Preseed kullananlar

ayşecim sanki birdaha gelmiycekmisin gibi yazmışsın ben aradada olsa seni burda görmek isterim inan bende çok stresliyim ama burası bana umut oluyo farkındaysan bende eskisi gibi girmiyorum hem ders çalışıyorum hem eskisi gibi kimse ugramaz oldu buraya...senin haberini hep almak isterim
ama diyosan bisüre uzak kalmak istiyorum yada strese sokuyosa seni bisüre uzak dur canım,aslında eşimde girmemi çok istemiyo benim daha çok strese girdigimi düşünüyo ama ben bazı güzel haberleri okudukça mutlu oluyorum
ayşecim hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah bebegin bu tedaviyle gelir ve seni hiç bırakmaz canım,ama genede arada gel buraya öyle helalleşme falan istemiyorum ben ne öyle bidaha hiç görüşmüyecekmişiz gbi hem daha birbirimizin güzel haberlerini alcaz birlikte sevincez inşallah..allahım herkezin gönlüne göre versin canım dualarım seninle...

ayşecim seni çok iyi anlıyorum zaman yaklaştıkça stresin artıyo ben senin bebişin gelecegine çok inanıyorum,benim bu tüp bebekte araştırdıklarımda inan hep ufak tefek sorunları olanlar hep pozitifi almışlar allaha şükür senin büyük bi problemin yok ben gerçekten çok inanıyorum senin hamile kalacagına,kendini hiiiç strese sokma sadece dua et kaderimizde varsa olucak bişekilde..

ay canım benimmmm veda deil canım benim, ama annemlerde bilgisayar yok, planımız şöyle, evdeki bilgisayara format attırdık, masaüstü pc o, onu ankaraya götürcez, babama bırakıcaz ordan da laptop almayı düşünüyoruz, ama internet olmayabilir, e ben de acıkcası kıcımı hiç kaldırmadan yatmayı düşündügüm için kalkıp da internet cafeye gidemem:)bu yüzden diyorum, arada telefonla da olsa hebersiz bırakır mıyım ben sizi aşkolsun:)

tamam tamam şimdi oldu şekerim,ben cuma gidecegini anlamamışım dedim bu kız bizi bırakıyo
bende haftaya gidiyorum,benimde annemde bilgisayar yok gerçi belki yanımda götürürüm bende
ayşecim inşallah agustos ayı bizim en mutlu ayımız olur canım

inşallah özgecim,inşallah güzelim benim... bak sen de internetsiz kalabilirmişsin:) ayy herşey cok güzel oalcak allahın izniyle:)

ben kaçayım kızlar, gelirim yine:)

canım prolaktin içim hayıt tohumu deniliyor bi topikte bi bak istersen. ben de adetim düzene girmesi için içmiştim. benimki düzene girdi. o sırada papatya ve adaçayı da içmiştim hangisinden düzene girdi bilemiyorum. Allah gönlüne göre versin.

Tşk ederim canım. Ben hayıt suyu aldım içmek için. Allahım neydi o öyle hayatımda ağzıma daha iğrenç bir şey süremezdim heralde. Midemde 1 dk bile tutamadımakannehir
Bu arada aylarca soğan suyu, her nevi otu da kullanmış biriyim. Ama bu hayıt suyunu beceremicem galiba. Peki tohumunun tadı nasıl canım? Anlattığım kadar beter mi o da ?

inşallah özgecim,inşallah güzelim benim... bak sen de internetsiz kalabilirmişsin:) ayy herşey cok güzel oalcak allahın izniyle:)

ben kaçayım kızlar, gelirim yine:)

Umarım Rabbim sınavınızı bitirmiştir tez zamanda hayırlısıyla meleğine kavuşturur seni. Bilmiyorum seni de pek tanımıyorum ama içimden yazdıklarını okuyunca hamile kalacakmışsın gibi geçti. İnşallah :Saruboceq:

arkadaşlar merhaba ben de preseed kullanmaya başlıcam 1 kaç güne kadar. Topiği okuyunca çok heveslendim. 3 aydır deniyoruz ve 1 yıl öncesinde de bebeğimi kalbi atmadığı için kaybetmiştim. Öncelikle hamileleri tebrik ediyorum, benim gibi tüm isteyenlere de Rabbimden tez zamanda sağlıklı, hayırlı bebekler diliyorum.
Bu arada mesajları okurken preseedi yurt dışından sipariş edip alamayan bi arkadaşa rastladım.ben dün internetten istanbuldaki bi medikal mağazadan sipariş ettim havale ile. kargo takip sistemi var ve güvenli bi yer.isteyenlere yardımcı olabilirim.

