Preseed kullananlar

arkadaşlar merhaba ben 4 ay preseedle denedim olmayınca doktora..... ve ne yazıkki sperm sayısı ve morfolijimizde sıkıntı olduğunu öğrendik... 15 gün önce ilk tüp bebek denemem negatifle sonuçlandı ve şimdi tekrar denemek için zamanımızın dolmasını bekliyoruz bu aradada keçboynuzu kürü bal polen arısütü ve co-enzim kullanıyo eşim..... bu arada preesedle denicem tekrar bu 2 aylık sürecimizi
size tavsiyem çok fazla bklemden önce sorunun ne olduğunu bulun bence preesedle geçen aylarda ümitlenip yıkıldıkça canım daha çok sıkılıyodu.... meğerse 14 milyon spermle hamile kalmaya çalışıyomuşum.... hepinize bol şans allah dualarımızı kabul etsin ve kimseyi bekletmesin daha fazla......

arkadaşlar merhaba ben 4 ay preseedle denedim olmayınca doktora..... ve ne yazıkki sperm sayısı ve morfolijimizde sıkıntı olduğunu öğrendik... 15 gün önce ilk tüp bebek denemem negatifle sonuçlandı ve şimdi tekrar denemek için zamanımızın dolmasını bekliyoruz bu aradada keçboynuzu kürü bal polen arısütü ve co-enzim kullanıyo eşim..... bu arada preesedle denicem tekrar bu 2 aylık sürecimizi
size tavsiyem çok fazla bklemden önce sorunun ne olduğunu bulun bence preesedle geçen aylarda ümitlenip yıkıldıkça canım daha çok sıkılıyodu.... meğerse 14 milyon spermle hamile kalmaya çalışıyomuşum.... hepinize bol şans allah dualarımızı kabul etsin ve kimseyi bekletmesin daha fazla......
gonca canım ya üzüldüm saglık olsun yeni yasayla malesef tüp bebek başarı oranları düşmeye başladı inşallah diger tedavinle güzel haberini alırız canım

gonca canım ya üzüldüm saglık olsun yeni yasayla malesef tüp bebek başarı oranları düşmeye başladı inşallah diger tedavinle güzel haberini alırız canım

malesef tek embiryo maduruyum bende..... inşallah kısmet bakalım bundan sonrakine ne yazdıysa onu görücez canım.....

kızlar benim eşimde askerden geldikten sonra giti dr.a fakat değerler aynıydı malesef :2: kanda falan bazı değerlere baktılar onlarında bazısı ya düşük ya yüksekti iki durumda sıkıntılıymış dengede olmalıymış off offf başladık yine dün arısütü bal polen falan aldık havuçsuyunuca incir kürünede başlayıcaz inş. dr. sadece klomen vermiş anlayamıyorum ya ne alaka :umursamaz: neyse şu preseedide deneyim diyorum nerden alıcam kızlar falan eczanede bulabilirmiyim bulamassam bana bi adres falan verin fiyatı falan düşük olan bi yer güvenli bi yer olsun ama :) bu arada ün. kazandım kızlar artık formasyonla falan olsada yinede bir eğitimci adayıyım zemuszemus

her eczane de var mı? şu preseed bizde 2 negatif mikromuz var. sonraki denemeye kadar kürleri ve preseedi denemeyidüşünüyoruz. allah büyük. belki normal yoldan tutunması daha kolay olur diyoruz. tabii bunun için pko lu olan benim yumurtlamam ve o yumurtalarımın çatlaması gerek. 10 milyon spermimiz var onların yumurtalara ulaşıp döllenmesi.......aman düşünürken yoruluyor insan kolay değil arkadaşlar bir de metabolizmamız açısından bakmak lazım. zor valla. acele etmemeye karar verdim ben. daha 1.5 yıllık evliyim. 1 yıl kendiliğinden mi denesem. tüp bebek yaptırırken ruhen ve bedenen va maddi olarak yorulduk. en üzücüsü de negatif sonucu alınca oldu.
nasip bakalım allah ımıza güveniyoruz....

arkdaslarim bisey sorucam

doktor tavsiyesi olmadan kullaniliyor demi bu preeseed????

Son düzenleme:
kızlar bana ebaydan aldığınız güvenli bir satıcı ismi yazar mısınız özelden bir de kargo ücretini yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

persedi nerden aldınız diye soranlara ebay,dan aldım ben coğu arkadaşta ordan aldı türkide 130tl iken orda 19.00dolar yani 28 tl fanal geliyo..
ve güvenilirlği konusunda tedirgin olmayı sadece burda alıpta bir arkadaşımızın eline ulaşmadı onunda galiba kargoda koybolmuş..
şiparişten sonra 1 hafta içinde elinizde oluyo ama ben köyde yaşadığım için bana 15 gün sonra gelmişti..
ayrıcada ürün kargoyla gelmiyo postayla geliyo sadece postacı parası veriyosunuz oda 2,5 tl diğer posta ücret ürün sahibi ödüyo...
ama site ingilizce ingilizce bilmeyenler ceviri yaparak alabilir...
oğlak canım sende güvenilir demişsin ama hepsi güvenilir o konuda için rahat olsun..

