Preseed kullananlar

Merhaba, ben de eby dan preseed ve conceive plus sipariş ettim. Umarım bende de işe yarar

canlarımmm biss geldikk ösleştikk ama çok sık giremiorummm
öptümm hepinisiii....................

edaaa nerelerdesin sen, vallahi küstük ama

nasılsın bebek nasıl?

canım benim kaçırmışım demek ki..geçmiş olsun...yapışıklıkların açılması iyi olmuş....desene ilerleyen aylarda güzel haberlerini alabileceğiz inşallah...dualarım seninle...bu arada utanarak soruyorum, hep unutuyorum sormayı...gerçek ismin neydi unuttum...dua sırasında anjelic diye söylüyorum ismini, sonra da tebessüm tabii... Allah kabul ediyordur inş bu şekilde

ayşecim canım benim...ablamla pek görüşemiyoruz..gazeteci kendisi...hep yoğun hep yoğun ...ama haklısın en azından şehir içinde...sen izmir e ya da Ankara ya taşınmayı düşünüyor musun...yoksa Sivas son nokta mı

tamam tamam zaten sen kazandınaklinialirimsmile çünkü öğleden sonra idrarımı tutmayı unuttum wc ye gittim yapamadım ovulasyon testini :gitme:
zaten bugünden sonrada yapmam tamammı :))) sositososito
saka bi tarafa anlastık tatlım yapmıycam test falan zaten büyük ihtimal hasta olurum gibi geliyor. hepinizden allah razı olsun. öpüyorum. a.s.

tayf soru sormadan gittin:)))
sen yaz sorunu ben gün içerisinde uğrar cevaplarım canım benim.. hayırlı haberlerini bekliyoruz..

yav benim internet hattından mıdır nedir sana soru sorabilirmiyim dedim epeyce bekledim seenden ses çıkmayınca çıktım bende ..ama şimdi senin cevabı yazdığın saate bakıyorum aslında hemen bir dakika sonra cevap vermişsin..alla allaaaa...ama bu geçen zaman içinde soracağım soruyu da unutmuşum be güzelim terelelli kaydirigubbakcemile2olduk ya ondan herhal..hay allah kusuruma bakma gari şeker..

selamlar erbubu ve de kadser..nasıl gidiyo arkadaşlar..iyisinizdir umarım

bubuş, canım benim...birçoğumuz o dönemleri az çok geçirdik..ben çok ağır bir şekilde geçirdiğim için o evreleri, kimsenin o şekilde yıpranmasını istemiyorum...ve gördükçe de yazıyorum...hayatım, inş gelecek ay o testlerin hiçbirine ihtiyacın kalmaz..inş müjdelendirirsin hepimizi...ama ne olur her iki duruma da alıştır kendini...her şerde bir hayır, her hayırda bir şer olabileceğini unutma
çoook çok sevgiler

merhaba tayf, bir yandan yemek yapıp bir yandan da neti takip ediyorum
umarım iyisindir

iyidir şekercim..çıkmadan bi selam vereyim dedim sizlere..benimde yemek yapmam lazım ama senin kadar yetenekli diilim maalesef..:gitme: sonra görüşürüz ,kolay gelsin sana da ....

cetrefilli nerelerdesin acaba geldimi seninkiler??? senden çok ben heyecanlııyım valla bana hamilesin gibi geliyor inşşşşşşş. öyledir :Saruboceq:

arkadaslar preesedı nerden aldınız. ben gıttı gıdıyordan aldım. 5 adet ovulasyon testı ve 5 adet gebelık testı artı kargo 69 tl.. umarım orjınalıdır.

arkadaslar preesedı nerden aldınız. ben gıttı gıdıyordan aldım. 5 adet ovulasyon testı ve 5 adet gebelık testı artı kargo 69 tl.. umarım orjınalıdır.
Merhaba ben de bugün satın aldım sana bilgileri özelden mesaj atıyorum bir bakarsın.

merhaba eftella ozelı kullanmayı bılmıyorum :))

Canım sayfanın üst sağ kısmında Hoşgeldiniz melekkose yazan yerin altında Özel mesaj yazıyo ya ona tıkla canım. Açıklamalı olarak anlattım. Ama sen yenisin sanırım 50 msj dolmadan sen msj atamayabilirsin. Oku o yeter, burdan yazabilirsin canım. Bir de sana arkadaşlık teklifi yolluyorum kabul edersen yine haberleşiriz. Eşimi bekliyorum çünkü gelince çıkıcam.

Merhaba;

Bende yeni katıldım aranıza, taze preseed kullanıcısı olacağım inşallah:)

Selamlar hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…