Preseed kullananlar

mrb. bende preseed kullanıcısıyım. bu ay ilk defa kullandım. kısmetse sonucunu bekliyorum. bu arada vajinamda kaşıntı ve kokulu akıntı başladı. aynı sıkıntıyı yaşayan oldu mu arkadaşlar. cevap yazarsanız sevinirim.

cetrefilcim canı hem evin hayırlı uğurlu olsun bebiş getirsin inşallah.
hem de güzel dilleklerin için çoksağol arkadaşım ama malesef ben adet oldum ama size yazamadım yoğundum:KK43:((( yeni beklenemeyen tarihim 31 mayıs yazarsan çok sevinirim arkadaşım.2 ayımız var mikro tedavisine; preseedim bitti bu ay yeniden sipariş etsem mi bilemiyorum.bakıcam birkaç güne belli olur.inşallah Allahım herkeze de bize de ver hayırlısıyla, sağlıklı sıhhatli hayırlı nesiller nasip eyle ya Rabbim.inşallah mikroya gerek kalmaz.bu arada tek embriyo olayı datıştaydan dönebilrmiş haberlerde söyledi.umarım döner de biz de rahatlarız.neyse haber veriyim dedim kızlar, kendinize iyi bakın....

anjelicim iyiyim canım bi karşılaşamıyoruz senle

talham inşallah preseedin işe yarar canım bahsettigin şeyin preseedle bi alakası oldugunu sanmıyorum bence bi iltihap durumu var doktoruna söyle canım biliyosun iltihapta gebe kalmayı zorlaştırıyo

catdog canım hayırlısı olsun umarım bebeklerimiz daha fazla bekletmez bizi valla tüp bebekle hamile kalcagımı bilsem gidip direk yaptırcam ama ya olmazsa korkusu varya ama banada artık tüp bebek görünüyo..eşime 1.5 aydır keçi boynuzu kürü yapıyorum fındık yiyor bol bol sırf şu morfoloji artsın diye sende dene bellimi olur bakarsın olur valla ben hiç aksatmadan hergün yaptım

kızlar merhaba..
anjelik arkadaşımız demese haberim bile olmayacaktı bu topikten.
hemen yazıyım dedim.kısaca anlatayım.
6 yıllık evliyiz.eşimde sperm sayı ve hareket düşük.ileri hareket % 5 lerdeydi.bende de pco durumu var.aynı zamanda tek tüpüm ve yarım rahimim(doğuştan rahmimin yarısı yok).
aynı zamanda yüksek seviyede kan pıhtılaşması sorunum var.
eşimin dğerleri çok düşük old.için hiç aşılama yaptırmadık.geçtiğimiz sene 3 kez tüp denedik .1 kez bile tutmadı.yani hayatımda hiç hamile kalamamıştım.
bu arada bebek yüzünden bir süredir gördüğüm psikolojik desteğin yararını da inkar edemem.
geçetiğimiz ay ilk kez,hiç inanmadığım kadar inandım hamile kalabileceğime.eşimdeki ve bendeki sorunları hiç düşünmeden sadece hamile kalabileceğime inandım.
yumurtlama döneminde kan sulandırıcı kullanmak ,gebeliği ve bebeğin tutnmasını daha iyi sağlıyor.bir ara günden 1 tane coraspin aldım.bir ara da günde 2 kez estrofem tablet(östrojen) aldım.bu da rahimin kalınlaşmasını sağlıyor.bir ara çinko tablet ve folkiasit aldım.ama hiçbirini düzenli kullanmadım.çünkü tükürük testleriyle yumurtlama günümü hiç yakalayamadım.ama denk gelmiş demekki..nasıl oldu anlamadımm..
bu ya soğan kürü denedim ilk ekz.bu kür rahmi temizliyor ve rahmi kalınlaştırıyor yine.o süre zarfında garip garip akıntılar gelmişti benden.bu rahmin tezmizlendiğinin göstergesi.
ve preseed kullandığımın 2 .ayıydı.ben iç tarafa çok fazla sıkamdım.genelde nemlendirici olarak kullandım ama yinede faydası olmuşş..
böyle işte arkadaşlar..farkında olmadan şu anad hamileyimm..tam bir sürpriz oldu bizim için..
sadece inanın arkadaşlar..iş beyinde bitiyor bence..
Allah size de nasip etsin inaşllahh..
ne zordur bilirim..bizi bizden başkası anlamaz..Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın..:Saruboceq:

papatya merhaba,
çookkk ama çookkk tebrik ederim, hamile olduğunu duyunca çok sevindim, inşallah hayırlısıyla sağlıkla ve mutlulukla devam eder...