arkdaslarim bisey sorucam

doktor tavsiyesi olmadan kullaniliyor demi bu preeseed????

canım dr. sorunca dr,lar inanmayın para tuzağı diyor..:eek:lmaz:
ama burdaki bircok arkadaşımız bununla hamile kaldı..:CüvCüv:
sen kullanmak istiyosan hiç sorma.:lepi:

[Bcnm bir etkisi falan filan yoktur demi?
ben cok evhamliyimda ondan sordum
bugun eczaneye sordum yok ama spraris edebilirsiniz dedi..yarin sabah sparis edeyim ozaman[/B]

[Bcnm bir etkisi falan filan yoktur demi?
ben cok evhamliyimda ondan sordum
bugun eczaneye sordum yok ama spraris edebilirsiniz dedi..yarin sabah sparis edeyim ozaman[/B]

yok canım herhangi bir etkisi zaten su bazlı bişiy..kaydirigubbakcemile2
sadece spermin ölmeden yumurtalığa ulaşmasını sağlıyo..:eek:
valla ben memnunum..:lepi:

gamzelicigim topigi bastan sonra okuyamadim :kedi:
cok hamile kalan varmi? preseed ile

:Saruboceq: BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM :Saruboceq:

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile:emir_bebek:
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile):emir_bebek:
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:):emir_bebek:
10-:nazar:sevcangoksel............................... ...........
11-:nazar:jasmin77................................... ..............
12-:nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan.................................... ..............
14-:nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15-:nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16-:nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17-:nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18-:nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19-:nazar:shyqueen................................... ................
20-:nazar:gulayyusuf................................. ................
21-:nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz:emir_bebek:
22-:nazar:lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk..................................... .................
24-:nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters..................................... ..................
26-:nazar:nevyas..................................... .................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu:emir_bebek:
28-:nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım,değil mi annesiiiii :ecrin_bebek:
29-:nazar:Lilyum..................................... ................
30-:nazar:zehsel..................................... ................
31-:nazar:35.ay...................................... ................
32-:nazar:buzma_vi................................... .............
33-:nazar:sezen10.................................... .............
34-:nazar:papatyaa10................................. ...........
35-:nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36-:nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37-:nazar:anjelic.................................... ................
38-:nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!! :Saruboceq:
39-:nazar:krishazel.................................. ..............

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

selmatemopuyorumnanaktan.......................... .................15 ekim
emineu:eek:................ ............................18 ekim
murebdu:sm_cool:.................................. ........19 ekim
tayf sempatiksalakcinni........................... .. .........................20 ekim
oğlak75kaydirigubbakcemile2....................... .....................25 ekim
omman(nam-ı diğer hilalbebik)guclubacismile...........4 kasım
love27zemuszemus ........................... ........ ...........? kasım
sevilaycanzemuszemus.................................... .....? kasım
cetrefilli....................özledik beaa!!..gel gariiii... :çok üzgünüm:

esmeralda......................................... ..........?
kadser............................................ ............?
gamzelikız........................................ .........?
pamuk58........................................... .........?
hazel82........................................... ..........
mavisimmm......................................... .......
littleangel....................................... .............
miray15........................................... ............
Ozlemyalcinkaya................................... ......
denizxx........................................... ............
ronya............................................. .............
gncam............................................. ............
guzel83........................................... ............
edut.............................................. ..............
busecan........................................... ...........
deryaberil........................................ ............
xxnezo............................................ ...........
ebrubu............................................ ............
apaydın........................................... ...........
aytug............................................. ..............
armila85.......................................... ............
emrina............................................ .............
azra2206.......................................... ..........
deniko............................................ ............

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!:lepi:!!..

canım ben sadece listeyi görmen için alıntı yaptım yanilenmedi daha hatta bekleme listesinden 2 kişi hamiş kaldı...

ayy cok kisi hamis kalmis gamzeliohaoldumsmile
sabah siparisi veriyorum regl olcam zaten bu ayda olmadi ovulasyon testi kullanmaya basladim
hem o hem bu insallah tutar yarabbim..benim preseed gelsin kullanmaya baslamadan benide listeye yazarmisin?

ayy cok kisi hamis kalmis gamzeliohaoldumsmile
sabah siparisi veriyorum regl olcam zaten bu ayda olmadi ovulasyon testi kullanmaya basladim
hem o hem bu insallah tutar yarabbim..benim preseed gelsin kullanmaya baslamadan benide listeye yazarmisin?

aynen yaptım bu ayhayatım ovulasyon testi preseed bir arada ama benim bu ay tutmadı yarın adet olucam en fazla salı olurum denemeye devam

yaa tutmadimi hay allah belki bu ay olur ne dersinvereliniortak
bende simdi preseed sitesine girerken baska siteye girdim
yanlislikla KK gibi ama yabanci site ingilizce yazismalar bir cok kisi hamile kalmis
spermler yuzuyor iste dost canlisi bir jel diyor
ayy icim tuhaf oldu ya...birisi 4 yildir olmuyormus ve hic bir sorunuda yokmus
bir kere kullanmakla hamile kalmis
hey allahim bizede nasip et insallah

ben 1 kez kullandım pre-seed işe yaramadı belki bu ay yarar işe:) benneyaptımki

X