Preseed kullananlar

neyse canım artık iyi bi merkez arayın inşallah vardır sivasta

canım yok sivasta merkez falan, bi üniversite hastanesi, bi numune bi de özel özel hastane var işte, artık ankaraya bir kaç gün erken gidip orda yaptırcaz, başka şansımız kalmadı...

cetrefiilim nabersin kafan karışmış okuduğum kadarıyla
benim son 8 günüm ov testlerinde çiftleri gördüm 2 gece preseedle çalıştım ve bekliyorum ama bişi var göğüslerim adet öncesinde şiştiği gün şişti yani şuan adet belirtilerim seyretmeye başladı bakalşım işte.....

şu ahmileleri bi yakalayabilsem burda sorcam bunu ama yok gacılar hep kaçak hep kaçak:)))

ben derse gidiyorum kızlar, 3e kadar sonra görüşürüz öptüm sizi:)

selamlar kızlar,umarım hepiniz iyisinizdir..cetrefillim geçen ay pre seed işe yaramadı belki bu ay yarar ..yarın yumurtlama günüm listede ismimin karşısına 22 nisan yazar mısın ...sanki bu ay pre seed işe yarayacakmış gibi bi his var içimde ...bu ay ikinci kullanışım olacak..

cetrefilli,sıkma canını daha çok gençsin be güzelim,bütün problemler bigün tükenecek ve bebek gelecek inşallah bak gör..daha önce de söylemiştim sana bebek öyle bi zamanda gelecekki sana ne sevineceksin ne ağlamak isteyeceksin sadece şaşıracaksın diye..ben ne insanlar tanıdım imkansızın ötesinde idi bebek ama hepsi anne şimdi...

Kızlar nasılsınız? Ben yokken kaynatmışsınız yine :)

Özgecim, ayşecim eğer tüp bebek yapılacaksa morfolojinin çok da önemi yok, IMSI tekniği olsun yalnız, sağlıklıları seçiyorlar...Benim içim de acayip sıkılıyor bugün, patlayacak gibiyim hayırdır inşallah.

tayf inşallah bu ayki çalışmalardan sonuç alırsın, dediğin gibi bu işlerin ne zaman olacağı belli olmuyor, insan ister istemez ümitsizliğe düşüyor, elimizden geldiğince pozitif olalım, başka yapabileceğimiz bir şey yok.

ay sorma canım karıstım ki ne karıstımakannehir
canım inşallah belirtiler adetten deil bebektendir, bu ay yakalamana çok sevindim valla, 2 aydır ovulasyonu tutturamıyodun hayırlısı canımcım
inşallah canım inşallah. listede yeniliyorum hemen, ayh hadi umarım içine dogan göbüşüne de dogmusturyerimseniben

ay yok be güzelim canımı sıkmıyorum, bu ay adetim biraz gec geldi, sökülsün diye ilac falan kullandım ona cok üzülmüştüm ama, şu an için bi sıkıntım yok allah şükür, sağlık olsun, gerisi gelecek de işte ne zaman gelecek orasını allah bilir, kısmet diyoruz işte:)

IMSI tekniği nedir anjeeeel, anacım bu hatunun da bilmedigi yokkaydirigubbakcemile5

ya burda hava kapalı, sizin oralarda da öyleyse ondan daralmıstır için, iyi düşün iyi olsun, 10 gün ovulasyon yasadın ayol daha ne olsun:)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay
32-buzma_vi
33-sezen10

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
gmcabuk........................................................09 Nisan
gncam............................................................15 Nisan
love27............................................................
turkuaz...........................................................17 Nisan
MONA ROSA..................................................21 Nisan
tayf................................................................22 Nisan
aytug..............................................................24 Nisan
cetrefilli...........................................................27 Nisan
deniko............................................................30 Nisan
sinemaltan......................................................02 Mayıs
catdog............................................................05 Mayıs
helena............................................................
deryaberil.......................................................
masal0663......................................................
gukem............................................................
bubuş.............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
kadser............................................................
ebrubu
begumhan
apaydın

