Preseed kullananlar

bende preseed ve ovulasyon kullandım ama bir ay hamile kalmadım emineu sendemi preseedle hamile kaldın ben yeniyim

bende bu ay ilk defa preseed kullandım vesile oldu çok şükür yavrumun gelmesini sende umudunu kırma yılamadan yoluna devam et kullanmayı bırakma öyle kafana takma ben yumurtlama günü takibi falan yapmadım çok her ilişki öncesi kullandım sormak istediğin bişey olursa cevap veririm çalışıyorum arada çıkıp giriyorum o yüzden geç olsada cevap yazarım yani.

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrr BHCG değerim 410,43 Allahım çok şükür yarabbim:sm_cool:

canımm tebrik ederimmmmmm:lepi: allahım sağlıklı kucağına almayıda nasip etsinn..:Saruboceq:
cok sevindimm darısı inş. bizlere olsun..:Saruboceq::Saruboceq:

kibele canım sen daha önce kimyasal gebelik gecirdim demiştn..daha sonra bebişin tutunması için bişiy verdimi dr,un...

canim ben dis gebelik gecirdim. kimyasal gebelik degil.
bence kimyasal geciren bir insan esinin sperm kalitesini artirmak icin ve kendisinin yumurta kalitesini artirmak icin calismali. bunun icin de kurler var.

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrr BHCG değerim 410,43 Allahım çok şükür yarabbim:sm_cool:

canim super. cok sevindim. benim de degerim 402 cikmisti1 gun gecikince. degerin cok normal. 6+1 gibi dr a gidersen kalp atisini da duyarsin.yani 11-12 gun sik disini dr a gitmek icin.

hemen folik asit ve balik yagina baslamani tavsiye ederim. Eda bunlarin sayesinde ve son uc ay gunde 1 lt ictigim sut sayesinde dogar dogmaz daha basini tutuyordu. civi gibi ayakta durabiliyordu.

arkadaşlar ben GG da satıyorum ama dilerseniz direk iletişime geçerseniz dahada uyguna veririm testlerle birlikte

canımmmm çok teşekkür ederim sağol tatlım sanki bir rüyadayım şuan o kadar mutluyumki hihoyyyt Rabbim bütün isteyenlerede versin inşallaaaahhhh hayırlısıyla:Saruboceq:ben balık hapı kullanıyodum zaten folik asitede başladım doktorumu aradım sordum dün cuma günü gele dedi kese gözükür dedi ay deli olucam Allahım hamd olsun Yarabbim sana sen koru Allahım meleğimi sana emanet:Saruboceq:

kızlar nihayet kan testi yaptırdım.1134 çıktı.alkisalkisalkisalkisalkisalkisdaha günüm geçmemişti.28.günümde çıktı bu değer..sizce de çok yüksek değil mi?bilmiyorumkismile

kızlar nihayet kan testi yaptırdım.1134 çıktı.alkisalkisalkisalkisalkisalkisdaha günüm geçmemişti.28.günümde çıktı bu değer..sizce de çok yüksek değil mi?bilmiyorumkismile

tebrik ederim canımŞeniz:dance:değerin benikine göre yüksek ama herkes aynı gün hamile kalmıyo senin erken döllenme olmuştur belki benimde geç o yüzden böyle çıkmıştır üzme kendini sakın değer çok yüksek falan diye doktora göstermedin mi.

akşam yaptırdım.doktora göstermedim.arayıp sormayı düşünüyorum.bence de öyle olmuştur.bu testi kaç defa yaptırdım.rakam görmeye hasrettim.:Saruboceq: çok şükür.
emineu biliyomusun ben hala şoktayım.hamile olduğuma inanamıyorum.hiç bir belirti de yok.bi kaç ay geçsin öyle idrak edicem galiba:bbo:

ben doktoru aradım sordum sende öyle yap.bende hasrettim canımmm negatif yazısını görmekten nefret ediyordum artık çok şükür değer gördüm sonunda kız bende şoktayım halaa inanamıyorum bende biraz belirti var en belirgini gögüs uçlarımın ağrıması ve baş dönmesi ha bide adet sancısı sende de oluyomu ben çok korkuyorum sancı olunca.

göğüslerdeki durum bende de var.ama o regl olacağımda da oluyodu.onun haricinde bişey yok.ama son 10 gündür yüzümü ateş basıyordu.hiç üşümüyodum.normalde çok üşürüm.
emineu benim bi de aklıma çoğul gebelik olabilir mi diye geldi?

bi de resimdeki gibi üçüz filan olurmuş.ne gülerim delikafaduldendelikafaduldensempatiksalakcinni
hayırlısı Allahtan.Rabbim cümlemize sağlıklı, hayırlı, imanlı ,akıllı, güzel ahlaklı,zahmetsiz evlatlar nasip etsin.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

olabilir valla çoğul gebelik benim aklıma hiç gelmemişti ay hadi inşallah:CüvCüv::ecrin_bebek::ecrin_bebek:hihoyyyt aynen bende üşümüyorum yüzüm yanıyo arada böyle.kız gebelik çizelgesi var ben ondan yapmak istiyorum nasıl oluyo acaba yapardık beraberCADIARZU

olurmu olur hiç belli olmaz:dance::dance:amiiiiiiiinnnnnnnnnnn inşallaaaaaaaaaaahhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

doktoru aradım sekreteri çıktı.hadi gözünüz aydın dedi.gelin hemen bakalım diyor.ben bu kadar erken gitmeyi istemiyordum.ama neyse cumartesi olsun belki giderim.
ben çizelge yapıyorum ama yapıştıramıyorum.galiba yanlış şeyi yapıştıyorum.olmadı yani.öğrenirsen banada tarif edermisin?benim tam dört haftalık oluyor.

ben yapıştırdım çizelgeyi heyooooo Allahım çok şükür sana yarabbim :dance:

oluşturduğun tickers linkini kopyalıyorsun kullanıcı panelinden profil düzenle en altta çizelge kısmı var oraya yapıştırıp değişiklikleri kaydediyorsun murebdu hadi sende yap hemen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…