Preseed kullananlar

ayşecim sen bu ay ilaç kullanmadın ovulasyonu anlayabildin mi?

canım valla ilaç, ovulasyon testi, preseed...hiç bişey kullanmadım bu ay:) bugün adetimin 14. günü dünden beri de kasıkalrımda batma hissi var, çalışıyoruz bakalım:kedi:

sen ne alemdesin? ben senin bayagı gerinde kaldım, ovulasyon bitti de mi senin, şimdi gün mü sayıyoruz, inşallah bu ay olmustur canım benim

inşallah canım inş.allahım tğm bebek isteyenlerin yardımcısı olsun.en kısa zamanda burda sevinçlerimide paylaşırız umarım:ecrin_bebek:

canım iyiyim bende ders falan çalışıyorum..benim bi kaç gün içinde gelir kırmızılar..seninle aramız çok açıldı bu kez

kızlarrr nasılsınızzzz unutanlar tanıyamayanlar edahmet ben :)))
çok ösledim sizleri ara ara okuyup güsel haberlerinizi bekliorum takip ediorum çok ösledim hepinisiii

özge ne dersi canım? kpss mi? ne zaman ki o?

edaaaaa sen nerelerdesin kız, gel anlat bi durumlar nasıl, bebiş ne alemde:)

cetrefillim canım benimmmmmm
napiim bebişle uğraşıorummm 4 ayımızı doldurduk 5deyiz kızım oluyo canımm
sizinle geçirdiğim günlerimi unutmuyorum hiç
hep dualarımdasınız allahım sizede nasip etsin inş...

canım kpps,temmuz 11 diye biliyorum sınav ,geçen sene haziran sonunda olmuştu bu sene temmuz diye duydum.sen girecekmisin?

edacım ne güzel kızın olcakmış çok sevindim..ben de hep kızım olsun istiyorum gerçi artık kız erkek hiç farketmez yeterki gelsin

evet canım yeterki olsun sağlıklı olsun bebişleriniz o yetiyo inan kız erkek aynı

küüüüüçüüüükkk kuuuuubaaaa
küüüüüçüüüükkk kuuuuubaaaa
kuyruuuuun neereedeee
kuyluuum yok kuyluuum yok yüüüzerim derede
guuuuvakvakvak guuuuvakvakvak guuuuvak guuuuvak guuuuvak

nasıılllsınızzz kıssslarrrrr....çoook sevdiğim bi şarkıyla giriş yapim dedim...ne zaman bi bebişle oynasam bu şarkıyı söylerim tabiii suratımı görmeniz gerekir..şekilden şekile giriyorum bu şarkyı söylerken

gene arayı uzatır gibi olmuştum ki titredim ve kendime geldim...çoook öptm siziii...heeyyy selma, anjelic, ayyşaaa, ceylannn nassısııınızzz

Son düzenleme:
ebrucuuuum kısım nerdesin sen, cezaya bırakıcaz seni haberin olsun heeee, bu kadar ara vermeeeee :)

hahahaha...ceza olarak popoma popoma vurcak mısınızzzzz
arada kopuyorum işte, gerisini karıştırma
nasıl keyifler hayatım, hadi bi özet geçin

kızlar günaydın,

canım ebru kop ama tamamen değil:)) şarkınada bayıldım. bir anda geçmişe götürüverdi beni:))

öpüyorum kızlar sizi.. toplantımız var yine. sanırım artık bu toplantılar son olacak. doğumdan sonra çalışmama kararım kesinleşti..

selmaaa....canım slm...ne olur kesin demeee...zaten doğumdan sonra ücretli iznin olcak bir de ücretsiz izin hakkın da var...o dönemi de yaşadıktan sonra kararını netleştir...ayrıca bu kararlarını şimdiden iş ortamında paylaşma canım

günaydın kızlar..

selmacım bebişe bakacak birileri var zaten ne gerek var bence çalış inan evde olmak çok zor vakit geçmiyo hem onca zaman kendi paranı kazanmışsın zor canım hele çalışan insan için bianda ev ortamı daha da zor

ebru, özge canım arkadaşlarım,

buradan ayrılacağım. Allah bebeğimi kucağıma almayı nasip ederse 1 yaşından sonra başka biryerde daha az stresli gerekiyorsa daha az ücretli bir iş:)) ben istanbuldayım işim gebzede. bir sıkıntı olsa araba bulacamda eve gideceğimde..
biliyorum parasız olmak kadar kötü bir şey yok. ne kadar anlayışlı olur ise olsun eşten para almakta çok zor. bebeğim için bu belkide hayatımda alacağım en önemli kararlardan biri olacak ama, ne yapayım..

kenara 3,5 bişeyler atıp ki buda hamileliğin 8 ayı çalışmak demek oluyor... sonra 10 ay falan işsizlik ücreti... baktım ki evde maddi sıkıntı oluşuyor girerim bir işe..