daha önce aydın arıcı asm konusunda görüşmüştük. yukarıda da yazmışsın, başarısız 3 deneme ve sonrasında kendiliğinden oluşan bir hamilelik.. mucize zannettiğimiz bir durumu yakalamana çok sevindim, amann maşallah diyelim, nazar gelmesin :))
bana da bu başlığı deniko önermişti ama açıkçası benim hiç inancım yoktu, yani aşılamayla bile gerçekleşmeyen bir duruma bir ilaç nasıl çare olabilir diye düşünüyordum.

eminim sitede pek çok olumlu sonuç alan kişi var. ben gene tüp bebek deneyeceğim. bu sefer dondurulmuş embriyolarımla. ilkinde kalp atışlarını duyamayıp, kürtajla aldırmak zorunda kalmıştım. bu sefer sonuç ne olur kestiremiyorum tabiki, ama olumsuz olursa proseed deneyeceğim bende :))

herşey nasip kısmet diyorum. olacağı varsa, zamanı gelince gerçekleşiyor.

bu arada bu konu üzerinden yazmam doğru olmayabilir ama, şimdiki doktorunu, genetik anlamda nasıl bir inceleme yaptığını öğrenebilir miyim? özelden de yazabilirsin, burdaki arkadaşları bölmemek için.
tekrar çok tebrik ediyorum, allah tamamına erdirsin ve şimdiden anneler günün kutlu olsun :KK66:

günaydım kızlar..

ladyybırd preseed gerçekten bi çok arkadaşımızda işe yaradı olmayanlarda var tabi ben mesela ocak ayından beri aralıksız kullandım olmadı sanırım kısmet meselesi ama denemekte fayda var diye düşünüyorum çünkü çok kişi hamile kaldı preseedle

aytug..............................................................24 Nisan
sinemaltan......................................................02 Mayıs
catdog............................................................05 Mayıs

bu arkadasları inşallah döndüğümde üst listeye geçiririm, sonra sıraylar hepimizi:)))

çooook öptüm kızlar:)

maalesef bu ay da olmadı...kapalı taraftan yumurtladım bu ayda...dr.a gittim rapor işi falan yazmaya yeni fırsat buldum.haftaya çarşamba bi hsg daha çektiricem önümüzdeki ayda kısmetse aşılamayla başlıcaz tedaviye...beklenmeyen tarihim 30 mayıs :KK43:((

selam kızlar
ben de preeseed almayı düşünüyorum
ebay dan baktım fiyat önce 19 dolar falan çıkıyo ödemeleri yapacakken nakliyesiyle 50 dolara kadar çıkıyo
sanki daha ucuz diye duymuştum sizlerde mi bu fiyata alıyosunuz

papatya merhaba,
çookkk ama çookkk tebrik ederim, hamile olduğunu duyunca çok sevindim, inşallah hayırlısıyla sağlıkla ve mutlulukla devam eder...

daha önce aydın arıcı asm konusunda görüşmüştük. yukarıda da yazmışsın, başarısız 3 deneme ve sonrasında kendiliğinden oluşan bir hamilelik.. mucize zannettiğimiz bir durumu yakalamana çok sevindim, amann maşallah diyelim, nazar gelmesin :))
bana da bu başlığı deniko önermişti ama açıkçası benim hiç inancım yoktu, yani aşılamayla bile gerçekleşmeyen bir duruma bir ilaç nasıl çare olabilir diye düşünüyordum.

