Preseed kullananlar

ayy cok kisi hamis kalmis gamzeliohaoldumsmile
sabah siparisi veriyorum regl olcam zaten bu ayda olmadi ovulasyon testi kullanmaya basladim
hem o hem bu insallah tutar yarabbim..benim preseed gelsin kullanmaya baslamadan benide listeye yazarmisin?

evet canım hamiş kalan cok fazla allahım inş. bizlerede nasip eder..
bende bu ay ilk kullandım ovulasyonda kullandım ama ovulasyonda cift cizgiyi ne yazıkki görmedim ama ben yinede çalıştım bakalım nasip artık...
bu arada listeyi ben hazırlamıyorum canım tayf diye bir rakadaş hazırlıyo oda ev taşıyo ama gelince senide bekleyenler listesine alır sonrada inş. hamiş kalırsan hamişler listesine cıkarsın..

amiin GamzeliKiz, hepimize inşallah, ama gerçekten işe yarayan bir ürün birçok kişide etkili olmuş listeye şöyle bir baktım da:)

evet genelde önemli bir problemi olmaynalarda cok işe yaramış..bayanssulusmile:emir_bebek:
inşallah alahım hepimize preseed,i vesile kılar..:Saruboceq:

Merhaba kaderdaşlarım....

Ben de preseedi aldım ve bu ay kullandım.... Ovulasyonla beraber tabikiii.... Ayıptır sölemesi bir kez çiftçizgiden birgün önce preesedsiz çalışma oldu çünkü şehir dışına çıkmıştık acil bir olay yüzünden... çift çizgiden sonrada 3 gün preesedle denedik.... İnşallah rabbim bunu vesile kılar... dualarımızı eksik etmeyelim birbirimizden.... Ben kullanımında problem yaşamadım hayrett ettim kendime... çünkü ben bu tür işlerde çok hassas ve beceriksizim noormalde ama gene de kolay oldu yani....

Birkaç gündür giremedim varmı güzel hamiş haberleri....umut olsun bizlere...

kızlar şu preseed olayını
alanlar ayrıntılı bi şekilde yazarmı rica etsem birde içinde ovulasyon hamilelik testi falan çıkıyormu?ebay sitesine girdim ama birsürü preseed örneği çıktı hangisini alıcam ben içinde ovulasyon testi olsun istiyorum bi yardım cı olunda bugün alayım şunu ya...

merhaba kıslar ,
geçtiğimiz ay 1 kez denedik preeseedle, olmadı. tabi diğer şartlar olacak ovulasyon zamanı,yumurtam var mı bilemiyorum..
bu ayda kalanından devam edebilirm dimi arkadaşlar. sanırımsorun olmaz.
inşallah yakın zamnada hamişş kalırız. kaç yıl oldu. olmaması için hiçbir neden yok herşey mükemmel , 1 aşılama da oldum. ama olması. dr. um bile dedi ki allahın dediği olur herşey normalken olmadı dedi. rabbimin dediği olur. inşallah o vakit artık çok yakındır.
Amin

kızlar şu preseed olayını
alanlar ayrıntılı bi şekilde yazarmı rica etsem birde içinde ovulasyon hamilelik testi falan çıkıyormu?ebay sitesine girdim ama birsürü preseed örneği çıktı hangisini alıcam ben içinde ovulasyon testi olsun istiyorum bi yardım cı olunda bugün alayım şunu ya...

Ben eczaneye gittim, depodan getirdi.130 tl ödedim.içinden ovulasyon hamilelik testi filan çıkmıyor sadece sperm dostu kayganlaştırıcı bir jel.İçinden kullanım kılavuzu ve uygulamak için aparat çıkıyor.Kullanımı çok kolay.Cinsel ilişkiden 10 dk kadar önce uyguladım ben.Benim bildiğim versiyonu bu.

