adresi veriym sipariş et :kahve:

çok sevinirim cnm..

Canim sana katilmiyorum. 14. gun yumurtlama olayi 28 gunde bir regli olan icin gecerlidir. 21 gunde bir regl olan 7. gun, 35 gunde bir regl olan ise 21. gun yumurtlar. bunlar teorik tabi ki. pratikte bunun iki gun oncesi iki gun sonrasi oldugu icin ovulasyon testleri ile belirlemede 5 adet test kullanilir genelde.o da yumurtlama zamani belli, regli duzgun olanlar icin. benim gibi bir ay 30 gunde, bir ay 33 gunde bir ay baska gunde regl olanlar icin malesef 5 degil 10 tane bile yetmeyebioliyor. ucuz testler dogru kullanildigi zaman cok buyuk ihtimalle yumurtlama gununu tespit eder.

yani arkadasa gonderilen 2 tane yeterli olabilir ama olmama ihtimali cok cok daha yuksek. yumurtlamanin tam hengi gun oldugundan emin olacaksin ki 2 gun oncesinde kullanacaksin, testlerle de yumurtlama gununu pekistireceksin. ovulasyon testlerinde yumurtlamadan 24-36 saat oncesini gosterir yazar. ama bu dogru degil. soyle anlatayim. lh hormonu yukselince bunun yumurtayi catlatmasi ve idrara gecmesi arasinda gecen bir sure var. yaklasik 6 saat. eger yukselir yukselmez farkettiniz diyelim ki bile bu sekilde 6 saat oncesinde yukselmis demektir. diyelim ki gece yukseldi. siz de ertesi gun ogle vakitlerinde yaptiniz testi ve yumurtlama ok dedi diyelim. bu sekilde bile gece yukselen lh'i gec belirlemis oluyorsunuz. anlatabiliyor muyum? bir de spermlerin tupe girip yumurtayi beklemesi icin gerekli zaman da 6 saat civari. yani 24-36 saatin cogu bu beklemelerde gidiyor. bu yuzden ovulasyon testi olumlu oldugu gece mutlaka deneyin. yani 24 saat sonrasini falan hesaplamayin. gec kalma olasiliginiz cok yuksek cunku. test edilmis onaylanmistir.

arkadasin aldigi pakette promosyon olarak gelen 2 gunluk ovulasyon testi yetmeyebilir.

ben de hep ucuz ovulasyon testlerinden aldim ama belirlemede bir sikinti yasamadim. zamanla insan ogreniyor.

Bir de Dila06 hangi site adresini verdi bilmiyorum ama benim verdigim siteler onlar degil. benim verdigim yurtdisindaki siteler ve satis fiyati bir kutunun 16.5 dolar. yani TR dekinden kat kat ucuz. sadecemeyra, starsuzi ve kadrish28e mail attim. ben pek siteye giremiyorum ama o arkadaslara sorarsaniz, benim attigim adresleri gonderebilirler. ama dedigim gibi ingilizce bilen biri olursa yaninizda alirken problem yasamazsiniz.

Son düzenleme:
kızlar şu sitenin adresini banada özelden atabilirmisiniz malum bu ay regli olursam bi kere daha alıcam mecbur

kızlar şu sitenin adresini banada özelden atabilirmisiniz malum bu ay regli olursam bi kere daha alıcam mecbur

İnşallah yanılıyosundur arkadaşım
adet olmassın ve bu ay kavuşursun bebişine
benimde daha 10 gün var adetime ama
şimdiden kasık ağrılarım başladı ne yazıkkimafoldumben

İnşallah yanılıyosundur arkadaşım
adet olmassın ve bu ay kavuşursun bebişine
benimde daha 10 gün var adetime ama
şimdiden kasık ağrılarım başladı ne yazıkkimafoldumben

aaay canım benim inşallahhh
ama daha 10 gün var ve kasık ağrısı normal yumurtlamandan dolayı devam ediyor olabilir birde dikkat et üşütme inşallah sende alırsın tez zamanda hamiş haberini canım inşallahh :Saruboceq:

aaay canım benim inşallahhh
ama daha 10 gün var ve kasık ağrısı normal yumurtlamandan dolayı devam ediyor olabilir birde dikkat et üşütme inşallah sende alırsın tez zamanda hamiş haberini canım inşallahh :Saruboceq:

İnşallah canım tez zamanda hepimiz hamiş kalırız
ben pre seedi ilk defa kullandım bu ay
bi mucize olsada bende hamiş kalabilsem diye okadar dua ediyorumki
Allahım evlat hasreti öeken herkese anneliği nasip eder inşallah
dün bütün gece bunun için dua ettim inşallah kabul olur.:Saruboceq:

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya
minipisi
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana