Preseed kullananlar

özgecim ben 2 sene sebepsiz hamile kalamadım, sonra 2 defa hamile kaldım ama düşükle sonuçlandı 13 haftalık ve 9 haftalık, küretajlardan rahimde ufak tefek yapışıklıklar oluşmuş, o da hamileliğe engel, martta histereskopi oldum o nedenle.

özgecim derse gidip geldim canım:)
edut canım burda bi cogumuz kullandık canım, bi yan etkisini görmedik:)

özgecim ben 2 sene sebepsiz hamile kalamadım, sonra 2 defa hamile kaldım ama düşükle sonuçlandı 13 haftalık ve 9 haftalık, küretajlardan rahimde ufak tefek yapışıklıklar oluşmuş, o da hamileliğe engel, martta histereskopi oldum o nedenle.
canım histeroskobi veya loparoskobi sence olmalımıyım bende
acısı falan olmuyo demi

kızlar ben cıkıyorum, herkese güzel hafta sonları, öptüm sizleriiii:)

Kıslar selam,, nasılsınız?

Ayşem yoğunluğu bitsin artık heee, ilerleyen günlerde ben de fazla giremiycem galiba :KK43:

selmacım nasılsın fıstık, kız olacak seninki bana öyle geliyor, hayırlı ve sağlıklı bir evlad olsun da gerisi önemli değil di mi?

Nevyas kısss ne alıngan şeysin sen öyle, sayfalarda gözden kaçabiliyor bazen, geri gel bakiiiiim, hem öyle arada uğrama buraya, hep gel.

özge nerelerdesin bugün, bekliyoz amaaaaa...

Mona rosacım hoşgeldin nasılsın?
hoşbuldum.iyiyim.yarın antalyaya GELECEK TÜP BEBEK MERKEZİNE gideceğiz.ön görüşme için.ona göre karar vereceğiz.mayıs ya da haziran da da deneyelim diyoruz mikroyu.sende ne var ne yok ?nasılsın ?
eeeeeee ben geliyom gidiyom kimse yok

mona rosa da gelmiş hemen kaçmış,ayşecik derste sanırım,selmada yok...
buradayım canım.dersim vardı ,geldim.nasılsın ?
ayşe canım benim deniz arkadaş listemde ama hiç aktif olmuyor. doğumu temmuzda onun. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bebeğini..

anjelic iyiyim canım. yarın kıyafet almaya gidiyorum kendime:)) resmen göbeğim, kıçım tepsi gibi oldu:)) dediğiniz gibi kız olunca daha çok yayılıyormuş takımlar:))

love inşallah sınavın başarılı geçer. helal olsun vallahi. imreniyorum sizin gibi arkadaşlara. evde olup ders çalışabilmek herkesin harcı değil.. mesela benim:))) ben hep yatayım yada gezeyim:)

kızlar öpüyorum hepinizi...

bu arada ebru yine kaçak modunda. uğramaz oldu buralara:KK43:( anacığım tatlı tatlı sohbetlerini özletme..

ne güzel göbüş büyüdü,hamile kıyafeti arıyorsun.ne mutlu sana!a.s.:nazar:darısı başımıza kızlar:teytey:

ayşecim sana da iyi hafta sonları

mona rosacım iyiyim canım bende sen neler yapıyosun? ya sizin de morfoloji sorunu vardı degil mi?

özgecim bir düşüğün falan yok neden hist. ve lap. olacaksın ki? Önce bir tüp bebek dene, eğer olmazsa histerskopi yapılıyor, hemen yaptırma böyle şeyleri, ben de küretajlardan sonra endometrium kalınlaşmıyordu öyle ortaya çıktı, sende öyle bir problem yok ki...

