Preseed kullananlar

sorma cetrefillim sonunda 2 ay sonra birbirimizi buldukta denedik işte:))) nasip bundan sonrası ayın 15 inde belli olcak bakalım nolmuş...

:roflol: goncacım bence sizde sorun yok sadece bi araya gelemiyosunuz

chablis canım preseedın yanındaki aplikatörlü 3e kadar doldur yetere sana, zaten vajinanın derinine gönderidigin için o asagı inene kadar oyun bitmiş oluyo canım:roflol:

aynen öle bi bulsak biribirimizi çocuk yapcaz:))))

kızlar mrb benim eşimdede sperm sorunu var su pressed kullananlar gercekten hamile kaldımı

selam arkadaşım,aslında pre seed ile hamile kalanlar listesine ve bu sayfanın geçmişine bir göz atarsan göreceksin ki evet pre seed bazı kişilerde işe yaramış..bende bu ay ikinci keredir kullanıyorum,inşallah bir faydası olmasını bekliyorum...satın almak istediğinde burdaki arkadaşlar sana yardımcı olur bilahare bende yardımcı olurum tabii ki..ama sen topici başından itibaren gözden bir geçir heleyerimseni ben

ayyy o yerim seni ben i ben yazmadım haa yanlış anlama sapık filan zannedebilirsin,göz kırpan bi ikon vardı onu kullandım ama bazen böyle saçmalıklar olabiliyo..hay allah :))))

selamlar cetrefillim,nasılsın bakalım bugün,nihayet çakıştık aynı anda..zemuszemus

iyiyim tayfcım, mesainin bitmesini bekliyorum, bak yine kacıcam bu sefer:)

sen nasılsın?

ilk defa bi arkadaştan duydum merak ettim yazdım ama denicem sağola canım eczanelerde olmuyomu

canım ıslaklık durumuna söylebilecek bilgim yok ama mantar konusunda ben de senin gibiyim 6 yıllık evliliğimin nerdeyse 5 yılı hep mantarlı geçti ama son 5 aydır çamaşır suyu kullanmayı bıraktım iç çamaşırlarım da ve mantar olayım bitti.(yoksa bu arada ne tedaviler oldum hep tekrar etti.)neyse 2 aydır da preseed kullandım ama mantar yapmadı yani için rahat olsun umarım sana da yapmaz:)))

ya kızlar ben ne zamanki işten eve gelebiliyorum hepiniz kaçıyosunuz be, işte vaktim olmuyo benimguclubacismile

catdog sorma o mantardan ne çektim bende şükür bişey yok şimdi ama sürekli tekrarlıyo

sen nasılsın? morfoloji olayı seninde kafanı karıştıdı degilmi?bende henüz bi kadın dogumcuya gidip yorumlatmadım testi çok merak ediyorum

iyiyim tayfcım, mesainin bitmesini bekliyorum, bak yine kacıcam bu sefer:)

sen nasılsın?

iyiyim şekercim...napalım artık birgün aynı anda denk gelicez mutlaka:gitmere seed geçen ay bi işe yaramadı ama bu ay umutluyum cetrefillim...bu ay başarıcam bak gör delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

ilk defa bi arkadaştan duydum merak ettim yazdım ama denicem sağola canım eczanelerde olmuyomu
eczanede çok pahalı gülüm,ben eby den getirttim burdaki bi arkadaş sağolsun bilgi verdi çooook ucuza geldi.zaman sorunun yoksa tr den alma derim ,ciddi fiyat farkı var çünkü....

Neyse kızlar bi selamımı almadınız siz bilirsiniz inşallah en kısa zamanda sizlerde hamile kalırsınız hoşçakalın..

günaydın hanımlar,
ayırlı duaların bereketli olduğu bir cuma dilerim:)

nevyas canım benim erkeğin hayırlı olsun:))

Neyse kızlar bi selamımı almadınız siz bilirsiniz inşallah en kısa zamanda sizlerde hamile kalırsınız hoşçakalın..
ben sana küsüm bi kere:umursamaz: artık ayda bir ugrar oldun, oysa burda hamileleri görmek hepimize umut oluyor...neyse canın saolsun oglunla saglıklı güzel ömürlerin olsun inşallah
günaydın hanımlar,
ayırlı duaların bereketli olduğu bir cuma dilerim:)

nevyas canım benim erkeğin hayırlı olsun:))

günaydııııın selmacım, nasılsın? sizin cinsiyet ne zaman belli olacak??

herkese günaydınlar, hayırlı cumalar kızlar:)

günaydınnnnnn

nevyascım oglusun oluyomuş hadi hayırlı olsun canım

:))) ayşeciğim şu ana kadar gittiğim hiç bir dr cinsiyet söyleyemedi. sanırım benim ki çok edepli bir kız olacak.. güzel Allahım hayırlısını nasip kısmet etsin..
ben iyiyim, sizleri takip ediyorum.. etmeyede devam edeceğim:))

canım kesin kız olacak ozaman,kızlar genelde göstermez...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…