Preseed kullananlar

slm kızlarr bısey sormak ıstıyorum pre seeple beraber olarak hedıye olarak gebelık testı göndermıslerdıı aldım sıteden ama acayıp bır ıncecıkk bısee kullanana varmı 5 gundur gunum gecıyoo 2.5 aydır pre seep kullanıyorum bende o testen yaptım tek cızgı cıkdıı ıcı tamamen yabanacı yazıyoo anlamadım bıse varı kullanan

günaydın şekerler

hamilelerimiz var ne güzel,bugün de tayfın haberini alırız inşallah

slm kızlarr bısey sormak ıstıyorum pre seeple beraber olarak hedıye olarak gebelık testı göndermıslerdıı aldım sıteden ama acayıp bır ıncecıkk bısee kullanana varmı 5 gundur gunum gecıyoo 2.5 aydır pre seep kullanıyorum bende o testen yaptım tek cızgı cıkdıı ıcı tamamen yabanacı yazıyoo anlamadım bıse varı kullanan
canım gelen testlerde ovulasyon testide var gebelik testide var ,
belki sende hamilesin 5 gün geçti diyosun hadi inşallah diyelim
kanda baktır bence

çok sevindim gamzeli...zamanı gelince oluyo işte,sabredicez arkadaşlar..yarın inşallah benim de kan testi pozitif çıkarda bi mutlu haberde ben veriririm...
cok sağol canım
evet canım herşey zamanında allahım ol dediğinde oluyor...
inşallah seninde hayırlı haberlerini alırız..

benim 4 gün var günüme 5 gün kala idrarda çıktı bugünde kanda baktırdım. herkesin değerleri değişik oluyor dr umun söylediği 10 nun üzeri hamilelik. Allahım hayırlısıyla kucağımıza aldığımız günleride gösterir inşallah. benim değerimde düşük önemli olan bundan sonra 2 günde bir 2 ye katlanması. belli bir süre sonra tekrarlamanı istedimi drun.

bide dr um bana ecoprin al dedi bu ilacı kullanan varmı arkadaşlar
bende cumartesi yaptım ikinci cizgi cok silik cıkınca dün gittim yaptırdım allaha şükürki var...
inş. canım bu değerlerimiz katlnırda herşey yoluna girer..
evet canım cuma gidicem tekrardan bakılıcak değerler artmışmı diye..
canım ben daha önce 3. kez bebeklerimi kaybettim..bana dr,um clexsan iğne verdi onu kullanıyorum..

günaydın şekerler

hamilelerimiz var ne güzel,bugün de tayfın haberini alırız inşallah

sağol hayatım..darısı bütün isteyenlere olsun inş..:Saruboceq:

cok sağol canım
evet canım herşey zamanında allahım ol dediğinde oluyor...
inşallah seninde hayırlı haberlerini alırız..

bende cumartesi yaptım ikinci cizgi cok silik cıkınca dün gittim yaptırdım allaha şükürki var...
inş. canım bu değerlerimiz katlnırda herşey yoluna girer..
evet canım cuma gidicem tekrardan bakılıcak değerler artmışmı diye..
canım ben daha önce 3. kez bebeklerimi kaybettim..bana dr,um clexsan iğne verdi onu kullanıyorum..

sağol hayatım..darısı bütün isteyenlere olsun inş..:Saruboceq:

benim ilk gebeliğim neden kan sulandırıcı verdi dr anlamadım. ilacı aldım ama kullanmadım bugün tekrar arıyıp sorucam druma.daha gidip görüşemedim 2 saat uzaklıkta drum.
hepimiz için dua ediyorum. hepimizin önce göbişi sonra kucakları dolsun diye. inşallah bu sefer sonuna kadar bırakmaz seni meleğin

selam kızlar, geçmişi okumadım bir özet gecin, hamişlerimiz var sanırım :nazar: benim misafir vardı yatılı sabah onları yolcu edip işe geç geldim, ayh hadi sezon acıldı hep güzel haberler alalım inşallah

mrb kızlar 5 gündür topiği okuyorum ilk sayfadan itibaren tüm hamişlere sağlıcakla bebişlerini kucaklarına almalarını diliyorum bir yandanda kendi sitelerinden takip ediyorum preseedi bu ay ovulasyon testi aldım 5 tanesi 50tl ama hiçbişey anlamadım cahilliğime geldi eczacı kadında diğerlerini kötüleyince alayım dedim bu ay tahmini adet günüm 19_20 gibi bu ay sanmıyorum hamile kaldığımı inşallah birdahaki aya bende başlamayı düşünüyorum.bakalım inşallah Rabbim vesile kılar bu preseedi..