eminim sitede pek çok olumlu sonuç alan kişi var. ben gene tüp bebek deneyeceğim. bu sefer dondurulmuş embriyolarımla. ilkinde kalp atışlarını duyamayıp, kürtajla aldırmak zorunda kalmıştım. bu sefer sonuç ne olur kestiremiyorum tabiki, ama olumsuz olursa proseed deneyeceğim bende :))

herşey nasip kısmet diyorum. olacağı varsa, zamanı gelince gerçekleşiyor.

bu arada bu konu üzerinden yazmam doğru olmayabilir ama, şimdiki doktorunu, genetik anlamda nasıl bir inceleme yaptığını öğrenebilir miyim? özelden de yazabilirsin, burdaki arkadaşları bölmemek için.
tekrar çok tebrik ediyorum, allah tamamına erdirsin ve şimdiden anneler günün kutlu olsun :KK66:

Merhaba canım, hoşgeldin:))) Transferin ne zaman?? Çok öpüyorum bu sefer olacak inşallah arkadaşımm..

Merhaba canım, hoşgeldin:))) Transferin ne zaman?? Çok öpüyorum bu sefer olacak inşallah arkadaşımm..

merhaba deniko'cum gorusemedik uzun zamandir. Ben iyiyim, isler cok yogundu bu aralar. Senin seyehat planin ne oldu? Kayinpederin nasil?

Transferim programda bir degisiklik olmazsa 5-7 haziranda. Sen histereskopiden vaz mi gectin? Tup bebegi dusunuyor musun peki? Yoksa vaz mi gectin?
Opuyorum, gorusuruz.

ya arkadaşlar ben de tekrar tüpe kadar 2 ay daha preseed le denemeye karar verdim geçen sefer gittitgidiyordan 70 tl ye almıştım ama şimdi o satıcı yok.yani hiç tek preseed satışı yok.bi gebelik testi monitorlü satış var o da 300 küsür tl.bu günlerde sipariş etmem lazım ki yumurtlamayı kaçırmıyım.ne yapıcam şimdi ben ebay dan sipariş etsem kaç günde elimde olur?ulaşımla ne kadara geliyo, 50 dolar mı?bileniniz var mı kızlar?yardım...

günaydın...

denikocum nerlerdesin?nasılsın?hiç görünmüyosun artık

selmacım nardesin canım sabah selam varen bi ikimiz kaldık

Günaydın hayırlı cumalar:)))
özgeciğim sorma. bir aralar ne çok kişi geliyordu. şimdi kimsecikler yok. aslında kullananlar var ama buda paylaşmak istemiyorlar:KK43:(
hamiş kalanlarda gidiyor..
canım ben işten buralardan ayrılana kadar sürekli uğrayacağım..
öpüyorum seni..

Günaydın hayırlı cumalar:)))
özgeciğim sorma. bir aralar ne çok kişi geliyordu. şimdi kimsecikler yok. aslında kullananlar var ama buda paylaşmak istemiyorlar:KK43:(
hamiş kalanlarda gidiyor..
canım ben işten buralardan ayrılana kadar sürekli uğrayacağım..
öpüyorum seni..
selmacım evet artık kimse ugramıyo..
sen nasılsın? bebiş nasıl?
yeni isim düşündünüz mü?

özge canım ben iyiyim Allaha şükür. bebekte iyi diye tahmin ediyorum. hareketleri hissedene kadar emin olamamkala bereber.20-22 haftalarda hissedilir deniliyor...

erkekse kesin EYMEN olacak inşallah. çok güzel ve mübarek bir isim.. normalde eşim koyacaktı. ben sundum onunda hoşuna gitti. aslında kendi ismini koymak istiyor GÜVEN. Bakalım. sağlıcakla kucağımıza alalımda..

yerime ayın 17 sinde yeni arkadaş başlayacak. sanırım temmuz gibi ayrılacam işten özge. hamileliğimi tam anlamı ile o zaman anlarım:))

şimdi cuma dualarıma başlayacağım. listede sende varsın:)) Allah hepimizin gönlünde ki muradı versin..

tekrar öpüyorum canım..

merhaba deniko'cum gorusemedik uzun zamandir. Ben iyiyim, isler cok yogundu bu aralar. Senin seyehat planin ne oldu? Kayinpederin nasil?