çocuğa annem bakar ise karşıda oturuyor hergün gitme imkanım olmayacak. annem damadın yanında rahat edip bende sürekli kalmaz. babam oralarda tek yapamaz...

kayınvalidem iyi hoş kadındır ama biraz gezmeye meraklıdır. ve şu ana kadar dile getirmeye çalışsamda ima etsemde hiç ben bebeğe bakarım demedi.. bende ona güvenip hamile kalmadım...

yani kızlar böyleyken böyle..birde bebeğimin her anına tanık olmak istiyorum. yaşım 32 i. zor buldum biliyorsunuz:)))

allah razı olsun edacım, kızını güle güle büyütesin inşallah. bizi unutma ama arada da olsa bir uğra kaç olur mu
canım kpps,temmuz 11 diye biliyorum sınav ,geçen sene haziran sonunda olmuştu bu sene temmuz diye duydum.sen girecekmisin?
yok canım ben girmiycem kpssye, ancak yükseklisans biter de hala öğretim görevliliğine gecemezsem öğretmenlik yapmak için deniycem sansımı, hayırlısı

sana da kolay gelsin, ara verip tekrar ders calısmaya baslamak cok kötü valla, inşallah istedigin bi yere atanırsın canım, ayrıca da adet gelmeyecek gelmeyecek gelmeyecek inşallah

iyiyiz canım ama öyle şarkılar falan söyleyerek hiç sevimlilik yapma, cezalısınklava: nerelerdesin sen yaaa, özlüyoz ama uzatma arayı bi da olumunekankayizsmile
hayırlısı canım, ücretsiz izin alabiliyorsan bence o zamana kadar işten cıkma derim canım ben, gerci kendine göre haklısın, kolay bulmadın bu danayı da ama yine de onu daha iyi şartlarda yetiştirmek için de olsa çalışmalısın. he kocam zengin, ikimzi de yeter diyosan sen bilirsin:içelim:

yaaaa ben bu saat oldu gelmedim, kimse de sormamış uleeeeeyn:tomato: işler acayip yogun, mesai arkadasım burun ameliyatı olmustu, raporluydu kız, daha raporu bitmeden babasının vefat haberi geldi, bursaya gitti, yazık, 3 kişilik işi şu an 2 kişi yapıyoruz, bu yüzden arada kayboluyorum kusuruma bakmayın:)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay
32-buzma_vi
33-sezen10

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
gmcabuk........................................................09 Nisan
gncam............................................................15 Nisan
love27............................................................
turkuaz...........................................................17 Nisan
MONA ROSA..................................................21 Nisan
tayf................................................................22 Nisan
aytug..............................................................24 Nisan
cetrefilli...........................................................27 Nisan
deniko............................................................30 Nisan
sinemaltan......................................................02 Mayıs
catdog............................................................05 Mayıs
helena............................................................
deryaberil.......................................................
masal0663......................................................
gukem............................................................
bubuş.............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
kadser............................................................
ebrubu
begumhan
apaydın

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

cetrefilli senin sayende siteyi çözüp sipariş verdim canım çok sağol.bakalım geriye beklemek kaldı inş işe yarar benide preseed güzeli olarak eklersiniz?a.s.

emrina merhaba,
memnuniyet derken? eğer kuruluk içinse ben hamileliğe odaklandığım için birşey diyemeyeceğim:)) ama sonuçta ürün vesilesi ile hamile kalabildik..

cetrefilli ayşem ücretsiz izin demek bizim sektörde geri geldiğinde yerinde oturan biri ve suratı 9 çeyrek patronlar demek.. o nedenle bir süre annelik yapıcam nasip kısmet olursa:)))

sen neler yapıyorsun? biliyorum saldın çayıra hazirana kadar..ama bu kadar rahat döneminde kafandan çıkarmışken bir bakarsın tutar.. o nedenle yumurtlama günlerini boş geçirme ve preseed kulan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…