Preseed kullananlar

günaydınnnnnn

nevyascım oglusun oluyomuş hadi hayırlı olsun canım
yaaa dün neden gelmedin sen hiç:gitme: nasılsın?

oleeeeey sen buralarda ol ki biz de seni takip edelim ama, canım benim yaa hiç bırakmadın bizi saolasın:1hug:

deniz bu aralar gelmiyor, haber alıyor musun?

günaydın kızlar .nasılsınız görüşmeyeli?benim okuldaki yoğun günler,kurslar bitti.ygs hazırlık kurslarımız vardı.artık daha sık gireceğim .hoşçakalın.

Kıslar selam,, nasılsınız?

Ayşem yoğunluğu bitsin artık heee, ilerleyen günlerde ben de fazla giremiycem galiba

selmacım nasılsın fıstık, kız olacak seninki bana öyle geliyor, hayırlı ve sağlıklı bir evlad olsun da gerisi önemli değil di mi?

Nevyas kısss ne alıngan şeysin sen öyle, sayfalarda gözden kaçabiliyor bazen, geri gel bakiiiiim, hem öyle arada uğrama buraya, hep gel.

özge nerelerdesin bugün, bekliyoz amaaaaa...

Mona rosacım hoşgeldin nasılsın?

ayşecim dün arkadaş vardı giremedin akşam girdim kimse yoktu

anjeli nasılsın şekerim

anjeli iyiyim canım bende sınav yaklaşıyo ders çalışıyorum öyle..
canım şuan seninde görünen bi sebep yok degil mi bebek olmaması için,tüp yaptırcaktın nezaman düşünüyosun

eeeeeee ben geliyom gidiyom kimse yok

mona rosa da gelmiş hemen kaçmış,ayşecik derste sanırım,selmada yok...

geldim yine kimse yok Hayırlı cumalar hepinize keyifler nasıl

ayşe canım benim deniz arkadaş listemde ama hiç aktif olmuyor. doğumu temmuzda onun. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bebeğini..

anjelic iyiyim canım. yarın kıyafet almaya gidiyorum kendime:)) resmen göbeğim, kıçım tepsi gibi oldu:)) dediğiniz gibi kız olunca daha çok yayılıyormuş takımlar:))

love inşallah sınavın başarılı geçer. helal olsun vallahi. imreniyorum sizin gibi arkadaşlara. evde olup ders çalışabilmek herkesin harcı değil.. mesela benim:))) ben hep yatayım yada gezeyim:)

kızlar öpüyorum hepinizi...

bu arada ebru yine kaçak modunda. uğramaz oldu buralara( anacığım tatlı tatlı sohbetlerini özletme..

selam kızlar...size bişi soracağım ben pkoluyum eşiminde hem hareket hem sayı hemde morfoloji sorunu var (sayı 15 milyon, ileri hareket %5, hareketsiz %50, morf%2), ...acaba densemmi bu arada ebay da çok ucuz....gittigidiyorda 79 tl ..bana yardımcı olup bir akıl verseniz çok memnun olurum

edut durumu senden çok daha kötü olanlar hamile kaldı, neden olmasın, denemekte fayda var.

özgecim bizde şimdilik görünen bi problem yok, ben mayıs gibi tedavi düşünüyorum hayırlısıyla bakalım...

selmacım şu cici hamile kıyafetlerinden al tatlım, ben bayılıyom onlara:)

ceylan güzelim sen de bi cee deyip kaçıyon, görüşemiyoruz.

edut durumu senden çok daha kötü olanlar hamile kaldı, neden olmasın, denemekte fayda var.

ay ebaydan alayım o zaman ..... ne bileyim eşim üzülsün istem,yorum onu hiç bişi kullandıramadım daha...bari bende ona destek olurum dimi..sağol

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay
32-buzma_vi
33-sezen10

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
gmcabuk........................................................09 Nisan
gncam............................................................15 Nisan
love27............................................................
turkuaz...........................................................17 Nisan
MONA ROSA..................................................21 Nisan
tayf................................................................22 Nisan
aytug..............................................................24 Nisan
cetrefilli...........................................................27 Nisan
deniko............................................................30 Nisan
sinemaltan......................................................02 Mayıs
catdog............................................................05 Mayıs
helena............................................................
deryaberil.......................................................
masal0663......................................................
gukem............................................................
bubuş.............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
kadser............................................................
ebrubu
begumhan
apaydın

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

anjelicim sorun yok şükür diyoruz ama neden olmuyo demekten kendimizi alamıyoruz belkide şu morfoloji olayı zorlaştırıyo aman nebiliyim işte hayırlısı..

ayşecim nerlerdesin canım sen

morfolojinin zorlaştırdığı kesin, başka faktörler de varsa daha da zorlaşıyor...

edut ben kullandım bikaç defa ama rahimde problem varmış, olması zormuş sonradan anladık, beni baz almayın yani.

edut ben kullandım bikaç defa ama rahimde problem varmış, olması zormuş sonradan anladık, beni baz almayın yani.
anlamadım ben şimdi görünen bişey yok demiştin

ya şu morfoloji olayıyla ilgili doktorların dedikleri birbirlerii tutmuyo hiç kimi %5 altına direk tüp demiş kimi %4 normal demiş..bence de mutlaka etkiliyo belki bizdede ufak bişey var olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…