Preseed kullananlar

merhaba kızlar.Buradaki yazıları hep okuyordum bende yazayım dedim.Arkadaşımdan duymuştum preseed i bende aldım bu ay kullanıcam bakalım.Yanlız birşey sorucam size.Yazılarınızdan okuduğum kadarıyla hangi tüpden yumurtladığımız önemli anladım da bunu bilmenin bize faydası nedir? ona göremi ilişkiye giricez? teşekkür ederim şimdiden yanıtınız çin.Ben yeniyimde bu konularda ....

bilmenin söyle bir güzelligi var, iliskiden sonra ayakalrini yukari kaldiriyorsun ya, iste ayakalrini indirince o ay yumurtladigin tarafinin üstüne dizlerini karnina cekip yatarsan spermleri yönlendirmis olursun, sansin artar. mesela benim sag tüpüm yok hep soluma yatarim. soluma yatinca hic rahat edermiyorum ama yarim saat felan mecburen yatiyorum iste.

kibele artik bu isin uzmani olmus, prof gibi konusuyor masallah. preseed profesörü:)

canim insallah bebegin döner ama telas yapma. iki hafta kalinca felan ancak dönüyorlar. sen dua et olur insallah.

Canim ya gecen sene aralik ayinda calismalara basladik. bu araya 2 kimyasal (ki ben oyle oldugunu tahmin ediyorum, testte pozitif cikip kanda cikmadi) 1 dis gebelik, tupumu kaybetme, ara kanamalar, regl duzensizlikleri, yumurta catlamasi problemeri ve bir de 9 aylik gebelik sigdirinca ister istemez bilgileniyorsun.

bir de ben arastirmalarimi hic kulaktan duyma yapmadim. soyledigim seylerin cogu, cesitli kaynaklardan arastirilip oyle karsiniza cikmistir.

harbiden ben de kendimi bu konularda prof hissetmeye basladim. tek anlamadigim nokta tup bebek isleri. ona da Allah'im karsilastirmasin.

hayirlisi ile kucagina alirsin insallah. amerikada dayimin oglu var. onun iki hafta felan önce bir kizi oldu, normal dogumla. insallah seninki de normal dogum olacak. bu arada meryem suresinin ilk ayetini cok okumani tavsiye ederim kolay dogum icin. buda benden sana tavsiye olsun yerimseniben

ayet: kaaaaf haa yaa ayn saaaad

Bu arada doguma son 35 gun. na na na naaaaaaaaaaaa...

Göz açıp kapayıncaya kadar geçer 35 gün ve sağlıkla kucağına alırsın yavrucuğunu İnşallah kibelecim.Forumlarda kolay doğum için dualar vardı bi bak istersen yanlış olmasın da Yusuf ve Yunus Sureleri kolay doğum için okunuyomuş sen gene de bi bak mealinden.Dualarımdasın....:Saruboceq:

Slm kıslar bende bu ay ilk defa pre seedi deneyenlerdenim
inşallah faydasını görürüm Allah isteyen herkese bebiş nasip etsin
herkesin gönlündekini bağışlasın inşallah:Saruboceq:

:Saruboceq:
Slm kıslar bende bu ay ilk defa pre seedi deneyenlerdenim
inşallah faydasını görürüm Allah isteyen herkese bebiş nasip etsin
herkesin gönlündekini bağışlasın inşallah:Saruboceq:

inşallah canım inşallahhhhhh :Saruboceq: :Saruboceq:

Selam kızlar ben bunu bulamadım mÜmkÜnse Özelden telefon nuamrasını yazarmsıınızzz

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya
minipisi
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
mercanayse

Son düzenleme:
kızlar yaw 4 günüm kaldı çok heyecanlıyım kasıklarımda hafiften ağrı var belimde var akıntım var ayyyyyy inşallah yaaa inşallahh cümlemiz gülerizzzz şu listedeki yerimizi değiştiririz inşallahhhh hamiş kısmına geçerizzzz

kızlar yaw 4 günüm kaldı çok heyecanlıyım kasıklarımda hafiften ağrı var belimde var akıntım var ayyyyyy inşallah yaaa inşallahh cümlemiz gülerizzzz şu listedeki yerimizi değiştiririz inşallahhhh hamiş kısmına geçerizzzz
inşallah canım dualarımız hepimiz için.:CüvCüv:

hayirlisi ile kucagina alirsin insallah. amerikada dayimin oglu var. onun iki hafta felan önce bir kizi oldu, normal dogumla. insallah seninki de normal dogum olacak. bu arada meryem suresinin ilk ayetini cok okumani tavsiye ederim kolay dogum icin. buda benden sana tavsiye olsun yerimseniben

ayet: kaaaaf haa yaa ayn saaaad

canim tesekkur ederim. okurum mutlaka. sinavim var simdi. 3 gune kadar onu halldip hemen baslayacagim.

ay canim insallah nhayirlisi ile hamis kalirsin. aslinda yapsan sabah idrari ile test cikar:)

insallah hepimizin duasi bu. sirayla listedeki yerimizi degistircez. bence de kibelenin dedigi gibi 4 gün varsa testte cikar:) ben olsam bu belirtilerle simdiye 10 test yapmistim:)

Benim bugün 27.günüm :kedi:
heyecan bastı sırnaşık şey
Allahım nolur duy şu aciz kullarının sesini bizlerede nasip et
:Saruboceq:

nehircim kibelecim ve sadecemeyracım saolun yaptım test ama tek çizik vardı malesef 3 gün kaldı dün akşamda çok fena kasık ve bel ağrım vardı regli olucakmışım gibi evet dedim regli gelicek 24.günü reglimin ama incir kürü yaptıydım ya belki erken olucam normalde 26-27-28 günde bir olarak değişiyor uuf yaaa
şimdi yine yapıcam akşama yine regli olana kadar yapıcam test ama ümidim yok dün akşam ve sabahki kasık ağrılarından iç bacağıma vurdu sanki regliymişim gibi uuuf yaa uuffff

sabırsız inşallah hamişsindirrr canım inşallahhh

canim cicekcik mesaj yazdi diye gorunce hemen bakayim dedim.

incir kuru yaptiysan reglin erken gelebilir. yumurtlaman ne gundu biliyor musun? ovulasyon testi kullandin mi? 14 gun say ustune.

yalniz soyle bir durum var. benim de bekledigim gun kasiklarim agridi aynen adet olacakmisim gibi. ayni sanci ama gelip gitti gelip gitti. her seferinde tuvalete kostum oldum mu diye.

umudum da yoktu cunku kan tstim 1 hafta once negatif cikmisti.

X