Preseed kullananlar

slm arkadaşlar bi sorum olucak bilen arkadaşlar lütfen acil bilgilendirirse çok sevinirim..
az önce ebaya önce üye oldum sonra kredi kartıyla preseed satın aldım ama bana onay mesajının dışında herhangi bir bilgi gelmedi şu kadar süre içinde ürün elinizde olur gibi bi mesaj yada bilgi yok
alan arkadaşlar var galiba bu topikte ne zaman gelir tahmini
satıcı ismi fertilityplan
acaba güvenli bir alışveriş sitesim,i onuda bilmiyorum yalnızca burdan okuduklarımdan yola çıkarak almaya karar verdim olaki ürün gelmedi iletişim nasıl sağlanır para iadesi olurmu bilgisi olan arkadaş aci yardımopuyorumnanaktan

bana cevap vericek kimse yokmuuuu:çok üzgünüm:

slm arkadaşlar bi sorum olucak bilen arkadaşlar lütfen acil bilgilendirirse çok sevinirim..
az önce ebaya önce üye oldum sonra kredi kartıyla preseed satın aldım ama bana onay mesajının dışında herhangi bir bilgi gelmedi şu kadar süre içinde ürün elinizde olur gibi bi mesaj yada bilgi yok
alan arkadaşlar var galiba bu topikte ne zaman gelir tahmini
satıcı ismi fertilityplan
acaba güvenli bir alışveriş sitesim,i onuda bilmiyorum yalnızca burdan okuduklarımdan yola çıkarak almaya karar verdim olaki ürün gelmedi iletişim nasıl sağlanır para iadesi olurmu bilgisi olan arkadaş aci yardımopuyorumnanaktan

canım ebay cok güvenilir bir site bende aldım..
eline ulaşma süresi eğer merkezdeysen 1 haftada elinde oluyo ben köyde oturduğum ve posta getirdiği için 15 günü bulmuştu ve postaylada geldiğini bilmiyodum bilseydim gider sorardım hiç olmassa..
eğer eline ulaşmassada satıcıya msj atıyosun ve ürünü tekrardan yolluyo..
zaten msj filan gelmiyo sadece ebaya bana özle girince orda sevk yapıldı yazar o günden sonra 1 haftada elinde olur...meraklanma güvenilir bir site..

canım ebay cok güvenilir bir site bende aldım..
eline ulaşma süresi eğer merkezdeysen 1 haftada elinde oluyo ben köyde oturduğum ve posta getirdiği için 15 günü bulmuştu ve postaylada geldiğini bilmiyodum bilseydim gider sorardım hiç olmassa..
eğer eline ulaşmassada satıcıya msj atıyosun ve ürünü tekrardan yolluyo..
zaten msj filan gelmiyo sadece ebaya bana özle girince orda sevk yapıldı yazar o günden sonra 1 haftada elinde olur...meraklanma güvenilir bir site..
çok teşekkür ederim yardımın için birde nasıl kullanılıcak hiç bi bilgim yok bugün reglimin 3.günü regl bittikten sonraki her ilişki öncesimi kuanılıcak bu birde bir kutu ne kadar kullanılıyo yoksa bkaç kutumu almak gerekiyo?birde aynı anda soğan kürü kullanmamın bi sakıncası olurmu acaba
ben daha önce aşılama ve tüp bebek denedim ne yazıkki olmadı şimdi dondurumuşlarımı kullanıcam ama bir umöut işte belki ondan önce bi sürpriz olur diye denemek istiyorum
galiba fazla uzattım kusura bakma tekrar çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan

çok teşekkür ederim yardımın için birde nasıl kullanılıcak hiç bi bilgim yok bugün reglimin 3.günü regl bittikten sonraki her ilişki öncesimi kuanılıcak bu birde bir kutu ne kadar kullanılıyo yoksa bkaç kutumu almak gerekiyo?birde aynı anda soğan kürü kullanmamın bi sakıncası olurmu acaba
ben daha önce aşılama ve tüp bebek denedim ne yazıkki olmadı şimdi dondurumuşlarımı kullanıcam ama bir umöut işte belki ondan önce bi sürpriz olur diye denemek istiyorum
galiba fazla uzattım kusura bakma tekrar çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan

canım zaten paketin içinde 9 kullanımlık var ben 3mg kullandım ve tam 9 kez kullandım..
kutunun içindeki insüline 3mg cekip vajinanın derine sokuyorsun ve içeri sıkıyorsun ilişkiden 15 dakika önce yapıyosun bu işlemi..
ben ovuasyon testide aldın onunla beraber kullandım..yada yumurtlama dönemini biliyosan o zamanda kullanırsın yani sana kalmış birazda burdaki kişilerin coğu adetten sonra 10. gün başlamış kullanmaya..
soğan kürüyle kullanma konusunda herhangi bir bilgim yok faydası yada zarırı olurmu bilemiyorum..
inşallah allahım başka bişiye gerek kalmadan meleğini gönderir...

