Preseed kullananlar

funda kayıt oldun degılmı.ustte solda senın nıckın yazıyor degılmı.orda bı uzun bosluk varya arama ıcın.oraya preseed yaz cıkanlara bak.cıceklı olup olmamasına bakmadım ben.9 kullanımlık ve + 25 pregnancy/ovulation tests vardı onu aldım.kargo ucretsızdı .free shıppıng yazıyorsa kargo ucretsız demek

ÜRÜNE TIKLADIM AMA BUY NOW YAZMIYOKİ.FİYATI YAZIYO.ALTINDA BOŞ BİR KUTU,YANINDA YİNE DOLAR İŞARETİCurrent bid: US $12.50
Your max bid:
US $
Place bidPlace bid
(Enter more than US $13.00)

Add to Watch list
Start of panel

* Add to Watch list
* Add to Gift Ideas
* Add to Research
* Add to Wish List

Add to a new list
End of panel

üstte adım yazıyo canım.

gamzelim en baştan ebay sayfasına girdim.kullanıcı adı şifreyi yazdım sayfa çıktı.ama yine ingilizce.

hayatım teklif olayı en yüksek teklifi veren ürünü alıyo ama sen direkt satın alıcan için ürünün üzerine tıkla..
diğer başka sayfaya gecince otomatik cevirmesi lazım...cevirmesse sen kendin cevire bas..

bende aynısını şipariş ettim canım..
peki senin kargo geldimi acaba hangi katgoyla geliyo..

funda bak sen bıd yazanı alma.o arttırma ıle alınıyor.buy now yazanlara tıkla.bak sımdı

9 lubrıc preseed 20 pregnancy tests buy now 29,99 dolar gıbı bısı yazıcak mesela tabı ben bunu oylesıne yazdım.kımısınde buy now kımısınde bıd yazıyor sen bıd lere bakma

Quantity 1 more than 10 yazıyor yaa ,1 yerıne 3 yaz sonra buy now tıkla

gamzelim kaç tane isticeğimiz kısmı buldum.denemek için buy now yazana tıkladım.bi sayfa çıktı.orda adım soyadım adresim çıktı.sağ alt köşede boş kutucuk var,altıda apply yazıyo.

yaptım canım,o zaman fiyat 89 dolar oldu.tamam oraya kadar geldim,şimdi ne yapcam??

fiyatın altında ferr yazıyo.telefonla arıyolarmı canım??diyelimki siparişi verdim,kimle muhattap olcaz.ingilizcemizde yok.

bak benım aldıgım 2. sıradakı 9 kullanımlık 25 hamılelık yada ovulasyon testı olan 29,99 dolar kargoda ucretsız.bır hafta oldu benımkı daha gelmedı.hangı kargo sırketı olduguda bellı degıl.msj attım cvp gelmedı.hangı cargo sırketı oldugunu da sordum.henuz ulasmadı dedım.ne sabırsız demıstr kesın :umursamaz:

hazelcim gamzelim dedim kusurabakma.bende çok sabırsızımdır.valla güvenemiyorumki.

ya ben hıc aramadım.gerekmezkı ınternetten sıparıs verdın adresını adını herseyını yazdın.ben aramadım hıc.aranması gerekıyormu.bılmıyordum.hem urun alıp hem yurtdısınımı arycaz ooo ozaman cok yazar telefon bu sefer:))))) bence gerekmez.zaten telefona msj gelıyor hesabınızdan ebaya 29.99 dolar yanı 46.47 tl kesılcek eger bılgınız dısındaysa su numarayı arayın dıye msj geldı zaten.demek kesılıyor para

canım buy a suan tıklayamıyorum.ama sanırım confırm vardı altlara dogru oraya tıkla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…