Preseed kullananlar

ya kızlar ben 23 eylülde sipariş vermiştim ebay'den 3 hafta oldu hala elime geçmedi
bu kadar uzun sürmesi normal mi sizce? şimdi ne yapmalıyım??? bilmiyorumkismile

kızlar bana da cevap lütfenn. satıcıya mail attım ona da cevap gelmedi acaba haftasonu olduğundan mı?? siparişimi iptal etsem param sorunsuz iade edilir mi?? bilmiyorumkismile

kibele ve tayf.
Allah sizden razı olsun.tayfcım Allah senin de yüzünü güldürsün canım.a.s.a.s.a.s.

cok tebrik ederim canimmmmm. cok cok sevindim. Allah tamamina erdirsin insallah. kismet olacak ya, 4 gunde gelmis iste!

canim ya bak dedim ya sana o zaman belli olmaz diye. cok tebrik ederim.

umarim katlar degerin daha cok seviniriz:) umarim guzel haberler alirsin:)
Allah tamamina erdirsin.

Hurremcim gelmesi lazimdi simdiye. ama bir arkadasa 3 haftada ulasmisti.
gonderici normal posta ile gonderiyor. ptt postasi. postaneye bir sor istersen.

canim sorunsuz iade edilir. fertilityplan'dan aldiysan adam tekrar da gonderir istersen iade de eder.

iyi geceler kızlarr..
yarın adetimin 10. günü acab diyorum 10. günden başlasammı preseedi kullanmaya ne dersiniz..

Hurremcim gelmesi lazimdi simdiye. ama bir arkadasa 3 haftada ulasmisti.
gonderici normal posta ile gonderiyor. ptt postasi. postaneye bir sor istersen.

canim sorunsuz iade edilir. fertilityplan'dan aldiysan adam tekrar da gonderir istersen iade de eder.

sağol canım evet fertilityplan'den verdim siparişi. dün geç saatte mail attım, ebay'den de mesaj attım ama cevap gelmedi. pazartesi postaneye sorayım salı günü hala cevap ve posta gelmemişse iptal edeyim yeniden vereyim siparişi. tracking numarası da verilmiyor nasıl takip edicez bu postaları bilmem ki bilmiyorumkismile
o kadar da ümitlenmiştim bu ay kullanıcam diye akannehir

canim normal posta ile gonderdigi icin bu kadar ucuz zaten. eger tracking istiyorsan belirt o da sana trackingli gondersin. canim kismat isi. bakarsin bu ay preseedsiz olmus:) kendiliginden.

merhaba kızlar birkaçgündür uğramıyordum topiğe girmem bana yine umut oldu valla bana çok iyi geldiniz.çok güzel haberler var hamile arkadaşları tebrik ediyorum.geçen ay ilk kez kullanmıştım ve en fazla 3 kere kullanmıştım bu ay yumurtlama haftasının tüm günlerinde kullancam öyle karar aldım.beklenmeyen tarihim 9 kasım kıslar

allah sağlıklı sihatli kucağına almayı nasip etsin canım benim sevincine ortağız çok güzel yaolumunekankayizsmile

Kızlar selam. Ben adet olmayı bekliorume35. günü olmadım. Ama olcak gibi oluo kaç gündür.
Bir önceki adetim de normalden daha erken geldi. O da düşükten sonraki ilk reglimdi. Şimdi 2. yi bekliom. Doktor düşükten sonra 3. reglinle başla dedi bebek için. Bu dengesizlik normal midir? Ya da tam tersi vücut mu dengeliodur. Düşükten önce reglim hep düzenlidi çünkü. Sanırsam bundan sonra olcaklar düzene gircek..

murebbbuuuuu tekrar tebrik ederim.,

Kızlar ben de preseedle 2. denememde gebe olmuştum.

Ama devem etmedi.

Ara verdik.

Büyük ihtimal kasımda falan başlıcaz çalışmalara.

Elimde 3 kullanımlık preseed var. Kullanıcam.

Dua edin kızlar....

Bir de sorum olucak. Ben günde 1 tane bebek aspirini ya da corasrin kullanıorum. Ama kendim. Doktora danışöadım. Gebeken de aspirin içmek sakıncalı olur mu? Doktora demeden kullanan var mı?
Arada bebek aspirini arada coraspin atıorum. Farkeder miii???

ya kızlar ben 23 eylülde sipariş vermiştim ebay'den 3 hafta oldu hala elime geçmedi
bu kadar uzun sürmesi normal mi sizce? şimdi ne yapmalıyım??? bilmiyorumkismile

hurremcım ben sıparıs verelı 40 gun oldu hala gelmedı.fertilityplanle gorustum urunun tekrar gonderılmesı yada paranın ıade edılmesı ıcın urunun onlara gerı gonderılmesı gerekırmıs.onu beklıyoruz hala.eger bu hafta sonuna kadar urun satıcıya gerı gonderılmezse o zaman urunun postada kayboldugunu varsayacaklarmıs ve tekrar gondereceklermıs sozde.msj attım ben dun yıne.cvp beklıyorum.artık gelsın ben urunu ıstıyorum.hele hamıle haberlerını duyunca dahada heyecanlanmaya basladım ama urun bır turlu gelmedı cok uzuluyorum bu duruma.

ınsallah en kısa zamanda gelırde belkı bızde hamıle kalırız:çok üzgünüm:

evet canım aynen ben de iyice heveslendim ama gelmedi gitti meret kaydirigubbakcemile3
mailime cevap vermişler yerel posta şirketinizi kontrol edin diyor, ayın 22sine kadar bekleyin gelmezse tekrar göndeririz ya da iptal ederiz diyor..
amaaaan millete 10 günde gelmiş ne güzel, biz ne bahtsızmışız bilmiyorumkismile

canim gec bile kalmissin. bundan sonra her gun preseed ile dene.

hadi yaaa bugün adetimin 10 günü...ovulasyon testide yaptım bugün negatif yani diğer cizgi tam koyu değil..bundan sonra ozaman bol bol preseedle çalışayım...
allahım inş. banada nasip eder..

hadi yaaa bugün adetimin 10 günü...ovulasyon testide yaptım bugün negatif yani diğer cizgi tam koyu değil..bundan sonra ozaman bol bol preseedle çalışayım...
allahım inş. banada nasip eder..

hadi bakaılm hayırlısı olsun canım inşallah tutturursun
ben kullandığımda okadar önemsememiştim bile
yani zaten hep nemlendirici olarak kullandım
12 14 16. günlerde onların dediği gibi yaptım
inşallah kalırsın canım bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…