canım zaten paketin içinde 9 kullanımlık var ben 3mg kullandım ve tam 9 kez kullandım..
kutunun içindeki insüline 3mg cekip vajinanın derine sokuyorsun ve içeri sıkıyorsun ilişkiden 15 dakika önce yapıyosun bu işlemi..
ben ovuasyon testide aldın onunla beraber kullandım..yada yumurtlama dönemini biliyosan o zamanda kullanırsın yani sana kalmış birazda burdaki kişilerin coğu adetten sonra 10. gün başlamış kullanmaya..
soğan kürüyle kullanma konusunda herhangi bir bilgim yok faydası yada zarırı olurmu bilemiyorum..
inşallah allahım başka bişiye gerek kalmadan meleğini gönderir...
peki o 15 dk önce içeri sıkıp ayağa kalkabiliyomuyuz yoksa 15 dk öylece bekleyip sonra çalışmakmı lazım kalkmadan :kedi:
aldığımın içinde zaten ovulasyon testi vardı yanılmıyosam yabancı yazdığı için o konuda cahil kaldımkafamçokkarıştı sen faydasını gördünmü peki canım valla ben çok önceden duymuştum ama üstüne düşmemiştim açıkcası ve dün akşam bu topikte 470 sayfa okuyunca denemeliyim dedim yani sizler vesile oldunuz hadi hayırlısı inşallah burdan müjdeler verebilirim :Saruboceq:
rabbim el açıp dileyen kimsenin ellerini ,kucağını boş bırakmasın inşallah
çook teşekür ederim canım bu arada profil resmin ismin gibi çok sempatikopuyorumnanaktan

peki o 15 dk önce içeri sıkıp ayağa kalkabiliyomuyuz yoksa 15 dk öylece bekleyip sonra çalışmakmı lazım kalkmadan :kedi:
aldığımın içinde zaten ovulasyon testi vardı yanılmıyosam yabancı yazdığı için o konuda cahil kaldımkafamçokkarıştı sen faydasını gördünmü peki canım valla ben çok önceden duymuştum ama üstüne düşmemiştim açıkcası ve dün akşam bu topikte 470 sayfa okuyunca denemeliyim dedim yani sizler vesile oldunuz hadi hayırlısı inşallah burdan müjdeler verebilirim :Saruboceq:
rabbim el açıp dileyen kimsenin ellerini ,kucağını boş bırakmasın inşallah
çook teşekür ederim canım bu arada profil resmin ismin gibi çok sempatikopuyorumnanaktan
canım içeri sıktıktan sonra hiç kalkma yat hatta kalcanın altına yastık koy akışkan bişiy
olduğu için hemen akıyo hiç kalkma ve ilişkiden sonrada yat 1 saat kadar..boshayallersmile
ovulasyon testi aldıysan ona görede çalışabilirsin ben ovulasyonda cift cizgi görmedim ama genede çalıştım..:kedi:
faydasını görme konusuna gelincede bende bu ay ilk denedim bakalım kasımda beklenmeyen adetim inş. gelmez ve bende burda hamiş haberi veririm..:Saruboceq::lepi::CüvCüv:
allahım kucaklarımızı boş bırakmasın inş..:Saruboceq::Saruboceq:
allahım hepimizin dualrını kabul etsin (aminnnnn):Saruboceq:
bu arada resmin için yatığın yoruma teşekkürler sağol canım..bayanssulusmile

canım içeri sıktıktan sonra hiç kalkma yat hatta kalcanın altına yastık koy akışkan bişiy
olduğu için hemen akıyo hiç kalkma ve ilişkiden sonrada yat 1 saat kadar..boshayallersmile
ovulasyon testi aldıysan ona görede çalışabilirsin ben ovulasyonda cift cizgi görmedim ama genede çalıştım..:kedi:
faydasını görme konusuna gelincede bende bu ay ilk denedim bakalım kasımda beklenmeyen adetim inş. gelmez ve bende burda hamiş haberi veririm..:Saruboceq::lepi::CüvCüv:
allahım kucaklarımızı boş bırakmasın inş..:Saruboceq::Saruboceq:
allahım hepimizin dualrını kabul etsin (aminnnnn):Saruboceq:
bu arada resmin için yatığın yoruma teşekkürler sağol canım..bayanssulusmile
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar benim kafam iyice karıştı lütfen bi yardımcı olun!şimdi ben akşam ebayın sitesşne girdim preseed yazdım birsürü preseed çıktı ama türkçeye çevirdiğimde tohum yağı gşbş bşley dşyor üstelik ambalajıda farklı bu sitedekinden (ilk sayfadaki preseed resminden)bu sitedekini türkçeye çevirdim nemlendirici artık burdakinin üstünde yazanı arattım çıktı ikisi aynı şey değil sanırım kullananlar hangisini kullanıyor bu önemli bir konu tohum yağı dediğinin yanında gebelik testi yada ovulasyon testi falanda var bu konuya bence açıklık getirelim!birde ben satın al dedim aldıız diyor ama kredi kartı nosu falan girmedim yani ödeme olmadı geçte olunca sayfayı kapattım şimdi gelirmi dersiniz siz ödemeyi nasıl yaptınız?bu akşama kadar hangisi olduğunu açıklık getirin arkadaşlar akşam sipariş vericem eğer veemediysem diğer çatlama günüme yetişssin istiyorum....

