Preseed kullananlar

selmacım günaydın ...çıkmadan sana bişey sorabilir miyim?

bora bey merhabalar,
hayırdır, buralarda ne işiniz var?*?
selmacım bora kim anacım??
sasman da eb.yda var mı? dur bi de ona bakem, benim ovulasyon testleri bitti cünkü...
hiç karısma lovecım yaaa, bırak artık sonucları falan arastırmayı, kısmetse olacak zaten, takma kafana taktıkca büyüyo içinde çünkü

ayrıca hoşgeldin, valla özledim seni:)
ay yapmaaaa, benim de adet ha geldi ha gelecek 3 gündür, ama kendisi yok, aklımda bi yer ya varsa deyip mutlu oluyor ama kendimi kandırmamın anlamı yok, çünkü her ay ki gibi bu belirtiler de...hayırlısı diyorum...

:))) bora doktor.. başka sayfalardada görmüştüm. dün buraya uğradı.. preseed mi alacaktı acep:))))

bu arada kızlar ikili test sonucun çıkmış. öğleden sonraya izin aldım. gidicem dayanamıyorum beklemelere.))) dua edin..

herkese günaydınlar kızlar

ben acayip yogun bi tempoya giriyorum, pazartesileri 13-17, persembeleri 17-21, cumaları ise 19-21 saatlerinde master derslerim basladı...

artı spor salonuna yazıldım, üniversitenin varmıs, oraya da gidicem:)

gündüz iş, aksam spor ya da okul derken kocam beni unutacak valla:)

ama kafayı artık bişeylerle dagıtmak lazım, hakikaten yazın gidecegim tüp bebek fikri bile beni mutlu ediyor, o zamana kadar da hayırlısıyla bu dediklerimin altından kalkmaya calısıcam bakalım:)

en güzeli ayşeciğim. helal olsun sana vallahi.. yaza kadar hem daha sağlıklı bir bedene sahip olursun, hemde kafayı takmzsın..
boşver unutsun koca seni. bu sayede daha ateşli oluverir kız...:)))

selmacım eli kulagında gibi bişey benimki:) bekliyorum

anacım anlamadım ki, dr bora mı yazıyo, nerden anladın o oldugunu, nerenin doktoru, kkda ne işi var:)

canım hadi inşallah testlerin sonucları temizdir, hersey yolundadır güloom inşallah

eşim selçukta bi doktora gitti sorun yok demiş bende anlamadım şimdi %4 morfoloji iyimi kötümü
sizin kaç morfoloji

canım merhaba, sınırdasınız demek oluyor...kruger kriterlerine göre mi yapıldı test..bir de iki sperm analizi arasında 2-3 gün ara olmalı diye biliyorum...buna dikkat edildi mi
diğer sonuçları nasıl..sayı, hareketlilik vs...eğer sayı ve hareketlilik iyiyse morfoloji için sorun yok demiştir dr...mesela aşılama için en az 4% olmalı diye biliyorum (ama ne olur bunu araştır, sadece aklımda öyle kaldı...yanlış yönlendirmiş olmayayım)
inş hayırlı olan en kısa zamanda müjdelerle dolar evin...buradaki tüm arkadaşlar için de geçerli bu dileğim

en güzeli ayşeciğim. helal olsun sana vallahi.. yaza kadar hem daha sağlıklı bir bedene sahip olursun, hemde kafayı takmzsın..
boşver unutsun koca seni. bu sayede daha ateşli oluverir kız...:)))

ateşli deme banaaaa:roflol: zaten adet yaklaşınca pek bi soguk duruyorum, bi de ateşli olursa bittim benakannehir

selmaaaa...nie sonucu mail olarak istemedinnnn....ay inş güzel çıkar sonuçlar..ben olsam yerimde duramazdım...kıs sabretmeyi öğrendin, annelik yaradı sana...prafoooo

ayyşeeee çoook sevindim yoğun olmana...kafan hakikaten dağılacak..spor insana çok ii geliyo...ders çalışma da öyle

aynen canım ya benimde gelmeyesice günüm yarın aşırı yoğun bi akıntım var dün akşamda mide bulantısı vardı ama ağrılarda var tabi bilmiyorum kafam karıştı zaten bu ay olursa olur olmassa 5 ay ara çünkü eşim 2 hafta sonra askere gidiyor bende kuaförüm zaten kursu bitiricem inş. öss ye giricem bir sürü sınav var yürüyüşe spora falan başlıcam belki uzaklaşmak iyi gelir psikolojim düzelir ama yinede çok istemiştim çünkü kardeşimin haziranda düğünü var ne biliyim onu kıskanmak değilde ilk torunu ben vermek istemiştim şaçma ama öyle napım mafoldumben neyse kısmet işte RABBİM DEN gelen herşey güzeldir o böyle layık görmüş :)

:)))) ayşe anacığım bence yapacağın o aktiviteler sana yarayacak ve kocacuğunu dünyanın en mutlu erkeği yapacaksın:))) ver gazı:))

ebru,
ense kalınlığı ve kan testini dr bir arada yorumlanması gerekiyormuş. ne sabrı kız. tetsin sonucunun çıktığını öğrendim hemen cumartesi randevusunu bugüne aldım..:))

tayf soru sormadan gittin:)))
sen yaz sorunu ben gün içerisinde uğrar cevaplarım canım benim.. hayırlı haberlerini bekliyoruz..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay...................................................

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

helena............................................................04 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
bubuş.............................................................23 Mart
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
cetrefilli..........................................................25 Mart
xxnezo...........................................................26 Mart
kadser............................................................26 Mart
tayf................................................................30 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın
aytug..............................................................01 Nisan
sezen10.........................................................02 Nisan
deniko............................................................03 Nisan
catdog............................................................04 Nisan
sinemaltan......................................................06 Nisan
gmcabuk........................................................09 Nisan
gncam............................................................15 Nisan
love27............................................................
turkuaz...........................................................17 Nisan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

günleri, geçen arkadaşlardan nehaber yahu hiç ses çıkmıyor insan bi haber verir yani lmaz:

günaydınn fıstık anneler ve anne adayları,
bugün 30. günüm sabahki ateşim 37
ama biraz hasta gibiyim onunda etkisi olabilir
preseedin yanında gelen gebelik testinden yaptım tabikide negatif :))
belliki hafta sonumu hasta geçircem..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…