Preseed kullananlar

düşünmez miyim ebrucum, hayalim izmire yerleşmek, önümüzdeki 5 yıllık kalkınma planı içerisinde sivastan kaçış da var, hayırlısı bakalım:)
cetrefilli nerelerdesin acaba geldimi seninkiler??? senden çok ben heyecanlııyım valla bana hamilesin gibi geliyor inşşşşşşş. öyledir :Saruboceq:
gelmedi canım yaaa, cok saol, allah agzından almıs olsun inşallah.ama ben bişeyi yanlıs hesaplamısım, catlatma ignesinde 14-15 gün sonra sökülüyodu benim kırmızılar, bugün 13. gün, yani tarihi erken hesaplamışım, o yüzden de gecikme yasıyorum... kısmet inşallah bu belirtiler adetten deildir canım inşallah birgün hepimiz hayırlısıyla bebeklerimize kavusucaz

Merhaba;

Bende yeni katıldım aranıza, taze preseed kullanıcısı olacağım inşallah:)

Selamlar hepinize

hoşgeldin canım aramıza, umarım tez zamanda güzel haberlerini alırız:)

herkese günaydınar, hayırlı cumalar canlar, rabbim tüm dualarımızı kabul etsin:Saruboceq:

kızlar neoldu ya neden sessizsiniz ??? cetrefilli sormaya korkuorum ama neyse sormuyum ohaoldumsmile

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay...................................................

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

helena............................................................04 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
bubuş.............................................................23 Mart
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
cetrefilli..........................................................25 Mart
xxnezo...........................................................26 Mart
kadser............................................................26 Mart
tayf................................................................30 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın
aytug..............................................................01 Nisan
sezen10.........................................................02 Nisan
deniko............................................................03 Nisan
catdog............................................................04 Nisan
sinemaltan......................................................06 Nisan
gmcabuk........................................................09 Nisan
gncam............................................................15 Nisan
love27............................................................
turkuaz...........................................................17 Nisan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

cetrefilli inşallah gelmez kırmızılar ama gelsede üzülme nasılsa bi gün olucak ben bunu çok inanıyorum gelecek bebeklerimiz..
sen bu ay olmazsa ne yapmayı düşünüyosun?igneli tedavi mi yoksa yaza bekliycekmisn tüp bebek için

Bu ay ilk defa preseed kullandım.Kızlar dün akşam hamile olduğumu öğrendim.Ateş tablomu koymuştum.30. gün 36.7 idi.Değerim 168 çıktı.Bu ay ilk defa preseed ve progestan hapı kullanmıştım.Birde 12 gün kadar incir kürü yapmıştım.geçen yıl eşim askere gitmeden önce 2 ay denemiştik ama prolaktin sorunum vardı.Yani o iki ay dostinex içmiştim.Eşim askerden geldi ikinci ay hamile kaldım.Doktorum progesteron tahlili yaptırdı adetimin 21. günü değerim:13.2 çıktı.Yani yumurtlama var dedi ama 17 18 olsa daha iyi olurdu dedi.O yüzden progestan isimli ilacı verdi.Adetinin 16. günü günde 3 adet kullanacaksın 10 gün boyunca dedi.Bittiğinde iki üç güne adet görürsün dedi.Bu ilaç olaki hamile kalırsan çocuk tutunsun diye dedi.Ama ben görmedim.5. gün kan testi ile öğrendim.Öncelikle Rabbim bana bu preseed ve progestanı vesile kıldı.Ben 30 güne bir adet görürüm.Ovulasyon kiti ile adetimin 15.günü çift çizgiyi gördüm.Ve 15. günü hem sabah hem akşam ilişki oldu.yani muhtemelen o gün kaldım.Kafaya takma işine gelince hani diyorlar ya takmazsan olur diye ben hep ağlıyodum bu ayda adet olacam diye.Yani kafamdan hiç silemedim.Her saniye aklımdaydı.Ama çok dua ettim.Belirtilere gelince aynı adet olacakmış gibi akıntım çok arttı.ve göğüslerim hassaslaştı.Ama bu hassaslaşma adet günümden 2 gün önce başladı.10 gün önce değil.akıntım koyu renkti.Ve adet günümde çok açık kahve bir akıntı geldi.Ama asla kırmızı değildi çok açık kahve ile pembe arası.onun haricinde belirti filan beklemeyin.Kasık ağrılarına gelince geçen ay daha çok olmuştu kasıklarımda batma falan bu ay daha az oldu.TEk belirgin belirtim akıntı ve yüzümde hiç sivilcem çıkmadı.Ve göğüslerim 2 gün kala biraz hassaslaştı acıyodu.Normalde adet öncesi sivilcem çıkar.Hiç çıkmadı bu sefer.Preseed i de bu ay 3 defa kullandım ilk defa.İdrar testinide adetime 5 gün kala yaptım ve çıkmadı.Bu testlerede güvenmeyin.Allah isteyen herkese nasip etsin..

