Preseed kullananlar

ayşecim neyapalım bizler elimizden geleni yapıyoruz olmayınca olmuyor işte

buarada eşime keçiboynuzu kürüne başladık hergün fındık ceviz falan yiyor,biliyosun şu morfoloji benim çok kafamı karıştırdı ve doktorlar bile bu konuda aynı düşünmüyor kimine göre iyi kimine göre kötü bizde kendi çabalarımızla bişeyler yapıyoruz işte..eşim e vitamininede başladı..
ya benim bu morfoloji konusunda en çok kafamı karıştıranda maya tüp bebek merkezinin sanırım kurucusu osman denizhandı sanırım o doktor morfoloji %5 altına kesinlikle tüp bebek diyor sayı hareket neolursa olsun ama başka doktorlarda normal diyor aman işte tıp adamları bile çelişiyor bizde kendi çapımızda yükseltmeye çalışıyoruz..

günaydın kızlar,

özge canım benim Allah yardımcın olsun..eşin bol bol kırmızı et yesin ayrıca.

ayşe onlarde hingel diyorlar. mantının bir değişiği. suyunuda çorba olarak içiyorlar. bende bayılıyorum. bu bir kafkas yemeği ama iç anadoluda da yapılıyor. ama ben bilmiyordum. neyse yemekten en keyif aldığım yiyeceklerden biri oldu çıktı:))

hengel ayy bizim komşumuz yapardı karslı canım çekti bayanssulusmilebayanssulusmile

selmacım valla ben ilk kez duydum hengel,her yörenin degişik yemekleri var buradada öyle gezdikçe görüyoruz
sen nasılsın?bebiş göstermedimi daha bence çoook tatlı bir kız o

lovem iyiyiz allaha şükür sizler nasılsını< geliyorum sizleri hep kaçırıyorum ..

lovem iyiyiz allaha şükür sizler nasılsını< geliyorum sizleri hep kaçırıyorum ..
sagol canım iyiyiz şükür diyelim
ceylan sen nezamandır ugraşıyorsun bebek için sorun ne canım

canım valla ben önümüzdeki ay mayaya da gidicem sorarım:) takma kafanaaaa, hersey olacagına varır
hoşgeldin selmacım günaydın:)
evet cerkeslerde de var benzer bi yemek, bizde kare kare hamurlara haslanmıs patates konularak ücgen kapatılıyo, halanınca suyu süzülüyo, çorba yapılmıyo, üstüne de bol tereyagı bir de yanına bol köpüklü ayran, uf uffffffakannehir
Günaydınlar maşşallah topic dolu ..
günaydın ceylancım hoşgeldin:)

kız ayşe sabah sabah valla canımı çektirdiniz

hamileyim canım ..Eskiden bu topicteydim bir ara giremedim çünkü hastanelerde yattım kanamalarım oldu ama rabbim şükürler olsun meleğim benimle..

hamileyim canım ..Eskiden bu topicteydim bir ara giremedim çünkü hastanelerde yattım kanamalarım oldu ama rabbim şükürler olsun meleğim benimle..
ay çok sevindim allahım bizede nasip etsin inşallah..
kaç aylık?normal yollamı oldu

hoşbulduk cetrefillim nasılsın yafrum..
saolasın iyiyim canım, sincap bulmaya calısıyoruz işte:roflol:
kız ayşe sabah sabah valla canımı çektirdiniz

ayyy benim de canım cekti vallaopuyorumnanaktan

kızlar şimdi benim adetim 23 haftasna denk geldigi için ankaraya gidip tüp bebek merkezleriyle görüşmeyi 1 mayısa denk gelen hafta sonuna ertelemiştim, şimdiyse 9 mayıs anneler günü oldugu için, bir tasla iki kuş hesabı 8 mayısta ankarada olucam:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…