Preseed kullananlar

kizlar su an cok saskinim. suzi buluruz sana üzülme . bunlarin süresi biter zaten. sana ne zamana lazimdi?

İki adrese de baktım preseed 6lı yok 3lü 8.50 ovulasyon testi de benim aldığımdan fiyat hala aynı uygun ama hem preseed hem test bi arada yok yada biz yanlış anladık kibeleyi

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya
minipisi
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
mercanayse
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt
starsuzie

Son düzenleme:
Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. kandiliniz kutlu olsun.
allah herkesin gönlüne göre versin

arkadaşlar kanidiliniz mübarek olsun cümlemizin duaları kabul olsun allah hepimizin gönlüne göre versin. AMıNNN

Kızlar regaip kandiliniz mübarek olsun, Rabbim bu gece edilen duaları kabul etsin, ona açılan elleri boş döndürmesin inşallah, amin.

Kızlar ben de p.tesi operasyon geçirdim ve gebeliğim sona erdi, maalesef pek kolay olmadı sonrası, yeni yeni toparlanıyorum, inşallah en kısa sürede iyileşip aranıza katılıcam ben de, artık ilk reglimi bekliyorum hayırlısıyla, hepinizi öpüyorum.

Kızlar regaip kandiliniz mübarek olsun, Rabbim bu gece edilen duaları kabul etsin, ona açılan elleri boş döndürmesin inşallah, amin.

Kızlar ben de p.tesi operasyon geçirdim ve gebeliğim sona erdi, maalesef pek kolay olmadı sonrası, yeni yeni toparlanıyorum, inşallah en kısa sürede iyileşip aranıza katılıcam ben de, artık ilk reglimi bekliyorum hayırlısıyla, hepinizi öpüyorum.

canım benim umarım biran önce toparlanırsın merak etmiştim seni geçmiş olsun tekrar canım dikkat et kendine dinlen yorma kendini. dualarımız inşallah kabul olur tatlım inşallahhh:Saruboceq:

kızlar ragip kandiliniz mübarek olsun,rabbim bu mübarek günde ettiğimiz dualarımzıı kabul eyler inşallah..

benim preesed bugün geldi kargoyla,daha 24 saat bile geçmedi valla süper...sabırsızlıkla bekliyorum kullanıcağım günleri..inşallah hamile kalmama vesile olur rabbimin izniyle...:Saruboceq:

Regaip kandilinizi kutlar, tüm dualarınızın Allah katına ulaşıp, kabul olmasını dilerim…

anjelik çok geçmiş olsun. dikkat et kendine. bilhassa soğuk almamaya çalış....

geçmiş olsun arkadaşım..Allahım hakkında hayırlı olanı versin inşallah..en yakın zamanda sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bir bebek nasip eder rabbim inşallah..:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: amin

Regaip kandilinizi kutlar, tüm dualarınızın Allah katına ulaşıp, kabul olmasını dilerim…

anjelik çok geçmiş olsun. dikkat et kendine. bilhassa soğuk almamaya çalış....

saol selmascım, senin de kandilin mübarek olsun, ayaklarda çorap çıkmıyor, üstte şort ne alakaysakaydirigubbakcemile3

geçmiş olsun arkadaşım..Allahım hakkında hayırlı olanı versin inşallah..en yakın zamanda sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bir bebek nasip eder rabbim inşallah..:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: amin

saol tatlım, Rabbim hepimize hayırlısını versin, tün isteyen kadınların kucağı güzel meleklerle dolsun, amin.

saol çiçekcim, inşallah toparlıycam, sen nasılsın?

canım çok saol iyiyim ben de uğraşıyorum iş yerindeyim güyya ama burdan alamıyorum kendimi:)))
umarım sende iyisindir biran önce toparlayıp sağlığına kavuşursun canımm:Saruboceq:

bu çorap olayını hepimizin yapması lazım valla kızlar,benimde üstümde şort ayağımda çorap gülünesi bi durum ama çok gerekli..bayanlara duyrulur ayağınızı sıcak tutun...belinizi örtün,atletsiz çıkmayın..

X