benim ilk gebeliğim neden kan sulandırıcı verdi dr anlamadım. ilacı aldım ama kullanmadım bugün tekrar arıyıp sorucam druma.daha gidip görüşemedim 2 saat uzaklıkta drum.
hepimiz için dua ediyorum. hepimizin önce göbişi sonra kucakları dolsun diye. inşallah bu sefer sonuna kadar bırakmaz seni meleğin

tüp bebek tedavinde de tedavi aşamasındayken kan sulandırıcı vemişti dr..
sanırım tehlikere karşı bir önlem

günaydın kızlarrr.. hamileler var çook sevindim arkadaşlar sizlerin adına. Allah sağlıcakla bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsinn. Allah bizleri de sevindirsin inş. pressed kullanıp kullanmadığınızı kaçırdım. bilgi verirseniz benim gibi pressed kullanacaklara umut olur.
tayf inş. güzel haberlerle gelirsin canım.

mrb kızlar 5 gündür topiği okuyorum ilk sayfadan itibaren tüm hamişlere sağlıcakla bebişlerini kucaklarına almalarını diliyorum bir yandanda kendi sitelerinden takip ediyorum preseedi bu ay ovulasyon testi aldım 5 tanesi 50tl ama hiçbişey anlamadım cahilliğime geldi eczacı kadında diğerlerini kötüleyince alayım dedim bu ay tahmini adet günüm 19_20 gibi bu ay sanmıyorum hamile kaldığımı inşallah birdahaki aya bende başlamayı düşünüyorum.bakalım inşallah Rabbim vesile kılar bu preseedi..

ovulasyon testlerini pahalı almışsın canım. gg de daha uygun fiyata bulabilirdin. Allah'tan umudunu kesme belki bu ay gelir bebiş.:emir_bebek:

selamlarr herkese ..iyi dilekler için teşekkür ediyorum herkese..kan testi için 4 te gidiyorum..az önce bi idrar testi daha yaptım düne göre daha koyu ama tabii ki normale göre silik çıktı yine .....

kybele sen pre seed kullanmaya başlamıştın di mi canım?

başlamıştım cnm. ama şu an kullanmıyorum. üst üstte 4 kere kullandım. adetimi bekliyorum.
cnm inşallah hamilesin ben var diye düşünüyorum Allah ın izniyle...

başlamıştım cnm. ama şu an kullanmıyorum. üst üstte 4 kere kullandım. adetimi bekliyorum.
cnm inşallah hamilesin ben var diye düşünüyorum Allah ın izniyle...

inşallah kybelecim...akşam 6 gibi test sonuçları geçer elime yazarım hemen..sabah gidemedim çünkü kalktığımda yüzüm gözüm davul gibi şişmişti...benim allerji sezonu açıldı nihayet :))) neyse 4 gibi gidicem test için...mutlaka yazıcam... kybele cim hamile kalmama pre seed vesile oldu,sen de bu jelin peşini hiç bırakma derim...galiba ben bu ay herşeyi harfiyyen doğru yaptım.....

test sonucundan sonra neler yaptığını harfiyyen yazarsın. şimdi sıkmıyım seni. özelden msn mi yazıyorum beni ekle burda olmazsam ordan yazarsın.

arkadaşlar buradan preseedi ilk denememde hamile kaldığımın müjdesini vermiştim 5 yıllık bebek özlemi ile biri kimyasalla sonuçlanmış iki aşılama ve ikiside negatif sonuçlanmış tüp bebek denemelerinin ardından preseedle hamile kalmıştım ama malesef bebeğimi kaybettim şu an hala düşük yapıyorum tüm bunları atlattıktan sonra preseed kullanmaya devam edeceğim inşallah bu seferde bebişim gelir ama doğması gereken güne kadar benimle kalır

X