Preseed kullananlar

emrina merhaba,
memnuniyet derken? eğer kuruluk içinse ben hamileliğe odaklandığım için birşey diyemeyeceğim:)) ama sonuçta ürün vesilesi ile hamile kalabildik..

cetrefilli ayşem ücretsiz izin demek bizim sektörde geri geldiğinde yerinde oturan biri ve suratı 9 çeyrek patronlar demek.. o nedenle bir süre annelik yapıcam nasip kısmet olursa:)))

sen neler yapıyorsun? biliyorum saldın çayıra hazirana kadar..ama bu kadar rahat döneminde kafandan çıkarmışken bir bakarsın tutar.. o nedenle yumurtlama günlerini boş geçirme ve preseed kulan..

canım ben memnuniyet derken yani olumlu sonuç alanlar için sormuştum..topiği baştan okumaya çalıştım bazı arkadaşlar yurt dışından gelenler işe yarıyo ama türkiyeden alınanlar için işe yaramıyo demişler bende o yüzden sorum.tabiki tek amacım hamile kalabilmek inşmirmirmirmir yeni sipariş verdim daha beklemedeyim bende heves ettimsenağlama

aliii babaaanınn biii çifliiiii vaaarrr...çifliiindeee kuzuuularrıııı varrrr
meeeee meeee dieee baırııııııırrr çifliğinde Aaaaliiii baaabaaanıııınnnn

ayşeeee şimdi sevimli olabildim miii eyvahedigeldismile aklinialirimsmile naniknanik

selmacım bırak işi o zaman...madem iş için de endişelenmiyorsun, sorun yok...benim de gelirim olsa ben de çalışmazdım...ama dediğin gibi eş ne kadar anlayışlı olursa olsn eşinin eline bakmak çalışmış bir bayan için zor...senin için en hayırlı olan olur inş...evin yakın olsaydı bızdığa ben bakardım kıs..hem de bedavaa

kızlar bişey sorablirmiyim?preseed kullananlar memnun kaldılar mı?

cetrefilli senin sayende siteyi çözüp sipariş verdim canım çok sağol.bakalım geriye beklemek kaldı inş işe yarar benide preseed güzeli olarak eklersiniz?a.s.
canım listeye ekliyorum, memnun kalandan kastın gebelikse bak listemize maşallahı var:nazar:
emrina merhaba,
memnuniyet derken? eğer kuruluk içinse ben hamileliğe odaklandığım için birşey diyemeyeceğim:)) ama sonuçta ürün vesilesi ile hamile kalabildik..

cetrefilli ayşem ücretsiz izin demek bizim sektörde geri geldiğinde yerinde oturan biri ve suratı 9 çeyrek patronlar demek.. o nedenle bir süre annelik yapıcam nasip kısmet olursa:)))

sen neler yapıyorsun? biliyorum saldın çayıra hazirana kadar..ama bu kadar rahat döneminde kafandan çıkarmışken bir bakarsın tutar.. o nedenle yumurtlama günlerini boş geçirme ve preseed kulan..
haklısın canım, tabiki koşullarını en iyi sen bilirsin, sadece şunu biliyorum ki ne kadar hayıflansak da çalışan bi kadın için evde oturmak zor yani, bebeginle meşguliyetten aklına bile gelmez inşallah
valla selmacım ben bu ay ne ilac ne preseed ne test... hiç bişeye elimi sürmedim, çok da rahatım, sanırım dün bugün çatladı gibi, çalışıyorum canım merak etme senopuyorumnanaktan

aliii babaaanınn biii çifliiiii vaaarrr...çifliiindeee kuzuuularrıııı varrrr
meeeee meeee dieee baırııııııırrr çifliğinde Aaaaliiii baaabaaanıııınnnn

ayşeeee şimdi sevimli olabildim miii eyvahedigeldismile aklinialirimsmile naniknanik

canım benimmm sen zaten sevimlisin de bize sökmez:roflol: yok yazıldın, cezaya kalcan bi keremalsanaalsanasmile bize bi kaç yemek tarifi ver, barış ilan edelimturkbayragi

emrinaaaaa önümüzdeki adet tarihini söyle canımcım, yani inşallah gelmez de listeyi o şekilde tutuyorum ya:)

emrinaaaaa önümüzdeki adet tarihini söyle canımcım, yani inşallah gelmez de listeyi o şekilde tutuyorum ya:)

canım benim ilk adet günüm normalde yarın inş bakarsın yarın adet olmam:)ondan sonraki adet günüm mayısın 9 u canım.inş bana şans getirirsiniz...preseed sanırım 6 güne kadar gelir.hihoyyyt

canım benide eklerseniz çok sevinirim belki banada şan getirir inşş......:Saruboceq:

