Preseed kullananlar

iyiyim ayşecim, iş güç, ateşim çıktı sanki yüzüm yanıyor :)
ben de lafı söyleyip kacıyorum valla kusuruma bakmayın canlar, derse gittim geldim.

seni niye atesler bastı ki anjeeel:KK66:
geldi benim kötü kırmızılar
hadi hayırlı olsun canım, valla hep diyorum ya saglıklı kadınlarız allaha şükür en azında adetimiz geliyo catır catır...üzülme tamam mı, bu ay zaten yolculuk yaptın falan, yorucu oldu senin için...hayırlısı olsunkaydirigubbakcemile5

aaa msjım uçtu gitti

kızlar ben adet olmadan bi kaç gün önce bi garipleşiyorum olcakmı olmayacakmı diye
aman kızlar her adet bebegin habercisi sonuçta çok şükür umudumuz var

ayşecim sende çok yogunsun ara ara giriyorum kimseyi bulamıyorum

valla galiba bu ayda bi numara yok bende cetrefillim...gerçi 22 nisana daha var ama hiç bir belirti yok,ne göğüs ağrısı,ne baş dönmesi,ne şişkinlik,ne batma..offfffffff...mayıs atı içinde iki yumurtlama günüm var,haziranda artık aşılama yaptırmayı düşünüyorum...

tayf belirti arama boşuna, ne olacağı belli olmuyor, herkeste durum farklı oluyor canım.

Ayşem hastayım galiba biraz, arada sıcak basıyor, havalar aniden değişiyor, bu aylarda iyi olmam gerek ama, mayısa bomba gibi giricem malum :)

hayır işin kötüsü olması gereken adet belirtilerimde yok..akıntımda her ay olduğu gibi süt beyeza döndüğüne göre sen benim listedeki tarihi 16 mayıs olarak değiştirebilirsin gülüm:sinifsinif:

tayf belirti arama boşuna, ne olacağı belli olmuyor, herkeste durum farklı oluyor canım.

Ayşem hastayım galiba biraz, arada sıcak basıyor, havalar aniden değişiyor, bu aylarda iyi olmam gerek ama, mayısa bomba gibi giricem malum :)

ne biliim anjelic...pek umudum kalmadı bu ay..düne kadar hafif kasık ağrısı hisseder gibiydim ama şimdi aoda kalmadı...

aaa msjım uçtu gitti

kızlar ben adet olmadan bi kaç gün önce bi garipleşiyorum olcakmı olmayacakmı diye
aman kızlar her adet bebegin habercisi sonuçta çok şükür umudumuz var

ayşecim sende çok yogunsun ara ara giriyorum kimseyi bulamıyorum
yaa canım mesai arkadasım burun ameliyatı oldu raporlu derken kızın babası vefat etti, bursaya gitti, diger mesai arkadasımın da reflüsü tutmus, bütün işler bana kaldı:KK43:((

yoksa aklım hep burda:)
valla galiba bu ayda bi numara yok bende cetrefillim...gerçi 22 nisana daha var ama hiç bir belirti yok,ne göğüs ağrısı,ne baş dönmesi,ne şişkinlik,ne batma..offfffffff...mayıs atı içinde iki yumurtlama günüm var,haziranda artık aşılama yaptırmayı düşünüyorum...
belirti aramıyoruuuuuuuuzopuyorumnanaktan düşünme canım benim, düşüne düşüne gelmiyo bu danalar, kısmet işte:)

:))))) canım aman diyim dikkat et kendine, gerci bahar herkesi carptı bizim buralarda da akannehir gecmiş olsunopuyorumnanaktan

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
gmcabuk........................................................09 Nisan
turkuaz...........................................................17 Nisan
MONA ROSA..................................................21 Nisan
tayf................................................................22 Nisan
aytug..............................................................24 Nisan
cetrefilli...........................................................27 Nisan
deniko............................................................30 Nisan
sinemaltan......................................................02 Mayıs
catdog............................................................05 Mayıs
emrina............................................................09 Mayıs
love27............................................................
gncam............................................................
helena............................................................
deryaberil.......................................................
masal0663......................................................
gukem............................................................
bubuş.............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
kadser............................................................
ebrubu
begumhan
apaydın

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

valla pre seed sanırım bende işe yaramayacak..tek avuntum adetlerimin son derece düzenli olması,kistim de yok,yumurtluyorum da...eeee daha ne lazım anlamadım gitti valla..:1no2:

kızlar yeni tüp bebek yasasından haberiniz var mı?

artık 3 yıllık evlilik şartı yok, sadece iki aşılama ve iki ay ilaç takibi yapıldıgını belgelediginde tüp bebeği devlet ödüyormuş:) valla bende hiç asılama olmadıgı için direkt tüp bebege gidecegim, zaten iki asılama da tüp bebek parasına yetişir nerdeyse...

ayşem saolasın, sen de fazla yorma kendini...

tayf belirti arama diyoruz ya canım, bu işler gerçekten belli olmuyor, hayırlısını isteyelim rabbimden.

yani yağ var şeker var e unda var...helvayı yapamadık bir türlü..

kızlar yeni tüp bebek yasasından haberiniz var mı?

artık 3 yıllık evlilik şartı yok, sadece iki aşılama ve iki ay ilaç takibi yapıldıgını belgelediginde tüp bebeği devlet ödüyormuş:) valla bende hiç asılama olmadıgı için direkt tüp bebege gidecegim, zaten iki asılama da tüp bebek parasına yetişir nerdeyse...

hayırlısı cetrefillim ..inşallah olacak be şekercim..opuyorumnanaktan

ya kızlar yeni tüp bebek yasasında 2 aşılama ve 2 ovulasyon takibini raporlamak gerekir ya ben şimdiye kadar yaptırdıgım hiçbir tedavinin raporu yok aşılamamında bi belgesi yok şimdi ben bunları nasıl belgeliyecegim bilginiz var mı?

ayşem saolasın, sen de fazla yorma kendini...

tayf belirti arama diyoruz ya canım, bu işler gerçekten belli olmuyor, hayırlısını isteyelim rabbimden.

tabii ki anjelic ..hayırlısı ile olacak elbet..bakma sen bana bi an için beziyo insan hepsi bu be gülüm..geçti geçtisempatiksalakcinni

X