Transferim programda bir degisiklik olmazsa 5-7 haziranda. Sen histereskopiden vaz mi gectin? Tup bebegi dusunuyor musun peki? Yoksa vaz mi gectin?
Opuyorum, gorusuruz.

Canım evet görüşemedik uzun zamandır..Eşimin babasının hastane kontrolü bugün, biz de pazartesi yola çıkıyoruz..Bu aralar sorunlardan dolayı biliyorsun histereskopi yaptıramadım bir de ben dert olmayayım kimseye diye:)) Bu arada çalışmalara devam ediyorum, ne duyarsam uyguluyorum:)) Döndükten sonra histereskopi, Temmuz gibi de tüp bebeğe başlayacam inşallah..Aramızda 1 ay gibi bir süre olacak demek ki..Motivasyona devam..Opüyorum tatlım..

günaydın...

denikocum nerlerdesin?nasılsın?hiç görünmüyosun artık

Merhaba canım, arada bir enerjin düşer de hiçbir şey görmek, okumak istemezsin ya öyle bir döneme denk geldim bir ara..Ama şimdi iyiyim moralim ve inancım yerine geldi yeniden:)) Ya sen nasılsın, bir gelişme var mı sende??

mrb. bende preseed kullanıcısıyım. bu ay ilk defa kullandım. kısmetse sonucunu bekliyorum. bu arada vajinamda kaşıntı ve kokulu akıntı başladı. aynı sıkıntıyı yaşayan oldu mu arkadaşlar. cevap yazarsanız sevinirim.

talham benim preseed ile 3. ayım..ne kaşıntı ne koku bi sorun yaşamadım valla..yaşayan varmı bilemiyorum ama duymadım şekercim..belki başka bir nedeni vardır,doktora gitmeni tavsiye ederim..geçmiş olsun..

özge canım ben iyiyim Allaha şükür. bebekte iyi diye tahmin ediyorum. hareketleri hissedene kadar emin olamamkala bereber.20-22 haftalarda hissedilir deniliyor...

erkekse kesin EYMEN olacak inşallah. çok güzel ve mübarek bir isim.. normalde eşim koyacaktı. ben sundum onunda hoşuna gitti. aslında kendi ismini koymak istiyor GÜVEN. Bakalım. sağlıcakla kucağımıza alalımda..

yerime ayın 17 sinde yeni arkadaş başlayacak. sanırım temmuz gibi ayrılacam işten özge. hamileliğimi tam anlamı ile o zaman anlarım:))

şimdi cuma dualarıma başlayacağım. listede sende varsın:)) Allah hepimizin gönlünde ki muradı versin..

tekrar öpüyorum canım..

selmacım eymen güzel ama daha çok degiştirirsin kararını hem bi bakarsın senin ki tekrar süpriz yapıp kız olabilir demi hayırlısı olsun canım..sen işten ayrılmaya kesin karar verdin sanırım tekrar dönüş yapcakmısın?selmacım evde vakit geçmiyo buna inan iyi düşün canım bebişine bakacak birilerini bulusan çalış canım tabi en dogru kararı sen varirsin

Merhaba canım, arada bir enerjin düşer de hiçbir şey görmek, okumak istemezsin ya öyle bir döneme denk geldim bir ara..Ama şimdi iyiyim moralim ve inancım yerine geldi yeniden:)) Ya sen nasılsın, bir gelişme var mı sende??

denikocum aman iyi ol canım ara ara banada geliyo bi bunalım sonra toplamaya çalışıyorum kendimi.bende bi degişiklik yok adetime 2 gün kaldı artık umutlarımda tükenmeye başladı dogal yoldan yani tüp bebek kesin olması gerek bu ayla 22 ay oldu olmayalı...sende başlıyosun tüpe inşallah güzel haberlerini alırız canım

X