Preseed kullananlar

biri beni şu sayfanın başından kaldırırmı temizlik yapıp ders çalışmam gerekiyor yaaaa eyvahedigeldismile

ben evdeyim halaa ...bühüüüü :'((...nasıl olayım ayşecim...Allah a şükredip oturuyorum :KK70:...dün akşam ablam gelmişti, ev neşelendi...sabah işe gitti tabii..evde yalnızım işte

selmacım, hadi hayırlısı...heyecanla bekliyorum artık sonuçlarını...ama içim rahat Allah ın izniyle gayet iyi bebiş :KK70:...

bubuşcum, test yapmak istediğinde beni hatırla :eek:klava: (sanırım bu ikon etkili olacaktır) yapma zamanından önce o testleri...vücudunu ve beynini şartlandırma canımcım...ateşin yükselmiş...ılık bir duş al mümkünse..ve de kalın giyinme....meyve ye bol bol -ki vitamin alasın..yapabilirsen zencefil, bal, limon, karabiber ve tarçın karışımını yap..sana iyi gelecektir

ya aşağıda den82 yi gördüm hemen gitti..
kız deniz sen neden buralara gelmiyorsun bakım? özledik seni. gel anlat azıcık zilli kızını da keyiflenelim..

ebru bayılıyorum sana ya. bu bilgi dağarcığını bizimle paylaştığın için Allah razı olsun senden..

bubuş,
canım bekle bir iki gün. olmazsan inşallah olmazsın kaset şekilnde ki tetlerden yaparsın..

selmacım ne demek...bir-iki şey biliyorum..yeri geldiğinde de paylaşıyorum sizinle....faydalı olmaya çalışmak, olabilmek beni mutlu ediyor :))

ohhoooo topiğin kızları burada, nasılsınız bacılar?

Selmacım test sonuçların çıkmış, hayırlı olsun tatlım, bi gün kucağında fotosunu da görücez inşallah :)

ebrucum sen nasılsın, neler yapıyorsun? ış görüşmelerinden sonuç yok mu tatlım?

ayşeeeee, nerdesin kısıııım?

ben evdeyim halaa ...bühüüüü :'((...nasıl olayım ayşecim...Allah a şükredip oturuyorum :KK70:...dün akşam ablam gelmişti, ev neşelendi...sabah işe gitti tabii..evde yalnızım işte

selmacım, hadi hayırlısı...heyecanla bekliyorum artık sonuçlarını...ama içim rahat Allah ın izniyle gayet iyi bebiş :KK70:...

bubuşcum, test yapmak istediğinde beni hatırla :eek:klava: (sanırım bu ikon etkili olacaktır) yapma zamanından önce o testleri...vücudunu ve beynini şartlandırma canımcım...ateşin yükselmiş...ılık bir duş al mümkünse..ve de kalın giyinme....meyve ye bol bol -ki vitamin alasın..yapabilirsen zencefil, bal, limon, karabiber ve tarçın karışımını yap..sana iyi gelecektir

cnm ya haklısın ama işte insanın başına ne gelirse meraktan gilirmiş ya benimkide o hesap. söz tamam 35 gün olana kadar test yapmıycam. ama son kez öğleden sonra ovulasyon testi yapıyım noluuurrrreyvahedigeldismile yoksa böyle olucam bak :)))
söz dediklerinide uygulayacağım akşam evde var hepsi..

bubuş,
canım bekle bir iki gün. olmazsan inşallah olmazsın kaset şekilnde ki tetlerden yaparsın..

cnm bekliycem tamam:Saruboceq: dua et ne olur bana hayırlısı olsun.
bu çubukların bhcg yi ölçme derecesi kaçtı hiç bakmadım ben hassas değil sanırım.

kadser,
teklifi kabul ettim canım. gelişmelerden haberdar et. bu ay olmazsa birdaha ki ay. sen daha çok gençsin:)))) çıtır anne olucan inşallah sen.