kızlar ilk preseed denememiz hüsran oldu bakalım önümüzdeki aya inşallah

kadser
ebaya girdikten sonra arama yerine preseed yazarsan listeleniyor.belki kelimeyi yanlış yazıyorsundur. preseed 9 packet+25 ovulation/pregnancy test yazıyor.fertility diye bir alıcı var.ben ondan vermiştim siparişi.%99,9 ulaşıyormuş postaları.üye olmuşsundur.adresini tam ve anlaşılır yaz.posta kodunu vs.buy it now tıklıyorsun.o seni yönlendiriyor.ilk önce bir numara istiyor.ben onu kredi kartı bilgisi istiyor sanmıştım.ama o sitenin verdiği hediye numarası gibi bişey.daha önceden verdiğin siparişlerden kazanılan bir hak gibi sanırım.orayı boş bırakıp devam edeceksin.daha sonra kredi kartı bilgilerini istediği bir sayfa açacak.orayı doldur.onay istiyor.ben bitti sanmıştım.tekrar onay istediğini fark ettim .kolay gelsin.

Son düzenleme:
kızlar ya benim eşimde varikosel var ve henüz ameliyat olmadı ve ben bunu bile bile preseed aldım yinede denicem Allah büyükmafoldumben

kızlar fertilityplan'den verdiğim sipariş 34 gün olmasına rağmen elime ulaşmadı maalesef :gitme: ben de siparişi iptal ettim. paypal'dan mesaj geldi paranız iade edildi diye. bundan sonra bi sorun çıkmaz değil mi? yani iade edilmiştir param??
bir de önümüzdeki aya tekrar sipariş vermek istiyorum ama trdeki fiyatlar 70-80 tl'den başlıyor. ebay'den de sipariş vermek istemiyorum bi kere dilim yandı. kendimi çok çaresiz hissediyorum herkese 10-15 günde gelen posta bana neden gelmedi :1no2:
ne dersiniz ebayden bi kere daha şansımı deniyim mi, yoksa garanti olsun diye trden mi alayım? bi akıl verseniz bana :gitme:

kızlar fertilityplan'den verdiğim sipariş 34 gün olmasına rağmen elime ulaşmadı maalesef :gitme: ben de siparişi iptal ettim. paypal'dan mesaj geldi paranız iade edildi diye. bundan sonra bi sorun çıkmaz değil mi? yani iade edilmiştir param??
bir de önümüzdeki aya tekrar sipariş vermek istiyorum ama trdeki fiyatlar 70-80 tl'den başlıyor. ebay'den de sipariş vermek istemiyorum bi kere dilim yandı. kendimi çok çaresiz hissediyorum herkese 10-15 günde gelen posta bana neden gelmedi :1no2:
ne dersiniz ebayden bi kere daha şansımı deniyim mi, yoksa garanti olsun diye trden mi alayım? bi akıl verseniz bana :gitme:
bence ebaydan bi kez daha dene niye okadar para ödeyesinki arada çok fazla fiyat farkı var.1 kere şanssızlık olmuş ama bir daha olmaz inş.benimde yanlış hatırlamıyorsam 15 günde gelmişti abd de olmama rağmen.

orası nere ya ebay ile aynımı ben anlamadım şimdi ?

orası nere ya ebay ile aynımı ben anlamadım şimdi ?

canım ebayden sipariş verdim ama ödemeler paypal aracılığıyla yapılıyor.
kızlar daha önce ebayden sipariş iptal eden var mı? para iadesinde problem çıkıyor mu??

canım ebayden sipariş verdim ama ödemeler paypal aracılığıyla yapılıyor.
kızlar daha önce ebayden sipariş iptal eden var mı? para iadesinde problem çıkıyor mu??

hmm bende sipariş vericem bugün ama sende konyalıymışssın nersindensin acaba bende böyle bir problem yaşarmıyım? CADIARZU

arkadaşlar ya ben bişey sorucam ben preseed burda eczden getittirdim 130tlye sanırım ebaydan daha ucuzamı geliyo bide hep yurt dışından getitrenler hamile kalmış galiba hiç burdan alıp trden hamile kalan varmı varsa lütfen yazsın

arkadaşlar ya ben bişey sorucam ben preseed burda eczden getittirdim 130tlye sanırım ebaydan daha ucuzamı geliyo bide hep yurt dışından getitrenler hamile kalmış galiba hiç burdan alıp trden hamile kalan varmı varsa lütfen yazsın

canım ebayden 50ye gelecekti ama gelemedi işte bilmiyorumkismile
ayrıca ovülasyon testleri ve gebelik testleri de yanında hediye gelecekti :gitme:

X