ay canım ne güzel haber bu gözün aydın darısı bizlerin başına inşallah...

progestan dedigin ilaç furtural diye bi ilaçmı?

günaydın canım nasılsın?

teşekkür ederim canım şükür sen naslsın :) kızlar cumanız mübarek olsun bugün herkes birbirine dua etsin olurmu (ALLAH IM ceterfilli inş. adet olmaz inş. hamiledir AMİN :):Saruboceq:

teşekkür ederim canım şükür sen naslsın :) kızlar cumanız mübarek olsun bugün herkes birbirine dua etsin olurmu (ALLAH IM ceterfilli inş. adet olmaz inş. hamiledir AMİN :):Saruboceq:
iyiyim canım sagol..salı gününe kadar konyadaydım geldim malesef...
ben ali acara gittim adam ne kalabalık öyle ama iyi bi doktormuş ilgilendi
sizin morfoloji kaç

iyiyim canım sagol..salı gününe kadar konyadaydım geldim malesef...
ben ali acara gittim adam ne kalabalık öyle ama iyi bi doktormuş ilgilendi
sizin morfoloji kaç

hangi hastanede canım bilmiyorum o dr.u yada hatırlamıyorum bizim morfoloji %1 di en son ama morfoloji sayı ve hareket kadar önemli değil sizin morfoloji bence normal spermlerin şekli ile alakalı yani oyüzden biz pek morfoloji üstünde durmadık sayıda 21 milyon ve üstüne çıkıyor zaman zaman önemli olan hızlı hareketlilik bizde ama onuda yenecez RABBİMİN İZNİ İLE İNŞAALLAH:)

kılzar gunaydın hayırlı cumalar.eger hafta sonu adet olursam preseed almayı dusunuorum .esımde sperm azlıgı var bu durumda olupta faydasını goren varmı yada ılac ne kadar faydalı bır bılgınız varmı nerden alabılırım

buzmavi..çooook sevindim ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..
ben de dün doktordaydım..adetin 3. günü yapılan hormonlar iyi çıkmıştı dün de 21. gün yapılan progesteron testi yapıldı sonuç 7,20 doktor yumurtlamışsın ama bunu 15 lere falan çıkarmamız lazım dedi adetin 3. günü gel bana dedi..üzüldüm moralim bozuldu bu ay hem ovulasyon testinde çift çizgiyi görmüştüm hem preseed kullanıp ilişki yaşamıştık çok umutluydum...ama şimdi senin yazdıklarını okuyunca kendi hikayeme benzetip çok mutlu oldum paylaştığın için çook teşekkür ederim..burda hiçbirimiz birbirimizi tanımıyoruz ama yazdıklarımız paylaştıklarımız o kadar kardeşçe ki..

gelişmeleri bizimle paylaş..benim muhtemel adet tarihim 2 nisan bakalım 3. günü ne ilaç verecek ne olacak ben de paylaşırım..

inşallah canım kısmet, ya ankarada görüştügüm tüp bebek merkezlerinden birinde o igneleri kullanma tüpte kullanırız demişlerdi, ama ben farklı bir yere yaptırcam tüpe gerek kalırsa, o yüzden igneleri kullanayım mı saklayım mı bilmiyorum kararsızım, bir de göbekten vurulacak olmak bi tuhaf ediyo içimi... inşallah bunları yasamama gerek kalmaz

tebrik ederim buzmavi, allah 9 ay boyunca saglıklı bi gebelik ve sonunda rahat bi dogum nasip etsin, çok sevindim:)

allah senden, burdaki tüm arkadaslarımdan razı olsun ve yüreklerindeki bebek hasretini bitirsin dilerim kadsercim, herşeyin hayırlısı, inşallah tez zamanda kucagımıza alırız bebeklerimizi

canım ben sana özelden yazdım ya nerden alabilecegini.... preseed erkek infertilitesinde daha etkili diye4 biliyorum...

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay.....................................................
32-buzma_vi.........................................................

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

helena............................................................04 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
bubuş.............................................................23 Mart
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
cetrefilli..........................................................25 Mart
xxnezo...........................................................26 Mart
kadser............................................................26 Mart
tayf................................................................30 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın
aytug..............................................................01 Nisan
sezen10.........................................................02 Nisan
deniko............................................................03 Nisan
catdog............................................................04 Nisan
sinemaltan......................................................06 Nisan
gmcabuk........................................................09 Nisan
gncam............................................................15 Nisan
love27............................................................
turkuaz...........................................................17 Nisan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

bu arada topiğin en küçük anne adayı benmiyim ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…