anjelic canım bugün dr gidiyoum:))

35 ay canım biz iyiyiz sen nasılsın?

heyooo anjelic gelmişşş...iyiyim canım yaaa...iş görüşmeleri hak getire canım... sempatiksalakcinni yakında kafayı yiyeceğim...ama kendimi telkin edip duruyorum...sen daha sık uğrardın buralara...beni geçtin ihmalkarlıkta bilesin :KK70:

bubuşş...yok sana hiçbi test...gazetedeki bulmacayı bile çözmüüücen :p acccık dikkat et kendine canım benim...kendini yıpratırsın

35. ay nasılsın canım...bol su içip, sağlıklı besleniyorsun değil mi

kızlar ne şanssızım deme
geçen ay işten güçten eve uğrayamadım kullanamadım preseedimi
bu ayda koşiç şehir dışına çıkıyo ve benim yumurtlama haftamda gene yok:KK43:(((((((((((((((

kızlar saglıklı beslenmeye çalışıyorum hergün süt içiyorum bakalım cmrtesi doktora gidicem doktor ne diyecekbakalım

hiç karısma lovecım yaaa, bırak artık sonucları falan arastırmayı, kısmetse olacak zaten, takma kafana taktıkca büyüyo içinde çünkü

ayrıca hoşgeldin, valla özledim seni:)

hoşbulduk canım..geldim temizlik derken yoruldum bugün.aman olursa olur olmazsa yapacak bişey yok
sen nasılsın?kaç gün kaldı adete gelmez inşallah..
sen klomen yanında başka bir ilaç kullandın mı?ben bi doktora gittim bana klomen ve adetin 16.günü farlutal diye bir ilaç kullanmamı söyledi bu ilaç tutunmayı saglıyomuş daha önce hiç kullanmadım bunu..bu doktora giden ve bu şekilde tedavi uygulayan hamile kalan arkadaşlarım var iyi bir doktor kendisi diger adette kullanayım diyorum

canım merhaba, sınırdasınız demek oluyor...kruger kriterlerine göre mi yapıldı test..bir de iki sperm analizi arasında 2-3 gün ara olmalı diye biliyorum...buna dikkat edildi mi
diğer sonuçları nasıl..sayı, hareketlilik vs...eğer sayı ve hareketlilik iyiyse morfoloji için sorun yok demiştir dr...mesela aşılama için en az 4% olmalı diye biliyorum (ama ne olur bunu araştır, sadece aklımda öyle kaldı...yanlış yönlendirmiş olmayayım)
inş hayırlı olan en kısa zamanda müjdelerle dolar evin...buradaki tüm arkadaşlar için de geçerli bu dileğim

canım evet krugere göre yapıldı.. ilk testi yaptırdıktan 3 gün sonra yaptırdı 2. testi ilk test çok kötüydü ileri hareket hiç yoktu morfoloji %2 çıkmıştı..2. testimizde sayı 104 milyon çıkmış ileri hızlı harekette %10 bu biraz tedirgin etti beni ve morfoloji %4
her iki testte bol lokasit çıkmış doktor mofoloji ve hareketi lokasitin engellendigini söylemiş ilaç vermiş
ayrıca iltihabın kesinlikle gebe kalmayı engelledigini söylemiş
hakkımızda hayırlısı artık ben de vajinal tablete başladım eşimde ilaca bakalım önce şu mikroplarımızdan bi kurtulalım

selmacım inşallah güzel haberlerle döneceksin, darısı başımıza :)

ebrucum işler bi taraftan, hastane işleri bi taraftan vakit olmuyor pek, histereskopi oldum geçen hafta, geçirilen kürtajlardan ufak tefek yapışıklıklar oluşmuş maalesef onlar açıldı, şimdi tedavi sürecindeyim, rahim toparlayınca çalışmalara başlıycam inşallah, tatildeyim yane :) sen de iş açısından canını sıkma, önemli olan güzel bir iş olsun, gönlündeki olsun canım.

