Preseed kullananlar

ayh evet özge, sonucu getirmeyi unutuyorum yazıcam bunrdan her bişeyi, doktora da göstermedik, gecen yıl yaptırdıgımızı da bulamadık. ama morfoloji hatırladıgım kadarıyla % 60, sayı da 24 milyon yazıyo
bu sanki sınırda gibi geldi, çünkü alt sınır 20 milyon, üst sınırsa 200 milyondu heralde, anacım hiç anlamıyorum ya, öyle baktık gectik, yarın unutmazsam getircem o zaman yorumlatırım size:)

kahve falı gibi bişey oldu bu da:roflol:

canım siz krugere göre yaptırmamışsınız morfoloji %60 ise who kriterine göre ,kruger daha ayrıntılıydı
toplam sayı ise 24 milyon ise düşük ama konsantrasyon ise normal

bizim de who kriterine göre morfoloji hep %60-70 çıkmıştı,krugere göre %2-4 çıktı keşke krugere göre yaptırsaydınız

güzelim ben labaratuarı arayıp sordum krugere göre yapılıyo mu diye? evet dendi, bu kruger deil mi şimdi

güzelim ben labaratuarı arayıp sordum krugere göre yapılıyo mu diye? evet dendi, bu kruger deil mi şimdi
canım belki krugere görede bakılmıştır bazı testlerde hem who hem kruger kriterinide veriyo ama eger morfoloji sadece %60 olarak belirtilmişse ozaman who,belki kruger kriteride vardır sen dikkat etmemişsindir neyse sen yarın unutma sayının yanında hareket falanda önemli

mrb arkadaşlar bende bu ay ilk kez preseed kullandım,2,5 yıldır uğraşıoz olmadı bebişimiz yarın adet günüm umarım olmam,artık kırmızıları görmekten yoruldum.Umarım en kısa zamanda kavuşuruz meleklerimize..

sen öyle deyince labaratuarı aradım kruger kriterleriyle yapılıyor zaten who yok bizde dendi, ufff özge iyice kafamı karıstırdın şimdi((

sen öyle deyince labaratuarı aradım kruger kriterleriyle yapılıyor zaten who yok bizde dendi, ufff özge iyice kafamı karıstırdın şimdi((
dur canım karışma hemen benim bildigim krugere göre %60 diye bi sonuç yok normali %14 ,who da %50 baz alınıyo belki ben yanlış biliyorum yarın sonucu spermiyogram topiginde yorumlatırsın ordaki arkadaşlar bu konuda çok bilgililer

canım inşallah bize güzel haberler verirsin burda...

ayşecim spermiyogram topigine bi yazsana şimdi ,morfoloji %60 görünüyo bu krugere göre mi bakılmış who ya mı göre diye bende merak ettim şimdi

hamileler bakın bi hamile olduğunuzu gecikmeden anladınızmı yaaaaaaaaaa

love canım yazdım bakalım ne diycek ordaki arkadaslar? sinir oldum yaa hayır hastaneyi aradım kruger diyolar ama???

love canım yazdım bakalım ne diycek ordaki arkadaslar? sinir oldum yaa hayır hastaneyi aradım kruger diyolar ama???
ayşecim dur bakalım belki ben yanlış biliyorum ay valla üzüldüm şimdi senin kafanı da karıştırdım ya çok takılma who ya göre %60 kötü degil
sen testi akşam yada yarın mutlaka yaz ordaki kızlara

özgecim %60 gibi bi oran yokmus krugerde, orda da böyle yazdılar, şimdi hastaneyi aradım, halkla ilişkilere şikayette bulundum, emreye geri dönecekler...ayh iyi ki burası var ya yoksa gözüm kapalı gidecektim ankaraya, saol özgecim, emre benimle birlikte gelemeyebilir, orda kruger deil diyeceklerdi, ben kalacaktım düdük gibi valla...

özgem canım takılmıyorum da kruger who falan diye de maya tüp bebekle görüştügümde kruger kriterli test istiyoruz, eşiniz gelmeyecekse de kısa zamanda onu yaptırın dediler. yani sormasam öğrenmesem diycem ki hata bende...

ayşecim eve gidince iyi incele testi belki %60 ın altında bi deger daha vardır oluyo çünkü bazı labaratuarlar iki kriterede veriyorlar

:)))) ayşe canım benim yarın 09:00 da burdayım.

gncam,
ben adet olmama iki gün kala test yapmıştır. hafif çizgi gördüm. adetim gelmeyince birgün sonra yaptım ve daha belirgin çizgiyi gördüm. minumum 12. günde çıkıyor. hormon 12. günden (yumurtlama günü) sonra idrara karışıyor...
belirtilerden hiç bahsetmeyeceğim. kişiden kişiye değişiyor... Allah hayırlısını, gönlüne göre versin canım..

love canım benim vallahi dr taş çıkartır hale geldin. öpüyorum seni ..:)

kızlar iyi akşamlar, malesef ben bu sabah adet oldum; hayatımda ilk defa adetim 2 gün gecikti ve adet oldum ama ilk defa beyaz akıntım oldu gecikme itibariyle başladı ve umutlanmıştım ama malesef(((
yanlız kızlar ben hala çok sıcağım ateşim düşmemiş neden böyle oldu bu ay bi garibimfisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…