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Ayşem IMSI tekniği olan merkezlerde spermler 12.000 kat büyütülerek bakılıyor ve sadece şekil açısından mükemmeli değil aynı zamanda dna hasarlı olanları bile ayırt edebiliyorlar, aralarında en sağlılarını seçip dölleme için kullanıyorlar, özellikle morfolojisi çok iyi olmayanlar için iyi, bizimki de %4 netekim

yav ne zaman girsem benden başka kimse olmuyor bir türlü çakışamıyoruz valla .. neyse cetrefillim teşekkür ettim sana ismimin karşısına yazmışsın 22 nisanı ..hadi bakalım bu ay artık dolduralım ama dimi şu göbüşümüzü canım..aaaaaaaaaaa..hadi bebişler bekletmeyin sizde daha fazla yav..opuyorumnanaktan

pıhtı pek yoktu canım banim normaldeçok pıhtı olur zaten, neyse canım sağlık olsun öyleyse de yapıcak bişey yok.ağlasak ta var mı çağresi(((

cetrefilli çok sağol canım, inşallah sizinde krugera göre iyi çıkar sperm sonucunuz...
ama kızlar genel olarak hepimizin morfoloji sorunu var onu görüyorum, doktorlar eşlerimiz için hiçbir sorun olmadığını söylüyorlar ama hepimizin morfolojisi %4 ve altında.demekki sebepsizin sebebi bu mu? bunu mu anlıyoruz? yani tamam belkide bizim de yumurta kalitemiz iyi değildir de tutmuyodur ama en azından doktorlar tutmasının zor olduğunu söyleseler 2,5 yıldır böyle kafayı yemezdik en azından...
çok şükür Rabbim bunda da vardır tabi bi hayır...
hepinize sevgiler arkadaşlar:enbuyukkk:

anacım sen de ters zamanda giriyosun ellaham:roflol: keşke mesai saatlerinde ugrayabilsen çene çalaız burdan:)

inşallah catdog canım çok saol, boşver kafa yemeyi de kısmet işte, bi gün gelecek hayırlısıyla rabbim nasip ederse

anladıııım vay anasını, hiç canımızı sıkmıyoruz, teknoloji cok ilerledi, bebeklerimizi kucagımıza alıcaz inşallah,,,

herkese günaydınlar kızlaaaaropuyorumnanaktan

günaydın tatlu hanımlar. gününüz aydın olsun. ben işyerinde çok sıkıntılıyım. o yüzden giremedim... yaw ne zor şu çalışma hayatı (

kızlar mrb benim eşimdede sperm sorunu var su pressed kullananlar gercekten hamile kaldımı

Selam kızlar dünden beri doktor geziyorum cuma günü %90 kız demişti doktorum dün başka doktora gittim hiç sormadan erkek dedi tabi yaşadığım şoku tarif etmem imkansız tabi bugün başka doktora gittim buda erkek dedi ama hangisine inanıcağım bilmiyorum..

arkadaşlar bir sorum olacak ben de bu ay aldım preseed biraz daha doktora gitmeden denices doğal yolla. benim yumurtlamamda sorun yok ona baktı doktor ama eşime falan bakmadı henüz bazı sebeplerden doktor işini erteledik yaza kadar. o arada ben de preseed aldım belki vesile olur diye. zaten bir yıl da o zaman dolcak. sorum şu bende kuruluk problemi olmuyor normalde yani bunu kullanırsam da fazla vıcık vıcık olmazmı ilişki esnasında sonuçta bu bir kayganlaştırıcı ama ihtiyaç yoksa yapay bi durum olmazmı? ne kadar kullanmam gerekir bu durumda bir de ben enfeksiyona açığım biraz bazen mantar bazen vajinal enfeksiyon kolay üretio bünyem. böyle bir şeye sebep olmadığı yazıyor internet sitesinde başına gelen var mı öğrenmek istedim yine de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…