Preseed kullananlar

ayşeyi merak ediyorum ama nedense hep aramaya çekiniyorum..belki kimseyle görüşmek istemiyodur bozmayayım kızın dengesini diyorum...biliyosun çok hassas ve kırılgan..gereksiz bi sıkıntı yaşatmak istemiyorum açıkçası..ama özledim sıpayı..

canım normal klasik testleri yaptırdım,hsg de çekildi,gittigim doktorlara diyorum histeroskobi diye yok onu olumsuz tüp bebekten sonra yapılır diyolar,ya illa olumsuzu aldıktan sonra mı araştırılcak anlamıyorum,malesef benim düzenli bi doktorum olmadı canım

anjeeeeeeeeeeelllll...canımsın ya..kız seni es geçmek ne mümkün..ama bu aralar kimse uğramayınca topice bende kimseciklere yazmadım bişey..

bende aynı canım,belki biraz uzak kalmak istiyodur çocuk meselesinden deyip arayıpta hatırlatmak istemiyorum

valla anjel,ben tam 15 sene istanbul beyoğlunda yaşadım ve inan ki çok güzel zamanlar geçirdim ama yaş mı ilerledi acep,noldu bilmem ama artık sevmiyorum bu şehri..enerjimiz örtüşmüyor artık belki de..paran olsa da olmasa da istanbulda yaşamak için çoook neden var ama benim için sanırım nedenler tükendi...antalya çok sıcak evet ama bu yaz istanbulda antalyayı sıcakta aratmadı valla...artık her yer sıcak..

özgecim sen çalışmıyo musun?
canım malesef daha işim olmadı,çocuktu atanamama steresiydi valla 2 senedir öldüm sıkıntıdan okul dedik 3 yıl istemedik çocuk şimdi ne iş var ne çocuk sorma çok dertliyim bide gurbetteyiz üstüne sosyal hayat sıfır kafayı yiyorum anlıycagın

Kızlar ben bu ay ilk kez pressed kullandım.kuruluk problemim var.türkiyedeki sitesinden sipariş ettim.fakat çok pahalıı.ben buna para yetiştirememki.kampanyadan 2'lisini 210 milyona aldım.1 tanesi zaten 1 aylık.daha ucuza nasıl temin edicem,lütfen yardım edermisiniz??yazışmalarınızı okurken ebay diye bir site gördüm,ama anlamadım.bir de ordaki kutular çiçekli.benim aldığım kutu pembemsi bir kutu.

kızlar bu siteden nasıl alışveriş yapılır onu bile bilmiyorum.ingilizcemde yokki.kaç günde gelir,güvenilirmi,hangi kargo getiriyo??ayrıntılı yazarsanız çok sevinirim.eşim araştır dedi,bende kulüpteki kızlardan öğrenirim dedim.eğer mucize olurda hamile kalırsam bu jeli yine kullanıcam.çünki kuruluk problemim var.türkiyedekine para yetiştirememki..lütfen yardım edin.

canım eby 45 tl satılıyomuş ben ordan almadım,gg dan aldım 79 verdim ozaman şimdi orda var mı bilmiyorum ama en uygun eby

gg de baktım ama her zaman olmuyo orda canım.ebaydan alan kızlar varsa nolur bana ayrıntılı anlatsınlar.çünki çok pahalı.bi de ordakiler çiçekli kutu.onuda anlamadım.

ingilizcemde yok.siperiş etmeyi bile beceremem.ama dediğim gibi burdakinede para yetişmez.valla şaştım kaldım.bütün kızlardan,o siteden alışveriş yapanlardan acil yardım bekliyorum.

gg de baktım ama her zaman olmuyo orda canım.ebaydan alan kızlar varsa nolur bana ayrıntılı anlatsınlar.çünki çok pahalı.bi de ordakiler çiçekli kutu.onuda anlamadım.
kullandın mı peki faydası oldu mu kuruluga?

ingilizcemde yok.siperiş etmeyi bile beceremem.ama dediğim gibi burdakinede para yetişmez.valla şaştım kaldım.bütün kızlardan,o siteden alışveriş yapanlardan acil yardım bekliyorum.
2 sayfa önce bi arkadaşa cevap vermiş anjeli arkadaşımız bi oku istersen

funda sayfa 1399 da yazmış bi oku istersen

ebay dan alışveriş yapan kızlar lütfen bana ayrıntılı anlatırmısınızz.acil...

fundacım ebayda once register a tıkla kayıt ol.ondan sonra maıl adresıne bır maıl gelıyor.orda bır sıfre verıyor sana.ve sıfrenın altında bır lınk cıkıyor o lınke tıklayıp maıl adresını ve sıfreyı yazıp kaydı tamamlıyorsun.

alısverıs olayı ıse ebaya gırıs yaptktan sonra ortada arama ıcın bosluk varya oraya preseed yazarsan cıkacak zaten.cıceklısıne falan bakmadım ben fıyatı hangısı uyduysa onu aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…