Preseed kullananlar

hadi hayırlısı canım inşallah 53 gün sonra hep birlikte seviniriz..sen şimdi başkent hastanesinde başladın heralde gelecek ay izine ayrılırsın valla çok heyecanlanıyorum temmuz ayı inşallah ugur getirir bize

selmacım sanada iyi haftalar canım seninde sayılı günler kaldı,valla kızlar temmuzda kimse olmuycak burda

merhaba kızlar 5 yıldır bebek deniyoruz geçen temmuzdan bu güne iki aşılama ve iki tüp bebek tedavisi yaşadık ilk aşılamada kimyasal gebelik hariç hep negatif sonucu aldık iki kere histeroskopi yapıldı yumurta rezervlerimin az olduğu söylendi tedavilerimde 450 puregon dozu 13 gün kullanmama rağmen bir tane yumurta toplandı oda iki gün sonra anca döllenebildi fsh ım yüksek e2 değerim düşüktü eşimde varikosel vardı ve son spermiogramda ki bu tüp bebek tedavisinde yıkanmış değer %0 hareket görünüyordu tüm bunları yaşarken biz oldukça mutsuz ve umutsuzluğa kapılıyorduk. Bir gün kayınvalidem telefon açıp böyle bir ilaç olduğundan bahsetti bense hiç ilgilenmedim eşimle birlikte kayınvalidem bu ilacı amerikadan temin ettiler bu arada sürekli sohpet ettiğimiz kardeşten öte bir bağ kurduğumuz topikte maviumutolsuna bahsettim o benden önce kullandı yanlızca bir kere kullandı ve hamile kaldı mavi gerçekten umut oldu bize bizde bu ay kullanmaya başladık ovulasyon testlerinde çift çizgiyi yakaladık ve çalışmaları gerçekleştirdik. Tatile gittik hiç sigara kullanmadığım halde sigaralar içtim deli gibi içki içip balıklama denize atladım hopladım derken tatilin son iki günü olan cumartesi sabahı karın ağrısı ile uyandım ve peçeteye sildiğimde koyu kırmızıyı gördüm ve adetim geliyor şeklinde değerlendirdik ve rutin bunalımlarımızı yaşadık ertesi gün kahverengi lekelenme devam ediyordu ben tampon kullanarak denize girdim bütün gün bu sabah tatilden döndük ve döner dönmez içimden gelen sesi dinledim ve çift çizgiyi gördüm tabiki inanmadım ve bir daha denedim tekrar çift çizgi çıktı gene ikna olmadım hemen bir laboratuarda kan testi yaptım ve 69,47 değerini gördüm tekrar inanmadım doğru en janjanlı hastanelerden birine giderek ilk rastladığım prof.'a gittim elimdeki sonucu gösterdim tebrik etti ama ben gene inanmadım bir test daha yapıp yanında progesteron testi yaptırdım bu sefer 2 saat içinde değerim 79 a yükselmişti ama hala inanamıyorum progesteron değerim biraz düşük ve jel iğne takviyesi ile bebişimin tutunmasını sağlamaya çalışıyorum. Umarım bu yazdığım size umut verir bende burada yazılanlardan umut alarak bu jeli kullanmıştım evet kızlar mucizeler oluyor mucize diye bir şey var hayatta ve o şuan benim içimde ben hala inanamasamda hamileyim. Preseed sayesinde bir ay içinde hemde

tebrik ederim...dualarımız seninle bence başaracak ve bebişini kucağına alacaksın..valla bravo arkadaşım

günaydın kızlar

burp tebrik ederim seni çok sevindim, gercekten yazdıkların umut oldu, inşallah sağlıkla kucagına alırsın..

günaydın kızlar

burp tebrikler,allak sag salim kucagına almayı nasip etsin

ayşe bi biz kaldık şekerim hamile kalamayan inşallah bizimde olur en yakın zamanda
senin sınavlar açıklandı mı?

canımız saolsun özgecim, bizimkilerin gelmesine de az kaldı allahın izniyle. sınavlarım acıklanmadı daha canım, 3ünden kesin geçtim de 2si kritikti bakalım artık beklemedeyim:)

sen nasılsın? aşılama için ön bir hazırlık basladı mı sende de ?

günaydın:)) cetrefilli canım kusura bakma ya.. ben sanırım sonra ki dönemde yazmam gerekenleri erkenden yazıvermişim:))

bu dönemlerde deniz in doğum yapması veya çok yakın olması gerekiyor:)))

35 ay dan da heber yok sanırım.. inşallah hamileliği iyi geçiyodur..

özge hayatım sizin bebişler bence çifter çifter gelip bize fark atacaklar:)) ben öyle hissediyorum:))

kızlar bişey sorcam ben ebay a üye oldum proseed i de buldum ama hangisini alcam?yardımcı olurmusunuz

slm kızlar bıse sormak ıstıyorum ben bu ay avulasyon teslerı kullanıyorum 17 gunden ıtıbaren kullanıyoum normalde gec yumaurtluyorumm ama 22 gun oldu 1 gun yapmaya unutmususm sadece heledaha 1 cızgı cıkıyoo yumurtladım gunmu 2 cızgı cıkması lazım 2.gun cıkmazmı yanıı onu bılmek ıstıyorumm daha önce kullanan vars abılgılendırırmısnız lutfen

canım sadece yumurtlamanın olduğu gün çıkıp çift çizgi ertesi güne çıkmıo.merak edip denemiştim çünkü

seni başka bir topicten biliorum.gerçekten mucizen gerçekleşmiş.tebrik edrim.inş kucağına aldığın günleride görürsün...

gecer canım bır bakmısın kan vermeye gıtmıssınn hıc belırtıler varmı bıse hıssedıyomusunn
karnımda hassasiyetten başka bişey yok.aslında dinlememeye çalışıyorum kendimi.hamile haberlerini alınca hem seviniyorum hemde telaşa kapılıyorum.sanki bir ben kalmışım gbi geliyor çünkü.bende karamsarlık başladı şimdiden başkasına akıl vermek kolayda insan kendisine teselli veremiyor...

ben üzerinde çiçekli olanı kullanıyorum.Ben başka bir siteden aldım 130 lira.Bir tane vardı bir tane daha sipariş verdim.HAyırlısı olsun.

normalde 25 tane ovilasyon yada gebelik testi yazmış ilanada ama ben özle mesaj attım 5 ve 20 diye gönderirmisiz diye bakalım gelince yazarım gene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…