:roflol: goncacım bence sizde sorun yok sadece bi araya gelemiyosunuz:KK66:

chablis canım preseedın yanındaki aplikatörlü 3e kadar doldur yetere sana, zaten vajinanın derinine gönderidigin için o asagı inene kadar oyun bitmiş oluyo canım:roflol:

sağol tatlımmm opuyorumnanaktan

canım ıslaklık durumuna söylebilecek bilgim yok ama mantar konusunda ben de senin gibiyim 6 yıllık evliliğimin nerdeyse 5 yılı hep mantarlı geçti ama son 5 aydır çamaşır suyu kullanmayı bıraktım iç çamaşırlarım da ve mantar olayım bitti.(yoksa bu arada ne tedaviler oldum hep tekrar etti.)neyse 2 aydır da preseed kullandım ama mantar yapmadı yani için rahat olsun umarım sana da yapmaz:)))

sağol canım inşallah benim de sorun olmaz opuyorumnanaktan

hahahaha ayşaaa
tamam cezam yemek tarifi olsun
bugün sebze pazarı var bizim mahallede...semizotu aldım onu yapacağım...bulgur pilavı da yapacağım...nohut haşlanıyor bir taraftan...ben buzdolabı poşetlerine dolduruyorum nohutları, kağıt gibi ince yapıyorum, atıyorum buzluğa...bir de yeşil salata yapacağım, beklerim

ayy selmanın ya ağzını sulandırdım ya midesini bulandırdım...selmaaa hangisi anacım, nası gidoor hamişlik

:))) ebrucuğum öncelikle yakın olsan gönül rahatlığı ile bebeğimi emanet edebilirdim sana. senin nasıl bir çocuk yetiştireceğini tahmin edebiliyorum..

vallahi anacığım benim midenin maaşşallhı var.. ne bulsam yiyiyorum. yazdıklarının hepsi cezbedici şeyler:))

hafta sonu kayınvalidem geliyor. bana hıngal ve surajet yapacak.. lezgiler . onların hamurlu yiyecekleri. ne hikmetse et, hamur ve tatlıya düşkünlüğüm var. ilk insanlar gibi et yiyiyorum:))

canım benide eklerseniz çok sevinirim belki banada şan getirir inşş......:Saruboceq:
ok canım ekliyorum, inşallah ugurlu gelir:)
sağol tatlımmm opuyorumnanaktan
ne demek canımcım, her zaman opuyorumnanaktan
hahahaha ayşaaa
tamam cezam yemek tarifi olsun
bugün sebze pazarı var bizim mahallede...semizotu aldım onu yapacağım...bulgur pilavı da yapacağım...nohut haşlanıyor bir taraftan...ben buzdolabı poşetlerine dolduruyorum nohutları, kağıt gibi ince yapıyorum, atıyorum buzluğa...bir de yeşil salata yapacağım, beklerim

ayy selmanın ya ağzını sulandırdım ya midesini bulandırdım...selmaaa hangisi anacım, nası gidoor hamişlik
hay allah bende de bulgur pilavı ve semiz otu vardı:) yidik üstüne oturuyoruz şimdi:roflol:
:))) ebrucuğum öncelikle yakın olsan gönül rahatlığı ile bebeğimi emanet edebilirdim sana. senin nasıl bir çocuk yetiştireceğini tahmin edebiliyorum..

vallahi anacığım benim midenin maaşşallhı var.. ne bulsam yiyiyorum. yazdıklarının hepsi cezbedici şeyler:))

hafta sonu kayınvalidem geliyor. bana hıngal ve surajet yapacak.. lezgiler . onların hamurlu yiyecekleri. ne hikmetse et, hamur ve tatlıya düşkünlüğüm var. ilk insanlar gibi et yiyiyorum:))
hıngal haa, biz de hingel diyoruz, dibinde uyurum valla, ufff ufff, bak canım istedi şimdi, benim kayınvalide yapmaz, yapsa da yenmez:roflol:

yediklerin yarasın canım bebeğine, kan can olsun da yine de hamuru şekeri abartma, fazla alacagın kilonun ne sana ne bebişine pek bi faydası olmaz canım, aman diyim:)

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ
gmcabuk........................................................09 Nisan
love27............................................................
turkuaz...........................................................17 Nisan
MONA ROSA..................................................21 Nisan
tayf................................................................22 Nisan
aytug..............................................................24 Nisan
cetrefilli...........................................................27 Nisan
deniko............................................................30 Nisan
sinemaltan......................................................02 Mayıs
catdog............................................................05 Mayıs
emrina............................................................09 Mayıs
gncam............................................................
helena............................................................
deryaberil.......................................................
masal0663......................................................
gukem............................................................
bubuş.............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
kadser............................................................
ebrubu
begumhan
apaydın

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:
slm cetrefıllı canım olmadı bu ay da adımı sil doktora gıdecem ıyı bı doktor varmıs antakyada ordan randevu alacam kısmet hayırlı sı en kısa zamanda hepimiz muradımıza eerreerız tşk

günaydın kızlar, özgeeeem nasılsın?

goncacım ok canım siliyorum, hadi inşallah buldugun doktor vesilen olur canım, hayırlısı:)

günaydın kızlar, özgeeeem nasılsın?

goncacım ok canım siliyorum, hadi inşallah buldugun doktor vesilen olur canım, hayırlısı:)
iyiyim canım benim..sen nasılsın?

benim geliyo kırmızılar feci bel agrısı başladı bide ateşim düştü

günaydın kızlar.cetrefilli canım çok sağol eklediğin için inş preseed hamişlerimizdede ismimi görmek nasip olur canım çok sağol:1hug:a.s.

iyiyim canım benim..sen nasılsın?

benim geliyo kırmızılar feci bel agrısı başladı bide ateşim düştü
yaaaa kış kış de gelmesinler:KK43: hayırlısı canım yaaa, keyfini bozma

günaydın kızlar.cetrefilli canım çok sağol eklediğin için inş preseed hamişlerimizdede ismimi görmek nasip olur canım çok sağol:1hug:a.s.

inşallah canım benim, dualarımızı birbirimizden eksik etmeyelim, kabul olacak inşallah:)

X