Preseed kullananlar

hmm bende sipariş vericem bugün ama sende konyalıymışssın nersindensin acaba bende böyle bir problem yaşarmıyım? CADIARZU

ben beyşehirliyim canım ama şu anda kahramanmaraştayım. acaba buralara gelirken mi postada kayboldu acaba ??
kızlar kardeşim bursada oturuyor. bir kez de onun adresine mi sipariş versem ebayden??
ne bileyim oraya gelirmiş gibi geliyor ne dersiniz?

arkadaşlar ya ben bişey sorucam ben preseed burda eczden getittirdim 130tlye sanırım ebaydan daha ucuzamı geliyo bide hep yurt dışından getitrenler hamile kalmış galiba hiç burdan alıp trden hamile kalan varmı varsa lütfen yazsın

canım olmazmı hiç benim bir arkadaşta tr aldı ve hamile kaldı..öyle düşünme lütfen herşey nasip kısmet işi sonucta..

kızlar merhaba,
reglim biteli 1 hafta oldu. bende preseed ve ovulasyon testi alıcam. bu ay kullansam olurmu? yoksa bir sonraki reglimi mi beklesem?
cevablarınızı bekliyorum.

selam kızlar,bana ebaydan aldığınız preseedin linkini verebilir misiniz özelden?

kızlar merhaba,
reglim biteli 1 hafta oldu. bende preseed ve ovulasyon testi alıcam. bu ay kullansam olurmu? yoksa bir sonraki reglimi mi beklesem?
cevablarınızı bekliyorum.

canım eğer şuanda elindeyse adetin 10. gününden itibaren ovulasyonu yaparsın cift cizgi cıkınca kullanırsın..ama ben 10 gün ovulasyona başladım aynı günde yine preseedide kullandım ve adetimin 18. günü cift cizgiyi gördüm ve o günde kullandım...tercih senin..

Ben bir ay kullandım hemde ovulasyon testi ile yani benim yumurtlamam var ama işte nasip kısmet olmadı önümüzdeki adet bitiminden sonra yine kullanıcam

preseed artık benim kozmetik markam gibi bir şey oldu onsuz ilişkiye girmez olduk ilk duyduğumda bir arkadaşıma da tavsiye ettim onun ovulasyonu benden önceydi tek denemede tek ilişkide 0 hareket ve pkoyla hamile kaldı bende iki aşılama iki tüp bebekten bir kimyasal gebelikle yeni çıkmıştım bende denedim dener denemez hamile kaldım ama 7 hafta sürdü kaybettim o gün bugündür 6. adet dönemimde preseed kullanıyorum acaba bağışıklıkmı kazandım preseede molamı versem bilemedim bende kutu kutu ebaydan getirtiyorum

bende preseedi her ilişkide kullanıyorum çünkü kayganlaştırıcıya ihtiyacım var bende kuruluk sorunu var ama tabii amaç nemlendirme olunca az kullanıyorum yumurtlama günlerinde daha çok kullanıyorum

arkadaşlar ebaydan telefonlamı yoksa internetten yazarakmı sipariş ediyorsunuz

canım eğer şuanda elindeyse adetin 10. gününden itibaren ovulasyonu yaparsın cift cizgi cıkınca kullanırsın..ama ben 10 gün ovulasyona başladım aynı günde yine preseedide kullandım ve adetimin 18. günü cift cizgiyi gördüm ve o günde kullandım...tercih senin..

şuanda elimde değil pazartesi günü alacağım. geç kalmış oluyorum galiba? sen preesed ile hamile kaldınmı? benim malesef 3 düşüğüm var ve 8 aydır tekrar kalabilmek için uğraşıyoruz. ama tabi çok sık birliktelik olmuyo. çok sıkıldık bu işten eğer eşimi preseed kullanmaya ikna edebilirsem denicez. o da olmazsa aşılama. çok sıkıldım artık ve bıktım.

