Preseed kullananlar

mrh arkadasım sen preseedlemı hamıle kaldın ben 2 aydır kullanıyorum faılıyet yok hala

emine canım nasılsın
hamişlik nasıl gidiyo
çok şükür iyi gidiyo şu an canım bir sorun yok cuma günü doktora gidicem tek sorunum sigara çok canım istiyo delirmek üzereyim nasıl dayanıcam bilmiyorumkafamçokkarıştı
mrh arkadasım sen preseedlemı hamıle kaldın ben 2 aydır kullanıyorum faılıyet yok hala

mrb preseed vesile oldu çok şükür sende yılma devam et kullanmaya yumurtlama günü hesabı falan yapma çok kafana göre takıl her ilişki öncesi kullan Rabbim seninde meleğini gönderir inşallaaaaaaaahhhh:Saruboceq:

amın emıneu hayırlısıyla olur ınşallah ALLAH senınde bebğini sağsalım kucagına almanı nasıp etsın inşallah

canım rabbim sana en güzelini veriyo boşver sigara falan bende hamile kalimde bende sgra içmeye verim sana coçuk için sabrını veren allah sgra içinde verir bende yarın dr a gitcem nolur banada dua et yarın yumurtama bakılıcak ve çatlatma iğnem yapılıcak eğer yumurtam istenilen boya geldiyse bide preseed kullanıcam nolur bu gece bana dua et bende senin gibi güzel haberlerimi buraya yazmak istiyorum

doğru söylüyosun canım bende öyle diyodum hamile olduğumu öğrendiğim gün bırakıcam sigarayı diye ama öyle olmuyomuş işte ama sıkıcam dişimi çok istediğim bebeğime bunu yapamam Rabbim yardım etsin tiksindirsin beni inşallah:Saruboceq:dua ederim canım sen merak etme hadi Allah yardımcın olsun dualarım seninle hayırlı haberlele gel inş.

tabikide sık dişini evet bebişine bile bile bu zararı verme bak allahın gücüne gider sen istedin verdim sen bide sigrayla öldürcenmi der ve gerisini sen anla yazmak istemiyorum inş yarın güzel haberle gelirim

kızlar prseedi kullandıktan sonra sanki hemen cıkıyo gibi dışarı sizdede öyle oldumu..

eminecim beni dinlersen doktora cuma gitme. cuma gun sadece keseyi gorursun kalp atisi daha duyulmaz sonra diyecek ki 15 gun sonra gel, o zaman da kalp atisini goreceksin.

evet cok bekledin ama biraz daha disini sikip, Allah'a havale edip biraz daha gec gidebilirsin. 6. haftayi tamamladiginda gidersen hem kese hem kalp atisini duyarsin.

cunku keseyi gorunce insan meraklaniyor ya kalbi atmazsa vs diye.

tabi bu benim nacizane tavsiyem.

kızlar prseedi kullandıktan sonra sanki hemen cıkıyo gibi dışarı sizdede öyle oldumu..

canim ben iceri sikinca ayaklarimi havaya kaldiriryordum.

cok da az kullanmayin, spermlerin o siviya ihtiyaci var. ne kadar cok o kadar iyi:)
dsokulen dokulur iceride kalanlar bize yardim eder.

benim arkladasim da kullanmaya basladi. o'nun icinde dua edin hanimlar. insallah ona da nasip eder Allahim bir yumurcak.

benim arkladasim da kullanmaya basladi. o'nun icinde dua edin hanimlar. insallah ona da nasip eder Allahim bir yumurcak.

inşallah canım allahım inş. arkadaşınada nasip etsin bu ya hamiş kalmayı..:Saruboceq::Saruboceq:
allahım evlat isteyenlerin kucağını bo koymasın inş..:Saruboceq::Saruboceq:

doğru söylüyosun aslında annem ablamda aynı şeyi söylüyo işte benim zor oldu uzun zaman bekledim hemen göreyim bir sorun çıkmasın istiyorum.doktorla konuştum cuma günü gel dedi gitmezsem nasıl olur şimdi.

sen tecrubelilere kulak ver:) ve druna da hayir demeyi ogren. cunku 9 ay o dr ile karsi karsiya olacaksin. bazi hareketleri tavirlari hosuna gitmeyebilir. o zaman da ses cikarmalisin. bence arayip dra cuma gunu gelemeyecegini haftaya su tarihte gelebilecegini soyle.

ama dedigim gibi son karar senin canim. sen anensisin. cocugunu gormek heyecanini duymak istemeni cok iyi anliyorum ama ilerki haftalarda dr lar bunu cok iyi somuruyorlar.

bizim bir arkadasimizin durumu cok iyiydi. dr onemli olsun olmasin 10 gunde bir kontrole cagirirdi. istisnasiz. o da 3 boyutlu ultrasonda cocugunu goruyor ya hic hayir demiyor hep gidiyordu. dr da ya kardesim senin sorunun yok bu aylarda ayda 1 gelmelisin demiyordu. 9 ay boyunca en az 50 kere gitmistir dr a.

emin ol 12 li haftalardan sonra hep gormek isteyeceksin. cunku bebege benziyor o haftalarda artik. biraz kendini tut.

ama canim benim sen bilirsin gene de. biz oyle dedik diye ayip olur diye dusunme. cok opuyorum. ilk ultrason ( sadece kese:) ) fotosunu da bekliyoruz.

Son düzenleme:

ayyy kıııızzzzz ben gidiym yinede çok merak ediyorum çoookkk:sm_cool:benim doktorum tedavi olduğum sıralarda da beni pek çağırmazdı çalıştığımı biliyordu ve ona izin almakta zorluk çektiğimi söyledim oda 2 kere çağırması gerekirken 1 kere çağırırdı sağolsun fotosunu alınca gösteririm size teyzeleri merak etmeyin bir göreydim yavrumu hayırlısıyla inşallah:dance:

dün denedik kızlar preseedi içime doğru düzgün girmedi bile dıştan faydası olmaz dimi sizlerdede öyle oldumu nolur bi bilgi verin

dün denedik kızlar preseedi içime doğru düzgün girmedi bile dıştan faydası olmaz dimi sizlerdede öyle oldumu nolur bi bilgi verin

canım içeriye iyice it ittikten sonra sık..hemen içeri sokunca sıkma jeli..lmaz:
ben hiç öyle sorun yaşamadım sedece ilişkiden sonra sanki cıkıyomuş gibi geliyo ama öyle değil..:umursamaz:
inşallah allahım preseedi bizede vesile kılar..:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…