tayf canım hayırlı olsun canım bebeğin rabbim kucağına almayıda nasip etsin inşallah

çetrefilli canım sanada başarılar diliyorum canımmmmmmmmmm

ÇOOOOOOOOOOOOOOK SEVİNDİM SENİN ADINA .ALLAH SAĞ SALİM KUCAĞINADA ALMAYI NASİP ETSİN.DUALARINI EKSİK ETME CANIMM ÇOK AMA ÇOK TEBRİKLER:CüvCüv::CüvCüv::dance::dance:hihoyyythihoyyyt

hayıt tohumunu aldım ama ben aktarda çektirmediim için öylece bir tatlı kaşığını sıcak suda 10 dk beklettim sonra süzüp içtim. dayanılmayacak kadar tadı kötü değildi. çektirince kötü olabilir ama. sen yine de 1 bardak içmeye çalış faydasını görürsün canım.olumunekankayizsmile

CETREFİLLİ AYŞEM ...cuma günü seni neyin beklediğini bilmediğin bi yola çıkıyomuşsun ya ben biliyorum yolun sonunda seni neyin beklediğini..sen benim oğluşum olacağını bilmişsin ya bende bunu bildim işte....

ÇOOOOOOOOOOOOOOK SEVİNDİM SENİN ADINA .ALLAH SAĞ SALİM KUCAĞINADA ALMAYI NASİP ETSİN.DUALARINI EKSİK ETME CANIMM ÇOK AMA ÇOK TEBRİKLER:CüvCüv::CüvCüv::dance::dance:hihoyyythihoyyyt

çoook teşekkür ederim bi tanem..böyle içten gelen dilekler ruhumu hafifletiyor valla...derısı başınıza innnnşşşşaaallllaaaaaaaaaaaaaaaaaahh....allahım isteyen her kızın sesini duysun ve zamanı gelince göbüşleri doldursun..bana kıyak geçti galiba baktı e bunun zaten artık yaşı gelmiş uzatmayayım bari dedi herhaldekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sempatiksalakcinni

tayf canım hayırlı olsun canım bebeğin rabbim kucağına almayıda nasip etsin inşallah

çetrefilli canım sanada başarılar diliyorum canımmmmmmmmmm

teşekkür ederim...bundan böyle dualarım hep sizlerle..tez zamanda gelecek inşallah bebişler..opuyorumnanaktan

ben daha dün dedim ama özgecim,bu yaz bitmeden ayşemi ve seni hamiş hamiş sevinirken görür gibiyim diye...ağustosta senin aşılaman allahın yardımıyla tutacak inşallah...sonrada ayşemin bebişinin haberi ile göbek atıcaz burda yav...

cetrefillim senin varlığın dolduruyodu bu sayfayı,öksüz bırakıcan bi süre heeeee...olsun, sana nasıl iyi gelicekse öyle olsun canım kardeşim...dualarım hep seninle hergün, aklıma geldiğin her an allahtan rızasını diliyorum bebişin için..seni tanıyabildiğim kadarıyla çoook seviyorum güzel arkadaşım..gelicek bebişin az kaldı ben hissediyorum..olumunekankayizsmile

kızlar slm bende daha hasta olamadım temmuz 1veya 2 olmama lazımdı ama 10 gun dolsun dıye beklıyorumm pre ssedle aldım testen yaptım tek cızgı cıkdıı belkı hava değişimindendır dıye beklıyorum tataıle gıttım geldım cunkuu hamıle kalan arkadasımız adınada cok sevındımm allah analı babalı buyuytmekyı kucagına almayı nasıp etsın ınsallahh bızede versın tabııııııııııııııı

canım ayşem... Allah yolunu açık etsin ve o yoldan dönerken karnında tomurcuğunda olsun:))) güzel allahım en hayırlısını, en güzelini nasip kısmet etsin sana.. bu duyguyu tüm kadınların yaşamasını canı gönülden isterim. dualrımda hep Allah hiç bir kadını çocuksuz bırakmasın derim..Allaha emanet ol canım benim...

özge hayatım aynı yollardan sende geçeceksin ve çok güzel bir anne olacaksın.. ben buna yürekten inanıyorum. bu kadar çok isteyen kullalrına Allah mutlaka isteğini verecektir.

tayf tekrar tebrik ediyorum seni.. Allah çok sağlıklı bir bebek nasip kısmet etsin sana.. çok beklemişsin..

diğer hanımlar,
hamilelerin duası kabul olurmuş:))) burada ki tüm güzel kadınların kocaman göbekleri olsun inşallah..

teşekkür ederim selma cım...allah sana da sağlıklı sıhhatli nasip etsin inşallah..

aynen hepimizin göbüşleri dolup dolup taşsın inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…