Preseed kullananlar

selam kızlar

ayşecim kolay gelsin canım sana

canım gelirse gelsin her adet bir bebek habercisi bize

sen neyaptın? nezaman taşıncaksın bellimi

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
tayf................................................................22 Nisan
aytug..............................................................24 Nisan
deniko............................................................30 Nisan
sinemaltan......................................................02 Mayıs
catdog............................................................05 Mayıs
emrina............................................................09 Mayıs
love27.............................................................09 Mayıs
gncam............................................................12 Mayıs
azra2206.........................................................14 Mayıs
cetrefilli...........................................................21 Mayıs
deryaberil.......................................................
gukem............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
ebrubu
apaydın
armila85

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

canım gelirse gelsin her adet bir bebek habercisi bize

sen neyaptın? nezaman taşıncaksın bellimi

canım yazar yazmaz cıktım da görmemişim kusura bakma, ben 2 mayısta tasınıyorum canım:)

herkese günaydınlar, güzel haftalar:)

günaydın ayşecim gene yakalayamadım seni

aaa bugün kimse uyanamadı sanırım:KK43:(
özgecim sen de hep online olurdun, şimdi arada bakıyosun sanırım...

ben maya tüpü aradım az önce randevumu aldım, 7 mayısta gidicem, ön görüşme için... hala kararsızız başkent mi maya mı...bakalım oraya gidince karar vericez artık..

günaydın güzeller,
nasılsınız bakem?? ben iyiyim kızlar. cumartesi dr gittik. cinsiyeti yine görünmedi. ama biz kız olduğunu düşünüyoruz. erkek olsa bamyası çıkarde herhal:)

ayşeciğim ön görüşmen inşallah iyi geçer ve 2010 burada ki tüm kızlara ve sana güzel bir bebiş getirir. ha tüp bebek olursa sen bize fark atıp birkaçtene sahibi olursun inşallah..

öpüyorum hepinizi..

Merhaba preseedciler. Ben burada çok bulunamadım ama gelip size haber vermek istedim. Preseed kullandığım 3. ay hamile kaldım. Çok şükür. Ondan önce 3 ay preseedsiz denemiştik. Eşimde sorun var mı bilmiyorduk, Waterss önermişti preseedi, ben de internetten alıp kullandım. Bol bol, sakınmadan ve pozitif ov. testinden sonraki her ilişkide kullandım. Ayrıca bal-polen ve ateş ölçme de kullanıyordum. Darısı tez zamanda başınıza. Allah hepimize bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Sağlıcakla kalın.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:nevetna

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
tayf................................................................22 Nisan
aytug..............................................................24 Nisan
deniko............................................................30 Nisan
sinemaltan......................................................02 Mayıs
catdog............................................................05 Mayıs
emrina............................................................09 Mayıs
love27.............................................................09 Mayıs
gncam............................................................12 Mayıs
azra2206.........................................................14 Mayıs
cetrefilli...........................................................21 Mayıs
deryaberil.......................................................
gukem............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
ebrubu
apaydın
armila85

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

ayşecim valla geliyorum gidiyorum kimseyi göremiyorum

selmacım senin bebiş pek edepli çıktı maşallah diyelim ama artık göstersede hazırlıklar ona göre başlasa demi yani..sen nasılsın? kilo durumları nasıl?

ayşecim senin ön görüşme dedigin gidip muayne olacaksın ne şekil bi tedavi uygulanacak sanırım bunun için degil mi?sen şimdi maya da karar karar verdin ozaman
valla ben de tüp bebek düşündükçe bi garip oluyorum ya olmazsa korkusu sarıyo ama benim de artık yaptırmam gerekiyo

ne güzel yeni preseed hamileleri var.
ben dün tedaviye başladım.adete kadar doğum kontrol hapı kullanacağım yani uzun protokol.şu an her şey çok iyi görünüyor dedi doktor.
love27 cesaretini topla.bir yerden başlamazsan amacına nasıl ulaşacaksın.ama bu arada mucizen kendilinden gelir mi ,o zaman da harika olur işte.
tedavimi haber vereyim diye gireyim demiştim.
hepinizi öpüyorum.