arkadaşlar ebaydan telefonlamı yoksa internetten yazarakmı sipariş ediyorsunuz
canım ebayın kendi sitesine üye oluyosun ister kredi kartıyla ister paypal hesabın varsa onunla alıyosun..vereliniortak
gamzelim tşk ederim cnm,Rabbim sana preseedi vesile etsin de bebişin gelsin inş
rica ederim canım ne demek.kaydirigubbakcemile3.inşallah hayatım allahım hepimize vesile etsin inş. hiçbirimiz daha fazla beklemeden hamiş kalırız..:Saruboceq:
şuanda elimde değil pazartesi günü alacağım. geç kalmış oluyorum galiba? sen preesed ile hamile kaldınmı? benim malesef 3 düşüğüm var ve 8 aydır tekrar kalabilmek için uğraşıyoruz. ama tabi çok sık birliktelik olmuyo. çok sıkıldık bu işten eğer eşimi preseed kullanmaya ikna edebilirsem denicez. o da olmazsa aşılama. çok sıkıldım artık ve bıktım.

canım eğer yumurtlama dönemin gecmesse tabikide gec değil.kaydirigubbakcemile2.canım ben daha ilk bu ay kullandım inşallah veile olurda hamile kalırım.:Saruboceq::CüvCüv:.benimde üç tane canım allahım inşallah birdaha aynı acıları yaşatmaz tekrardan hamile kaldığımızda sağlıklı kucağımıza alırız.:Saruboceq:
ben bu ay cok sıkılsamda 10 gün nerdeyse hergün birliktelik oldu bakalım artık tuttumu inşallah bu ay hamiş olurum..:Saruboceq::Saruboceq:
allahım hepimizin yar ve yardımcısı olsun..:sinifsinif:

menzil gülü merhaba,
pre seed kullanarak hamile kaldığını yazmışsın ve de eşinin sperm sayısının çok az olmasına rağmen hamilelik olmuş sanırım, benimde eşimde sperm azlığı var, 15 milyon kadar... senin eşinde ne kadar? ben pre seed'i ilk ay kullandım bişey olmadı, bu ikinci ay, inşallah olur:)

Arkadaşlar merhaba. Sizlere bi şi danışmak istiorum. Gerçi daha önce sormuştum, yanıtlayan arkadaşların msj lerini de okudum. bİ DA EMİN OLMAK İÇİN! Ben nisan ayında preseed almıştım. Ondan 3 tüp preseed kalmıştı. Duruo. Açılan preseedin bi süresi var mıdır? Bozulma vs. olmaz di mi?
Gebe kalmıştım. İlk haftalarda düşük oldu. Bekleme süresi girdi 3 ay. Kısmetse kasımda regl olunca başlıcaz tekrar. O 3 tüpü tahmini ovu. zamanlarda kullanım diorum. Olur di il mi? Preseed de belirgin bi anormallik varsa nası anlaşılr ki? En fazla etki etmez bişi oldusa preseede. Ve spermlere zararı olmaz di mi? Biliorum biraz saçma ve uzun sordum ama aydınlatırsanız tekrardan sevinirim kızlar. Saolunnn..

yase preseed bir defa kullanincami hamile kalmistin?
kullanan arkadaslar daha iyi bilir de (bende regl gecsin bekliyorum kullanacagim)
2012 ye kadar filan suresi vardir uzerinde birsey yazmiyormu?

selam kızlar günaydın:) bende akşam gittigidiyorsan 79 tl ye sipariş verdim preseed i ebay yabancı diye eşim güvenemedi allah tan gittigidiyorda bir tane varmış yanında 6 tanede ovuladyon testi aldım 9 90 na bakalım kısmet inş. bende başarı öykülerine eklenirim burdan preseed alan varmı kızlar?bu ay ne kadar kür varsa banada eşimede uygulayacağım çok azimliyim yani :hulya:

kızlar bide yeni bişey öğrendim elma yağı ada yağı olarakda biliniyormuş pamuğa 5 6 damla damlatıp sonrada ayçiçek yağına batırıp içine koyurmuşssun dayanabildiğin kadar bekletiyormuşssun taa ciğerlerine kadar açıyormuş eskilerin kullandığı bi taktikmiş ama ben kadınlar kulubünde de okudum yapıp hamile kalan var onuda denicem ben ne kaybederizki en kötü içimiz temizlenir kaydirigubbakcemile3

kızlar son olarak birde ginseng aldım aktardan kilosu 200 tl miş ben 5 milyonluk aldım kabuk tarçın gibi uzun şekilde adam 1 tanesi defalarca kullanabilirsin dedi 5 tane aldım yani ben ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum kaynat dedi adam ama ne kadar süre aç karna tok karna hiç bişey bilmiyorum bununla ilgili topik yada deneyimlerinize acil ihtiyacım var!

Son düzenleme:
X