Preseed kullananlar

kod adını aldım kibele.canım seni preseed sayfasında yorumunu okumuştum.hamile kalmıştın dimi

evet canim ilk kullanimda kalmistim. dis gebelik oldu. tupum alindi.sonra tekrar basladim. 3 de hamis kaldim sukurler olsun.

preseedi tr'ye tanitan benim. abd liler yapmis ama bulus bana ait:)

kesinlikle canım.allah razı olsun sendennnnnnn...oraya mail adresi istiyor.yazıyorum ama olmuyo.ne bileyim oldu heralde.ben üyeliği bile beceremedim,ürünü nasıl almayı becerceksem.kibele bende türkiyeden aldım ama çok pahalı.bu ay ilk kullanışım.ama benim kutu çiçekli değil.

kredi kari ile de alabilirsiniz. daha hizli olur. ama adami tel ile aramak lazim. ekstra 25 p daha istiyor. 25 cent yani. 50 kurus.

ama ing bilmek lazim.

ovulasyon testi de aliyorsan 20 normal ovulation test 5 pregnancy iste.

fertilityplan saticisi 9 tane ve 25 ovulasyonu 29.99 usd ye satiyor sanirim.

hemde ne kazık.kampanyadan 2 taneye 210 lira verdim.içim gitti.bütün paramı ona vermiştim.

bir mail geldi welcome to ebay diye.galiba oldu.ama numaramın başına 0 koymadan yaptım üyeliği.ya ben üyeliği zor becerdim,ürün satın almayı beceremem yaaa

ebaya üye oldum ama ürün almayı ingilizce kıtlığı ile beceremem.sözlükle falan zor üye oldum.tıkandım

beceremiyorum.üstelik 1 tane istemicemki.nereye ne yazılcak bilmiyorum.türkiyede kazıklanmaya devam etcem galibaaaaa

kibele sana bi teşekkür etmek gerek..pre seed ile ilgili çabalarını takdir ettim..ayrıca hernekadar düşüklede sonuçlansa preseed ile iki kez üstüste hamile kalmayı başarabildim tamda aşılama ve tüp bebek sürecine girmişken..sağol arkadaşım uğraşların için..opuyorumnanaktan

çeviriyi ilk başta yaptım ama bi yerden sonra tıkanıyorum.kızlar yumurtlama günlerinde 1 gün araylamı hamile kaldınız,yoksa ara vermedenmi ilişkiye girdiniz??dr bana 13-15 17 dedi.bende hergün yapim diyorum.yumurtlarım bu hafta çatlarmış.

gamzelim en baştan ebay sayfasına girdim.kullanıcı adı şifreyi yazdım sayfa çıktı.ama yine ingilizce.

funda neyı anlamadın canım.ururne tıklayınca buy now dıye bısı yazıcak ona tıkladınmı kredı kartı bılgılerını falan gırceksın kendı bılgılerın adres bılgılerın falan.sonra tamamlayınca confirm e tıklayınca olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…