love benim ki edepli mi edepsiz mi anlamadım:))) annesini şimdiden sabırsız sabırsız bekletiyor...çok rezil bir durum kabul ediyorum 9 kg aldım:KK43:(( yazarken bile utanıyorum. ama vallahi kızlar çok yemiyorum.
sabah yedğim kaşar, zeytin ekmek
arada bir elma
öğlen salata
biraz önce bir browni yedim.
akşama tutmaya çalışacağım kendimi..
iştahım çok fazla... dizginleyemiyorum. yemeyeceğim diyorum akşamları uyuyamıyorum. ki ben 36 beden bir hatundum...

mona rosa hayırlı olsun canım tedavin, inşallah güzel haberlerini alırız.mikroenjeksiyon yapılacak heralde,hangi merkezde başladın?bizide bilgilendir tüm aşamalarda canım

selmacım boşver al kilo canım neolucak bebegin herşeye deger sakın kiloyu düşünme verirsin sonra

Merhaba preseedciler. Ben burada çok bulunamadım ama gelip size haber vermek istedim. Preseed kullandığım 3. ay hamile kaldım. Çok şükür. Ondan önce 3 ay preseedsiz denemiştik. Eşimde sorun var mı bilmiyorduk, Waterss önermişti preseedi, ben de internetten alıp kullandım. Bol bol, sakınmadan ve pozitif ov. testinden sonraki her ilişkide kullandım. Ayrıca bal-polen ve ateş ölçme de kullanıyordum. Darısı tez zamanda başınıza. Allah hepimize bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Sağlıcakla kalın.

nevetna canım seni diğer topiclerden de öncesinden de hatırlıyorum, çok mutlu oldum arkadaşım tebrikler:)))) ne kadar güzel bir haber bu...darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.kaç kişi kaldık burada vallah böyle uğraşıyoruz, inşallah bizde hayırlısıyla bebeklerimize kavuşuruz tez zamanda hayırlısıyla.....
selma canım senin bebişte gerçekten çok utangaçmış kız heralde arkadaşım dediğin gibi :))) sağlık ve hayırlı evlat olsun inşallah....
cetrifilli canım senin de ön görüşmen iyi geçer inşallah; sanırım sırayla biz de mikro ya gidicez, öyle gözüküyor, bizde haziran adetiyle ön görüşmeye gidip temmuzda da kısmetse işleme başlamayı düşünüyoruz; inşallah bundan önce kendinden olur:)))
bu arada listemizdeki arkadaşlardan haberi olan var mı adet oldular mı? ben aytuğdan haber alamıyorum...
hepinizi çok öpüyorum, iyi akşamlara.s.

ne güzel yeni preseed hamileleri var.
ben dün tedaviye başladım.adete kadar doğum kontrol hapı kullanacağım yani uzun protokol.şu an her şey çok iyi görünüyor dedi doktor.
love27 cesaretini topla.bir yerden başlamazsan amacına nasıl ulaşacaksın.ama bu arada mucizen kendilinden gelir mi ,o zaman da harika olur işte.
tedavimi haber vereyim diye gireyim demiştim.
hepinizi öpüyorum.

mona rosa canım senin de tedavin hayırlı sonuçlar getirir inşallah, ben de başlıcam kısmetse okulların tatil olmasını bekliyorum; şimdi okula haber vermek zorunda kalmıyım rapor vb. şeyler için diye...
inşallah 1 aya harika haberlerini alırız inşallah.....:Saruboceq:

selam kızlar sizlere bir sorum olacak şu preeseedı nerden alıyorsunuz ben gitti gidiyor da gördüm yok yeni ürün falan diyo fiyatıda ucuz ama cesaret edemedim

X