merhaba kıslar ,
geçtiğimiz ay 1 kez denedik preeseedle, olmadı. tabi diğer şartlar olacak ovulasyon zamanı,yumurtam var mı bilemiyorum..
bu ayda kalanından devam edebilirm dimi arkadaşlar. sanırımsorun olmaz.
inşallah yakın zamnada hamişş kalırız. kaç yıl oldu. olmaması için hiçbir neden yok herşey mükemmel , 1 aşılama da oldum. ama olması. dr. um bile dedi ki allahın dediği olur herşey normalken olmadı dedi. rabbimin dediği olur. inşallah o vakit artık çok yakındır.
Amin
canım bazen bi neden yok gibi görünsede olmuyo malesef aslında mutlaka bir nedeni var ama bilinmiyor benimde 2.5 yıl oldu yok hala sözde sorunda yok,inşallah en yakın zamanda olur demekten başka çaremiz yok

kadser canım gözünaydın eşin gelmiş,inşallah seninde en yakın zamanda haberini alırız

ayşe,tayf,anjeli ve selma nerdesiniz kayboldunuz valla özledim sizleri

kızlarr bişiy sorcamm..
benim su gibi akıntım geliyo yumurtlamam bitti sanırım gerci yumurtladımmı onuda bilmiyom ama ovulasyonda hiç görmedim cift cizgiyi..ama iki gündür su gibi akıntı oluyo acaba preseed kullandığım içinmi diyorum..hullananlar böyle birşey yaşadımı..

canım bazen bi neden yok gibi görünsede olmuyo malesef aslında mutlaka bir nedeni var ama bilinmiyor benimde 2.5 yıl oldu yok hala sözde sorunda yok,inşallah en yakın zamanda olur demekten başka çaremiz yok

kadser canım gözünaydın eşin gelmiş,inşallah seninde en yakın zamanda haberini alırız

evet canım haklısın, seninle ortalama bekleme süremiz aynı, inşallah tezzzzz zamanda 2. meleklerimizde kucağımızda olur. Allah çocuklarımıza uzun ömürler versinnnn... bir de onlara tatlı tatlı mı kardeş :)))

slm kızlar
ben bu ay yine preseed kullandım
ve heralde mantar oldu çünkü çok kaşınıyo napcamı şaşrdım sizdede olyomu kızlar??
ve nasıl geçer bi bilginiz varmı??

kızlarr bişiy sorcamm..
benim su gibi akıntım geliyo yumurtlamam bitti sanırım gerci yumurtladımmı onuda bilmiyom ama ovulasyonda hiç görmedim cift cizgiyi..ama iki gündür su gibi akıntı oluyo acaba preseed kullandığım içinmi diyorum..hullananlar böyle birşey yaşadımı..

canım bendede var su gibi akıntı
zaten bu ay benim bebiş olmaz heralde çünkü pek çalışamadık:KK43:(
artık yoruldum:KK43:

slm kızlar
ben bu ay yine preseed kullandım
ve heralde mantar oldu çünkü çok kaşınıyo napcamı şaşrdım sizdede olyomu kızlar??
ve nasıl geçer bi bilginiz varmı??
canım bende olmadı ama daha önce her adetime yakın acayip kaşıntım olurdu artık dyanamazdım nerdeyse..gecen ay dr. fitil yazdırdım mantar için ve birdaha olmadı..
yani benim preseedle herhangi bir sorun olmadı..

canım bendede var su gibi akıntı
zaten bu ay benim bebiş olmaz heralde çünkü pek çalışamadık:KK43:(
artık yoruldum:KK43:

hımm demekki preseed,ten kaynaklı oluyo o zaman...yerimseniben
belki tutmuştur canım hiç belli olmaz bu işler sonucta..aklinialirimsmile
ben cok çalıştım ama bakalım nasip artık..:sinifsinif:

Ben eczaneye gittim, depodan getirdi.130 tl ödedim.içinden ovulasyon hamilelik testi filan çıkmıyor sadece sperm dostu kayganlaştırıcı bir jel.İçinden kullanım kılavuzu ve uygulamak için aparat çıkıyor.Kullanımı çok kolay.Cinsel ilişkiden 10 dk kadar önce uyguladım ben.Benim bildiğim versiyonu bu.

teşekkür ederim canım ama sanırım ebaydan daha uygun fiyatla alınıyor 28 30 tl ye falan geliyormuş ordan temin edenler için sordum akşam baktım ben siteye ovuslasyon testi falanda var içnide ama ingilizce olduğu için yazılanlar o yüzden birde alanlara sorayım öyle alayım dedim...

slm kızlar benimde preseed siparişim elime ulaştı ama sanırım adet olucam şimdiden başladı sancılarım adetten sonra ilk denememi yapıcam inşallah hepimize uğurlu gelir

kızlar bende ovulasyon testinde silik 2.çizgiyi gördüm bugünden itibaren preseed kullancam

kızlarr bişiy sorcamm..

canım ben gördüm çift çizgiyiy ve ona göre pressedi kullandık ama şimdilik kaşntı maşıntı akıntı yok

X