Preseed kullananlar

ayşecim aşılama olayı bile beni okadar heyecanlandırıyoken tüp bebek kararı eminim çok daha heyecanlıdır valla kendimi bi hazır hissetsem gidip direk aşılama yerine tüp yaptıracam ama psikolojim hazır degil daha aslında benim gibi olupta aşılamada pek başarı saglayan olmamış yani banada tüp bebek görünüyo eninde sonunda

canım umarım sen başarırsın güzel haberini alırız şu mübarek allah tüm herkesin duasını kabul etsin
hemen dönersin degil mi?

selmacım sagol canım iyiyim şimdilik umarım sende bebişte iyisinizdir

herkesin kandili mübarek olsun.dualarımız kabul olsun.evimizde bereket sağlık sıhhat eksik olmasın.rabbim bu günlerin hatırına dualarmızı kabul ederde bebişlerimize kavuşuruz inş...

evet canım benim pazartesi işteyim, anlatırım detayları gelince:)

inşallah özgecim ilk denememde gelir bebegimiz ve senin de asılamandan umutluyum ben, kötü düşünme hersey güzel olacak, inşallah birlikte güzel haberlerimizi vericez burdan:)
herkesin kandili mübarek olsun.dualarımız kabul olsun.evimizde bereket sağlık sıhhat eksik olmasın.rabbim bu günlerin hatırına dualarmızı kabul ederde bebişlerimize kavuşuruz inş...
amn canım saol, inşallah:))

günaydın kızlar:)

Littleangel şimdi nasıl gün sayıyosundur sen nasıl belirti var mı?

ayşe son sınavın vardı sanırım bugün inşallah oda iyi geçer

günaydın güzel hanımlar,
hayırlı bereketli bir cuma geçirmenizi dilerim:))
ayşeciğim canım sana bol şanşlar ve başarılar diliyorum:)) dualarım seninle
özge canım inşallah sende en kısa zamanda karar verir ve çalışmalara başlarsın. dualarımdasın..

günaydın güzel hanımlar,
hayırlı bereketli bir cuma geçirmenizi dilerim:))
ayşeciğim canım sana bol şanşlar ve başarılar diliyorum:)) dualarım seninle
özge canım inşallah sende en kısa zamanda karar verir ve çalışmalara başlarsın. dualarımdasın..

Littleangel şimdi nasıl gün sayıyosundur sen nasıl belirti var mı?

ayşe son sınavın vardı sanırım bugün inşallah oda iyi geçer
hiç sorma gün geçmiyor inan ki.düşünmiyim die eve misafir çağırıyorum yemek falan uğraşırken gelmio aklıma.ama 2 gündür sağ kasığımda ağrı değilde batmalar var.normal yazıyo nette .ama acaip derecede asabi oldum.1 saat önce kocişi küstürdüm açmıo telefonlarımı...:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…