Preseed kullananlar

canım okudum ama ayrıntılı bişey yazmıyo.off niye türkiyede bu kadart pahalı ya...kızlarrr sorularımı okuyan lütfen lütfen benimle paylaşsınlarrrrr..

canım ilk bende baya bir zorlandım sağolsun arkadaşlar yardımcı oldu..
google ebay yazdığın zaman ingilizce acılıyo zaten benim googlede ingilice ceviri var belki sendede vardır sağ üst köşede cevir yazıyo oraya tıklayınca sayfadaki herşeyi ceviriyo cevirdikten sonra kayıt falan baya basit...
biz alma konusunda baya zorlandık meğerse sanal kartın olması gerekiyomuş paypal hesabın olması için...biz kredi kartıyla alıcaktık ama bir sitede okudum sakın kredi kartınızı kullanmayın diyor...
sanal kart normal kullandığın kredi kartında var sadece internet bankacılığı alıp sanal kart numaranı almak..
sanal kart numaranı aldıktan sonra paypal türkiye yazıyosun googla sonra orayada bir üyelik işlemi onları tamamlıyosun ve orda sanal kart numaranı giriyosun daha sonra sanal kartına para yükleyip bekliyosun paypal hesaba 5 ile 7 günler arasında yükleniyomuş para o yüzden hergün paypal hesabını acıp kontrol edeceksin ve sonra alışverişini rahatlıkla yapıyosun..
umarıım yeterince acıklama yapabilmişimdir....

kızlar çok ama çok teşekkür edrim.yazdıklarınızı bir kağıda yazayım.pek anlamadım ama birkaç kere okursam kafama girer heralde.ilk biraz karışık geldide.peki kaç günde geliyor??kargo ücretlimi??elimize ulaşmazsa paramızda boşa gider.

canı ben ilk kez sipariş verdim..
ama arkadaşların dediği kadarıyla 1 haftayı buluyomuş...kargo ücretsiz....
valla şuana kadar alan herkezin eline ulaşmış er yada gec...
ben daha dün actım paypal hesabı 7 günü buluyomuş paranın yüklemesi yüklendikten sonra 7 8 gündede preseed gelse toplamda 15 16 güne anca gelir diye düşünüyorum...

İKİNİZEDE SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM KIZLAR.BİR KAÇ OKUDUM VE ANLADIMhihoyyytBENDE FERTİLSHOPTAN ALDIM,AMA DEDİĞİM GİBİ PAHALI.PARA DAYANMAZ.2 KUTUYA 210 LİRA VERDİM DÜŞÜNÜN.O DA GÜYA KAMPANYA.BÜTÜN PARAM ONA GİTMİŞTİ.

anladım canım,desene şimdiden sipariş vermek lazımki,öbür ayki yumurtlamaya anca gelir.bende de kuruluk sıkıntısı var canım.kupkuru işte.belkide o yüzden hamile kalamıyorumdur.yumurtalarımda çok kaliteli değilmiş.onun içinde bu ay klomen kullandım.şu an çalışmalara başladık işte.inşallah tutar.eşim ilişkiden 15 dk.önce o enjektörle boşaltıyor.umarım işe yarar.

funda her ilişkide içine sıkma canım ovulasyonda içine sık onun haricinde kuruluk için vajina dışına sür bence neolur neolmaz diye

ne demek canım yardımcı olabildiysek ne mutlu biraz karışık ama sonunda oluyo birşekilde..
evet normalde cok pahalı orda dolar üzerine zaten satışlar ama alırken sorun olmuyo paypal ceviriyo..ebayda 19.90 dolar düşün yani ne kadar ucuz senin verdiğin parayla 5 kutu alırsın rahatlıkla...

evet canım şimdiden sipariş vermen lazım...
ben bu ay gelir diye düşündüm ama yetişmicek yumurtlama dönemine önemüzdeki ay denicez artık...
bendede cok kuruluk var tükrük kullanıyoduk öğrendimki tükrük spermleri öldürüyomuş ve yumurtaya gitmesini engeliyomuş...
bende birde preseedle deneyelim dedik..
hakkımızda hayırlısı sen ilkmi kullanıyosun nasıl rahat oluyomu ilişki onu kullanırken...

funda her ilişkide içine sıkma canım ovulasyonda içine sık onun haricinde kuruluk için vajina dışına sür bence neolur neolmaz diye

hıı her defasında içeri sıkılmıcakmı canım..
ben ovulasyon testide sipariş ettim onunla kullanıcam...
sence şu cubuklarmı iyi yoksa dijital olanlarmı..

hıı her defasında içeri sıkılmıcakmı canım..
ben ovulasyon testide sipariş ettim onunla kullanıcam...
sence şu cubuklarmı iyi yoksa dijital olanlarmı..
canım ben kendi fikrimi söyledim siz kuruluk içinde kullanacaksınız bunu,ovulasyonda sıkın ama normal günlerde kuruluk için herdefasında sıkmak belki bi zarar falan verir neolur neolmaz diye dedim

gamzelikız ben o testlere pek kullanmadım canım genelde kendim anlıyorum ovulasyon gününü

kızlar kayıt olmaya çalışıyorum ama takıldım kaldım bi yerde.benim kuruluk için iyi geldi.eşim içime boşalttıktan sonra azıcık elimlede giriş kısmına sürüyorum kızlar.yoksa penis girmiyor.

ben ilk kez kullandım canım.ilişkide rahatlık sağladı ama parmağımla giriş kısmınada sürüyorum.

love 27 canım hamile kalsamda ben kullanmaya devam etcem.ama sadece giriş kısmına sürücem o zaman.yani diğer günler sadece giriş kısma.yumurtlama günleri ise enjektörle içime.ben kendim yapamıyorum zatn,eşim yapıyo.çünkü çok akışkan.

2.kısımda criate yourbay user ıd yazıyo.oraya ne yazzcam??telefon numarasının başınada sıfır koymadım.ayy beceremicem heralde.

o kısmıda hallettim.mailime gelen linki tıkladım.sonra bi sayfa çıktı.ordada mail adresi ve şifreyi yazıyorum ama niye hata çıkıyoki.

kod adını aldım kibele.canım seni preseed sayfasında yorumunu okumuştum.hamile kalmıştın dimi

mail sayfamda hı funda yazıyo.activate now yazısına tıklayınca ürün ve fiyatı çıkıyo.acaba oldumuki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…