Preseed kullananlar

evet doktorumda öle söledıı bana ılk cekdır dedı artık yaptırıcaz baska yolu yok ondanda korkuyorumm zormus bayıltıpda yaptırcam artıkk sen kaça yaptırdınn bu aşılamayıı ben 1000-1500 arası duydumm
ilaçlara 400tl verdim aşılamayada 140 tl ama ssklı canım.yoksa 1 kutusu ilacın 340 tl.3 kutu verio birde çatlatma ovitrelle 80 küsürde o.pahalı yani.hsg içinse benim ilkinde ikiside kapalı olduğu için canım yandı birde 3 defa basınçla verdi karı açılır belki die.ama 2 si o kadar kötü değildi.bence anestezili çektir çektirebiliosan...

ilaçlara 400tl verdim aşılamayada 140 tl ama ssklı canım.yoksa 1 kutusu ilacın 340 tl.3 kutu verio birde çatlatma ovitrelle 80 küsürde o.pahalı yani.hsg içinse benim ilkinde ikiside kapalı olduğu için canım yandı birde 3 defa basınçla verdi karı açılır belki die.ama 2 si o kadar kötü değildi.bence anestezili çektir çektirebiliosan...

yok dayanama zate öle acıya cok dayanıklı değilim ınede bayılıyorum dusunn yanıı onun ıcın bayıltıpda yaptırcamm sende anadolu yakasındamısınn pekı

arkadaslar iiy gunler ben formunuzu yeni gordum bir sorum olacakti bu jelin ph si ne kadar bilgisi olan varmi kullanmayi dusunuyorum da ama ph si ogrenmem lazim yardim ederseniz sevinirim

arkadaslar iiy gunler ben formunuzu yeni gordum bir sorum olacakti bu jelin ph si ne kadar bilgisi olan varmi kullanmayi dusunuyorum da ama ph si ogrenmem lazim yardim ederseniz sevinirim

sitesinden bakdım sımdı 7,4 ph sevıyesı gösterıyor neden sordun bende merak ettım

listeye benıde eklermısın rıca etsemm 2 temmuz bekleynmeyen gun
elbette eklerim mavisim:)
Littleangel şimdi nasıl gün sayıyosundur sen nasıl belirti var mı?

ayşe son sınavın vardı sanırım bugün inşallah oda iyi geçer
canım son sınava girmeme gerek kalmadı, bir ödev vermişti hoca, onu yaptım begendi final sınavı yerine saydı:) 75 aldım:)
günaydın güzel hanımlar,
hayırlı bereketli bir cuma geçirmenizi dilerim:))
ayşeciğim canım sana bol şanşlar ve başarılar diliyorum:)) dualarım seninle
özge canım inşallah sende en kısa zamanda karar verir ve çalışmalara başlarsın. dualarımdasın..
canım benim cok saol, allah razı olsun

herkese günaydınlar güzel haftalar kızlar:)

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ ve ANNELERıMıZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:nevetna
36-:nazar:hilalbebik
37-:nazar:maviumutolsun

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ
ronya.............................................................20 Haziran
deniko.............................................................22 Haziran
yasekase..........................................................26 Haziran
Ozlemyalcinkaya...................................................28 Haziran
love27.............................................................30 Haziran
hatice_48.........................................................02 Temmuz
mavisimmm........................................................02 Temmuz
tayf..............................................................04 Temmuz
cetrefilli..........................................................12 Temmuz
catdog............................................................
gncam.............................................................
guzel83...........................................................
edut..............................................................
busecan...........................................................

deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
azra2206.........................................................
littleangel......................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

günaydın herkese

ayşecim hoşgeldin?nasılsın?neyaptın ankarada?

iyiyim özgecim

valla ankarada ne yaptım, ilaclara basladık işte, dogum kontrol, polivit c ve cor aspirin basladım...dogum kontrolü 26 gün kullanıcam, normalde 21 gün ya, ama doktorum yurtdısında olacakmıs 21 gün sonunda, o yüzden uzattı süreyi...ilk kez adet olurken vajinal us yapıldı, sinir bozucu bi durum...ben cok heyecanlıyım, fetih suresine baslıycam bugün...gün saymaktan kendimi alamıyorum, bugünden sayarsak 53 gün sonra gebelik testi yapıcam ve bebegimin tutup tutmadıgını ögrenicez, inşallah saglıkla gelir hepimizin bebekleri...

ay ayşeciğim canım beniminşallah tutunmuştur sana bebeğin veya bebklerin.. canım benim çok dikkat et kendine sakına iş falan yapma. havalar sıcak diye havuzlara falan girmeye kalkma. iyi beslen. yani kısaca kendini pamuklara sar.
ah canım inşallah hayırlı haberlerini alırız buradan. birde dr söylemiştir ama kabız olmamaya çalış.. önüne gelen herşeyi yiyip içme..bitki çaylarının hepsinden uzak dur...

seni üzecek kimselerle görüşme, konuşma. güzel Allahım seninde yüzünü güldürür inşallah:))

özge canım iyi haftalar. inşallah seninde haberlerini alırız..

ay ayşeciğim canım beniminşallah tutunmuştur sana bebeğin veya bebklerin.. canım benim çok dikkat et kendine sakına iş falan yapma. havalar sıcak diye havuzlara falan girmeye kalkma. iyi beslen. yani kısaca kendini pamuklara sar.
ah canım inşallah hayırlı haberlerini alırız buradan. birde dr söylemiştir ama kabız olmamaya çalış.. önüne gelen herşeyi yiyip içme..bitki çaylarının hepsinden uzak dur...

seni üzecek kimselerle görüşme, konuşma. güzel Allahım seninde yüzünü güldürür inşallah:))

özge canım iyi haftalar. inşallah seninde haberlerini alırız..

ay selmacım dur daha, anacım sende hamilelik dalgınlıgı peyda oldu heralde:roflol: daha transfer gerceklesmedi, tedaviye baslandı yahu:) yine de cok saol canım güzel dileklerin için:)

X