love takma kafanı nedenlere, ben artık ondan mı bundan mı demiyorum, fazla dalarsan kafayı yiyecek duruma geliyorsun, Rabbime havale et canım, sen biraz rahat olsan neler olacak daaaa...:)

aynen canım ya benimde gelmeyesice günüm yarın aşırı yoğun bi akıntım var dün akşamda mide bulantısı vardı ama ağrılarda var tabi bilmiyorum kafam karıştı zaten bu ay olursa olur olmassa 5 ay ara çünkü eşim 2 hafta sonra askere gidiyor bende kuaförüm zaten kursu bitiricem inş. öss ye giricem bir sürü sınav var yürüyüşe spora falan başlıcam belki uzaklaşmak iyi gelir psikolojim düzelir ama yinede çok istemiştim çünkü kardeşimin haziranda düğünü var ne biliyim onu kıskanmak değilde ilk torunu ben vermek istemiştim şaçma ama öyle napım mafoldumben neyse kısmet işte RABBıM DEN gelen herşey güzeldir o böyle layık görmüş :)
aaa bak senin de yapman gereken bir sürü sey var, cocugu rafa kaldırsak zaten hemen gelecek eminim ben:roflol: tersine bu işler, önce sınavlarını falan hallet, arada da olur inşallah bebegin canım, daraltma kendini
:)))) ayşe anacığım bence yapacağın o aktiviteler sana yarayacak ve kocacuğunu dünyanın en mutlu erkeği yapacaksın:))) ver gazı:))
:roflol::roflol:

amaaan hayırlısı ebrucum ha, bak ne güzel, en azından ablan geliyo yanına, benim ablam gelecem dese sivas izmir 16 saat, annemler ankarada, en azından yalnız deilsin, hersey hayırlısıyla yoluna girecek:)
ohhoooo topiğin kızları burada, nasılsınız bacılar?
ayşeeeee, nerdesin kısıııım?
ahanda benim bir oynaşım daha gelmiş:roflol: nasılsın anjelcima.s.
kızlar ne şanssızım deme
geçen ay işten güçten eve uğrayamadım kullanamadım preseedimi
bu ayda koşiç şehir dışına çıkıyo ve benim yumurtlama haftamda gene yok:KK43:(((((((((((((((
aaa şansa bak, demek ki kısmet deilmiş canım, bir sonraki aya ,nşallah diyelim napalım...
kızlar saglıklı beslenmeye çalışıyorum hergün süt içiyorum bakalım cmrtesi doktora gidicem doktor ne diyecekbakalım
ayyy hadi bakalım canım, inşallah degerlerin yükselmiştir ve saglıklıdır bebegin:)

hoşbulduk canım..geldim temizlik derken yoruldum bugün.aman olursa olur olmazsa yapacak bişey yok
sen nasılsın?kaç gün kaldı adete gelmez inşallah..
sen klomen yanında başka bir ilaç kullandın mı?ben bi doktora gittim bana klomen ve adetin 16.günü farlutal diye bir ilaç kullanmamı söyledi bu ilaç tutunmayı saglıyomuş daha önce hiç kullanmadım bunu..bu doktora giden ve bu şekilde tedavi uygulayan hamile kalan arkadaşlarım var iyi bir doktor kendisi diger adette kullanayım diyorum
canım farlutal kullanmadım ben hiç, zaten benim ilac işi bitti hayırlısıyla, bundan sonra igne olcam...tabi inşallah gerek kalmaz diyorum, adet günüm bugün canım, belirtiler de var da sökülme yok henüz...

inşallah farlutaldan fayda görürsün, çünkü bi kere demiştin ya böyle parca parca geldi adetim diye, belki düşüktü ve o ilac sayesinde tutunur bebegin.. hayırlısı inşallah

Son düzenleme:
X