Mona rosa hakkında hayırlısı, inşallah haziranda seninle güzel haberler veririz burada.

ayşem iyi akşamlar.

anjeli bazı doktorlar nedensiz infertilite denilebilmesi için laparoskobi yaptırılmak zorunda falan diyolar benim temmuzda 2 sene olacak gerçi biliyosun eşimin sonuçları pek iyi çıkmadı hala nedensizmiyim onuda bilmiyorum burda gidebilecegim bi doktor kalmadı onun için doktorada soramıyorum

özgecim lap.a hiç gerek yok, histereskopi olur seninki, kendini ne diye kestirip biçtiricen deli misin? ofis hist. de herşey görülüyor zaten, sakın haaa, hem bu işleri ehil olmayanlara kesinlikle yaptırma, iyi bir doktorun yapması şart, benim doktorlara güvenim kalmadı.

anjeli bazı doktorlar nedensiz infertilite denilebilmesi için laparoskobi yaptırılmak zorunda falan diyolar benim temmuzda 2 sene olacak gerçi biliyosun eşimin sonuçları pek iyi çıkmadı hala nedensizmiyim onuda bilmiyorum burda gidebilecegim bi doktor kalmadı onun için doktorada soramıyorum

ayşecim sana da iyi hafta sonları

mona rosacım iyiyim canım bende sen neler yapıyosun? ya sizin de morfoloji sorunu vardı degil mi?

evet bizim de morfoloji.temmuzda 3 yıl olacak .tık yoksempatiksalakcinnibayanssulusmile:hulya:delikafadulden

Son düzenleme:
özgecim lap.a hiç gerek yok, histereskopi olur seninki, kendini ne diye kestirip biçtiricen deli misin? ofis hist. de herşey görülüyor zaten, sakın haaa, hem bu işleri ehil olmayanlara kesinlikle yaptırma, iyi bir doktorun yapması şart, benim doktorlara güvenim kalmadı.
yok canım şimdi yaptırmam hele buralarda asla...

özge tirod değerlerin nasıl çıkıyor? sana bir sürü test söylemiştim yaptırmadın di mi?

özge tirod değerlerin nasıl çıkıyor? sana bir sürü test söylemiştim yaptırmadın di mi?
canım ben izinde bi doktora gittim bütün test sonuçlarımıza baktı tabi eşimin son iki tahlilini yaptırmamıştık herşeyin normal oldugunu söyledi başka yaptırmam gereken test olup olmadıgını ısrarla sordum yok dedi pıhtılaşma testi ve gen analizi dedim bunlar olumsuz tüp bebekten sonra yapılır dedi
troid t3 t4 testleri mi onlardan biri normalin bir deger altındaydı ama doktor bunun genbelige engel olmadıgını söyledi

özgecim tsh kaç çıkıyor? morfolojiye çok takılma, bak biz eşimle kormozom testlerini de yaptırdık normal çıktı, yani bu iş biraz da kısmet işi, tabiri caizse kıçını da yırtsan olmayacaksa olmuyor, ama binbir sorun var, imkansız dedikleri çiftler bebek sahibi oluyor, bunun bi kuralı yok.

özgecim tsh kaç çıkıyor? morfolojiye çok takılma, bak biz eşimle kormozom testlerini de yaptırdık normal çıktı, yani bu iş biraz da kısmet işi, tabiri caizse kıçını da yırtsan olmayacaksa olmuyor, ama binbir sorun var, imkansız dedikleri çiftler bebek sahibi oluyor, bunun bi kuralı yok.
canım tsh 1.33 , 1.09 gbi degerler çıktı hep normal görünüyo
morfolojinin yanında ileri hareket testin birinde hiç görülmemiş birinde %10 aslında bunada biraz taktım ama doktor degerleri iltihabın düşürdügünü söylemiş ve bizde hep bitmeyen bi iltihap olayı var..

TSH çok iyi, iltihap sorunu varsa ikinizin de antibiyotik kullanması gerekiyor, sen de akıntı falan da yapar dikkat aman, kafana takma demiycem insan duya duya bu lafa sinir oluyor, kendimden bilirim, inşallah daha uzun olmaz imtihanımız.

Mona rosa son yapılan testi güvenilir bir yerde mi yaptırdınız? Morfoloji çok düşmüş?

antalya tüp bebek merkeziydi.yarın da yaptıracağız tekrar gelecek tüp bebek merkezinde .o da antlyada yine.evet çok düşük ama bu durumda bile bebeği olan insanlar var

X