Preseed kullananlar

canım ben doktora sormadanda kan pıhtılaşması olmadığını bilmediğim zamanlardada alıyodum aspirin
topikte yazdığımı okudunmu aspirinle ilgili
hergün olmasa bile arada almanın bi zararı olmaz
dualarım seninle canım

sağol canımmm inşallah tuttururum...
ben bebiş için aldım bakalım ne olacak...allahım inş. yüzümü güldürür...
peki sen kulladığında kaldınmı.

saol cnm. okumuştum. sık giremiorum. girsem de yazamıorum. bu aralari i deilim ya ggrip olmuştum 3 hafta oldu. tekrar bi kırgınlık geldi. bi de göüzüm mikrop kaptı. iileşemicem ben..

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar bana çok destek oldunuz en umutsuz anımda 8 gün kala çıkmaz diyerek beni teselli ettiniz Rabbimin büyüklüğünü mucizesini bir kere daha görmüş olduk ben halaaa inanamıyorum bu gerçekten bir mucize Allahım çok şükür sana yarabbim darsıda sizlerin başına canlarım.ben bu ay belime yakıda yapıştırdım adetim bitti yapıştırdım 3 gün sonra çıkardım o 3 gün boyunca ilişkide olmadı duşta almadım sonra çıkardım çalışmalara başladık ya Allah deyip preseedi başlarda rast gele kullandım ama her ilişkide kullandım yani toplam 1 ay içinde 4 kez falan kullandım ama en önemlisi hani o yumurtlama günü sancı oluyoya adet ağrısı gibi işte o yumurta çatlama günü o gün kullandım özellikle hangisinde oldu bilimiyorum önce Allahın izniyle sonrada preseedin ve dualarım vesilesiyle hamile kaldım Elhamdülillah bugün kan verdim tekrar değerim katlanırsa büyük mutluluk bugün daha çok artacak dualarınızı bekliyorum kızlar.bu arada soracağınız birşey olursa özleden veya burdan istediğinizi sorabilirsiniz her zaman cevaplarım öpüyorum hepiniziopuyorumnanaktan

canım tebrik ederim.:lepi::lepi: senin adına çok sevindim.Allah yardımcımız olsun inşaallah.
Bütün dileyenlere Allah hayırlısıyla nasip etsin.
Bütün tebrikler için hepinize teşekkür ederim.Daha kan testi yaptıramadım.inşaallah fırsat bulabilirsem yaptırıcam.öpüyorum yanaklarınızdan.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

sağol tatlım Allah razı olsun darısı bütün isteyenlerin başına inşallaaaaaaaaaahhhhh......ben kan testi yaptırdım tam adet günümde 5 çıktı bugün tekrar kan verdim değerin yükselmiş olması için dua ediyorum:Saruboceq:

canım allahım izni ile inş değerin katlanırr..:Saruboceq:
rabbim yüzünü her daim güldürsün inş..hayırlısıyla sağ salim kucağına aldığın günleride göstersin..:Saruboceq::Saruboceq:

canım allahım izni ile inş değerin katlanırr..:Saruboceq:
rabbim yüzünü her daim güldürsün inş..hayırlısıyla sağ salim kucağına aldığın günleride göstersin..:Saruboceq::Saruboceq:

Allah razı olsun canım Rabbim senin meleğinide tez vakitte yollasın inşallaaahhhhhh:Saruboceq:

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrr BHCG değerim 410,43 Allahım çok şükür yarabbim:sm_cool:

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrr BHCG değerim 410,43 Allahım çok şükür yarabbim:sm_cool:

ayy ya kendim hamile kalmış gibi sevindim duygulandım hadi gözün aydın darısı bizim başımıza nolur dualarında beni unutma rabbim nasip etsin bu çarşamba yumrtama bakılıcak ve yumurta çatlatma iğnesi yapılıcak bide preesed kullanıcam bakalım inşallah bende hamile kalabilirim ama artık umudum kalmıyo gibi

Rabbim bu temiz kalbinin hürmetine sanada hayırlı bir evlat versin inşallah:Saruboceq:sağol canım dua etmez olurmuyum hiç ilk duyduğum andan itibaren herkese dua ediyorum tanıdığım tanımadığım.umudunu asla yitirme Allah büyük dua et duanda ısrarcı ol vazgeçme tevekkül et sen elinden geleni yap yine:1hug:

bende preseed ve ovulasyon kullandım ama bir ay hamile kalmadım emineu sendemi preseedle hamile kaldın ben yeniyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…